پاسخ توئیتری ظریف به اظهارات وزیر خارجه آمریکا

وزیرامورخارجه کشورمان در توئیترش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا پاسخ داد.مطالب مرتبط

پاسخ ظریف به ترامپ از کردستان عراق

اربیل - ایرنا - 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به دخالت های 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا در مورد روابط ایران و کردهای عراق و سوریه پاسخ داد.

ظریف: ایرانیان افسانه ابرقدرتی آمریکا را درهم شکستند

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران در پیامی توئیتری با اشاره به سالگرد فرار شاه و همزمانی آن با سالروز اجرای برجام، نوشت: ایرانیان افسانه ابرقدرت بودن آمریکا را درهم شکسته اند.

گزارش توئیتری ظریف از سفر به عراق

وزیر امور خارجه ایران روز سه‌شنبه در توئیتر گزارشی از سفرش به عراق و فعالیت‌ها و دیدارهایش در این کشور ارائه کرد.

پاسخ نشست ورشو توسط ظریف در نجف داده شد

بغداد - ایرنا - یک صاحبنظر و تحلیلگر عراقی می گوید: پاسخ جمهوری اسلامی ایران به نشست آمریکایی - سعودی ورشو توسط 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران در جریان سفر به عراق و از شهر نجف داده شده است.

واکنش ظریف به بازداشت خبرنگار پرس تی‌وی در آمریکا

ظریف وزیر خارجه کشورمان دستگیری خبرنگار پرس تی‌وی در آمریکا را سیاسی و غیرقابل قبول دانست.

گزارش توئیتری ظریف از سفر به کردستان عراق

وزیر امور خارجه ایران گزارشی از سفر روز سه‌شنبه خود به کردستان عراق و دیدار با مقامات این اقلیم ارائه کرد.

ظریف:سفر به عراق همواره خوشایند است

تهران- ایرنا- محمدجواد ظریف وزیرامور خارجه ایران در پیامی توئیتری سفر به عراق و دیدارهایش با مقامات و رهبران گروه های سیاسی و مذهبی در عراق را فرصتی ارزشمند در درک متقابل و گسترش روابط دو کشور دانست.

پاسخ به یکی از ادعاهای زاکانی در مناظره با تاجزاده

روح‌الله جمعه‌ای در یادداشتی توئیتری به اظهارات زاکانی در مناظره با تاج‌زاده واکنش نشان داد.

معاون حزب‌الله: معاون وزیر خارجه آمریکا برای لبنان نسخه نپیچد

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در واکنش به اظهارات «دیوید هیل» معاون وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد وی در موقعیت دیکته کردن بر لبنان قرار ندارد.

پامپئو: اظهارات ترامپ درباره ترکیه تغییری در تصمیم خروج از سوریه ایجاد نمی‌کند

وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد که اظهارات ترامپ درباره ترکیه به معنای تغییر در تصمیم آمریکا برای خارج کردن نیروهایش از سوریه نیست.

ظریف: آمریکا فورا خبرنگار ایرانی را آزاد کند

کربلا - ایرنا - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه تاکید کرد: دستگیری خبرنگار ایرانی در آمریکا کاملا سیاسی است و وی باید فورا آزاد شود.

ظریف: ایرانیان افسانه قدرقدرتی آمریکا را در هم شکستند

ظریف وزیر خارجه کشورمان در سومین سالگرد اجرای برجام در توئیتر خود نوشت: ایرانیان افسانه قدرقدرتی آمریکا را در هم شکستند.

بسیج مردمی عراق به اظهارات اخیر وزیر خارجه آمریکا واکنش نشان داد

با شمشیر زهرآلود پرچم‌های صلح را پاره کردید

باشگاه پرسپولیس در پاسخ به اظهارات سرمربی تیم ملی فوتبال ایران طی اطلاعیه ای تاکید کرد اظهارات کی روش از کنترل خارج شده و در شان این باشگاه نیست که پاسخ برخی اتهامات را بدهد.

طعنه ظریف به بولتون در پیام چالش 10 ساله

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پیامی درباره جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا نوشت همان "گاو" از 10 سال پیش تغییری نکرده و همچنان خواستار حمله نظامی به ایران است.

آمریکا باید در خصوص دیدار پوتین و ترامپ پاسخ بدهد

معاون وزیر امور خارجه روسیه در خصوص احتمال دیدار رئیس جمهور این کشور با «ترامپ» گفت که آمریکا باید به این موضوع پاسخ بدهد.

عراقچی:ترامپ غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را نشان داد

تهران- ایرنا- معاون وزیر امور خارجه ایران در پیامی توئیتری خروج آمریکا از برجام را نشانه غیرقابل اعتماد بودن این کشور دانست و افزود: از ترامپ متشکریم که این موضوع را نشان داد.

حمایت ایران از ونزوئلا در مقابل مداخله‌جویی آمریکا

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن اظهارات و اقدامات مداخله‌جویانه وزیر امور خارجه آمریکا در امور داخلی ونزوئلا گفت: جمهوری اسلامی ایران از دولت قانونی و ملت ونزوئلا در برابر مداخلات غیرقانونی واشنگتن حمایت می‌کند.

سفر وزیر خارجه آمریکا به منطقه غرب آسیا نیمه‌کاره ماند

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، «مایک پامپئو»، وزیر خارجه این کشور به دلیل حضور در مراسم خاکسپاری در آمریکا، به سفر از قبل برنامه ریزی شده خود به منطقه غرب آسیا پایان می‌دهد و به واشنگتن برمی‌گردد.

ظریف: جهان متوجه شده آمریکا همان شاه برهنه است

وزیر امور خارجه ایران در دیدار با نمایندگان گروه های مقاومت اسلامی در شهر کربلا واقعیت امروز آمریکا را همانند داستان مشهور «شاه برهنه» دانست و گفت: آمریکا از این که جهان در حال درک این واقعیت است به وحشت افتاده است.