ایران اسلامی برای عبور از مشکلات شتابان درحرکت است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به شرایط حساس کشور گفت: علی‌رغم همه توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان، ایران اسلامی به حرکت شتابان خود ادامه می‌دهد تا از گردنه‌ها و چالش‌ها به‌سلامت عبور کند.مطالب مرتبط

ملت ایران منتظر اروپا نمی‌ماند/ ظرفیت‌های زیادی برای عبور از مشکلات داریم

نماینده تهران در مجلس با اشاره به مذاکرات وزارت خارجه با اتحادیه اروپا گفت: ملت ایران بسیار بزرگ است و هیچگاه منتظر اروپا نمانده و ظرفیت‌های زیادی برای عبور از مشکلات دارد.

آیت‌الله سعیدی: ایران اسلامی از بحران اقتصادی پیش رو عبور می‌کند

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: همان‌طوری که نظام اسلامی توانسته در برهه‌های حساس از مشکلات عبور کند از این بحران اقتصادی نیز خارج‌ شده و شکستی دیگر را به دشمنان به ارمغان خواهد آورد.

لازمه عبور از مشکلات وحدت و همدلی است

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: برخلاف میل دشمن ملت و نظام جمهوری اسلامی تاکنون مشکلات و بحران های زیادی را پشت سر گذاشته امروز نیز لازمه عبور از این تنگناها وحدت و همدلی مردم و مسئولان است.

نماینده مجلس: از پیچ مشکلات اقتصادی عبور خواهیم کرد

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش مسئولان و مقاومت حماسی مردم از پیچ مشکلات اقتصادی کشور عبور خواهیم کرد.

باید دست به دست هم از مشکلات عبور کنیم

رئیس جمهور تصریح کرد: باید دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم از مشکلات عبور کنیم.

روحانی: وقت رفع مشکلات مردم است و نه طرح اختلافات

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه "دشمن به کل خانواده حمله کرده، وقت رفع مشکلات مردم است و نه طرح اختلافات"، همه را به وحدت و تلاش برای مشکلات فرا خواند و اظهارداشت: نه تسلیم خواهیم شد و نه خود را خواهیم باخت بلکه امیدواریم و از مشکلات عبور می کنیم.

حرکت شتابان در مسیر پیشرفت متوقف نخواهد شد

حرکت شتابان در مسیر پیشرفت متوقف نخواهد شد و تا هدف نهایی ادامه دارد این نتیجه استقلال و عظمتی است که انقلاب ۴۰ ساله به ما داده است.

وزرا و استانداران باید برای عبور از تحریم‌ها فعال‌تر شوند

رئیس‌جمهور گفت: وزرا و استانداران باید برای رفع مشکلات و عبور از تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا فعالیت بیشتری داشته باشند.

در حد توان به کشاورزان و کارمندان و کارگران کمک می کنیم

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه "دشمن به کل خانواده حمله کرده، وقت رفع مشکلات مردم است و نه طرح اختلافات"، همه را به وحدت و تلاش برای مشکلات فرا خواند و اظهارداشت: نه تسلیم خواهیم شد و نه خود را خواهیم باخت؛ بلکه امیدواریم و از مشکلات عبور می کنیم.

«ما می توانیم» تنها راهبرد عبور از مشکلات کشور است

قزوین- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: «ما می ‏توانیم» تنها راهبرد عبور از مشکلات کشور است.

انقلاب با کمک مردم از گردنه های سخت عبور می کند

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران با حمایت و همراهی مردم از گردنه های سخت پیش روی خود عبور می کند.

واکنش روحانی به قرار نگرفتن ماهواره "پیام "در جایگاه خود

رئیس‌ جمهور با بیان اینکه مردم ما بسیار هوشیارتر از تصورات دشمنان هستند، وزرا و استانداران را به تلاش بیشتر برای رفع مشکلات و عبور از تحریمهای ضد ایرانی آمریکا فرا خواند و تاکید کرد که آمریکایی های نگران از توانمندی ملت ایران، به دنبال اعمال فشارحداکثری ه

شهرکرد| ایران با تمام مشکلات اقتصادی و فتنه‌ها چهل سالگی انقلاب اسلامی را شاهد است

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به قدرتمندی جهانی کشور ایران گفت: ایران با تمام مشکلات اقتصادی، تحریم و فتنه‌ها توانسته چهل سالگی انقلاب اسلامی را شاهد باشد.

راه حل مشکلات کنونی اعتماد به درون کشور است

کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: باید با اعتماد به درون کشور از مشکلات کنونی عبور کرده و از طریق مدیریت جهادی مشکلات معیشتی مردم را رفع کنیم.

عبور از سختی ها با مقاومت امکانپذیر می شود

تهران - ایرنا - دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت ارشاد با اشاره به مشکلات بیرونی تحمیل شده براین حوزه گفت: یاد گرفتیم با مقاومت و استواری از پیچ مشکلات و سختی های بزرگ عبورکنیم.

استقرار مواجب‌بگیران بلدیه بر دهانه تونل‌های طهران!

به جهت رتق و فتق امورات مالی و درآمدی طهران، بعض از تونل‌های این شهر پولی شده و برای عبور کالسکه دودی رعیت از آن بر دهانه تونل‌ها مواجب‌بگیر گذاشته تا خراج عبور از تونل ندهند احدالناسی حق عبور ندارد!

آمریکایی‌ها به دنبال اعمال فشار حداکثری هستند اما نتیجه نمی‌گیرند

رئیس‌‌جمهور با بیان اینکه مردم ما بسیار هوشیارتر از تصورات دشمنان هستند، وزرا و استانداران را به تلاش بیشتر برای رفع مشکلات و عبور از تحریمهای ضد ایرانی آمریکا فرا خواند و تاکید کرد که آمریکایی های نگران از توانمندی ملت ایران، به دنبال اعمال فشارحداکثری ه

پزشکیان: به جای حل مشکلات مردم به آن‌ها انگ نزنید

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهاراتی مبنی بر هشدار نسبت به فتنه 98 گفت: در شرایطی که آمریکا به دنبال ایجاد مشکلات برای ماست، باید به فکر حل مشکلات باشیم نه آن‌که به مردم انگ بزنیم.

در نظر داریم ۴ صفر را از پول ملی حذف کنیم

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تشریح نشست این فراکسیون عنوان کرد: رئیس بانک مرکزی گزارشی از نحوه مدیریت بازار ارز و راه حل ها برای عبور از تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران ارائه کرد.

برق ایران، راهگشای مشکلات انرژی همسایگان

اسلام آباد - ایرنا - مشکلات کمبود انرژی در پاکستان به ویژه اوج این بحران در فصل سرما داستان تکراری برای مردم این کشور محسوب می شود که با گذشت زمان تحمل این وضعیت برای پاکستانی ها سخت می شود در حالی که ظرفیت بالای تولید برق در ایران و صادرات آن به پاکستان