فریب پرستاران برای مهاجرت به آن سوی آب ها/ روسای چند شغله کاریابی

مدیر امور بین الملل سازمان نظام پرستاری، نسبت به فریب پرستاران توسط کاریابی های غیرمجاز هشدار داد.مطالب مرتبط

چند شغله بودن، حاشیه جدید این روزهای رئیس خصوصی سازی

پوری حسینی در حالی چند وقتی است که درگیر مطالبه افکار عمومی در خصوص کارنامه ناموفق خود در واگذاریها و نیز خرید پر سروصدای مجتمع گوشت اردبیل است؛ که به تازگی نماینده پیشین مجلس موضع چند شغله بودن و بازنشستگی وی را پیش کشیده است.

جویندگان کار از طریق موسسه کاریابی اردکان جذب شوند

یزد - ایرنا - فرماندار اردکان گفت: تمام کارگاه‌های شهرستان هرگونه جذب نیروهای جدید را صرفا از طریق دفتر مشترک و مؤسسه کاریابی انجام دهند.

روزی برای پرستاران

امروز در مراسمی از پرستاران و بهیاران نمونه بیمارستان امام حسین (ع) زنجان تجلیل شد.

پرستاران خوزستانی حق بدی آب و هوا ندارند

رئیس هیات مدیره نظام پرستاری اهواز خواستار رفع مشکلات پرستاران به ویژه توجه به شرایط کار پرستاران خوزستانی در وضعیت آب و هوایی این منطقه شد.

کمبودِ کادر، تزریقِ مرگ به پرستاران

یک فعال صنفی پرستاران گفت: نسبت کادر پرستاری به جمعیت در ایران یک چهارم متوسط جهانی است. پرستاران ایران ۱۰ برابر پرستاران اروپایی تحت فشار کاری قرار دارند .به ازای هر ۱۰۰ تخت بیمارستانی ۱۰۰ پرستار در کشور وجود دارد و نسبت کادر پرستاری به جمعیت رقم ۱.۶ است

باز هم مهاجرت در ژیمناستیک/ خناری‌نژاد هم می‌رود؟

دارنده مدال طلای جام جهانی ژیمناستیک می گوید که احتمالا برای مربیگری به کشورهای خارجی مهاجرت خواهد کرد.

تجلیل از پرستاران سیستان وبلوچستان در سالروز ولادت اسوه صبر و استقامت

سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، فرصتی است برای یادآوری ارزش ها و صبر زینب گونه پرستاران ، به همین مناسبت از پرستاران نمونه در شهرستان های مختلف سیستان وبلوچستان تجلیل شد .

حسن بیگی: اقدامات آمریکا برای فریب مردم ایران فایده‌ای ندارد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حرف‌های اخیر وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اعمال تحریم‌های ایران برای بهبود زندگی مردم را از اساس کذب دانست و گفت: این حرف‌ها برای فریب مردم ایران زده می‌شود. حال اینکه فایده‌ای نداشته و تیر آنها به سنگ می‌خورد

فریب سایت‌های «شرط‌بندی» را نخورید

با آغاز مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا ، تبلیغات برای شرط بندی و پیش‌بینی نتایج مسابقات فوتبال نیز افزایش داشته است، موضوعی که پلیس فتا در مورد آن هشدار داده و از شهروندان خواسته تا فریب این تبلیغات را نخورند.

مسئولان برای رفع مشکلات پرستاران تلاش کنند

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مسئولان برای رفع مشکلات و نیازهای پرستاران که نقش مهمی در خدمت به بیماران دارند تلاش کنند.

وقت پرستاران نباید صرف نوشتن شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: با وجود تکنولوژی‌های پیشرفته دیگر قابل قبول نیست که وقت ‏پرستاران صرف نوشتن شود. در استفاده از تکنولوژی برای خدمات پرستاری خیلی کم کاری شده است.‏

پرستاران تمام انرژی خود را صرف رفع مشکلات بیماران می کنند

ساری- استاندار مازندران افزایش امید اجتماعی و توجه به همنوعان را بخشی از وظایف مهم پرستاران برشمرد و گفت: پرستاران با گذشت و ایثار تمام انرژی خود را صرف برطرف کردن مشکلات بیماران می کنند.

مهاجرت، قصه تلخ روستاهای کشور

اینجا همه چیز نبض زندگی داشت، هیج واژه ای تلخی بر دوش آن سنگینی نمی کرد، چه غم انگیز است قصه کوچ، آری سال هاست تیغ خشکسالی و کم آبی گلوی روستاها را بریده است، مناطقی که همچنان از داغ مهاجرت می سوزند.

لزوم برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی تخصصی برای پرستاران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مراسم تقدیر از پرستاران نمونه این دانشگاه ، داشتن یک رویکرد تخصصی در زمینه مهارت‌آموزی به پرستاران را ضروری برشمرد و تأکید کرد: کادر پرستاری تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باید یک دوره مهارتی را در یکی از بخش‌

مهاجرت آمریکاییان سیر صعودی گرفته است

تهران – ایرنا – نظرسنجی جدید موسسه گالوپ نشان می‌دهد که 16 درصد از جمعیت آمریکا خواستار مهاجرت دائم به کشور دیگری هستند.

مهاجرت، قصه تلخ روستاهای کشور

اصفهان - ایرنا- اینجا همه چیز نبض زندگی داشت، هیج واژه ای تلخی بر دوش آن سنگینی نمی کرد، چه غم انگیز است قصه کوچ، آری سال هاست تیغ خشکسالی و کم آبی گلوی روستاها را بریده است، مناطقی که همچنان از داغ مهاجرت می سوزند.

حضور آمریکا در خاورمیانه؛ فریب و انکار واقعیت

با وجود دفاع دونالد ترامپ از راهبرد مداخله نظامی کمتر آمریکا در منطقه اما به نظر می رسد این موضوع در عمل فریب و انکار واقعیت‌ها است.

کمبود ۱۲۰هزار پرستار در کشور/بهبود وضعیت معیشت پرستاران ضروری است

رشت- مراسم تجلیل از پرستاران در رشت در حالی برگزار شد که مسئولان حوزه سلامت از کمبود ۱۲۰ هزار پرستار در کشور خبر داده و خواستار توجه بیشتر به بهبود وضعیت معیشت پرستاران شدند.

پرستاران در تامین سلامت جامعه نقش مهمی دارند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: جایگاه پرستاران بر کسی پوشیده نیست و روز پرستار، روز تجلیل از استقامت و صبوری است.]]>

مطالبات پرستاران استان گلستان پرداخت می‌شود

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اشاره به مطالبات پرستاران گفت: تلاش می‌کنیم مطالبات عقب‌افتاده پرستاران استان را در فواصل کوتاه‌تری پرداخت کنیم.