آمریکا چند فرد و نهاد روسی را در ارتباط با شبه جزیره کریمه تحریم کرد
مطالب مرتبط

راه مقابله با تحریم های آمریکا ارتباط هر چه بیشتر با چین است

کارشناس مسائل بین الملل گفت: قطعاً یکی از راه های کاربردی برای عبور از تحریم‌های آمریکا و بی نتیجه گذاشتن سیاست منزوی کردن ایران توسط آمریکا ارتباط هر چه بیشتر با کشور قدرتمند چین است.

شکست سیاست‌های آمریکا در خاورمیانه و شکل‌گیری ائتلاف روسی-چینی

تیری میثم، روزنامه‌نگار مجله الوطن سوریه پدید آمدن ائتلاف روسی – چینی و اضمحلال قدرت آمریکا را یکی از نتایج قدرت آزمایی به شکست انجامیده آمریکا در سوریه دانست.

واشنگتن تحریم های تازه ای بر ونزوئلا وضع کرد

تهران – ایرنا – دولت آمریکا روز سه شنبه اعلان کرد که تحریم های تازه ای را بر هفت شهروند و 24 نهاد ونزوئلا به بهانه فساد مالی در این کشور آمریکای لاتین مالی اعمال می کند که شامل شبکه خصوصی گلوبویژن تله نیز می شود.

تحلیل رفتار چین و روسیه در تعامل نفتی با ایران در شرایط تحریم

خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های نفتی علیه ایران باعث شد شرکت‌های نفتی خارجی که در فضای پسابرجام برای انعقاد قراردادهای نفتی به ایران آمده بودند بازار نفت ایران را ترک کنند. در این میان، رفتار شرکت‌های چینی و روسی به‌دلیل تعاملات ایران با این کشورها

ژاپن یک جزیره بدون سکنه را برای رزمایش‌های مشترک با آمریکا می‌خرد

ژاپن جزیره غیرمسکونی ماگشیما در ۴۰۰ کیلومتری پایگاه هوایی ایواکونی را برای مانورهای نظامی با آمریکا و فرود جنگنده‌های آمریکایی می‌خرد.

تهران به دنبال مهار تحریم‌های آمریکا در ایستگاه بغداد و اربیل

به نظر می‌رسد در وضعیت بعد از تشدید فشارهای آمریکا بر ایران، نمایندگان پارلمان عراق، همکاری با تحریم‌های آمریکا علیه ایران را بر نخواهند تابید.

مسکو شواهدی از ارتباط آمریکا با داعش در اختیار دارد

وزارت خارجه روسیه از وجود شواهدی خبر داده که ارتباط آمریکا با گروه تروریستی داعش را اثبات می‌کند.

وکیل روسی که با فرزند ترامپ دیدار کرده بود، به پولشویی متهم شد

یک وکیل روسی که در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا با «دونالد جی ترامپ»، فرزند رییس‌جمهوری آمریکا دیدار کرده بود، امروز (سه‌شنبه) از سوی دادستانی نیویورک متهم به پولشویی شد.

«تقصیر تحریم است؟»|ارتباط فرار مالیاتی چند ده هزار میلیارد تومانی را با تحریم خارجی پیدا کنید!

برخی مسئولان کشور وضعیت فعلی اقتصاد کشور را با تحریمهای اقتصادی اخیر مرتبط میکنند، این در حالی است که در بسیاری شاخصهای غیر مرتبط با تحریم، مانند مبارزه با فرار مالیاتی اقدام قابل توجهی انجام نشده و در روی همان پاشنه قبل می چرخد.

چوپانی در جزیره لاکچری کیش!

شاید برای کسانی که جزیره کیش را همیشه به عنوان جزیره گردشگری با امکانات لوکس و هزینه های لاکچری می دانند باورکردنش کمی سخت باشد که هنوز هم در این جزیره بومیان چوپانی می کنند.

رئیس اتاق تجارت افغانستان در کرمان: تحریم‌های آمریکا هیچ اثری در تعهد ما ندارد

رئیس اتاق تجارت و صنایع پکتیا افغانستان با بیان اینکه در بحث تحریم ایران توسط آمریکا همیشه همکاری داشتیم تا مبادلات بانکی ما با ایران به‌خوبی انجام شود و از این بابت هیچ نگرانی نیست گفت: تحریم‌های آمریکا هیچ اثری در تعهد ما ندارد.

بودجه 98 متناسب با شرایط تحریم بسته شده است

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و افزایش آن با خارج شدن آمریکا از برجام بودجه سال 1398 کشور متناسب با شرایط تحریم بسته شده است.

بودجه 98 متناسب با شرایط تحریم بسته شده است

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران و افزایش آن با خارج شدن آمریکا از برجام بودجه سال 1398 کشور متناسب با شرایط تحریم بسته شده است.

وزیرخارجه دانمارک: تحریم ایران تاثیری بر حمایت از برجام ندارد

تهران - ایرنا - آندرس ساموئلسون وزیر امور خارجه دانمارک ضمن اعلام آغاز تحریم هایی علیه ایران در ارتباط با ادعاهای مربوط به سوء قصد به برخی مخالفان در اروپا، گفت که این تحریم ها تاثیری بر حمایت اروپا از برجام ندارد.

دولت در اقتصاد کم‎کاری می‎کند، نتیجه‎اش را پای تحریم آمریکا می‎نویسد

امام جمعه پرند با بیان این که ممکن است عمدی در بروز مشکلات اقتصادی کشور وجود داشته باشد، گفت: دولتی ها کم کاری خود را پای تحریم های آمریکا می گذارند.

روزنامه ژاپنی: آمریکا عملا صنعت داروی ایران را تحریم کرده است

پرتیراژترین روزنامه چاپ ژاپن در گزارشی به تأثیر تحریم‌های غیرانسانی آمریکا بر بازار دارو در ایران پرداخت.

واکنش روسیه به تحریم‌های آمریکا علیه خط لوله «جریان شمالی- 2»

سخنگوی وزارت خارجه روسیه با غیرقابل قبول خواندن تهدید آمریکا به تحریم شرکت‌های آلمانی به‌خاطر ساخت خط لوله «جریان شمالی- 2»، تاکید کرد که آمریکا در تامین امنیت جهانی شکست خورده است.

تحریم های جدید آمریکا علیه ونزوئلا

وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی را علیه ونزوئلا اعلام کرد.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ونزوئلا

وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ونزوئلا اعلام کرد.

تحریم ایران انحراف در مسئولیت اروپاست

لندن – ایرنا – کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین تحریم‌های جدید اتحادیه اروپا علیه بخش ‌هایی از یک‌ نهاد ایرانی را کاملاً غیرقابل ‌قبول و انحراف در مسئولیت آن دانست.