سرپرست استانداری مازندران با هیات های مذهبی استان در مشهد
مطالب مرتبط

هیات تکواندو همدان با سرپرست اداره می شود

همدان- ایرنا- معاون توسعه ورزش همدان با اشاره به وضعیت هیات تکواندو این استان گفت: این هیات تا تکرار مجمع انتخابات با سرپرست اداره می شود.

شهرداری‌های مازندران به کمک روستاهای سیل‌زده استان رفتند

مدیرکل شهری و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به حجم بالای خسارات سیلاب به شهرها و روستاهای مناطق مرکزی استان، گفت: شهرداری‌های مازندران به کمک روستاهای سیل‌زده استان رفتند.

سفر خارجی آقای استاندار کار دستش داد؛ غراوی سرپرست استانداری گلستان شد

معاون اول رئیس جمهور گفت: غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان از امروز به عنوان سرپرست استانداری منصوب شده است.

معرفی سرپرست استانداری گلستان

وزیر کشور در حکمی میر محمد غراوی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست استانداری گلستان منصوب کرد

گزارش سرپرست استانداری گلستان به رییس جمهور از وضعیت سیل استان

گرگان - ایرنا - سرپرست استانداری گلستان با ارائه گزارش به رییس جمهور گفت که افزایش رسوبات گرگان رود و مصب این رودخانه از عوامل اصلی تخلیه نشدن سیلاب شهرستان گمیشان است.

شارژ 100 میلیارد ریالی دولت برای تنخواه سیل مازندران

ساری - ایرنا - استاندار مازندران اعلام کرد: تنخواه سیل اخیر مازندران به مبلغ 100میلیارد ریال که هفته پیش از سوی دولت به مازندران ابلاغ شد، امروز دوشنبه به استانداری پرداخت شد.

شارژ 100 میلیارد ریالی دولت برای تنخواه سیل مازندران

ساری - ایرنا - استاندار مازندران اعلام کرد: تنخواه سیل اخیر مازندران به مبلغ 100میلیارد ریال که هفته پیش از سوی دولت به مازندران ابلاغ شد، امروز دوشنبه به استانداری پرداخت شد.

سرپرست استانداری گلستان: دو سوم شهر آق قلا زیر آب رفته است

سرپرست استانداری گلستان گفت: شاهد آب‌گرفتگی شدید در برخی از مناطق شهر و روستاهای آق قلا بودیم و اکنون دو سوم شهر زیر آب رفته و جاده‌های این شهرستان در محاصره سیلاب قرار دارند.

اعزام یک تیم تخصصی از استانداری تهران به گلستان و مازندران

استاندار تهران گفت: معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری در قالب یک تیم فنی و تخصصی برای نیازسنجی لازم در محل حادثه سیل گلستان و مازندران حاضر شده است.

ورود جهانگیری به مازندران

معاون اول رییس جمهور به همراه هیات همراه دقایقی قبل برای بازدبد از مناطق سیل زده مازندران وارد این استان شد.

اختصاص مجدد ۱۰۰ میلیارد ریال تنخواه به استانداری‌های مازندران و گلستان

رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: حسب ابلاغ رییس جمهور صدور تخصیص مجدد ۱۰۰ میلیارد ریال تنخواه برای هریک از استانداری های مازندران و گلستان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وسازمان های مدیریت و برنامه ریزی این دو استان ابلاغ می شود.

از سدی که مانع یک تراژدی غمبار شد تا لزوم اصلاح زیرساخت‌ها در مازندران

با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، تعدادی از وزراء، استاندار و نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران مازندران در سالن اجتماعات استانداری این استان برگزار شد و در آن بر لزوم اصلاح زیرساخت‌ها از غرب تا شرق م

راه برخی مناطق سیل زده مازندران همچنان مسدود است

ساری - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه هنوز راه برخی روستاهای سیلزده استان مسدود است گفت: فقط در بهشهر راه ۱۵ روستا بسته است.

سرپرست استانداری گلستان منصوب شد

‫تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد: میر محمد غراوی با حکم وزیر کشور به عنوان ‫سرپرست استانداری گلستان منصوب شد.

تا فردا وضعیت مناطق سیل زده مازندران عادی می شود

ساری - ایرنا - مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: پیش بینی می شود تا 24 ساعت آتی مشکلات تمامی مناطق سیل زده استان رفع و شرایط زندگی به حالت عادی بازگردد.

آب یکی از سدهای اطراف مشهد تخلیه شد

مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری مشهد گفت: به منظور پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی در پی بارشهای ادامه دار اخیر بخشی از آب پشت سد گلستان واقع در غرب کلانشهر مشهد به صورت کنترل شده تخلیه گردید.

بهار 98| اقامت گردشگران نوروزی در روستاهای مازندران افزایش یافت

مدیرکل روستایی و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به توسعه فعالیت‌های بوم‌گردی در استان، گفت: اقامت گردشگران نوروزی در روستاهای مازندران افزایش یافت.

اسکان سیل‌زدگان مازندران در اماکن مذهبی

آماده‌باش دستگاه‌های اجرایی مازندران

به دستور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران دستگاه‌های اجرایی این استان، به حالت آماده‌باش در آمدند.

بازکردن دریچه‌های بند گلستان برای جلوگیری از حادثه در مشهد

سرپرست فرمانداری مشهد با تأکید بر آماده‌باش همه دستگاه‌ها برای مقابله با وقوع احتمالی سیل در مشهد، گفت: خوشبختانه تا این لحظه مشکل و حادثه‌ای در شهر مشهد نداشته‌ایم.