تلاش وزیر خزانه‌داری آمریکا برای مجاب کردن سوئیفت به تحریم ایران

وزیر خزانه‌داری آمریکا، بدون ارائه سند و مدرک، از قطع کامل دسترسی ایران به شبکه تبادلات بین بانکی سوئیفت در آینده خبر داد.مطالب مرتبط

وزیر خزانه داری آمریکا از کاهش تحریم های روسیه دفاع کرد

تهران- ایرنا- وزیر خزانه داری آمریکا در پاسخ به اعضای مجلس نمایندگان این کشور از اقدام دولت ترامپ برای لغو تحریم های سه شرکت وابسته به یک فرد مرتبط با کرملین دفاع کرد.

وزیر خزانه داری پاکستان: به دنبال روابط استراتژیک پایدار با ایران هستیم

وزیر خزانه داری پاکستان اعلام کرد: منافع مردم برای ما بیشترین اهمیت را دارد و حاضر نیستیم چشم بسته تمام شرایط صندوق بین‌المللی پول را قبول کنیم.

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه جمعه تا صبح شنبه

تهران - ایرنا - محکومیت مصوبه نژادپرستانه مجلس رژیم صهیونیستی از سوی سخنگوی وزارت امورخارجه، برگزاری دوره تخصصی اکوتوریسم از سوی اتریش برای توسعه گردشگری در ایران، اعلام حمایت نکردن ترکیه از اعمال تحریم های آمریکا علیه ایران از سوی معاون وزیر خزانه داری

تحریم های جدید آمریکا علیه ونزوئلا

وزارت خزانه داری آمریکا تحریم های جدیدی را علیه ونزوئلا اعلام کرد.

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ونزوئلا

وزارت خزانه‌داری آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ونزوئلا اعلام کرد.

استقبال کم نظیر از ظریف نشاندهنده عدم همراهی عراق با آمریکاست

تهران - ایرنا – سفیر پیشین ایران در عراق به تلاش آمریکا برای همسو کردن بغداد در موضوع تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: استقبال کم نظیر مقامات و دولتمردان عراق از دکتر ظریف نشان داد که آنها با سیاست آمریکا در این تحریم ها همراهی نخواهند کر

راه مقابله با تحریم های آمریکا ارتباط هر چه بیشتر با چین است

کارشناس مسائل بین الملل گفت: قطعاً یکی از راه های کاربردی برای عبور از تحریم‌های آمریکا و بی نتیجه گذاشتن سیاست منزوی کردن ایران توسط آمریکا ارتباط هر چه بیشتر با کشور قدرتمند چین است.

مقام آمریکایی: از خزانه داری می خواهیم برداشتن تحریم های شرکت روسال و ای ان پلاس را عقب بیندازد

وزیر خارجه قطر: دیپلماسی را راه حل مشکلات می دانیم

وزیر خارجه آمریکا گفت  هدف ائتلافی که برای تشکیل آن در ورشو تلاش می کنیم، واداشتن ایران به رفتار کردن به صورت شایسته است.

پلوسی، منوچین را بدترین وزیر کابینه ترامپ خواند

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا وزیر خزانه داری ترامپ را بدترین وزیر کابینه دانست.

انعقاد پیمان‌ پولی و استفاده از سامانه پیام‌رسان مالی جایگزین سوئیفت برای کاهش اثرات تحریم

سازمان برنامه و بودجه برای کاهش اثرات تحریم در بخش پولی و بانکی، انعقاد پیمان‌های پولی جدید و استفاده از پیام‌رسان مالی جایگزین سوئیفت را پیشنهاد کرده است.

منوچین، جانشین ترامپ در نشست داووس

وزیر خزانه‌داری آمریکا به جای رییس‌جمهوری این کشور در نشست اقتصادی داووس شرکت می‌کند.]]>

جمالی: وضع تحریم‌های ایران برای بهتر شدن زندگی مردم صحبتی خنده‌دار است

یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صحبت‌های اخیر وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اعمال تحریم ها برای بهبود زندگی مردم ایران را خنده دار دانست و گفت: هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی ضربه زدن به انقلاب و اضمحلال ایران است. این ها

پمپئو: تلاش‌مان برای اعمال فشار بر روی ایران را دوبرابر می‌کنیم

وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که تلاش‌های دیپلماتیک و تجاری آمریکا علیه ایران را دوبرابر می‌کند.

اعتبارات تسویه اسناد خزانه اسلامی تامین شد

تهران- ایرنا- معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور در اطلاعیه ای، از تامین اعتبارات لازم برای تسویه بموقع اسناد خزانه اسلامی خبر داد.

تلاش‌های تجاری و دیپلماتیک آمریکا برای فشار به ایران دو برابر شده است

وزیر امور خارجه آمریکا که به خاورمیانه سفر کرده گفت که کشورش تلاش برای فشار دیپلماتیک و تجاری علیه ایران را افزایش داده است.]]>

تلاش آمریکا برای جایگزین کردن قطر با روسیه در بازار گاز اروپا

معاون وزیر انرژی آمریکا گفت که آمریکا در حال گفتگو با قطر در مورد عرضه گاز طبیعی به اروپا است تا وابستگی اروپا به گاز روسیه کاهش یابد.

بروجردی: سخنان وزیر خارجه آمریکا درباره تحریم‌های ایران سخیف و بی‌ارزش است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی صحبت‌های اخیر وزیر امور خارجه آمریکا در مورد هدف از وضع تحریم‌های ایران و به دنبال آن بهتر شدن زندگی مردم را سخیف و بی‌ارزش خواند و گفت این حرف آنقدر بی‌ارزش است که حتی به تحلیل نیاز ندارد.

«اسلام آباد» به دنبال روابط راهبردی با تهران است

وزیر خزانه‌داری پاکستان گفت: به دنبال برقراری روابط استراتژیک پایدار با ایران هستیم و اشتباهات دولت‌های قبلی را تکرار نخواهیم کرد.

ایران با وجود تحریم‌های آمریکا، به پیشرفت خود ادامه می‌دهد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ایران به رغم تمامی دشمنی‌های آمریکا و تحریم‌های ظالمانه، همچنان به پیشرفت های خود ادامه می‌دهد.