ائتلاف 4 حزب برای حمایت از بوتفلیقه در انتخابات ریاست‌جمهوری الجزایر

چهار حزب سیاسی در الجزایر برای حمایت از نامزدی عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس‌جمهور کنونی این کشور در انتخابات آینده، تشکیل ائتلاف دادند.مطالب مرتبط

انگیزه های ائتلاف 4 حزب اثرگذار برای حمایت از بوتفلیقه

الجزیره-ایرنا- روسای چهار حزب مهم الجزایری طی روزهای گذشته جلسه ای مشترک برگزار کردند که رسانه ها از آن به عنوان ائتلاف برای حمایت از «عبدالعزیز بوتفلیقه » رئیس جمهوری الجزایر در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2019 یاد کردند.

بوتفلیقه بر حمایت کشورش از مردم فلسطین تاکید کرد

الجزیره-ایرنا- «عبدالعزیز بوتفلیقه » رئیس جمهوری الجزایر امروز پنجشنبه با ارسال پیامی برای «محمود عباس » رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، بر حمایت کامل کشورش از مبارزات مردم فلسطین برای تعیین سرنوشت خود و رسیدن به همه حقوق مشروعشان تاکید کرد.

ائتلاف بزرگ ملی افغانستان: پست نخست وزیری و معاون سوم ریاست جمهوری را ایجاد خواهیم کرد

ائتلاف بزرگ ملی افغانستان اعلام کرد که برای انتخابات ریاست جمهوری کاندید واحدی را معرفی خواهد کرد و در صورت پیروزی پست نخست وزیری و معاون سوم ریاست جمهوری با تغییر نظام این کشور ایجاد خواهد کرد.

تاکید بوتفلیقه به عباس درباره حمایت الجزایر از حقوق ملت فلسطین

رئیس جمهوری الجزائر در پیامی به رئیس تشکیلات خودگردان سی‌امین سالگرد به رسمیت شناخته شدن دولت فلسطین را به وی تبریک گفت.

دوردوم انتخابات ریاست جمهوری گرجستان 28 نوامبر برگزار می شود

باکو – ایرنا – کمیسیون مرکزی انتخابات گرجستان اعلام کرد؛ دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور برای انتخاب پنجمین رئیس جمهوری، 28 نوامبر ( 7 آذرماه ) برگزار می شود .

واکنش عبدالله به تلاش آمریکا برای تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان

در حالی که برخی گمانه‌زنی‌ها درباره تلاش آمریکا برای تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری افغانستان مطرح شده است اما رئیس اجرایی دولت حکومت وحدت ملی تاکید کرد که این انتخابات باید در زمان تعیین شده برگزار شود.

میشل اوباما: در حال حاضر هر کسی می‌تواند برای ریاست جمهوری کاندیدا شود

میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا گفته است که به اعتقاد او "در وضعیت فعلی آمریکا هر کسی شرایط کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری را داشته باشد باید برای این انتخابات کاندیدا شود".

گفت‌وگوی مخالفان سابق برای دوستی‌های آینده

مشاور سابق امنیت ملی افغانستان پس از اظهارات حزب «جنبش ملی اسلامی» مبنی بر عدم معرفی نامزد در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور، برای جلب حمایت ازبک‌ها در انتخابات سال آینده به دیدار ژنرال دوستم رفت.

دولت افغانستان تعویق انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد

ریاست جمهوری افغانستان اخبار منتشر شده مبنی بر بحث روی تعویق انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد.

تلاش حزب ژنرال دوستم برای کسب معاونت ریاست جمهوری آینده افغانستان

سخنگوی حزب «جنبش ملی اسلامی» با اعلام عدم نامزدی ژنرال «عبدالرشید دوستم» رهبر این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آینده افغانستان تاکید کرد که این حزب حضور پرقدرتی در انتخابات خواهد داشت.

تلاش آمریکا برای ایجاد تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان

یک نشریه آمریکایی گزارش داد: واشنگتن برای ایجاد تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری آینده افغانستان تلاش می‌کند که این موضوع با مخالفت دولت کنونی افغانستان روبرو شده است.

خواستار معرفی نامزد جایگزین ترامپ برای انتخابات آینده شد

تهران - ایرنا - «جف فلیک» سناتور ایالت «آریزونا» آمریکا بامداد دوشنبه گفت: حزب جمهوری خواه باید پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020، در انتخابات درون حزبی، فرد دیگری را جایگزین «دونالد ترامپ» کند.

پس لرزه‌های انتخابات آمریکا

کارشناسان معتقدند شکست ترامپ در انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا، پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ را با سرعت بیشتری به پیش می‌برد.

در آمریکا فقط دموکرات‌های طرفدار اوباما به‌دنبال حمایت از برجامند

تهران-ایرناپلاس- یک کارشناس روابط بین‌الملل گفت: تنها دموکرات‌های طرفدار شخص اوباما و دولت او هستند که برجام را به‌عنوان میراث اوباما می‌دانند و به‌دنبال حمایت از این میراث برای شکل دادن و محتوا بخشیدن به آینده تبلیغات خود در انتخابات آینده ریاست جمهوری ه

اشرف غنی، در اندیشه پیروزی مجدد در افغانستان

تهران - ایرنا - «اشرف غنی احمد زی» رئیس جمهوری افغانستان نخستین کسی است که برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری در پیش رو این کشور اعلام آمادگی کرده و این موضوع با واکنش های متفاوتی در مورد عملکرد فعلی و همچنین میزان شانس پیروزی وی در این انتخابات مواجه شده

«هیلاری کلینتون» نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا می‌شود

هیلاری کلینتون وزیر خارجه اسبق آمریکا نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ در این کشور خواهد شد.

تلاش آمریکا برای تعلیق انتخابات ریاست جمهوری افغانستان

مشکل ترامپ در انتخابات 2020؛ اقتصاد آمریکا وارد رکود می‌شود

اکثر اقتصاددان‌ها پیش‌بینی می‌کنند که اقتصاد آمریکا تا زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ضعیف‌تر شده یا حتی دچار رکود شود که این مسئله کار ترامپ برای پیروزی در انتخابات را سخت می کند.

وال استریت ژورنال: آمریکا مایل است انتخابات افغانستان به تعویق بیفتد

وال استریت ژورنال گزارش داد، دولت ترامپ در حال بررسی درخواست از دولت افغانستان برای تاخیر در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است تا واشنگتن اجازه پیدا کند برای پایان جنگ ۱۷ ساله علیه طالبان تلاش کند.

ادعاهای بزرگی درباره انتخابات ۸۸ مطرح شد/ هیچ سندی ارائه نکردند

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به ادعای یک فعال سیاسی مبنی بر اضافه شدن 8 میلیون رأی به آراء انتخابات ریاست جمهوری سال 88 گفت: بزرگتر از این ادعاها در سال 88 درباره صحت انتخابات مطرح شد اما هیچ استناداتی هم درباره انها ارائه نشد.