خطر 7 برابری انفلوآنزا در سیگاری‌ها

استادیار ویروس شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه بر اساس نتایج آخرین پژوهش‌ها ریسک آلودگی و شدت بیماری انفلوآنزا در افراد سیگاری 7 برابر بیشتر از سایرین است، گفت: ویروس انفلوآنزا در افراد دارای زمینه بیماریهای خاص، افراد دارای سطح ایمطالب مرتبط

کاهش شمار سیگاری ها در ایتالیا

به اعتقاد کارشناسان؛ مجموعه قوانین منع کننده استعمال دخانیات در اماکن عمومی، به کاهش افراد سیگاری در این کشور کمک کرده است.

رشد 12 برابری کتابخانه‌های استان مرکزی

استاندار مرکزی از رشد 12 برابری کتابخانه‌های استان خبر داد و گفت: تعداد کتابخانه‌های استان مرکزی از ابتدای انقلاب تا به امروز رشد 12 برابری داشته که به دنبال آن در طی ۴۰ سال انقلاب بر شمار کتابخوان‌های کشور نیز افزوده شده است.

افزایش ۴۰۰ برابری قیمت قیر در دو دهه اخیر

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: قیمت قیر از سال ۸۰ تاکنون افزایش ۴۰۰ برابری داشته است.

از برابری حقوق زن و مرد در ایران شگفت‌زده شدم

عضو وابسته به سازمان جهانی گردشگری گفت: از دیدن بانوان ایرانی و برابری حقوق زن و مرد در ایران و فعالیت آنها در عرصه‌های مختلف شگفت‌زده شدم.

افزایش دو و نیم برابری نیروهای بلژیک در افغانستان

دولت بلژیک لایحه ارائه شده توسط وزارت دفاع این کشور مبنی بر افزایش دو و نیم برابری تعداد سربازان در افغانستان در سال ۲۰۱۹ را تصویب کرد.

هدف دولت افزایش 2 برابری سهم ICT در اقتصاد کشور است

اصفهان - ایرنا- رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: افزایش 2 برابری سهم ICT(فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات) در اقتصاد از برنامه های دولت است که تاکنون بخش هایی از آن انجام شده است و بقیه آن نیز محقق خواهد شد.

هدف دولت افزایش 2 برابری سهم ICT در اقتصاد کشور است

اصفهان - ایرنا- رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: افزایش 2 برابری سهم ICT(فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات) در اقتصاد از برنامه های دولت است که تاکنون بخش هایی از آن انجام شده است و بقیه آن نیز محقق خواهد شد.

خبر خوش پلیس از بخشودگی جریمه دو برابری رانندگی

کرمانشاه_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: رانندگانی که مشمول جریمه دو برابری جرائم رانندگی شده اند برای بخشودگی آن می توانند به پلیس به اضافه ۱۰ مراجعه کنند.

افزایش 3 برابری نرخ تجهیزات پزشکی قابل قبول نیست

نماینده مردم میانه در مجلس، بابیان‌اینکه افزایش سه برابری نرخ تجهیزات پزشکی به هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست، تاکیدکرد که این موضوع را به‌طور جدی هم از طریق این کمیسیون و هم فراکسیون غذا و دارو پیگیری خواهد کرد.

مختارپور: رشد 9 برابری کتابخانه‌های عمومی کشور از ابتدای انقلاب

دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: در سال 57 تعداد کتابخانه های عمومی کشور 373 باب بود که امروز با رشد 9 برابری، بیش از 3400 باب کتابخانه در کشور فعالیت می کنند.

روایتی از شکست ناپذیری یک مربی ۶۰ ساله و سیگاری!

مائوریتسیو ساری سرمربی ۶۰ ساله تیم چلسی تنها مربی ای در اروپا هست که تا به حال شکستی نداشته است. به این بهانه "فوتبال ۱۲۰" در برنامه این هفته خود آیتمی راجع به این مربی ساخته است.

توقع رهبر انقلاب از عقیدتی سیاسی ارتش ، کار 10 برابری است

تهران - ایرنا - رییس دفتر فرمانده معظم کل قوا گفت: در طول 40 سال گذشته سازمان عقیدتی سیاسی ارتش توفیقات زیادی درانجام مأموریت ها داشته اما توقع رهبر انقلاب از این سازمان کار 10 برابری است.

«قاچاق» مصرف بنزین در مناطق مرزی را تا 50 درصد افزایش داد

تهران- ایرنا- بهای 10 برابری بنزین و 39 برابری گازوییل در همسایگان شرقی ایران و افزایش جذابیت قاچاق سبب رشد50 درصدی مصرف بنزین در مناطق مرزی، ایجاد صف های طولانی پمپ بنزین ها و داغ شدن بازار خرید و فروش کارت سوخت شده است.

مقابله با تحریم ها با وحدت کلمه و رعایت انصاف و برابری در جامعه

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه اراک گفت : مقابله با تحریم ها با وحدت کلمه و رعایت انصاف و برابری در جامعه میسر است .

افزایش 2 برابری کمک‌ ترکیه به نیروهای مسلح قرقیزستان

سفیر قرقیزستان در ترکیه از افزایش 2 برابری کمک‌های «آنکارا» به نیروهای مسلح قرقیز خبر داد.

افزایش حداقل ۳ برابری قیمت برخی تجهیزات پزشکی/ فعالیت مراکز رادیولوژی با مشکل مواجه است

نایب رئیس انجمن رادیولوژی ایران با اشاره به افزایش حداقل ۳ برابری قیمت تجهیزات رادیولوژی گفت: افزایش قیمت ارز و ثابت ماندن تعرفه‌ها فعالیت بسیاری از مراکز رادیولوژی را با مشکل مواجه کرده است.

افزایش 6 برابری ارزش آلوئه ورا با فرآوری

رشد 21 برابری عناوین کتاب در چهار دهه اخیر

احتمال افزایش 2 برابری دیابتی‌ها در ایران

پیش بینی افزایش ۱۶ برابری سهم هوش مصنوعی در اقتصاد جهان تا ۲۰۳۰