فریب پرستاران برای مهاجرت به آن سوی آب ها/ روسای چند شغله کاریابی

مدیر امور بین الملل سازمان نظام پرستاری، نسبت به فریب پرستاران توسط کاریابی های غیرمجاز هشدار داد.مطالب مرتبط

ادعای فریب پرستاران برای کار در خارج نیازمند ارائه دلیل است

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی ایران، در مورد ادعای فریب پرستاران برای کار در خارج از کشور، توضیحاتی ارائه داد.

فریب پرستاران برای مهاجرت به آن سوی مرزها

ضرب‌الاجل ۷ روزه برای استعفای چند شغله‌ها

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نخستین دستور خود را برای حذف مدیران چند شغله در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صادر کرد.

ضرب‌الاجل ۷ روزه وزیر تعاون برای تعیین تکلیف مدیران چند شغله

محمد شریعتمداری در دستوری به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خواستار حذف مدیران چند شغله از هیات مدیره شرکت‌های تابعه شد.

ضرب‌الاجل ۷ روزه وزارت تعاون برای تعیین تکلیف مدیران چند شغله

وزیر تعاون در دستوری به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خواستار حذف مدیران چند شغله از هیات مدیره شرکت‌های تابعه شد.

شریعتمداری: دنبال کاریابی برای بزرگان کشور نیستیم

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دنبال کاریابی برای بزرگان کشور نیستیم چون مدیران باید براساس مهارت و شایسته سالاری انتخاب شوند.

دام سودجویان برای متقاضیان مهاجرت شغلی/روش قانونی مهاجرت کار

تقاضای مهاجرت شغلی ، دام سودجویان را بیش از پیش گسترانیده است به طوری که با وعده «ویزای جستجوی کار» اقدام به کلاهبرداری های متعدد می کنند.

تلاش کمیسیون بهداشت و سازمان برنامه و بودجه جهت رفع کمبود صد هزار نفری پرستاران

یک عضو کمیسیون بهداشت با اشاره به کمبود صد هزار نفری پرستاران گفت: قرار بر این شد که هفته آینده جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه کشور با همین محوریت تشکیل شود تا بتوانیم بخشی از این کمبود پرستاران را حل کنیم.]]>

ضرب‌الاجل ۷ روزه شریعتمداری برای استعفای چند شغله‌ها

محمد شریعتمداری در دستوری به سیدتقی نوربخش (مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی) و جمشید تقی‌زاده (مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری) خواستار حذف مدیران چند شغله از هیات مدیره شرکت‌های تابعه سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری شد.

انتخاب 13 نفر از روسای دانشگاه‌‎‌های کشور

دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی گفت: در جلسه 28 کمیته تعیین روسای دانشگاه‌ها، روسای 13 دانشگاه کشور انتخاب شدند.

مدیریت قبلی طارمی را فریب داد

تهران- ایرنا- کاپیتان پیشین پرسپولیس گفت: متاسفانه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس «مهدی طارمی» را فریب داد و سپس وی را که از عواقب کارش بی اطلاع بود، به سیبل انتقادات تبدیل کرد.

تلاش برخی روسای فدراسیون‌های ورزشی برای دور زدن قانون بازنشستگی/ با متخلفان برخورد می‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل حال روسای فدراسیون‌های ورزشی نیز می‌شود، گفت: روسای بازنشسته فدراسیون‌های ورزشی که تلاش دارند قانون منع بکارگیری بازنشستگان را دور بزنند توسط مجلس رصد می‌شوند و با آنها به طور جد بر

زنگ خطر برای مهاجرت هنرمندان آذربایجان به کشورهای همجوار

تهران - ایرنا - غلامرضا میرزازاده آهنگساز، تهیه کننده و کارشناس موسیقی درباره عدم حمایت داخلی از هنرمندان موسیقی بومی آذربایجان و به دنبال آن مهاجرت این موزیسین ها به جمهوری آذربایجان، هشدار داد.

۱۳ نفر از روسای دانشگاه‌های کشور انتخاب شدند

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در جلسه ۲۸ کمیته تعیین روسای دانشگاه‌ها، روسای ۱۳ دانشگاه کشور تعیین شدند.

شیب تند مهاجرت به مازندران

ساری-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: مهاجرت غیربومی ها به این خطه شمال کشور در سال های اخیر روند رو به رشدی یافت.

سی ان بی سی: ترامپ سعودی ها را برای افزایش تولید نفت فریب داد

پیش‌بینی افزایش مهاجرت پرندگان زمستان‌گذر به تالاب هورالعظیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به آغاز مهاجرت پرندگان به تالاب هورالعظیم گفت: امسال با توجه به آبگیری و بارش باران در بخش زیادی از تالاب هورالعظیم، پیش‌بینی می‌شود میزان مهاجرت پرندگان زمستان‌گذر افزایش یابد.

جایگاه روسای فیفا و ای اف سی در آزادی بازرسی شد

تهران - ایرنا - جایگاهی که برای روسای فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) در ورزشگاه آزادی در نظر گرفته شده است به صورت ویژه ای مورد بازرسی قرار گرفت.

روسای بازنشسته هیات های ورزشی مازندران گوش به زنگ فدراسیون

ساری- ایرنا- روسای بازنشسته 6 هیات ورزشی مازندران با گذشت دو روز از اتمام مهلت قانونی برای ترک پستشان برابر قانون منع به کارگیری بازنشستگان همچنان در سمت هایشان باقی مانده اند و تمایلی به کناره گیری ندارند.

روسای بازنشسته هیات های ورزشی مازندران گوش به زنگ فدراسیون

ساری- ایرنا- روسای بازنشسته 6 هیات ورزشی مازندران با گذشت دو روز از اتمام مهلت قانونی برای ترک پستشان برابر قانون منع به کارگیری بازنشستگان همچنان در سمت هایشان باقی مانده اند و تمایلی به کناره گیری ندارند.