رونمایی دولت آمریکا از قوانین سخت‌گیرانه جدید علیه مهاجران

دولت آمریکا به ریاست «دونالد ترامپ» از سیاست‌های سخت‌گیرانه جدیدی برای جلوگیری از مهاجرت به آمریکا وضع کرد.مطالب مرتبط

قانون جدید آمریکا برای محدود کردن پناهندگی مهاجران غیرقانونی

دولت ترامپ در قوانین جدید خود برای محدود کردن پناهندگی مهاجران، از طریق ممانعت از پناهندگی افرادی که به طور غیرقانونی از مرز جنوبی این کشور وارد آن می‌شوند، اقدام می‌کند.

مهاجران راهی آمریکا در مکزیک درگیر شدند

تهران - ایرنا - یکی از شهرهای مرزی مکزیک و آمریکا که در روزهای گذشته محل تجمع مهاجران از کشورهای آمریکای جنوبی بوده است، به صحنه برخورد مردم محلی با مهاجران تبدیل شده و برخی فعالان سرپناه مهاجران را به 'زندان' تشبیه کرده اند.

ممنوعیت حرف زدن علیه دولت در «تریبون آزاد دانشجویی» استرالیا

وزارت علوم و تحقیقات استرالیا در پی فشار دولت طی یک بیانیه جدید اعلام کرد: در صورت ادامه «تریبون آزاد دانشجویی» باید تمامی قوانین و ضوابط آن رعایت شود و علیه دولت و سیاست‌های آن حرفی مطرح نشود.

تحریم های ثانویه آمریکا بر علیه ایران ضد قوانین تجاری است

بندرعباس - معاون سفیر و وزیر مختار سفارت آلمان در جمهوری اسلامی ایران گفت: از دید ما تحریم های ثانویه ای که از سوی آمریکا بر علیه ایران وضع شده، ضد قوانین تجاری است.

بررسی «افول آمریکا» و «استراتژی دولت آمریکا» علیه ایران

دکتر محمد مرندی و دکتر محمد جمشیدی در گفتگویی با پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، ضمن بررسی ابعاد مسئله‌ی افول آمریکا و دلایل آن، به تحلیل استراتژی کلان دولت آمریکا علیه جمهوری اسلامی در دولت‌های اوباما و ترامپ پرداختند.

ایتالیایی ها علیه نژاد پرستی تظاهرات کردند

رم - ایرنا - هزاران ایتالیایی به همراه مهاجران مقیم این کشور، علیه آنچه سیاست های نژادپرستانه دولت خواندند، تظاهرات کردند.

فرمانده نیروهای آمریکایی: با مهاجران آمریکای مرکزی درگیر نمی‌شویم

یک فرمانده نیروهای آمریکا در سن دیگو تاکید کرد، ارتش مهاجران آمریکای مرکزی را به عنوان دشمن نمی‌بیند. این در حالی است که ترامپ مهاجران را "مهاجم" خوانده بود.

کارگزاران تحریم‌ها مستعد پیگیری حقوقی به دلیل ارتکاب جنایت علیه بشریت هستند

یک حقوقدان موسسه عالی مطالعات بین‌المللی ژنو اظهار کرد: تحریم‌های یک جانبه آمریکا علیه ایران نه تنها ناقض قوانین بین‌الملل حاکم بین دولت‌ها است، بلکه به علت این که بر جان و سلامت انسان‌ها تاثیر منفی می‌گذارد، کارگزاران این تحریم‌ها را مستعد پیگیری حقوقی ب

تنش ها در مرز مکزیک- آمریکا به دنبال حضور مهاجران ادامه دارد

تهران - ایرنا - تنش ها میان ساکنان یک شهر مرزی مکزیک با هزاران مهاجران از کشورهای آمریکای مرکزی تشدید شده است.

