خطر 7 برابری انفلوآنزا در سیگاری‌ها

استادیار ویروس شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه بر اساس نتایج آخرین پژوهش‌ها ریسک آلودگی و شدت بیماری انفلوآنزا در افراد سیگاری 7 برابر بیشتر از سایرین است، گفت: ویروس انفلوآنزا در افراد دارای زمینه بیماریهای خاص، افراد دارای سطح ایمطالب مرتبط

سرطان ریه زنان سیگاری را بیشتر تهدید می‌کند

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران، با اشاره به اینکه سرطان ریه زنان سیگاری را بیشتر تهدید می‌کند، گفت: احتمال ابتلا به بیماری‌های ریوی در کودکانی که والدین سیگاری دارند، بیشتر است.

سرطان ریه زنان سیگاری را بیشتر تهدید می‌کند

معاون دانشگاه علوم پزشکی ایران: سرطان ریه زنان سیگاری، زنان را بیشتر تهدید می‌کند و در کودکانی که والدین سیگاری دارند احتمال ابتلا به بیماری‌های مختلف ریوی چندین برابر است

سرطان ریه زنان سیگاری را بیشتر تهدید می‌کند

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به اینکه سرطان ریه در میان زنان و مردان سیگاری، ‌ زنان را بیشتر تهدید می‌کند، گفت: کودکانی که والدین سیگاری دارند، احتمال ابتلا به بیماری‌های مختلف ریوی در آنها چندین برابر است.

استعمال دخانیات فرآیند پیری را تسریع می کند

تهران – ایرنا - محققان با تجزیه و تحلیل اطلاعات آزمایش خون 149 تن دریافتند افرادی سیگاری در مقایسه با غیرسیگاری ها با سرعت بیشتری پیر می شوند و سن بیولوژیکی مردان و زنان سیگاری به دو برابر سن تقویمی ها آنها می رسد.

رشد چشمگیر صنعت آب و برق در چهل سال اخیر

وزیر نیرو از رشد 11 برابری ظرفیت نیروگاه ها و رشد 13 برابری روستاهای برخوردار از نعمت برق پس از انقلاب اسلامی خبر داد.

برابری ایران و عراق در آمار به‌جای مانده از بازی

آمارهای بازی ایران و عراق نشان می‌دهد دو تیم درجریان این مسابقه برابری تقریبی داشته‌اند.

پرداخت سه برابری مستمری به مددجویان سال آینده نیز ادامه خواهد داشت

رئیس کمیته امداد با تکذیب شایعه کاهش سه برابری مستمری پرداختی به مددجویان در سال آینده ، گفت: بودجه این نهاد در بخش خدمات در سال آینده ۱۲ درصد افزایش پیدا می‌کند.

رشد ۴ و نیم برابری قاچاق دام زنده

مدیر کل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از رشد ۴ و نیم برابری قاچاق دام زنده ظرف یکسال خبر داد

ظرفیت ۱۱ برابری نیروگاه‌های نصب شده کشور

معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر از ظرفیت ۱۱ برابری نیروگاه‌های نصب شده کشور خبر داد

افزایش ۴۲۰ برابری اعتبار پارک علم و فناوری استان

امسال اعتبار پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش ۴۲۰ برابری داشته است.

افزایش دو برابری اعتبارات گلستان در دولت تدبیر و امید

گرگان- رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اعتبارات تخصیص داده شده به استان گلستان در دولت تدبیرو امید از رشد دو برابری نسبت به دولت قبل برخوردار بوده است.

هشدار تولیدکنندگان روغن موتور به افزایش دو برابری نرخ خوراک

انجمن پالایشگاه های روغن سازی ایران، متشکل از شرکتهای اصلی تولید کننده انواع روغن های موتوری و صنعتی در کشور، طی اطلاعیه ای نسبت به عواقب تصمیمات اخیر دولت درخصوص افزایش دو برابری نرخ خوراک دریافتی این واحدهای تولیدی، هشدار داد.

آقای مسئول، گرانی 2 برابری قیمت مسکن هم «تقصیرِ تحریم است؟»

یکی از مهمترین مشکلات امروز مردم گرانی 2 تا 3 برابری قیمت مسکن به ویژه در تهران و کلانشهرهاست. اگر از مسئولان دولت آقای حسن روحانی دلیل این گرانی را بپرسید، احتمالا تقصیرش را بر گردن ترامپ و تحریم می اندازند!

افزایش ۹۰ برابری تعداد مراکز نمایشگاهی

سرپرست سازمان توسعه تجارت از افزایش بیش از ۹۰ برابری تعداد مراکز نمایشگاهی خبر داد

افزایش ۲.۵ برابری اعتبارات نوسازی مدارس خوزستان

اهواز - استاندار خوزستان از افزایش ۲.۵ برابری اعتبارات نوسازی، ساخت و تجهیز مدارس استان در مدت دو سال گذشته خبر داد.

انقلاب اسلامی و توسعه چند برابری خدمات زیربنایی در روستاها

قزوین - ایرنا - یکی از ثمرات چهل ساله انقلاب اسلامی را باید رشد و توسعه چندین برابری خدمات زیربنایی و عمرانی به روستاها برشمرد که از آن جمله آسفالت راه ها و معابر، مقاوم سازی خانه های روستایی و ایجاد ارتباطات مخابراتی و اینترنتی در این نقاط است.

هشدار تولید کنندگان روغن موتور به افزایش دو برابری نرخ خوراک

انجمن پالایشگاه های روغن سازی ایران، متشکل از شرکتهای اصلی تولید کننده انواع روغن های موتوری و صنعتی در کشور، طی اطلاعیه ای نسبت به عواقب تصمیمات اخیر دولت درخصوص افزایش دو برابری نرخ خوراک دریافتی این واحدهای تولیدی، هشدار داد.]]>

انقلاب اسلامی و توسعه چند برابری خدمات زیربنایی در روستاها

قزوین - ایرنا - یکی از ثمرات چهل ساله انقلاب اسلامی را باید رشد و توسعه چندین برابری خدمات زیربنایی و عمرانی به روستاها برشمرد که از جمله آنها آسفالت راه ها و معابر، مقاوم سازی خانه های روستایی و ایجاد ارتباطات مخابراتی و اینترنتی در این نقاط است.

۲۴ درصد مردان ایرانی سیگاری هستند/وضعیت ابتلا به سرطان

دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات، با انتقاد از پایین بودن مالیات بر سیگار، گفت: ۲۴ درصد مردم کشور سیگار مصرف می‌کنند.

دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه "کتاب و نشر"

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دستاوردهای فراوانی در حوزه "کتاب و نشر" هستیم که از جمله آنها افزایش 136 برابری شمارگان سالانه چاپ کتاب و افزایش 71 برابری تعداد عناوین کتاب است.