سرمایه گذاری بخش خصوصی در راه آهن شرق کشور

بیرجند - ایرنا - بخش خصوصی در صنایع جوار ریلی راه آهن شرق کشور با توجه به موقعیت ترانزیتی این منطقه سرمایه گذاری می کند.مطالب مرتبط

سرمایه گذاری 16 هزار میلیارد تومانی در حوزه نیرو

در سال ۹۷ در سه حوزه آب، برق و فاضلاب از محل سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی و همچنین سرمایه‌های دولتی بیش از ۱۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شد

سرمایه گذاران خصوصی دربخش سلامت حمایت می شوند

بوشهر- ایرنا - وزیر نفت گفت: مصمم هستیم بخش خصوصی را بطورویژه برای سرمایه گذاری در نقاط کمتر توسعه یافته حمایت و به آن یارانه های ویژه در خرید خدمت پرداخت کنیم تا ماندگاری بخش خصوصی درکنار مردم مستمر و پایدار شود.

سرمایه گذاران خصوصی دربخش سلامت حمایت می شوند

بوشهر- ایرنا - وزیر نفت گفت: مصمم هستیم بخش خصوصی را بطورویژه برای سرمایه گذاری در نقاط کمتر توسعه یافته حمایت و به آن یارانه های ویژه در خرید خدمت پرداخت کنیم تا ماندگاری بخش خصوصی درکنار مردم مستمر و پایدار شود.

خوزستان| 2500 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در بندرماهشهر جذب شد

رئیس شورای شهر بندرماهشهر با اشاره به انعقاد چندین قرارداد سرمایه‌گذار گفت: شهرداری بندرماهشهر توانسته با تشکیل کمیسیون سرمایه‌گذاری بیش از دو هزار و 500 میلیارد ریال سرمایه جذب کرده و برای خود بدون هیچ هزینه‌ی ریالی، درآمدی پایدار ایجاد کند.

21 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در استان مرکزی جذب شد

رئیس مرکز خدمات و جذب سرمایه‌گذاری استان مرکزی گفت: جلب سرمایه‌گذاری خارجی مصوب در قالب مجوزهای سرمایه‌گذاری خارجی صادره از وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزان 21 میلیون دلار توسط سه شرکت دارای سرمایه‌گذار خارجی در سال 97 از دستاوردهای استان است.

سرمایه‌گذاری بر موقوفات یزد عملاً تعطیل شده است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به مشکلاتی که در راه سرمایه‌گذاری در موقوفات به وجود آمده گفت: سرمایه گذاری بر موقوفات یزد عملا تعطیل شده است.

استفاده از بخش خصوصی برای تحقق شعار سال

زنجان-استاندار زنجان گفت: با توجه به شعار سال مبنی بر «رونق تولید»، باید تلاش وافری در راستای حمایت از بخش خصوصی انجام داده و از سرمایه‌گذاری این بخش استفاده کنیم.

شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری می کند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با قول مساعد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح های قابل سرمایه گذاری دارای توجیه اقتصادی در استان برای اجرا به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ارائه می شود.

ناکامی‌مجموعه شورا و شهرداری شیراز در جذب سرمایه‌گذار/ کمیسیو‌ن‌های گردشگری و سرمایه گذاری توفیق زیادی نداشتند

سخنگوی شورای شهر شیراز با بیان اینکه در بخش جذب سرمایه گذار نتوانستیم موفق عمل کنیم، گفت: امیدوارم سال آینده بتوانیم بسته‌های سرمایه‌گذاری خوبی را در اختیار شهروندان قرار دهیم.]]>

جذب ۵۰ طرح سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی

اراک- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: در حوزه سرمایه گذاری خارجی تا کنون ۵۰ طرح سرمایه گذاری به میزان یک میلیارد و ۶۲۱ میلیون دلار در استان مرکزی جذب شده است.

امضای 4 تفاهم نامه سرمایه گذاری در ماهشهر

۴ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری با مبلغ بیش از ۲هزار و۵۰۰ میلیارد ریال در قالب طرح‌های مشارکت مدنی در شهرداری بندرماهشهر با سرمایه‌گذاران داخلی منعقد شد.

یک قدم تا مقصد

دستگاه‌های دولتی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت و توسعه مجتمع‌های خدماتی - رفاهی در خراسان شمالی به همگرایی رسیدند.

سرمایه‌گذاری در نیروی انسانی هزینه نیست/ باشگاه مدرسین فولاد هرمزگان راه‌اندازی شد

معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان گفت: نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمان محسوب می‌شود و سرمایه‌گذاری در این زمینه، هزینه نیست؛ بلکه هر سازمانی اهداف خود را با سرمایه‌گذاری روی منابع انسانی محقق می‌کند.]]>

برگزیت باعث افت سرمایه‌گذاری تجاری در انگلستان شد

شرکت‌های بریتانیایی در نظر دارند در سال ۲۰۱۹، به علت برگزیت، بیشترین کاهش ۱۰ سال اخیر را سرمایه‌گذاری‌های خود انجام دهند.

بازگشت سرمایه گذاری در صنعت نفت بسیار آهسته است

دبیرکل اوپک گفت که سرمایه گذاری لازم برای اطمینان از ثبات صنعت جهانی نفت پس از یک دوره افول باز می گردد ولی سرعت آن همچنان آرام است .

15 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شد

آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 15 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از 50 درصد رشد دارد.

سرمایه‌گذاری ۳۲۰۰ میلیارد تومانی در قم

قم - معاون استاندار قم از سرمایه‌گذاری ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی در قم طی امسال در قم خبر داد و گفت: در سال جدید اولویت مهم استان اجرایی کردن سند تولید و اشتغال است.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا: 12میلیارد دلار در فازهای پارس جنوبی سرمایه‌گذاری شد

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) گفت: در اجرای فازهای 13 و 22 تا 24 پارس جنوبی 12میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شده که با صادرات محصولات جانبی این میزان سرمایه‌گذاری یک‌ساله برمی‌گردد.

قراردادهای سرمایه‌گذاری استرالیا و سوئد در چابهار به زودی منعقد می‌شود

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با بیان این که بندرچابهار کماکان از تحریم‌های آمریکا معاف است، گفت: توسعه این بندر به شکل مناسبی در حال انجام است و با شرکت‌های داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری قرارداد منعقد شده است.

آموزش و پرورش مرکز سرمایه گذاری برای آینده است

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی نظام آموزش و پرورش را نظام فرابخشی دانست و گفت: آموزش و پرورش مرکز سرمایه گذاری برای تربیت نیروی انسانی آینده کشور است.