تاریخ و تمدن ایران نمود دارد

سفیر اوکراین درباره تصورش از ایران قبل از امدن به کشورمان گفت: اولین باری که من به تهران آمدم متوجه شدم که گوگل بعضی اوقات اشتباه می کند و آن اطلاعاتی که خوانده بودم، واقعی نبود. چون مردم و کشور دیگری دیدم و متوجه شدم بعضی رسانه ها دیدگاهشان واقعی نبود.مطالب مرتبط

دشمنان با جنگ نرم نسل جوان و تمدن کشور را هدف گرفته‌اند

امام جمعه اردبیل با بیان اینکه دشمنان با جنگ نرم نسل جوان و تاریخ و تمدن کشور را نشانه گرفته‌اند، گفت: در راستای مصون‌سازی جوانان از این هجمه‌ها در کنار خانواده‌ها، مربیان و مدرسان نیز وظیفه و رسالتی سنگین بر عهده دارند.

نمایشگاه ایران مهد تمدن در اسپانیا برپا می شود

آبادان - ایرنا - مدیر کل موزه ها و اموال منقول و تاریخی سازمان میراث فرهنگی گفت: با موافقت دولت جمهوری اسلامی ایران، نمایشگاه ایران مهد تمدن در اسپانیا برپا می شود.

طلیعه تمدن‌سازی انقلاب آغاز شده/ رسانه‌ها صحنه کارزار را بشناسند

خرم‌آباد- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه امروز طلیعه تمدن‌سازی انقلاب اسلامی ایران شروع شده است، گفت: رسانه‌ها باید سهمی از این تمدن‌سازی برای خود قائل شوند.

نمایشگاه «ایران مهد تمدن» از هلند به اسپانیا می رود

قرار است در روزهای آینده نمایشگاه آثار تاریخی ایران مهد تمدن که اکنون در هلند برپاست پس از پایان نمایشگاه به موزه ای در شرق اسپانیا برود.

سیر صعودی علم کلام در فرهنگ و تمدن اسلامی/ استقلال کلام اسلامی

فیضی پور گفت: جامعه اسلامی به تمام ابعاد کلامی به صورت معتدل توجه دارد ولی اگر به صورت منفرد بپردازد، تمدن اسلامی شکل نمی‌گیرد مثل عدالت طلبی بدون توحیدمحوری که عامل نوعی استبداد است.

مجوز برگزاری نمایشگاه «ایران مهد تمدن» در اسپانیا

هیئت دولت مجوز برگزاری نمایشگاه «ایران مهد تمدن» در کشور اسپانیا را صادر کرد.

کودک ‌همسری، نمود تاخر فرهنگی

اردبیل - ایرنا - نشریه 'زمان اردبیل' در مطلبی با عنوان 'کودک همسری؛ نمود تاخر فرهنگی' به موضوع ازدواج زود هنگام دختران به قلم سید مصطفی جمشیدی پرداخته است.

رئیس دانشگاه آزاد همدان معرفی شد

آیین معارفه رئیس دانشگاه آزاد همدان با حضور رئیس دانشگاه آزاد در پایتخت تاریخ و تمدن ایران برگزار شد.

پاشازاده: همدلی در تیم ملی موج می زند

تهران- ایرنا- مدافع اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: کی روش یکی از بهترین تیم های تاریخ ایران را در اختیار دارد و در این تیم همدلی موج می زند.

«ایران مهد تمدن» به اسپانیا می رود

دلایل ناپدید شدن ناگهانی تمدن سومری کشف شد

تهران- ایرنا- دانشمندان هواشناسی دریافته اند که خشکسالی و طوفان های شن، دلیل ناپدید شدن ناگهانی تمدن سومریه در 4200 سال قبل است.

رونمایی از نقش برجسته سرباز هخامنشی در موزه بزرگ خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- نقش برجسته سرباز هخامنشی عصر دوشنبه طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی، دوستداران تاریخ و تمدن ایران و اصحاب رسانه در موزه بزرگ خراسان رضوی واقع در کوهسنگی مشهد رونمایی شد.

طهرانچی:‌ دانشگاه آزاد ‌پیگیر تحقق تمدین نوین اسلامی در جهان است‌

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همان‌گونه که رهبری فرمودند ما باید به‌سمت تحقق تمدن نوین اسلامی در جهان حرکت کنیم و دانشگاه آزاد افتخار دارد که با اقتدا به رهبری معظم پیگیر تحقق تمدن نوین اسلامی باشد.

دانشگاه‌ها تمدن ساز، نسل سوم و کارآفرین باشند

مدیر مناطق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: دانشگاه‌ها بایستی تمدن ساز، نسل سوم و کارآفرین باشند.

تکذیب خبر انتصاب ولایتی بر ریاست گروه فلسفه و علوم در تمدن اسلامی

در متن تکذیبیه انتصاب علی‌اکبر ولایتی بر ریاست گروه فلسفه و علوم در تمدن اسلامی انجمن پژوهشی حکمت و فلسفه ایران آمده است: ولایتی صرفاً ریاست اولین جلسه این گروه علمی را برعهده داشته است.

از اولین هت‌تریک یک پرسپولیسی تا هت‌تریک ۸ دقیقه‌ای یک استقلالی

اولین و سریع ترین هت تریک در تاریخ جام ملتهای آسیا به نام مهاجمان پیشین تیم ملی ایران ثبت شده است و ایران دارای بیشترین هت تریک در تاریخ این مسابقات است.

نقش علم کلام در تمدن‌سازی اسلامی بررسی می‌شود

نشست نقش علم کلام در تمدن سازی اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام فیضی‌پور در مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می شود.

دانشگاهها باید تمدن ساز و کارآفرین باشند

خرم آباد - ایرنا - مدیر مناطق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهها باید تمدن ساز، همگام با نسل سوم و کارآفرین باشند.

تمدن سازی اسلامی هدف اصلی انقلاب اسلامی

نماینده ولی فقیه در گیلان در مجمع استاد یاران حلقه های صالحین گفت : انقلاب اسلامی با هدف تمدن سازی اسلامی پا به عرصه گذاشت و امروز دنیا را مدیریت می کند.

برای ساختن تمدن اسلامی مصمم قدم بردارید

آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: مصمم‌‌تر گام بردارید و در ساختن تمدن اسلامی نقش سازنده ایفا کنید.