بررسی میت 20 پرو هواوی
مطالب مرتبط

بررسی ویدیویی میت 20 پرو هواوی

هواوی پردازنده‌های خود را نمی‌فروشد

به زودی هواوی قدرت را در دست می‌گیرد!

ابداع دقیق‌ترین فناوری جی پی اس دنیا

شرکت هواوی می گوید با طراحی یک تراشه جدید جی پی اس می‌تواند اطلاعات سه سیستم ماهواره ای موقعیت یابی جهان را در آن واحد دریافت کند و دقت این فناوری را به شدت ارتقا داده است.

هواوی چالش "بهترین کتاب، زیباترین جمله!" را برگزار می‌کند

این چالش که از سوی ایرانسل و اپلیکشن کتاپ پشتیبانی شده، همه شرکت‌کنندگان دسترسی رایگان به بیش از ۹هزار کتاب الکترونیکی را دریافت می‌کنند، پس همه برنده هستند!

زنگنه به مجلس می‌آید/ ارائه گزارش کمیسیون اجتماعی جهت بررسی لایحه تشکیل وزارتخانه‌های «رفاه و تامین اجتماعی» و «کار و تعاون»

حضور وزیر نفت جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان، بررسی لایحه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بررسی لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور، بررسی لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان، بررسی رد تقاضای تحقیق و تفحص از میزان مطالبات‌غیرقابل وصول

بررسی مواد قانون خدمات کشوری/ بررسی وضعیت نیروهای شرکتی در سازمان‌‌‌های دولتی

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی از بررسی اولین ماده تا ماده ۱۷ قانون خدمات کشوری در کمیسیون مشترک دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری خبر داد.]]>

«از چشم نابینایان» نقد و بررسی می‌شود

کتاب «از چشم نابینایان» روز چهارشنبه ۳۰ آبان در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

بررسی مشکلات آموزش و پرورش با حضور بطحایی در کمیسیون آموزش مجلس

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: بررسی مشکلات آموزش و پرورش از جمله ضرورت ارتقا حقوق معلمان با حضور وزیر آموزش و پرورش در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی طرح سرمایه‌گذاری مردم در پالایشگاه‌‌ها/ دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی با بهره 3 تا ۴ درصد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرح بررسی سرمایه‌گذاری مردم در پالایشگاه در جلسه عصر عصر امروز (یکشنبه) بررسی و قرار شد که از صندوق توسعه ملی در این خصوص تسهیلاتی با بهره کم گرفته شود.

پاسخ وزیر نفت به سوالات نمایندگان/خواسته اژه ای از ظریف/بررسی راهکارهای مقابله با تحریم و...

بررسی راهکارهای مقابله با تحریم در جلسه غیر علنی مجلس، تشکیل کمیته‌ای در دولت برای بررسی نحوه مقابله با تحریم‌ها، درخواست معاون اول قوه قضاییه از ظریف برای ارائه اسنادش درباره پولشویی، اعلام وصول ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی و ...از جمله مهمترین اخبار

لایحه مالکیت معنوی بزودی در صحن علنی مجلس بررسی می شود

شهرکرد- ایرنا- معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بررسی لایحه حمایت از مالکیت معنوی و فکری بزودی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

لایحه مالکیت معنوی بزودی در صحن علنی مجلس بررسی می شود

شهرکرد- ایرنا- معاون حقوقی، امور مجلس و استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بررسی لایحه حمایت از مالکیت معنوی و فکری بزودی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

بررسی و رسیدگی استعفای شهردار نکا به جلسه بعدی موکول شد/ استعفای شهردار نکا با فوریت تعیین تکلیف شود

در جریان بررسی استعفای شهردار نکا، جلسه بررسی استعفای شهردار نکا به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای اسلامی شهر نکا به جلسه بعدی موکول شد.]]>

از شگفتی «دختر لر» تا ضرورت بررسی یک پدیده در سینما

ضرورت بررسی حضور دیجیتال به عنوان پدیده نوظهور در سینمای ایران چیست؟

اوپک و روسیه در حال بررسی کاهش تولید نفت هستند

ریاض و و مسکو در حال بررسی گزینه کاهش عرضه نفت در بازارهای جهانی در سال ۲۰۱۹ میلادی هستند.

علت مرگ بانوی باردار آملی در دست بررسی است

آمل - رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل با تائید مرگ بانوی باردار ۳۹ ساله در یکی از بیمارستان های شهر گفت: علت فوت در دست بررسی است.

«یک مناظره سیاسی کهن»‌ نقد و بررسی می‌شود

نشست نقد و بررسی کتاب «یک مناظره سیاسی کهن»‌ اثر رامین سلیمانی چهارشنبه ۲۳ آبان در فرهنگسرای ملل برگزار می‌شود.

نشستی برای بررسی روند طرح آمایش سرزمین

عمده ترین ظرفیت‌ها و چالش‌های توسعه ی گیلان عصر امروز در نشست مجریان طرح آمایش سرزمینی استان با نمایندگان گیلان بررسی شد.

میزگرد بررسی FATF در صدا و سیما برگزار شود

بوشهر-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما با برگزاری میزگردی با حضور موافقان و مخالفان FATF را بررسی کند.