«مغزهای کوچک زنگ زده» فقط گوشه‌ای از زندگی مردم بود

بازیگر فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» گفت: ما در این فیلم فقط گوشه‌ای از زندگی مردم را نشان دادیم، این در حالی است که در اخبار و اطلاع رسانی‌هایمان با اتفاقاتی بدتر از این‌ها هم روبرو می‌شویم.مطالب مرتبط

یاد بگیریم با حوادث زندگی کنیم/افزایش نشاط اجتماعی وظیفه عمومی هلال احمر است

رییس جمعیت هلال احمر گفت‌: همه مردم شریف ایران اعم از مرد و زن ، کوچک و بزرگ باید یاد بگیریم که با حوادث زندگی کنیم و اگر حادثه اتفاق افتاد واکنش ما نسبت به آن چه باشد.

استانی شدن انتخابات موجب نادیده گرفتن حقوق مردم در شهرهای کوچک می‌شود

نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: استانی شدن انتخابات باعث نادیده گرفته شدن حق و حقوق مردم روستاها و شهرستان‌های کوچک می‌شود و از سوی دیگر افزایش هزینه‌های مالی در این نوع انتخابات فساد مالی را به دنبال دارد.

استانی شدن انتخابات مجلس به ضرر مردم شهرهای کوچک است

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی گفت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی درصورتی‌که با همین شرایطی که کلیات آن تصویب‌شده است اجرا شود، به ضرر شهرهای مردم شهرهای کوچک کشور خواهد بود.

آیت الله جوادی آملی: بخش دولتی باید کوچک شود

قم - ایرنا - آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: دولت باید با کوچک سازی خود، کارها را به دست مردم واگذار کند و به وظیفه نظارتی خود عمل کند.

آیت الله جوادی آملی: بخش دولتی باید کوچک شود

قم - ایرنا - آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: دولت باید با کوچک سازی خود، کارها را به دست مردم واگذار کند و به وظیفه نظارتی خود عمل کند.

نمایشگاه عکس و گلریزان زندگی در زندگی برگزار می شود

شیراز- نمایشگاه عکس و گلریزان زندگی در زندگی با عنوان «زندگی کوچ و عشایری»از نگاه حمیدرضا روستا جمعه ۲۸ دی ماه گشایش می یابد.

نباید با مانع تراشی‌های فراقانونی زندگی را به کام مردم تلخ کرد

رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه وظیفه مدیریت شهری بسیار سنگین است، گفت نباید با مانع تراشی‌های فراقانونی و بعضا سلیقه‌ای زندگی را به کام مردم تلخ کنیم.

با استانی شدن انتخابات شرایط شهرهای کوچک تغییری نمی‌کند/ باید افراد بزرگ به مجلس بیایند

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: استانی شدن انتخابات باعث نمی‌شود که شرایط روستاها و شهرستان‌های کوچک تغییر کند و در واقع یک نماینده، نماینده همه ملت ایران است.

رقص چوبی و گوشه دیلمان تحفه گیلان به فرهنگ‌ موسیقی کشور است

رشت - ایرنا - پیشکسوت موسیقی ملی کشور با غنی خواندن فرهنگ موسیقی گیلان بیان کرد: ترانه های گیلکی به همت استاد صبا جمع‌آوری و رقص چوبی و گوشه دیلمان از این منطقه وارد هنر موسیقی کشور شد.

بخش خصوصی ایران و عراق برای ارتقا زندگی مردم تلاش می کنند

تهران-ایرنا-وزیر امور خارجه در توییتی نوشت: بخش اقتصادی خصوصی ایران و عراق در کنار یکدیگر در فعالیت های سودمند مشترک برای ارتقا زندگی مردم دو کشور خواهند ایستاد.

اهدای خون احیاء زندگی

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری اهدای خون را گامی بزرگ در مسیر احیاء زندگی دیگران عنوان کرد.

با استانی شدن انتخابات کمترین توجه به حوزه انتخابیه کوچک صورت می‌گیرد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشترین حضور و بیشترین پیگیری مطالبات در استانی شدن انتخابات در رابطه با کسانی است که در مرکز استان‌ها هستند و در این شیوه، کمترین توجه به شهرستان‌ها و حوزه‌های انتخابی کوچک‌تر صورت خواهد گرفت.

در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب؛ گوشه‌ای از خدمات نظام در کرستان تشریح شد

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گوشه‌ای از خدمات انجام شده نظام در استان کرستان تشریح شد.

با استانی شدن انتخابات شرایط شهرهای کوچک و روستاها تغییری نمی‌کند/ یک نماینده، نماینده همه ملت ایران است

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: استانی شدن انتخابات باعث نمی‌شود که شرایط روستاها و شهرستان‌های کوچک تغییر کند و در واقع یک نماینده، نماینده همه ملت ایران است.

بزرگترین متضرر استانی شدن انتخابات مجلس؛ شهرهای کوچک و اعتبارات آنهاست

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب استانی شدن انتخابات گفت: استانی شدن انتخابات مجلس در شهرهای کوچک می‌تواند مشکلاتی را در توزیع منابع، بودجه، عمران و آبادانی ایجاد کند که قطعا این شهرها بزرگترین متضرر اجرای این طرح خواهند

چه زمانی آیپدهای کوچک اپل عرضه می‌شوند؟

گفته می‌شود که نسل پنجم آیپدهای سایز کوچک اپل در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی راهی بازارهای جهانی خواهند شد.

دولت کارها را به مردم واگذار کند/ مشکلات کشور از بی‌مدیریتی است

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: بخش دولتی باید کوچک شود و کارها را به دست خود مردم واگذار کند و دولت امر نظارت را بر عهده داشته باشد.

ممنون سردار که شادی را به رسمیت شناختید

مردم ایران با یک اتفاق کوچک هم خوشحال می‌شوند و کیف دنیا را می‌برند.

واکنش متفاوت «کیهان» به شادی سربازان

«شادی حقیقی و پایدار مردم - که حق آنهاست - هنگامی است که عزت و اقتدار کشور در سیاست خارجی حفظ شود، مقابل دشمن ضعف و انفعال نشان داده نشود و معیشت و زندگی مردم، مورد بی‌اعتنایی یا دهن‌کجی همین طیف مدعی «شادی مردم» قرار نگیرد.»

قصه پر غصه زندگی در بافت‌های فرسوده؛ خطر در کمین 370 هزار لرستانی

370 هزار لرستانی در بافت‌های فرسوده زندگی می‌کنند که خطر آوار شدن این منازل بر سر مردم دور از انتظار نیست.