فرمانده آمریکایی: سئول و واشنگتن از ائتلافشان محافظت کنند

هم‌زمان با افزایش اختلافات میان سئول و واشنگتن بر سر کره‌شمالی، فرمانده در حال کناره‌گیری نیروهای آمریکایی در کره‌جنوبی از دو طرف خواست که ائتلاف خود را حفظ کنند.مطالب مرتبط

خانواده ها باتهیه وسایل آتش بازی بی خطر ازکودکان محافظت کنند

زنجان - ایرنا - معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: خانواده ها با تهیه وسایل آتش بازی بی خطر و همراهی با فرزندان در مراسم چهارشنبه آخر سال از آنان محافظت و از بروز حوادث و آسیب ها جلوگیری کنند.

سئول: اکنون نوبت کره شمالی است اقدامات واقعی خلع سلاح انجام دهد

یکی از مشاوران ارشد امنیتی رئیس‌جمهور کره جنوبی با هشدار در مورد کاهش صبر سئول در قبال پیونگ یانگ گفت که کره شمالی باید یک "اقدام واقعی" در راستای خلع سلاح هسته ای برای شکستن بن‌بست مذاکرات با واشنگتن انجام دهد.

پیونگ یانگ درخواست سئول را بی پاسخ گذاشت

پکن- ایرنا- یک مقام رسمی کره جنوبی اعلام کرد کشورش خواستار ادامه مذاکرات نظامی با کره شمالی در راستای امضای توافق نامه دو جانبه سال گذشته است اما این کشور تا کنون پاسخی به سئول نداده است.

رویترز: واشنگتن در حال بررسی تعلیق فروش اف ۳۵ به ترکیه است

به گفته برخی مقامات آمریکایی واشنگتن درصدد تعلیق قرارداد قرارداد ارسال جنگنده‌های اف ۳۵ به ترکیه است.

ترامپ: 400 نظامی آمریکایی در سوریه می مانند

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا به رغم اعلام سیاست خروج نظامیان آمریکایی از سوریه گفت: واشنگتن 400 نظامی خود را در این کشور نگه می دارد.

اوپک آمریکایی در راه است؟!

برنامه‌های بلندپروازانه ابرغول‌های انرژی آمریکایی برای رشد نفت شیل در آینده ممکن است به آنها اجازه دهد عمده تولید نفت شیل آمریکا و در نتیجه قیمت نفت سبک در بازارهای خارجی را کنترل کنند و عملکردی مشابه اوپک پیدا کنند.

تجمع اعتراضی آمریکایی‌ها در تقبیح جنایات رژیم صهیونیستی

صدها فعال اجتماعی و حقوق بشر آمریکایی در واشنگتن نسبت به سیاست‌های آیپک در حمایت از رژیم صهیونیستی فریاد اعتراض سر دادند.

قانونگذار آمریکایی: واشنگتن در جایگاه انتقاد از ایران نیست

تهران – ایرنا – «ایلهان عمر» نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا در یادداشتی با انتقاد از سیاست‌های این کشور در امور بین‌المللی، نوشت که واشنگتن در جایگاهی نیست که از کشورهایی مانند ایران و ونزوئلا انتقاد کند.

دو سناتور آمریکایی خواستار فشار حداکثری بر کره شمالی شدند

تهران - ایرنا - دو سناتور آمریکایی گفتند، روند جاری اعمال تحریم های واشنگتن علیه کره شمالی قابل قبول نیست و با سیاست فشار حداکثری و تعامل دولت آمریکا مغایر است.

سفیر ایران: همکاری های دانشگاهی تهران و سئول افزایش می یابد

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی گفت: همکاری های بیشتر تهران و سئول در زمینه های علمی و دانشگاهی از جمله تبادل استاد و دانشجو افزایش می یابد.

نشریه آمریکایی: سیاست واشنگتن در افغانستان کار ساز نیست

تهران - ایرنا- نشریه نشنال اینترست در مقاله ای با اشاره به جنگ طولانی مدت و فرساینده افغانستان حضور نیروهای آمریکایی را در این کشور بیهوده خوانده و نوشته آمریکا باید سیاست های خود را به حوزه دیپلماتیک، اقتصادی و سیاسی در افغانستان تغییر دهد و نیروهایش را

واشنگتن چاره ای جز پذیرش روابط ایران و عراق ندارد

بغداد - ایرنا - یک نماینده پارلمان عراق در واکنش به سخنان مداخله جویانه مقامات آمریکایی گفت که واشنگتن چاره ای جز پذیرش روابط ایران و عراق ندارد.

دروازه هایی به قدمت شهر

تبریز- ایرنا - تبریز دروازه های تاریخی زیادی دارد که در گذشته تنها ورودی های شهر محسوب می شدند و همچون دژی از آن محافظت می کردند تا نفوذ دشمنان به شهر را ناممکن کنند و امنیت را افزایش دهند.

دروازه هایی به قدمت شهر

تبریز- ایرنا - تبریز دروازه های تاریخی زیادی دارد که در گذشته تنها ورودی های شهر محسوب می شدند و همچون دژی از آن محافظت می کردند تا نفوذ دشمنان به شهر را ناممکن کنند و امنیت را افزایش دهند.

ابطال روادید بررسی کنندگان جنایات جنگی آمریکا در افغانستان توسط دولت واشنگتن

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از اعطای روادید به اعضای دادگاه بین‌المللی کیفری لاهه که در بررسی جنایات جنگی نظامیان آمریکایی در افغانستان دخیل هستند، خودداری خواهد کرد و روادید دیگر اعضا را نیز باطل می‌کند.

سفارت آمریکا : بغداد حضور نیروهای آمریکایی را ضروری می‌داند

سفارت آمریکا در بغداد گفت دولت عراق به هیات آمریکایی که اخیرا به بغداد سفر کرد، اعلام کرده که ماندن نیروهای واشنگتن در عراق در چارچوب ائتلاف بین المللی ضد داعش ضروری است.

ترامپ فرمانده جدید نیروهای آمریکایی در اروپا را معرفی کرد

رئیس جمهور آمریکا ژنرال تاد والترز را به عنوان فرمانده جدید واحد فرماندهی اروپای ارتش آمریکا معرفی کرد.

یک مقام آلمانی: از مساجد محافظت می شود

روحانی: آمریکا را شکست دادیم

روحانی گفت: آمریکایی‌ها بدون هیچ دلیلی از تعهد خود در برجام خارج شدند و شدیدترین تحریم‌ها را علیه ما آغاز کردند و فکر می‌کنند اگر فشار را بیشتر کنند می‌توانند به ایران بازگردند.

نتانیاهو به واشنگتن سفر کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به منظور دیدار با رئیس‌جمهوری آمریکا راهی واشنگتن شد.