جوادی: هفته آینده احکام سی و دومین نمایشگاه کتاب صادر می‌شود

در حالیکه انتقاداتی مبنی بر صدور دیرهنگام احکام مدیران نمایشگاه کتاب تهران و تشکیل شورای سیاست‌گذاری رسانه‌ای می‌شود‌، معاون فرهنگی ارشاد خبر از صدور این احکام در هفته آینده برای دوره سی و دوم خبر می‌دهد.مطالب مرتبط

احکام قصاص و اعدام، مجازات قاتل ملیکای 5 ساله صادر شد

شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان احکام قاتل ملیکا را صادر کرد.

عرضه بیش از 53 هزار کتاب خارجی در هفته کتاب

معاون اجرایی انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان از برگزاری شانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب کاربردی و دانشگاهی خبر داد و افزود: در این نمایشگاه بیش از 53 هزار عنوان کتاب خارجی در دسترس علاقه‌مندان کتاب قرار گرفته است.

دومین مسابقه کارتون و کاریکاتور کتاب برگزار می‌شود

مدیرعامل خانه کتاب گفت: ​دومین مسابقه کارتون و کاریکاتور کتاب درصورت مشارکت سازمان‌ها و نهاد‌های مرتبط کتاب، سال آینده به صورت منطقه‌ای یا بین المللی برگزار می‌شود.

اعلام ویژه برنامه های هفته کتاب در مازندران

برگزاری نمایشگاه کتاب در همه شهرهای استان ، اجرای طرح چهل جشن کتاب در چهل شهر و تجلیل از فعالان فرهنگ مکتوب و نشر از مهمترین برنامه های هفته کتاب است .

عرضه بیش از 53 هزار کتب خارجی در هفته کتاب

تهران - ایرنا- معاون اجرایی انجمن فرهنگی ناشران بین‌المللی ایرانیان از برگزاری شانزدهمین دوره نمایشگاه کتاب کاربردی و دانشگاهی خبر داد و افزود: در این نمایشگاه بیش از 53 هزار عنوان کتاب خارجی در دسترس علاقه‌مندان کتاب قرار دارد.

‌همزمان با هفته کتاب‌خوانی نمایشگاه کتاب در یزد افتتاح شد

همزمان با آغاز هفته کتاب‌خوانی، نمایشگاه بزرگ کتاب در حسینیه ثارالله یزد افتتاح شد.

نمایشگاه کتاب در یزد افتتاح شد

یزد - ایرنا - نمایشگاه کتاب با هزار و 500 عنوان و 30 هزار نسخه در موضوع های مختلف عصر پنجشنبه در حسینیه ثارالله یزد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی افتتاح شد.

برپایی دو نمایشگاه کتاب با تخفیف 40 درصد در دانشگاه‌های یاسوج

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و برای نخستین‌بار دو نمایشگاه کتاب در دانشگاه دولتی و علوم پزشکی یاسوج برپا شده است.

نمایشگاه بزرگ کتاب در پاکدشت افتتاح شد

تهران – ایرنا – همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی ، سومین نمایشگاه بزرگ کتاب روز شنبه در مصلای امام خمینی پاکدشت افتتاح شد.

نمایشگاه کتاب در 200 مدرسه استان آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی در 200 مدرسه آذربایجان شرقی افتتاح می‌شود.

افتتاح همزمان دو نمایشگاه استانی در چهارمین روز هفته کتاب 

دو نمایشگاه استانی به‌صورت همزمان در چهارمین روز از بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در گیلان و لرستان افتتاح می‌شود.

افتتاح همزمان دو نمایشگاه استانی در چهارمین روز هفته کتاب

دو نمایشگاه استانی به‌صورت همزمان در چهارمین روز از بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در گیلان و لرستان افتتاح می‌شود.

نمایشگاه کتاب «جوانه‌های پویش» آغاز به کار کرد

برگزاری نمایشگاه کتاب «جوانه‌های پویش» که چند سال متوقف شده بود، از سر گرفته شده و امروز دوره سوم آن همزمان با هفته کتاب، آغاز می‌شود.

امام جمعه قشم از نمایشگاه کتاب مدارس قشم بازدید کرد

قشم - ایرنا - امام جمعه قشم به همراه فرمانده نیروی انتظامی، رییس اداره تبلیغات اسلامی و دیگر مسوولان محلی روز شنبه و همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی از نمایشگاه کتاب مدارس قشم در مدرسه فرهنگ بازدید کرد.

نمایشگاه کتاب جوانه‌های رویش آغاز به کار کرد

نمایشگاه کتاب جوانه‌های رویش که چند سال متوقف شده بود، از سر گرفته شده و امروز دوره سوم آن همزمان با هفته کتاب آغاز می‌شود.

افتتاح نمایشگاه کتاب شرکت نفت ستاره خلیج فارس

ایرنا - بندر عباس - نمایشگاه کتاب شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت هفته کتاب وکتابخانی روز شنبه در بندرعباس افتتاح شد و در حاشیه این نمایشگاه از پیراهن تیم بسکتبال بانوان شرکت ستاره خلیج فارس نیز رونمایی شد. * 6 *

نمایشگاه بزرگ کتاب در همدان گشایش یافت

همدان - همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه بزرگ کتاب همدان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان و مدیران استانی در کتابخانه مرکزی این شهر گشایش یافت.

نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران در شهرری برپا می شود

نمایشگاه و فروشگاه کتاب استان تهران به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی اسلامی در شهرستان ری برگزار می شود.

نمایشگاه کتاب کیش

نمایشگاه کتاب کیش با حضور بیش از ۲۰۰ ناشر کشور و ارائه ۱۵ هزار عنوان کتاب در تالار شهر جزیره کیش برپاست.

نمایشگاه کتاب مازندران در ساری گشایش یافت

نمایشگاه بزرگ کتاب مازندران به مناسبت هفته کتاب امروز با حضور مسئولان در ساری گشایش یافت.