سرمایه گذاری بخش خصوصی در راه آهن شرق کشور

بیرجند - ایرنا - بخش خصوصی در صنایع جوار ریلی راه آهن شرق کشور با توجه به موقعیت ترانزیتی این منطقه سرمایه گذاری می کند.مطالب مرتبط

سرمایه گذاری بخش خصوصی در راه آهن شرق کشور

بیرجند - ایرنا - بخش خصوصی در صنایع جوار ریلی راه آهن شرق کشور با توجه به موقعیت ترانزیتی این منطقه سرمایه گذاری می کند.

یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در گنبدکاووس محقق شد

معاون استاندار گلستان گفت: حدود 60 درصد سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استان در این شهرستان اتفاق افتاده و ما توانستیم یک‌هزار میلیارد تومان از سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 800 میلیارد تومانی گلستان توسط بخش خصوصی را به خود اختصاص دهیم.

ساختارسازی مهمترین اصل اجرای طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی

استاندار گیلان : تبین ضوابط و مقررات برای ایجاد ساختار مناسب در اجرای درست طرح های سرمایه گذاری بخش خصوصی لازم و ضروری است.

سهم سرمایه گذاری بانک های خصوصی باید مشخص شود

بجنورد- ایرنا- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان برای مشخص کردن میزان دقیق سپرده ها، تسهیلات اعطایی و سهم سرمایه گذاری بانک های خصوصی 2 هفته مهلت دارد.

موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی در آستارا بررسی شد

آستارا - ایرنا - مشکلات و موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی در آستارا به منظور تسهیل زمینه فعالیت کارآفرینان و صاحبان صنایع، با حضور مسئولان استانی و محلی بررسی شد.

یزد ،رتبه اول جذب سرمایه گذاری خارجی برای احداث نیروگاه های خورشیدی

رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان: برای ساخت این نیروگاهها در مجموع بیش از 55 میلیون یورو سرمایه گذاری شده است .

رشد و توسعه صادرات نیازمند سرمایه‌گذاری کلان است/ صادرات کردستان در هفت ماهه سال‌جاری بیش از کشور بود

مدیرکل دفتر توسعه صادرات و محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: توسعه و رشد صادرات با میزان سرمایه‌گذاری آن رابطه مستقیمی دارد و در نبود سرمایه‌گذاری عملا رشد صادرات نیز زمین‌گیر می‌شود.]]>

بهره گیری از مولفه های آمایش سرزمینی در جذب سرمایه گذاری خارجی

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر کم کردن فاصله جلب تا جذب سرمایه خارجی و بررسی شکاف بین آن، گفت: بکارگیری از ظرفیت های قومی، بومی، دینی و مذهبی در سرمایه گذاری خارجی بسیار کمرنگ بوده و لازم است در جهت استفاده از این فرصتها و ظرفیتها، سرمایه گذاری به

تحریم ها تاثیری بر سرمایه گذاری در کشور ندارد

گرگان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: علیرغم تحریم های مختلف و ترس و واهمه مردم اما روند توسعه سرمایه گذاری در کشور متوقف نمی شود.

63 درصد بودجه سال 97 شهرداری قم تحقق پیدا کرد

قم- ایرنا - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قم گفت: در نیمه نخست سال جاری هفت قرار داد سرمایه گذاری با بخش خصوصی منعقد شده و 63 درصد بودجه شهرداری نیز در این مدت تحقق پیدا کرده است.

109 پروژه نیمه تمام در پرتال سرمایه‌گذاری اصفهان قرار گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: 109 پروژه نیمه تمام قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارند که در پرتال سرمایه گذاری استان قرار گرفته‌اند.

20میلیون دلار در آذربایجان شرقی سرمایه گذاری می شود

تبریز- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه مجوز های لازم برای سرمایه گذاری خارجی در استان صادر شده است، گفت: بر این اساس امسال 20 میلیون دلار سرمایه گذاری می شود.

باید فرصت های سرمایه گذاری خارجی را شکار کرد

تهران- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی بر «شکار عقاب گونه فرصت های جذب سرمایه گذاری خارجی» تاکید کرد و گفت: باید با پرواز در بالاترین ارتفاع، مناسب ترین فرصت های سرمایه گذاری را شناسایی و جذب کنیم.

سنگ‌ مسؤولان پیش پای سرمایه‌گذاران/ هتل‌های چهارمحال و بختیاری در آستانه ورشکستگی

جلسه شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت در اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری تشکیل و در این جلسه مشکلات پنج طرح سرمایه‌گذاری بزرگ استان در حوزه گردشگری بررسی شد.

شرایط سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری تسهیل شود

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید شرایط سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذار در استان تسهیل کنند.

شکار عقاب‌گونه فرصت‌های جذب سرمایه‌گذاری خارجی

وزیر اقتصاد بر «شکار عقاب‌گونه فرصت‌های جذب سرمایه‌گذاری خارجی» تاکید کرد و گفت: باید با پرواز در بالاترین ارتفاع، مناسب‌ترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی و جذب کنیم.]]>

بوشهر| 35 میلیارد ریال برای اجرای تولید متراکم میگو در دیلم سرمایه‌گذاری می‌شود

مدیرکل شیلات استان بوشهر از اجرای طرح تولید متراکم میگو در دیلم خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح که سالانه 120 تن محصول برداشت می‌شود بخش خصوصی 35 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌کند.

آغاز عملیات ساخت بزرگ ترین شهربازی سرپوشیده کشور در کیش

کیش - مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش گفت: با سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی عملیات ساخت بزرگترین شهربازی سرپوشیده کشور در جزیره کیش آغاز شد.

اقتصاد اردبیل از حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استقبال می‌کند

استاندار اردبیل ضمن اشاره به اهمیت وجود سرمایه در گردش در اردبیل گفت: با استقبال از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حوزه کشاورزی و صنعتی می‌توان اقتصاد استان را سرپا نگه داشت.

سرمایه گذاری در بورس

یکی از راه‌های مطمئن برای فعالیت اقتصادی و کسب درآمد سرمایه گذاری در بورس است، البته آشنایی با سازوکار‌های این بازار، بسیار مهم است.