حکم دادگاه تجدیدنظر آمریکا علیه ترامپ در پرونده برنامه مهاجرت «داکا»

یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا روز پنجشنبه حکم کرد دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا بایستی برنامه‌ای که در دولت قبلی برای محافظت از صدها هزار مهاجر به آمریکا آغاز شده بود را ادامه دهد.مطالب مرتبط

پلوسی: ترامپ قابل استیضاح است

رهبر اقلیت کنونی مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد، حتی اگر بازرس "رابرت مولر" در پرونده روسیه علیه رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام جرم نکند، ترامپ باز هم ممکن است استیضاح شود.

رسانه های گروهی آمریکا در نبرد قضائی علیه ترامپ به سی ان ان پیوستند

تهران- ایرنا- شماری از رسانه های گروهی آمریکا از جمله شبکه تلویزیونی فاکس نیوز به نبرد قضائی شبکه تلویزیونی سی ان ان علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا پیوستند و بدین ترتیب دامنه حمله قضائی سی ان ان علیه ترامپ گسترش یافت.

ترامپ به سربازان اختیار حفاظت از ماموران اداره مهاجرت را می‌دهد

رئیس جمهوری آمریکا احتمالا قصد دارد تا به نیروهای این کشور برای حفاظت از جان ماموران اداره مهاجرت مستقر در مرز با مکزیک در صورت بروز تهدید از سوی مهاجران، مجوز و اختیار بدهد.

دادگاه رسیدگی به پرونده متهم اقتصادی

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده مدیر عامل شرکت نودیس پرداز به اتهام اخلال در نظام توزیع نیازمندی‌های عمومی از طریق گرانفروشی و احتکار در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. قاضی در پایان جلسه امروز ختم رسیدگی

سی‌ان‌ان علیه ترامپ شکایت کرد

شبکه سی‌ان‌ان در پی درگیری چندی پیش خبرنگار این شبکه خبری با رییس‌جمهوری آمریکا علیه دونالد ترامپ طرح شکایت کرد.

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده وارد کننده گوشی های موبایل

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده احمد پاسدار وارد کننده گوشی های موبایل در دادگاه ویژه جرائم اقتصادی به صورت علنی برگزار شد.

ترامپ پاسخ پرسش های بازپرس پرونده روسیه را داد

تهران - ایرنا - وکلای رئیس جمهوری آمریکا با اعلام اینکه پاسخ پرسش های بازپرس ویژه پرونده روسیه را تحویل داده اند، خواستار پایان دادن تحقیقات پیرامون تبانی ستاد انتخابات ترامپ با مسکو شدند.

اردوغان و ترامپ درباره پرونده خاشقچی و گولن گفت وگو کردند

آنکارا- ایرنا- 'رجب طیب اردوغان' و 'دونالد ترامپ' روسای جمهوری ترکیه و ایالات متحده آمریکا درباره پرونده قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی و فتح الله گولن تلفنی گفت وگو کردند.

ترامپ؛ رئیس جمهوری ضدآزادی بیان

تهران- ایرنا- درگیری حقوقی دولت «دونالد ترامپ» در رابطه با اخراج خبرنگار 'سی.ان.ان' از کاخ سفید شکستی دیگر برای دولت آمریکا رقم زد و به اعتقاد تحلیلگران هدف رئیس جمهوری آمریکا مرعوب ساختن رسانه ها در زمینه انتقاد از اقدامات کاخ سفید بود که با رای دادگاه م

دومین جلسه دادگاه واردکنندگان موبایل آغازشد

دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده احمد پاسدار وارد کننده گوشی های موبایل در دادگاه ویژه جرائم اقتصادی به صورت علنی برگزار شد.

دادگاه به بازگرداندن مجوز ورود خبرنگار به کاخ سفید رای داد

نیویورک- ایرنا- منابع خبری آمریکا گزارش می دهند دادگاه واشنگتن دستور داده است تا مجوز ورود خبرنگار سی ان ان که به دستور ترامپ باطل شده بود، بازگردانده شود.

تحریم‌های ضد ایرانی ترامپ طبق برنامه پیش نمی‌رود

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران هنوز از لحاظ تأثیرگذاری نتوانسته است فشار حداکثری را که برای آن طراحی شده بود، اعمال کند.

عادل عبدالمهدی: زیر بار دیکته های آمریکا نمی رویم

نخست وزیر عراق به موضع گیری درباره تحریم های آمریکا علیه ایران پرداخت و اعلام کرد: زیر بار دیکته های آمریکا در هر پرونده ای از جمله تحریم های واشنگتن علیه ایران نمی رویم.

جنگ اقتصادی ترامپ علیه ایران محکوم به شکست است

روزنامه انگلیسی گاردین طی گزارشی نوشت: با ادامه تقاضا برای نفت ایران و عدم حمایت بین المللی از تحریم های آمریکا، رویکرد سرسختانه آمریکا علیه این کشور آینده ای ندارد .

پرونده متهمان محیط زیست به شعبه 15 دادگاه انقلاب ارجاع شد

تهران-ایرنا- پرونده موسوم به فعالان محیط زیستی بازداشت شده که پیشتر دادستان تهران از صدور کیفرخواست آنها خبر داده بود، برای رسیدگی به شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی ارجاع شد.

شکایت از متهمان پرونده دکل نفتی در لندن

تهران- ایرنا- شرکت تاسیسات دریایی که شاکی پرونده موسوم به دکل نفتی گمشده است، علاوه بر پرونده مطرح شده برای رسیدگی در دادگاه امور اقتصادی، از متهمان این پرونده در دادگاهی در لندن شکایت کرد.

12 موضوع دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان برای مچ گیری علیه ترامپ

روزنامه آمریکایی گزارش داد دموکرات ها در آمریکا قصد دارند با آغاز به کار مجلس جدید نمایندگان، 12 موضوع را علیه ترامپ مورد بررسی و تحقیق قرار دهند.

شیب تند مهاجرت به مازندران

ساری-ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: مهاجرت غیربومی ها به این خطه شمال کشور در سال های اخیر روند رو به رشدی یافت.

پرونده فرار مالیاتی ۲۳ میلیارد ریالی در اردبیل به دادگاه رفت

اردبیل- دادستان اردبیل گفت: کیفرخواست پرونده فرار مالیاتی 23 میلیارد ریالی به دادگاه ارسال شده تا بعد از طی مراحل قانونی تصمیم‌گیری‌ قضایی در سریع‌ترین بازه زمانی انجام پذیرد.

پیگیری تحریم دارویی ایران/دستور دادگاه لاهه علیه آمریکا

مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی سازمان غذا و دارو، گفت: ارائه مستندات از آثار سوء تحریم‌ دارو و تجهیزات پزشکی بر سلامت جامعه در دادگاه لاهه ادامه دارد و با جدیت پیگیری می شود.