ترفند شرکت‌های اروپایی برای دور زدن قوانین اتحادیه اروپا در حمایت از برجام و علیه تحریم‌ها

هفته‌نامه اکونومیست به راهکاری اشاره کرده که شرکت‌های اروپایی برای دور زدن قوانین اتحادیه اروپا علیه تحریم‌های آمریکا و در حمایت از برجام وضع کرده‌اند.

سازمان ملل تحریم های غیرقانونی علیه ایران را پیگیری کند

کوالالامپور- ایرنا- یک رسانه مالزیایی با اشاره به اینکه آمریکا با اتهامات بی اساس تحریم های اقتصادی را دوباره علیه ایران وضع کرده، نوشت: اعمال تحریم های فرامرزی توسط یکی از اعضای سازمان ملل علیه عضو دیگر آن، خلاف قوانین بین المللی است و این نهاد باید این

تحریم های آمریکا علیه ملت ایران مشروعیت ندارند

دهلی نو - ایرنا - سفیر سابق هند در عربستان درباره دور جدید تحریم های آمریکا علیه ملت ایران تاکید کرد که این گونه اقدامات واشنگتن علیه ملت ایران فاقد هرگونه مشروعیت بین المللی بوده و از هیچگونه حمایت جهانی برخوردار نیست.

باید مسایل کشور را صادقانه با مردم درمیان بگذاریم

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به انزوای آمریکا در آغاز دور جدید تحریم‌ها علیه ملت ایران، گفت: این اتفاق نمایش سیاسی و پیروزی ایران علیه آمریکاست که در تاریخ ثبت خواهد شد، آمریکا برای اولین بار علیه کشوری مثل ایران وارد میدان تحریم و جنگ اقتصادی می‌شود و د

کنگره آمریکا تحریم‌های جدید علیه روسیه را تا 2019 به تاخیر می‌اندازد

یک شبکه خبری از احتمال به تاخیر افتادن تصویب تحریم‌های جدید علیه روسیه در کنگره آمریکا تا اوایل 2019 میلادی خبر داده است.

رونمایی از ۵۰ وقف جدید در شیراز

همزمان با دهه وقف از ۵۰ وقف جدید امسال در شیراز رونمایی شد. این موقوفات در زمینه‌های عمرانی، پزشکی، پژوهشی، دینی و قرآنی هستند.

ریشه خشونت‌های قومی و دینی در هند چیست؟

کتاب «بادبادک‌ها برفراز درختان انبه» به افشای این پدیده می‌پردازد که چگونه خشونت‌های جناح راست هندوها علیه مسلمانان و مسیحیان، توسط مهاجران گجراتی ساکن آمریکا پشتیبانی و حمایت مالی می‌شود.

عراق معافیتی 45 روزه از تحریم‌های آمریکا علیه ایران دریافت کرد

سفارت آمریکا در بغداد از معافیت 45 روزه دولت عراق از تحریم‌های آمریکا علیه ایران به منظور ادامه واردات گاز و برق از ایران خبر داد.

لندن از بازگشت تحریم‌ها علیه تهران ناخرسند و ناامید است

سفیر انگلیس در آمریکا با ابراز ناامیدی از تصمیم دولت آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران، تاکید کرد که تا زمانی که تهران به برجام پایبند باشند، لندن نیز در توافق باقی می‌ماند.

نیازمند قوانین جدید برای خروج از مشکلات اقتصادی هستیم

سمنان-استاندار سمنان بابیان اینکه راهکارهای لازم برای خروج از مشکلات اقتصادی باید ارائه شود، گفت: تصویب قوانین جدید مطابق با شرایط اقتصادی امروز ضروری است.

آمریکا به دنبال کودتای اقتصادی علیه ایران است

معاون سیاسی سازمان بسیج مستضعفین گفت: آنچه واقعیت دارد و همه جهان به آن رسیده، این است که دولت و رژیم آمریکا به دنبال یک تروریسم و کودتای اقتصادی علیه ایران است.