ایران اسلامی برای عبور از مشکلات شتابان درحرکت است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به شرایط حساس کشور گفت: علی‌رغم همه توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان، ایران اسلامی به حرکت شتابان خود ادامه می‌دهد تا از گردنه‌ها و چالش‌ها به‌سلامت عبور کند.مطالب مرتبط

ایران اسلامی برای عبور از مشکلات شتابان درحرکت است

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به شرایط حساس کشور گفت: علی‌رغم همه توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان، ایران اسلامی به حرکت شتابان خود ادامه می‌دهد تا از گردنه‌ها و چالش‌ها به‌سلامت عبور کند.

کشور در حال عبور از مشکلات اقتصادی است

اهواز - ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه طی 2 ماه آینده اقتصاد ایران به آرامش نسبی خواهد رسید، گفت: در حال حاضر در مرحله عبور از مشکلات اقتصادی کشور هستیم.

کشور در حال عبور از مشکلات اقتصادی است

اهواز - ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه طی 2 ماه آینده اقتصاد ایران به آرامش نسبی خواهد رسید، گفت: در حال حاضر در مرحله عبور از مشکلات اقتصادی کشور هستیم.

کنعانی‌مقدم:‌ باید نوعی همگرایی سیاسی شکل بگیرد

تهران- ایرناپلاس- دبیرکل حزب سبز ایران معتقد است برای عبور از مشکلات کشور باید موانع موجود در راه توسعه فرهنگ ایرانی-اسلامی برداشته شود.

شایسته سالاری مبتنی بر اندیشه دینی راهکار عبور از مشکلات است

قزوین- امام جمعه موقت تهران گفت: شایسته سالاری مبتنی بر اندیشه دینی و مدیریت جهادی و حرکت در مسیر شهدا راهکار نجات کشور و عبور از مشکلات است.

ایران از تحریم ها عبور می کند

اردبیل - ایرنا- امام جمعه موقت مشگین شهرگفت: آمریکا با اعمال تحریم های ظالمانه اوج خباثت خودرا به نمایش گذاشت اما بطور قطع و یقین انقلاب اسلامی از این پیچ خطرناک نیز به سلامت عبور خواهد کرد.

دولت برنامه منسجمی برای عبور از تحریم طراحی کند

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای گذر از مشکلات ناشی از تحریم ها باید یک برنامه منسجم طراحی کند.

بی تردید ایران با قدرت و پیروزی از مرحله تحریم‌ها عبور خواهد کرد

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل تصریح کرد: بی تردید جمهوری اسلامی ایران با قدرت و پیروزی از مرحله تحریم های جدید نیز عبور خواهد كرد.

پای بی تدبیری مسئولان، بر گُرده مشکلات معلولان

ساخت و سازهای غیر اصولی و بی توجهی به محل عبور معلولان، چند سالی است که به یکی از مهمترین مشکلات این قشر فراموش شده جامعه تبدیل شده است.

مطهرنیا: همکاری اتحادیه اروپا با ایران، تنفس‌گاهی برای عبور از تحریم‌ها است

یک تحلیلگر مسائل بین‌الملل با بیان این‌که تلاش تحریم‌ها محدود کردن همکاری بین‌المللی با ایران است، اظهار کرد: همکاری اتحادیه اروپا با ایران می‌تواند تنفس‌گاهی برای عبور از فشار بین‌المللی تحریم‌های ایالات متحده آمریکا باشد.

تمام بنگاه های اقتصادی برای رفع مشکلات بکوشند

سمنان - ایرنا - دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با تاکید بر تلاش بر رفع مشکلات گفت: تمام دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در استان ها برای رفع مشکلات بنگاه های اقتصادی از کلی گویی پرهیز کرده و به صورت موردی مشکلات منطقه خود را رفع کنند.

وزیر دفاع: تا حدود زیادی از مشکلات اقتصادی عبور کرده‌ایم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: برخی از مسائل پیش آمده در حوزه اقتصادی ناشی از عدم بهره‌برداری درست از منابع و ظرفیت‌های داخلی است که ان‌شاءالله با برنامه ریزی و تصمیم گیری‌هایی که در جلسات دولت و سایر بخش‌های کشور انجام شده است، از این مرحله عبور

آیا ایران با موفقیت از تحریم‌های آمریکا عبور خواهد کرد؟

مقامات و تحلیل‌گران بر این باورند که ایران به لطف افزایش قیمت‌های نفت و فاصله افتادن بین آمریکا و قدرت‌های جهانی، خواهد توانست از طوفان تحریم‌های جدید آمریکا عبور کند.

رویترز: اقتصاد ایران از تحریم های آمریکا عبور می کند

تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز نوشت: مقام ها و تحلیلگران می گویند که اقتصاد ایران به دلیل رشد قیمت نفت و اختلاف عمیق میان آمریکا و دیگر قدرت ها، از تحریم ها عبور می کند.

مسدود شدن محور فیروزکوه براثر واژگونی تریلی

یک دستگاه تریلی که ازسمت تهران به مازندران درمنطقه هرانده فیروزکوه درحرکت بود ،واژگون شد .

سمنان| عضو فراکسیون امید مجلس: مردم و مسئولان برای حل مشکلات در کنار هم قرار بگیرند

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی و اجتماعی موجود در کشور گفت: برای غلبه بر مشکلات باید مردم و مسئولان در کنار هم قرار بگیرند.

عبور از جنگ اقتصادی نیازمند وفاق ملی است

سمنان- ایرنا- رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران گفت: عبور از جنگ اقتصادی و جلوگیری از تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی در کشور نیازمند همدلی و وفاق ملی است.

چین و ایران برای حل مشکلات افغانستان همکاری می کنند

پکن- ایرنا- یک رسانه چینی گزارش کرد برخلاف اقدامات آمریکا در افغانستان و راهبردهای شکست خورده نظامی این کشور، چین، ایران و چند کشور دیگر برای حل مشکلات امنیتی افغانستان با یکدیگر همکاری می کنند.

لرستان| روستایی که مردم آن انگشت ندارند؛ قطع عضو کرایه عبور از رودخانه+تصویر

مردم روستای ابراهیم آباد پلدختر سال‌هاست که به دلیل استفاده از گرگر برای عبور از رودخانه انگشتانشان قطع می‌شود.

با ظرفیت‌های داخلی از مشکلات عبور خواهیم کرد/ امروز و فردا متعلق به بخش خصوصی است

معاون اول رئیس جمهور کارخانه دوم فاز گروه صنعتی نوین چوب را افتتاح کرد.]]>