تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه

وزارت خزانه‌داری آمریکا از اعمال تحریم‌های جدید ضدروسی به علت اقدامات مسکو در قبال کریمه خبر داد.مطالب مرتبط

کنگره آمریکا تحریم‌های جدید علیه روسیه را تا 2019 به تاخیر می‌اندازد

یک شبکه خبری از احتمال به تاخیر افتادن تصویب تحریم‌های جدید علیه روسیه در کنگره آمریکا تا اوایل 2019 میلادی خبر داده است.

مسکو تحریم‌های جدید آمریکا را محکوم کرد

وزارت امورخارجه روسیه تحریم‌های جدید آمریکا علیه چند فرد و نهاد ایرانی و روس به بهانه انتقال نفت به سوریه را محکوم و آن را حمایت از تروریسم توصیف کرد.

روسیه: تحریم‌های آمریکا علیه ایران باعث کمبود در بازار جهانی نفت نشده است

وزیر انرژی روسیه گفت، پیش‌بینی‌های قبلی در باره کمبود نفت در بازار جهانی در نتیجه اعمال تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران تحقق نیافته و خریداران اصلی نفت ایران هنوز می‌توانند به مشارکت با این کشور ادامه دهند.

روسیه: بازداشت خبرنگار روس بهانه‌ای برای تحریم‌های جدید آمریکاست

وزارت امور خارجه روسیه بازداشت روزنامه‌نگار روس در واشنگتن را اقدامی غیرقابل قبول دانست که گویای تلاش طرف آمریکایی برای یافتن بهانه تازه برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه است.

بیانیه وزارت خارجه آمریکا در واکنش به تحریم‌های جدید علیه چند فرد و نهاد ایرانی

در ادامه رویکرد خصمانه واشنگتن درقبال کشورمان سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا تحریم‌های جدید این کشور علیه چند فرد و نهاد ایرانی را بخشی از سیاست آمریکا برای فشار حداکثری بر ایران توصیف کرد.

تحریم های آمریکا علیه ایران را به رسمیت نمی‌شناسیم/ همکاری ایران و روسیه با ارزهای ملی

وزیر انرژی روسیه گفت: «تحریم‌های آمریکا علیه ایران را که بدون تایید شورای امنیت سازمان ملل به صورت یک جانبه اعلام کرد، به رسمیت نمی‌شناسیم. ما به دنبال سازوکاری برای همکاری هستیم که یکی از آنها تسویه پول کالاهای عرضه شده با ارزهای ملی است.»

مسکو: تحریمهای آمریکا علیه ایران و روسیه در راستای حمایت از تروریسم است

وزارت خارجه روسیه ضمن محکوم کردن تحریمهای جدید آمریکا علیه ایران و روسیه آن را در جهت حمایت از تروریسم خواند.

2 شرکت روسی به فهرست تحریم‌های آمریکا علیه سوریه اضافه شدند

وزارت خزانه داری آمریکا مدعی شده از «طرح سری» تامین مالی دولت بشار اسد با مشارکت روسیه و ایران پرده برداشته و در عین حال دو شرکت و یک تبعه روس را به فهرست تحریم‌های خود علیه سوریه افزوده است.

وعده آمریکا برای تحریم‌های بیشتر روسیه به‌دلیل انتخابات دونباس

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای در رابطه با برگزاری انتخابات روز یکشنبه در منطقه دونباس اوکراین، وعده داد: تحریم‌ها علیه روسیه تا زمانی که شبه جزیره کریمه و مناطق شرقی اوکراین تحت حاکمیت کی‌یف قرار نگرفته، ادامه خواهند داشت.

دور جدید تحریم های ایران، سقوط اخلاقی و سیاسی آمریکا

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کردند: دور جدید تحریم های آمریکا علیه ایران، سقوط اخلاقی و سیاسی برای آمریکا به دنبال دارد و ترامپ را روسیاه می کند.

تحریم های آمریکا علیه ایران صنعت چای هند را بحرانی کرده است

رم - ایرنا - روزنامه ایتالیایی 'کوریره دلاسرا'به تحریم های ضد ایرانی ترامپ اشاره کرد و نوشت: تحریم های آمریکا علیه ایران سلطان چای هند را دچار بحران کرد.

وبگاه دولتی چین: آمریکا در تحریم ایران تنها مانده

وبگاه دولتی چین در تحلیلی نوشت: دور جدید تحریم‌ها علیه ایران که با مشارکت آمریکا ، عربستان و تل آویو شکل گرفته سرانجامی ندارد و این تحریم‌ها نیز دور زده خواهد شد.

آمریکا با اعمال تحریم جدید قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: آمریکا با خروج از برجام نه تنها به اعتبار خود در صحنه جهانی آسیب زد، بلکه با اعمال تحریم های جدید علیه ایران مرتکب نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت شده است.

عراقچی: آمریکا با اعمال تحریم های جدید قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است

اسقف اعظم «پل ریچارد گالاگر» وزیر امور خارجه واتیکان در دیدار با عباس عراقچی از تحریم های آمریکا علیه ایران انتقاد کرد.

روسیه: تحریم های آمریکا علیه مسکو، نوعی حمایت از تروریست هاست

کمالوندی: تحریم‌های آمریکا غیرقانونی است/همکاری‌های هسته‌ای با اروپا در دو سال آینده ادامه دارد

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان این‌که تحریم‌های اخیر آمریکا نقض اصول و قواعد بین‌الملل است، تاکید کرد که این تحریم‌ها قرارموقتی که دادگاه لاهه در رابطه با تحریم‌های آمریکا علیه ایران صادر کرد را نیز نقض می‌کند.

تحریم‌های ضد ایرانی ترامپ طبق برنامه پیش نمی‌رود

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران هنوز از لحاظ تأثیرگذاری نتوانسته است فشار حداکثری را که برای آن طراحی شده بود، اعمال کند.

رسانه چینی: تحریم های آمریکا علیه ایران بی تاثیر است

پکن- ایرنا- تارنمای 'یوتی وی' چین که اخبار حوزه انرژی را منتشر می کند در گزارشی تحلیلی، تحریم های آمریکا علیه ایران را «کاغذی» توصیف کرد و نوشت ممنوعیت خرید نفت چیزی نیست که جهان آن را بپذیرد به همین دلیل «کاغذ باطله تحریم آمریکا دیگر برای ایران و جهان بی

قاسمی: تحریم‌های بی حاصل آمریکا علیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی نتیجه نمی‌دهد

سخنگوی وزارت خارجه ایران ضمن محکوم کردن تحریم‌های جدید خزانه‌داری آمریکا، گفت که این اقدامات بی حاصل و ناکارآمد نتیجه نمی‌دهد.

تحریم‌های ضدایرانی ترامپ پیش نمی‌رود

بیزنس اینسایدر در گزارشی نوشت: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران هنوز از لحاظ تأثیرگذاری نتوانسته است فشار حداکثری را که برای آن طراحی شده بود، اعمال کند.