تلفات تیراندازی گسترده در کالیفرنیا به ۱۳ نفر رسید

تلفات تیراندازی مرگبار امروز در کالیفرنیا آمریکا به ۱۳ نفر رسید.مطالب مرتبط

ترامپ بودجه کالیفرنیا را قطع کرد

رئیس جمهور آمریکا بودجه کالیفرنیا را قطع کرد.

پیچ و خم های پرستاری از « خراشاد » تا « کالیفرنیا »

بیرجند - ایرنا - نخستین پرستار مرد ایران روزهای تلخ و شیرین زیادی از زادگاهش روستای خراشاد تا محل تحصیلش کالیفرنیا دارد که با آشنا شدن با سختی ها و مشکلات این افراد متوجه می شویم تحمل آن تنها از افرادی توانمند با روحیه انسان دوستانه بر می آید.

پیچ و خم های پرستاری از خراشاد تا کالیفرنیا

بیرجند - ایرنا - نخستین پرستار مرد ایران روزهای تلخ و شیرین زیادی از زادگاهش روستای خراشاد تا محل تحصیلش کالیفرنیا دارد که با آشنا شدن با سختی ها و مشکلات این افراد متوجه می شویم تحمل آن تنها از افرادی توانمند با روحیه انسان دوستانه بر می آید.

ترامپ دستور توقف کمک‌های مالی به کالیفرنیا را صادر کرد!

رییس‌جمهوری آمریکا از صدور دستور توقف ارسال کمک‌های مالی آژانس مدیریت بحران فدرال این کشور به مناطق آسیب دیده کالیفرنیا، خبر داد.]]>

تلفات بیماری آنفلوانزای خوکی در گرجستان به ۱۵ نفر رسید

تیراندازی در نیوجرسی آمریکا

پلیس گزارشی درباره وقوع تیراندازی در یکی از مراکز شرکت «یو‌پی‌اس» واقع در نیوجرسی دریافت کرده و اعلام کرد تیراندازی همچنان ادامه دارد.]]>

دعوت از 20 کماندار زن و مرد برای سومین اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان

اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان از 17 دی ‌ماه در سایت تیراندازی با کمان آزادی تهران آغاز می‌شود.

رقابت 240 ورزشكار در هفته هفتم لیگ تیراندازی خراسان رضوی

هفته هفتم لیگ تیراندازی خراسان رضوی با معرفی افراد برتر در سالن اختصاصی تیراندازی مجموعه ورزشی شهید بهشتی مشهد پایان یافت.

تصاویر تیراندازی نظامیان صهیونیست به یک جوان فلسطینی

تصاویری از تیراندازی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که لحظه تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی جوان فلسطینی را از فاصله بسیار نزدیک نشان می دهد.

دستگیری ۳۳۱ نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز در خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۳۳۱ نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز و دارندگان سلاح در اجرای طرح مبارزه با تیراندازی ها در سطح استان خبر داد.

دستگیری بیش از 330 نفر از عاملان تیراندازی های غیرمجاز در خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۳۳۱ نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح در اجرای طرح مبارزه با تیراندازی‌ها در سطح استان خبر داد.

در دومین روز از نمایشگاه مسکن چه گذشت

روز دوم از نخستین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با برگزاری نشست مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به پایان رسید و در حین برگزاری، خبرهایی از تغییرات گسترده در معاونتهای وزارت راه و شهرسازی به گوش رسید.

تیراندازی علیه اهداف هوایی/تست انواع موشک ها و بمب های تولید داخل

در جریان مرحله نهایی و عملیاتی هشتمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش، انواع تیراندازی هوا به هوا، تیراندازی علیه اهداف هوایی، با سرعت و در ارتفاعات مختلف انجام شد.

تمرین بدون حقوق در تیراندازی/وعده‌های پوچ رئیس!

ورزشکاران تیم‌های ملی تیراندازی در حالی تمرینات‌ خود را چندماهی است پیگیری می‌کنند که حقوقی دریافت نکرده‌اند.

دستگیری ۳۳۱ نفر عامل تیراندازی و دارندگان سلاح غیرمجاز در خوزستان

اهواز - فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری ۳۳۱ نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح در اجرای طرح مبارزه با تیراندازی‌ها در سطح استان خبر داد.

وقوع انفجار و تیراندازی در کنیا

صدای تیراندازی همچنان در پایتخت کنیا به گوش می رسد

زلزله تلفات جانی نداشته است/ ترک‌خوردگی برخی دیوارهای خانه‌های روستایی

رییس سازمان امداد و نجات از اعزام پنج تیم ارزیاب به منطقه زلزله‌زده خبر داد و تاکید کرد: تاکنون تلفات جانی گزارش نشده است اما برخی دیوارها در مناطق روستایی دچار ترک‌خوردگی شده‌اند. ]]>

کاهش تلفات جانی در معادن با تکنولوژی های روز امکان پذیر است

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران گفت: معدن کاری در ایران تجربه و سابقه دیرینه ای دارد که باید با استفاده از تکنولوژی و دانش های روز، آمار تلفات جانی در این حوزه را کاهش داد.

کاهش ۸ درصدی تلفات درون و برون شهری در استان

تلفات درون و برون شهری استان در ۹ ماهه امسال نسبت به سال گذشته ۸ درصد کاهش داشته است.

تحریم های آمریکا علیه ایران هرگز به نتیجه نخواهد رسید

پکن- ایرنا- اظهارات رهبر انقلاب اسلامی ایران در جمع شماری از مسئولان کشورمان، در رسانه های چین بازتاب گسترده ای داشت شینهوا به نقل از مقام معظم رهبری نوشت تحریم های آمریکا علیه ایران هرگز به نتیجه دلخواه واشنگتن نخواهد رسید و دشمنان ایران شکست خواهند خورد