آمریکا برای جنایات علیه مردم ایران و یمن باید مؤاخذه شود

وزیر امور خارجه نوشت: آمریکا باید برای جنایات علیه بشریت علیه مردم ایران و یمن مؤاخذه شود.مطالب مرتبط

جنایات آل سعود علیه مردم یمن، درتاریخ کم نظیر است

قم-ایرنا -دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: جنایات آل سعود با مباشرت و حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم های پست دیگر در یمن از کم نظیرترین جنایت های تاریخ است.

سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی ماموریت نماینده آمریکا

دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد: ایران هراسی اعتیاد دیرین نماینده دائم آمریکا و سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت‌های بی چون و چرای آمریکا از این جنایات، ماموریت اصلی وی است.

مردم ایران هدف تحریم هستند

تهران-ایرنا- چهره تحریم های آمریکا علیه ایران به قدری غیرانسانی است که مدعیان حقوق بشر برای زیباسازی صوری آن هم شده دست به دامان دوگانه سازی های مردم و حاکمیت شده اند تا با تکیه بر مغلطه های رسانه ای، نظام و مردم ایران را دو جز مجزا نشان دهند، برای اولی ا

نمایشگاه‌ جنایات آمریکا علیه بشریت در سنندج برپا شد

سنندج - ایرنا - بخشی از جنایت های آمریکا علیه بشریت در قالب نمایشگاه پوستر و کاریکاتور در مجتمع فرهنگی فجر سنندج در حاشیه برگزاری چهارمین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی به نمایش درآمد.

اعتراض طلاب همدان به جنایات استکبار در یمن

جمعی از طلاب حوزه علمیه آخوند ملاعلی همدانی در اعتراض به جنایت‌های استکبار جهانی علیه مردم یمن مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل سردادند.

واکنش سردار نقدی به تشدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران+فیلم

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به تشدید تحریم‌ها علیه ایران از سوی آمریکا گفت: آمریکا تمام کارهای خود را برای دشمنی با ایران اسلامی انجام داده است.

دولت نتانیاهو باید هزینه جنایت اخیر در خانیونس را بپردازد

«علی برکه» بیان داشت که مقاومت پیامی را به دشمن ارسال کرد مبنی بر اینکه پاسخ موشک را با موشک می دهیم و جواب خون، خون است و دشمن هزینه جنایات خود علیه مردم فلسطین را می پردازد.

تمرکز ایران و هند باید همکاری های بانکی باشد

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: دوره تحریم‌های یکجانبه و خصمانه آمریکا علیه ایران، دریچه‌های تازه‌ای برای همکاری بین ایران و هندوستان باز کرده از این رو دو کشور باید تمرکزی جدی روی همکاری‌های بانکی و مالی داشته باشند.

جنگ اقتصادی ترامپ علیه ایران محکوم به شکست است

روزنامه انگلیسی گاردین طی گزارشی نوشت: با ادامه تقاضا برای نفت ایران و عدم حمایت بین المللی از تحریم های آمریکا، رویکرد سرسختانه آمریکا علیه این کشور آینده ای ندارد .

سازمان ملل تحریم های غیرقانونی علیه ایران را پیگیری کند

کوالالامپور- ایرنا- یک رسانه مالزیایی با اشاره به اینکه آمریکا با اتهامات بی اساس تحریم های اقتصادی را دوباره علیه ایران وضع کرده، نوشت: اعمال تحریم های فرامرزی توسط یکی از اعضای سازمان ملل علیه عضو دیگر آن، خلاف قوانین بین المللی است و این نهاد باید این

اقدامات مردم بحرین برای فراموش‌نشدن جنایات مشترک آل‌خلیفه و آل‌سعود

شهروندان بحرینی برای جلوگیری از فراموشی جنایات آل‌خلیفه و آل‌سعود در تخریب مساجد اقدام به برگزاری نماز جماعت در این اماکن تخریب‌شده می‌کنند.

جنگ اقتصادی علیه ایران با جلب رضایت مردم شکست می خورد

تبریز - ایرنا - معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: جنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران با جلب رضایت مردم از سوی مسوولان به شکست منجر می شود.

رسانه چینی: تحریم های آمریکا علیه ایران بی تاثیر است

پکن- ایرنا- تارنمای 'یوتی وی' چین که اخبار حوزه انرژی را منتشر می کند در گزارشی تحلیلی، تحریم های آمریکا علیه ایران را «کاغذی» توصیف کرد و نوشت ممنوعیت خرید نفت چیزی نیست که جهان آن را بپذیرد به همین دلیل «کاغذ باطله تحریم آمریکا دیگر برای ایران و جهان بی

تحریم‌های آمریکا نقض قطعنامه ۲۲۳۱ و جنایت علیه بشریت است

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل هستند، گفت: تصمیم به گرسنگی دادن مردم عادی، جنایت علیه بشریت است.

آسه آن به دنبال "پاسخگویی کامل" عاملان جنایات علیه روهینجاها

کشورهای جنوبی شرقی آسیا "پاسخگویی کامل" مسئولان جنایات میانمار را خواستار شدند.

طلاب علوم دینی شاهرود جنایات آل سعود را محکوم کردند

شاهرود - ایرنا - جمعی از طلاب علوم دینی شهرستان شاهرود سه شنبه با برگزاری تجمع در حسینیه قلعه، جنایات آل سعود بر علیه مردم مظلوم یمن را محکوم کردند.

زورگویی آمریکا باید متوقف شود

سفیر ایران در ایتالیا: تحریم های آمریکا موجب همبستگی بیشتر مردم ایران و انزجار و تنفر هر چه بیشتر از آمریکا خواهد شد.

امروز اگر کسی علیه جنایات آل سعود فریاد نکشد شریک جُرم آنان است

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه عاقبت تلخی در انتظار آل سعود و صهیونیست‌ها است، گفت: امروز اگر کسی علیه جنایات آل سعود فریاد نکشد شریک جُرم آل سعود است.

ولیعهد ابوظبی در جنایات جنگی دست دارد

یک گروه حقوق بشری شکایتی را علیه ولیعهد ابوظبی به اتهام مشارکت در جنایات جنگی مطرح کرده است.

آمریکا باید نگاه ویژه به عراق در رابطه با تحریم‌های ایران داشته باشد

رئیس‌جمهور عراق در رد همراهی این کشور با تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا گفت که «ما نمی‌خواهیم عراق به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران متحمل ضرر شود و بار آن را به دوش بکشد.»