اعتراض ایران به اقدامات آمریکا در نقض معاهدات دریانوردی
مطالب مرتبط

تظاهرات مقابل سفارت آمریکا در بیروت در اعتراض به سفر پامپئو

حزب کمونیست لبنان و گروه‌های ملی و دموکرات در این کشور تظاهراتی در مقابل سفارت آمریکا در عوکر در اعتراض به سفر وزیر خارجه آمریکا به بیروت برگزار کردند.

ظریف: اقدامات آمریکا نشانه وحشت زدگی یک امپراتوری روبه زوال است

تهران – ایرنا – 'محمد جواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران گفت که اقدامات آمریکا نشان دهنده وحشت زدگی یک امپراتوری رو به زوال است.

الحشد الشعبی خواستار احضار سفیر آمریکا شد

بغداد - ایرنا - در پی تکرار اقدامات مداخله جویانه مقامات آمریکایی و توصیف الحشد الشعبی به نیروهای فرقه گرا، یک مقام الحشد خواستار احضار سفیر آمریکا و اعتراض رسمی به او شد.

امام علی(ع)‌ در قبال معاهدات دشمن انفعال نشان نداد / "آقازادگان" ناخلف یک مسئول که قاتل دو امام معصوم شدند

رئیس پژوهشکده تاریخ و سیره اهل‌بیت(ع) عدم انفعال پیامبر(ص) و امام علی(ع) در قبال معاهدات دشمن را از ویژگی‌های بارز سیره ایشان معرفی کرد.

تعداد اقدامات مجلس ایران در قیاس با مجلس آمریکا کم نبوده است

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه‌هایی که در مجلس ما علیه آمریکا قرائت می‌شود در حکم قطعنامه‌هایی است که مجلس آمریکا علیه ایران تصویب می‌کند.]]>

فولاد سازان هند به دنبال ممنوعیت واردات از ایران

دبیرکل انجمن فولاد هند گفت:« واردات فولاد چه مستقیم از طریق ایران و چه با وساطت امارات باید متوقف شود چون این تجارت در تضاد با تحریم‌های آمریکا است و منجر به اقدامات تلافی جویانه آمریکا علیه هند می شود» .

ظریف: اقدامات آمریکا نشانه هراس یک امپراطوری رو به افول است

ظریف درپی حمایت آمریکا از ادعای حاکمیت رژیم صهیونیستی بر جولان نوشت: اقدامات بی‌پروای آمریکا فقط نشانه‌های هراس یک امپراطوری رو به افول هستند.

معاون اول ترامپ: نمی گذاریم ایران به سلاح اتمی دست یابد

نیویورک- ایرنا- معاون اول ترامپ با تحسین اقدامات یکجانبه رئیس جمهوری آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی، بار دیگر ایران را به اختلال در امنیت منطقه متهم کرد و گفت: آمریکا هرگز نمی گذارد ایران به سلاح اتمی دست یابد.

چین به عبور ناوگان آمریکا از تنگه تایوان اعتراض کرد

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد پکن نسبت به عبور ناوگان آمریکا از تنگه تایوان اعتراض کرده و امیدوار است واشنگتن با مسائل مربوط به تایوان برخورد مناسبی داشته باشد.

روایت مهندس آلمانی از سیاه‌نمایی آمریکا درباره ملت ایران

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری «BED Gruppe» گفت: رسانه‌های آمریکایی ماهانه میلیون‌ها یورو علیه ایران سرمایه‌گذاری می‌کنند و برای پخش نشدن فوتبالی که داور زن داشت، هشتک عصر حجر زده بودند و آن‌ها به‌صورت هدفمند علیه ایران اقدامات رسانه‌ای انجام می‌دهند.

اعتراض سراسری صرافان افغانستان در اعتراض به قتل دختر خردسال

کابل - ایرنا - بزرگترین مرکز تبادل ارز افغانستان در کابل در اعتراض به قتل دختربچه شش ساله فرزند یک صراف که توسط تعدادی آدم ربا ربوده شده و سپس به قتل رسید ، تعطیل شد.

 تشدید تقابل روسیه و آمریکا 

روسیه نسبت به عواقب اقدامات تحریک آمیز آمریکا و ناتو در نزدیکی مرزهایش هشدار داده است.

واردات ۵۰ هزار رأس دام زنده از بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان برای تخلیه سریع محموله‌های وارداتی دام زنده آمادگی کامل دارد.

ادیب: سال 98 سال لغو تحریم ایران و خروج آمریکا از خاورمیانه است

آمریکا در سال آینده تلاش می کند 20 درصد دیگر از صادرات نفت ایران کاهش دهد، در مرحله بعد می کوشد تا پس از توافق با ایران و لغو تحریمهای این کشور آنهم قبل از آغاز فصل انتخابات در آمریکا، آبرومندانه خاورمیانه را ترک کند.

لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران| اعتراض بازیکنان "پرسپولیس تهران" به‌داوری

در یک صحنه شجاع خلیل‌زاده بازیکن تیم پرسپولیس تهران به کمک داور بازی اعتراض کرد که داور به وی تذکر داد.

برنامه مشتریان نفت ایران در راستای چشم‌انداز تمدید معافیت‌های آمریکا

با تغییر شرایط نسبت به زمانی که تحریم‌های آمریکا علیه صادرات نفت ایران در نوامبر گذشته آغاز شد، ابهامات پیرامون معافیت آمریکا به خریداران نفت ایران دوباره به دغدغه بازار تبدیل شده است.

تشریح اقدامات امدادی ارتش در شیراز

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران در حادثه ناگهانی سیل شیراز را تشریح کرد.

کشورهای اسلامی در سازمان ملل به موضوع بلندی‌های جولان اعتراض رسمی کنند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد که کشورهای مسلمان باید در قالب اعتراض رسمی سندی در سازمان ملل در موضوع بلندی‌های جولان تهیه کنند؛ چون در غیر این صورت هر بار در هر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شاهد استفاده از این موضوع خواهیم بود.

چین به فروش تسلیحات آمریکا به تایوان اعتراض کرد

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد کشورش در پی اعلام آمریکا برای فروش اسلحه به تایوان، رسما یادداشت اعتراضی تسلیم واشنگتن کرده است.

ظریف: اقدامات آمریکا نشانه هراس یک امپراطوری رو به افول است