«مغزهای کوچک زنگ زده» فقط گوشه‌ای از زندگی مردم بود

بازیگر فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» گفت: ما در این فیلم فقط گوشه‌ای از زندگی مردم را نشان دادیم، این در حالی است که در اخبار و اطلاع رسانی‌هایمان با اتفاقاتی بدتر از این‌ها هم روبرو می‌شویم.مطالب مرتبط

ناگفته‌های از یک "نگاه جعلی" تا «مغزهای کوچک زنگ زده»

بازیگر فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» گفت: ما در این فیلم فقط گوشه‌ای از زندگی مردم را نشان دادیم، این در حالی است که در اخبار و اطلاع رسانی‌هایمان با اتفاقاتی بدتر از این‌ها هم روبرو می‌شویم.

ناگفته‌هایی از یک «نگاه جعلی» تا «مغزهای کوچک زنگ زده»

بازیگر فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» گفت: ما در این فیلم فقط گوشه‌ای از زندگی مردم را نشان دادیم، این در حالی است که در اخبار و اطلاع رسانی‌هایمان با اتفاقاتی بدتر از این‌ها هم روبرو می‌شویم.

زندگی نمایشی یا سرآب - هادی شفیعی مجاز**

جیرفت - ایرنا - عجین شدن فضای مجازی با زندگی امروز مردم پیامدهای زیادی را در بر دارد که یکی از این اپیدمی های خطرناک، زندگی نمایشی (اسلایسی) یا همان زندگی سرآبی است که بسیاری از کارشناسان بر این باورند ماهیت این سیب از درون کرم خورده باید برای مردم آشکار

شتاب‌گیری فیلم‌ها در فروش هفتگی/ داستان تکراری فروش کمدی‌ها

فروش فیلم‌های سینمای ایران طی هفته گذشته شتاب گرفت و «مغزهای کوچک زنگ‌زده» از ۱۰ میلیارد تومان عبور کرد.

سر زندگی در سرپل ذهاب

تهران- ایرنا- 365 روز پیش زمین لرزه ای غرب کرمانشاه را لرزاند، فاجعه ای که زلزله زدگان را با آزمون سخت تاب آوری محک زد، اما مردم غیور سرپل ذهاب با همراهی و خدمات رسانی دولت و ملت سخنی ها را پشت سر گذاشتند و می روند تا با سر زندگی، پشت غم را بشکنند و زندگی

انتقاد دوباره رحیم‌پور ازغدی به حوزه: 100 درس خارج فقه پویا به انقلاب و مردم بدهکارید

رحیم‌پورازغدی معتقد است مغزهای متفکر جامعه یعنی دانشگاهیان و حوزویان در حل چالش‌های اجتماعی کم‌کاری می‌کنند.

امداد در سایه تکنولوژی

تهران- ایرنا- سال قبل در همین روزها تمام ایران عزادار یک تکه از کشور بود؛ از هر گوشه ای نیز صدایی بلند می شد برای کمک به زلزله زدگانی که سرمایه زندگی را از دست داده بودند. در آن روزها کمک های زیادی شد، صدای آسیب دیدگان به همه جای ایران رسید به مدد ارتباطی

کودکان خودباور

خودباوری ابزار کودکان در برابر مشکلات کوچک و بزرگ زندگی است.

ظریف گوشه ای از پشت پرده مخالفت ها با FATF را عیان کرد

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در حساب توئیتری خود نوشت: ظریف گوشه ای از پشت پرده مخالفت ها با FATF را عیان کرد.

امام جمعه پیشوا: زندگی مسئولان باید همچون مردم عادی باشد

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پیشوا گفت: فاصله زندگی تعدادی از مسئولان و مردم عادی زیبنده نظام اسلامی نیست.

محرومیت 80 درصد مردم فقیر پاکستان از امکانات اولیه زندگی

بانک جهانی در گزارشی اعلام کرد 80 درصد مردم فقیر پاکستان ساکن روستاها هستند که از امکانات اولیه زندگی محروم می‌باشند.

سبک زندگی غربی باعث بحران مالی شده است

پدیده سبک زندگی از مشخصات جهان نوین و مدرنیته است و کسانی که در جوامع مدرن زندگی می کنند برای توصیف کنش های خود و دیگران از مفهوم سبک زندگی استفاده می کنند.

جنایات آمریکایی‌ها در افغانستان؛ از بریدن انگشتان تا تخریب خانه‌های مردم برای تفریح

کشتن غیر نظامیان برای تفریح و بریدن انگشتان آنان جهت مسابقه، انفجار خانه های مردم برای تفریح و اهانت به اجساد شهروندان افغانستان به همراه زندانی و شکنجه کردن مردم، تنها گوشه ای از جنایات نیروهای اشغالگر در افغانستان است

البرز| 247 نیاز فناورانه در حوزه صنایع کوچک در کشور مستندسازی شده است

مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک گفت: در مجموعه سازمان صنایع کوچک در راستای اجرای برنامه در نواحی صنعتی، 247 نیاز فناورانه در حوزه صنایع کوچک مستندسازی شده است.

اعتماد مردم از عوامل موفقیت درتوسعه است/رسانه ها آگاهی رسان باشند

بوشهر- یک نماینده مجلس با عنوان اینکه توجه به اعتماد مردم یکی از عوامل تاثیرگذار در توسعه کشور است، افزود: اگر فاصله زندگی مردم با مسئولان زیاد باشد، تحمل سختی ها برای مردم دشوارتر خواهد شد.

انگلی کوچک و مزاحم

شپش، حشره ای کوچک است که در ایام فعالیت مدارس، بین دانش آموزان شیوع زیادی پیدا می کند.

قندی که کام ها را تلخ می کند

زنجان - ایرنا - امروزه بیماری قندی عموم مردم حتی جوانان را درگیر خود کرده است که به گفته متخصصان سبک زندگی ناسالم، کم تحرکی در کنار استرس های ناشی از کار و زندگی روزانه، مصرف غذاهای پرچرب و پرکالری از عوامل ابتلای به آن محسوب می شوند.

کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک بیماران را به تهران می کشاند

تهران- ایرنا- رئیس انجمن رادیولوژی ایران گفت: کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک به خصوص در مراکز دولتی، وجود دارد و این مساله بیماران را از شهرهای کوچک به تهران می کشاند.

نقش زنان در کسب و کار کمتر از مردان نیست/نیاز کسب و کار کوچک در کرج

رئیس شورای‌شهر کرج با عنوان اینکه بانوان در حوزه کسب و کارهای نوین و تلاش در حوزه‌های مختلف جامعه نقش به‌سزایی دارند، گفت: باید در کرج دنبال کسب و کار کوچک بود.]]>

مرگ آرام تئاترهای کوچک

تهران- ایرنا- در حالی که اجرای نمایش‌های بزرگ با سروصدای فراوان همراه است گروه‌های کوچک بدون هیچ حمایتی آرام آرام فضای کاری خود را از دست می‌دهند.