پتروشیمی زنجان در روزهای آتی فعال می‌شود/ توربین ها از زیمنس خریداری شده

استاندار زنجان گفت: توربین‌های مورد نیاز پتروشیمی زنجان از شرکت زیمنس آلمان خریداری شده و تا چند روز آینده به زنجان انتقال می یابد.مطالب مرتبط

ساخت توربین نسیم چرخ در فارس

کشاورز استان فارس موفق به ساخت نسل جدید از توربین‌های بادی شده است که در مکان های مختلف کاربرد دارد. این توربین بدون باطری و هرگونه سوخت، تنها با جریان باد تولید انرژی می‌کند.

افتتاح ۲ طرح پتروشیمی

مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افتتاح پتروشیمی کاوه و فاز نخست پتروشیمی بوشهر تا پایان امسال خبر داد

پتروشیمی؛ اولویت نخست ارزآور کشور است

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: این شرکت راهگشای موانع پیشرفت طرح‌های پتروشیمی است و همه تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات و چالش‌های واحدهای پتروشیمی به‌کار می‌گیرد.]]>

ساخت نسل جدید توربین‌های بادی در فارس

مخترع فارسی موفق به ساخت نسل جدید توربین‌های بادی شد .

کارخانه پتروشیمی گچساران تامین کننده خوراک پتروشیمی های خط دنا

گچساران- مدیر سایت پتروشیمی گچساران گفت: خوراک پتروشیمی های خط دنا شامل دهدشت، ممسنی، کازرون و بروجن با راه اندازی کارخانه پتروشیمی گچساران تأمین خواهد شد.

ترخیص 85 درصد از واگن‌های خریداری شده مترو از گمرک

شهردار تهران با بیان اینکه امسال 22 بالابر آتش نشانی خریداری کرده ایم، گفت: برای مترو هم 70 واگن خریداری شده است.

افتتاح ۲ طرح پتروشیمی در استان بوشهر

مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افتتاح پتروشیمی کاوه و فاز نخست پتروشیمی بوشهر تا پایان امسال خبر داد.

17 واحد صنعتی تولید سیم و کابل در زنجان فعال است

زنجان - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در زمان حاضر 17 واحد صنعتی تولید سیم و کابل با ظرفیت 93 هزار تن در این استان فعالیت می کنند.

روزنامه های زنجان پنجشنبه ها منتشر نمی شوند

زنجان - ایرنا - روزنامه‌های زنجان خبری را با این مضمون منتشر کردند که به واسطه آنچه اعتراض به عدم حمایت‌های قانونی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روزنامه‌های محلی عنوان شده است، تا پایان سال جاری در روزهای پنجشنبه این نشریه ها منتشر نمی‌شوند.

صنایع فعال استان زنجان ملزم به تامین سوخت جایگزین هستند

زنجان - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: صنایع و واحدهای تولیدی، دستگاه ها و ارگان ها برای صرفه جویی در مصرف گاز و جلوگیری از خسارت احتمالی هنگام قطع این انرژی ملزم به تامین سوخت جایگزین هستند.

ترخیص ۸۵ درصد از واگن‌های مترو از گمرک/ خریداری ۲۲ بالابر آتش‌نشانی

شهردار تهران با بیان اینکه امسال ۲۲ بالابر آتش‌نشانی خریداری کرده‌ایم، تاکید کرد: برای مترو هم ۷۰ واگن خریداری شده است.]]>

برف و باران سطح آزادراه های زنجان را لغزنده کرده است

زنجان – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: به دلیل بارش برف و باران هم اکنون سطح آزاد راه های زنجان – تبریز و زنجان – قزوین لغزنده و همراه با مه غلیظ است.

برف و باران سطح آزادراه های زنجان را لغزنده کرده است

زنجان – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف و باران سطح آزاد راه های زنجان – تبریز و زنجان – قزوین لغزنده و همراه با مه غلیظ است.

پتروشیمی خراسان رکورد کشور را شکست

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل پتروشیمی خراسان گفت: میزان تولید این مجتمع صنعتی در 9 ماهه امسال، 8.2 درصد از ظرفیت اسمی پیشی گرفت که از این حیث در صدر صنایع پتروشیمی کشور قرار گرفته است.

خراسان رکورد پتروشیمی های کشور را شکست

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل پتروشیمی خراسان گفت: میزان تولید این مجتمع صنعتی در 9 ماهه امسال، 8.2 درصد از ظرفیت اسمی پیشی گرفت که از این حیث در صدر صنایع پتروشیمی کشور قرار دارد.

بدمینتونیست های زنجانی در اردوی تیم ملی

روزهای طلایی بدمینتون زنجان کلید خورد.

صنعت پتروشیمی، در صدر صادرات غیرنفتی

صنعت پتروشیمی پس از انقلاب روند رو به رشدی داشته است به نحوی که هم اکنون با 53 مجتمع پتروشیمی و تولید 65 میلیون تنی بالاترین سهم از صادرات غیرنفتی را به خود اختصاص می دهد.

صنعت پتروشیمی، در صدر صادرات غیرنفتی

صنعت پتروشیمی پس از انقلاب روند رو به رشدی داشته است به نحوی که هم اکنون با ۵۳مجتمع پتروشیمی و تولید ۶۵میلیون تنی بالاترین سهم از صادرات غیرنفتی را به خود اختصاص می‌دهد.

ترخیص ۸۵ درصد از واگن‌های مترو از گمرک

شهردار تهران با بیان اینکه امسال ۲۲ بالابر آتش نشانی خریداری کرده‌ایم، گفت: برای مترو هم ۷۰ واگن خریداری شده است.

لغزندگی جاده ها در زنجان/استفاده از زنجیر چرخ الزامی است

زنجان-رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به بارش شب گذشته سطح جاده‌های استان زنجان و گردنه‌های کوهستانی خیس و لغزنده است.