آمریکا برای جنایات علیه مردم ایران و یمن باید مؤاخذه شود

وزیر امور خارجه نوشت: آمریکا باید برای جنایات علیه بشریت علیه مردم ایران و یمن مؤاخذه شود.مطالب مرتبط

آمریکا از طریق لهستان به دنبال ایجاد اتحاد بین‌المللی علیه ایران است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم گفت: آمریکا در تلاش است تا از طریق لهستان بتواند اتحاد بین‌المللی علیه ایران را ایجاد کند، اما مسئولان ما باید با کشورهایی که قصد شرکت در کنفرانس ورشو را دارند گفت‌وگو کرده و مواضع ایران را برای آن‌ها بیان ک

دمشق: جنایات ائتلاف آمریکا تروریسم را تقویت می‌کند/ شورای امنیت وارد عمل شود

وزارت امور خارجه سوریه ضمن محکوم کردن حملات ائتلاف آمریکا به غیر نظامیان سوری مجددا از شورای امنیت خواست برای توقف جنایات این ائتلاف اقدامی اتخاذ کند.

نقش مهم عراق در خنثی سازی تحریم‌های آمریکا علیه ایران

اهمیت عراق برای ایران باعث شده است آمریکاییها با 2 روش نهایت تلاش خود را برای همراه کردن این کشور با تحریمها علیه ایران داشته باشند.

نشست ورشو نزاع آمریکا با اروپا برای تشکیل ائتلاف علیه ایران است

تهران-ایرنا- مشاور رییس جمهوری معتقد است: نشست ورشو در واقع و در خفا، نزاع آمریکا با اروپا برای تشکیل ائتلافی دوباره علیه ایران ، در پوشش چالشی مستقیم برای ایران است.

جریان سازش تعهداتی را که آمریکا باید می‌داد از قول خودش به مردم ایران داد

نماینده‌ مردم تبریز در مجلس گفت: سازشکاران آبروی سیاسی خودشان را در گرو اراده‌ و خواست امریکا قرار دادند و تعهداتی را که امریکا باید به ایران می‌داد، از قول خودشان به مردم ایران دادند و در حال حاضر دستشان از هر جهت خالی است.

FATF بازوی آمریکا در اعمال تحریم‌ها علیه ایران و جبهه مقاومت است

امام جمعه موقت تهران گفت: FATF سازوکاری برای اشراف اطلاعاتی بر منابع مالی و سیستم اقتصادی سایر کشورها و بازوی خزانه‌داری آمریکا برای گسترش تحریم‌ها علیه ایران و محور مقاومت است.

ایران افسانه شکست ناپذیری آمریکا را در هم شکست

ظریف: به رغم توطئه های آمریکا علیه ایران در چهل سال اخیر و خروج آن از برجام‏، مردم ایران توانسته اند افسانه شکست ناپذیری آمریکا را در هم بشکنند.

ملت فلسطین همچنان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی خواهد ایستاد

نماینده جنبش حماس در ایران گفت: راهپیمایی‌های مسالمت‌آمیز با مشارکت مردم بی‌دفاع همچنان ادامه دارد و ملت فلسطین همچنان در برابر جنایات رژیم صهیونیستی ایستادگی خواهیم کرد.

بارگیری اولین محموله نفت توسط ژاپن پس از دور جدید تحریم آمریکا علیه ایران

برای اولین بار پس از اعمال دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه نفت ایران، یک شرکت پالایش نفت ژاپن یک محموله دو میلیون بشکه‌ای نفت خام خریداری‌شده از ایران را بار نفتکش کرد.

چرا طرح ترامپ برای ائتلاف‌سازی علیه ایران عقیم خواهد ماند؟

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی روز دوشنبه به تشریح دلایل عقیم ماندن طرح دولت آمریکا برای ایجاد ائتلاف علیه ایران در منطقه پرداخته است.

چرا پیروی از تحریم‌های تجاری علیه ایران برای عراق سخت است؟

ایران همسایه عراق و یکی از بزرگترین شرکای تجاری این کشور است که باعث می‌شود کار آمریکا برای مجاب کردن عراق به اجرای تحریم ها علیه ایران سخت تر شود.

تلاش آمریکایی ها برای دشمن تراشی علیه ایران ثمری ندارد

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه سمنان گفت: تلاش مسوولان آمریکا برای همراه کردن کشورها در اجرای برنامه های استکباری علیه ایران سودی برای آنها ندارد.

تلاش آمریکایی ها برای دشمن تراشی علیه ایران بی ثمر است

استانها - ایرنا - خطیبان نماز جمعه در سراسر کشور تاکید کردند که تلاش مسوولان آمریکا برای همراه کردن کشورها در اجرای برنامه های استکباری علیه ایران سودی برای آنها ندارد، زیرا کشور ما امروز یکی از قدرت های بزرگ جهانی است.

در مقابل دشمن سرخم نمی کنیم.

شعار مرگ بر آمریکا نتیجه جنایات بیشمار آمریکایی ها بر ضد ملت ایران است.

اصرارا آمریکا بر استرداد معاون شرکت هوآوی به اتهام نقض تحریم‌ها علیه ایران

وزارت دادگستری آمریکا می‌گوید به تلاش‌هایش برای پیگیری استرداد معاون شرکت هوآوی به ایالات متحده ادامه می‌دهد؛ معاون شرکت هوآوی به اتهام نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران از سوی مقامات کانادا بازداشت شد.

ترامپ به دنبال حذف انسجام ملی در ایران است/ناکامی آمریکا در اهداف

شاهرود - رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرمانده کل قوا، با اشاره به دکترین ترامپ علیه ایران اسلامی، گفت: یکی از اهداف آمریکا حذف انسجام ملی در بین مردم و مسئولان ما است.

آیت الله سیستانی: جنایات داعش همانند جنایت نازی ها ثبت شود

آیت الله سیستانی در دیدار رئیس تیم تحقیق سازمان ملل درباره جنایات داعش با وی، خواستار ثبت جنایات تکفیری ها و مجازات داعشی ها شد.

تلاش آمریکا برای کشاندن اروپا به کمپین فشار علیه ایران، به سنگ خورد

یک روزنامه آمریکایی مدعی شد که اروپا به کارزار آمریکا برای تحت فشار گذاشتن ایران نمی‌پیوندد.

تهدید دانستن برنامه موشکی ایران در سند راهبردی اطلاعات ملی آمریکا

آمریکا در سند راهبردی اطلاعات ملی خود با طرح ادعاهای تکراری خود علیه کشورمان برنامه موشکی ایران را تهدید علیه منافع آمریکا دانسته است.

سوءاستفاده آمریکا از نشست اقتصادی داووس برای گزافه‌گویی علیه ایران

وزیر امور خارجه آمریکا در نشست اقتصادی داووس از برنامه واشنگتن برای مقابله با ایران خبر داد.]]>