تغییرات زیاد به استقلال لطمه زده است/ شفر نیاز به یک دستیار دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تغییرات زیادی که در ترکیب آبی پوشان صورت می گیرد این تیم را از اهدافش دور کرده است.مطالب مرتبط

درخشان: تغییرات زیاد کار دست تیم ملی می دهد

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تغییرات زیاد در ترکیب تیم ملی در دیدار مقابل تیم های قدرتمند آسیا کار دست ما خواهد داد.

عنایتی: استقلال باید هرچه زودتر بازیکن بگیرد

تهران- ایرنا- مهاجم اسبق استقلال گفت: متاسفانه استقلال در جذب بازیکن و تقویت خود برای شروع نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر تعلل می کند. این تیم هرچه زودتر باید بازیکنانی که نیاز دارد جذب کند.

استقلالیها با دستیار شفر تمرین کردند

تهران- ایرنا- نوبت عصر تمرین تیم فوتبال استقلال تهران در کمپ امیر اسپورت ترکیه زیر نظر دستیار سرمربی این تیم برگزار شد.

رضا عنایتی: استقلال نیاز به یک گلزن شش‌دانگ دارد نه مهاجم معمولی خارجی

رضا عنایتی، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که اضافه شدن یک مهاجم خارجی معمولی، مشکل این تیم را برطرف نخواهد کرد.

قنبری دستیار بوستانی در استقلال خوزستان شد

مربی سابق سپاهان به کادرفنی استقلال خوزستان پیوست.]]>

مارتین فورکل در اردوی استقلال حاضر شد

دستیار جدید آلمانی شفر به اردوی استقلال در آنتالیا پیوست.

معارفه دستیار آلمانی شفر در تمرین امروز استقلالی‌ها/ فورکل هوا شد

تمرین امروز (یک‌شنبه) استقلال با معارفه دستیار جدید شفر در آنتالیا برگزار شد.

هر آنچه باید از مربی جدید استقلال بدانید (گزارش)

ملی پوش اسبق تیم فوتبال آلمان روز گذشته به عنوان دستیار جدید وینفرد شفر به کادرفنی استقلال تهران اضافه شد.]]>

شفر دستیار جدیدش را به بازیکنان اسقلال معرفی کرد

تهران- ایرنا- تمرین نوبت صبح تیم فوتبال استقلال تهران در حالی در کمپ امیر اسپورت ترکیه برگزار شد که وینفرد شفر سرمربی آبی پوشان در جریان این تمرین، «مارتین فورکل» دستیار جدیدش را به بازیکنان معرفی کرد.

کارشناس لهستانی: پیروی از آمریکا به رابطه ما با ایران لطمه می‌زند

یک تحلیلگر لهستانی با انتقاد از میزبانی کشورش از یک نشست ضدایرانی، گفت ورشو خود را به کارگزار سیاست خارجی آمریکا بدل کرده و با این کار به روابط خود با تهران لطمه می‌زند.

مدیران قبلی استقلال را نابود کردند/ چرا پرسپولیس امکانات دارد؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از مدیران سابق این باشگاه، گفت: وزارت ورزش در بحرانی که در استقلال به وجود آمده مقصر است و باید نگاهش به استقلال همانند پرسپولیس باشد.

اعتراضات گسترده مجارستانی‌ها علیه تغییرات قانون کار

در اعتراض به تغییرات قوانین کار در مجارستان، ده‌ها تظاهرات ضد دولتی در این کشور برگزار شد. این تغییرات به کارفرمایان اجازه می‌دهد تا درخواست ساعات اضافه کار بیشتری از کارکنان خودشان داشته باشند.

رفتن نیما به اروپا به نوشاد لطمه زده است

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز می‌گوید برادران عالمیان همیشه با هم تمرین کرده‌اند و حالا با رفتن نیما به اروپا نوشاد لطمه خورده چون حریف تمرینی خوب ندارد.

۸۰ درصد مردم به میزان زیاد و خیلی زیاد دیندارند

رئیس سازمان اجتماعی کشور: در نتایج اولیه پیمایش سازمان بهزیستی در بحث آسیب‌های اجتماعی عنوان شده است که ۸۰ درصد مردم به میزان زیاد و خیلی زیاد، خودشان را دیندار اعلام کرده اند

ثبت نام جدید یارانه منوط به تصویب مجلس است/ تغییرات یارانه‌ای در پلیس+۱۰

معاون سازمان هدفمند سازی یارانه معتقد است، ثبت نام جدید متقاضیان یارانه بگیر نیاز به تصویب دولت یا مجلس دارد. یارانه بگیران می‌توانند هر گونه تغییر را در دفاتر پلیس + ۱۰ انجام دهند.

چقدر خواب در طول شبانه‌روز نیاز داریم؟

نیاز بدن به خواب با توجه به گروه‌های سنی مختلف، متفاوت است، اما بدن اغلب مردم به طور متوسط به هفت یا هشت ساعت خواب در شبانه روز نیاز دارد.

تغییرات در جشنواره بازی‌های ویدئویی باید به کندی صورت گیرد

مدیر استودیو پاییزان می‌گوید: تغییرات به وجود آمده در جشنواره امسال، قطعا اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد البته وارد شدن رسانه‌ها در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، از تغییرات جشنواره هم مثبت‌تر است.

مسیر روابط عمومی در آموزش و پرورش دچار لطمه نخواهد شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: نباید این نگرانی ایجاد شود که با ادغام مرکز اطلاع‌رسانی و حوزه وزارتی، مسیر روابط عمومی در آموزش و پرورش دچار لطمه خواهد شد.

دستیار مورینیو سرمربی الدحیل قطر شد

تیم الدحیل قطر حریف استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سرمربی جدید خود را معرفی کرد.

تغییرات شگرف در انتظار چهره نظام سلامت دنیا

دبیر همایش دریچه‌ای به سلامت فردای ایران با اشاره به اینکه در آینده چهره بیماری‌ها، وضعیت بیماری و روش‌های درمانی متفاوت می‌شود، گفت: چهره نظام سلامت دنیا تغییرات شگرفی را پیش رو دارد.