سرمایه گذاری بخش خصوصی در راه آهن شرق کشور

بیرجند - ایرنا - بخش خصوصی در صنایع جوار ریلی راه آهن شرق کشور با توجه به موقعیت ترانزیتی این منطقه سرمایه گذاری می کند.مطالب مرتبط

موانع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اردبیل از میان برداشته می‌شود

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری اولویت اساسی کمیته قضایی است و موانع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان برداشته می‌شود.

حمایت دولت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در پتروشیمی بروجن

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه در سفر به تهران که برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در جهت تکمیل طرح پتروشیمی بروجن انجام شد، حمایت دولت را از سرمایه گذاری در این طرح اعلام کرد.

سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان اردبیل مطلوب است

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: برنامه ریزی های متعددی با هدف رفع موانع تولید و اشتغال در مقایسه با سال های گذشته افزایش یافته و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان نیز رو به بهبودی است.

سرمایه گذاری بخش خصوصی در هنر قلمکاری

با سرمایه گذاری بخش خصوصی هنر قلمکاری نیز وارد صنایع دستی حسن آباد شد.

زیرساخت لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امام مهیاست

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با بیان اینکه روند صادرات و واردات در بندر امام به عنوان اولین بندر غلات کشور به خوبی در حال انجام است گفت: زیر ساخت لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امام خمینی فراهم است.

سرمایه‌دار مطرح آمریکایی: در عربستان نباید سرمایه‌گذاری کرد

سرمایه‌دار معروف جهانی تأکید کرد که تا سعودی‌ها تغییر رفتار ندهند، نمی‌توان در این کشور سرمایه‌گذاری کرد.

جایگاه بخش خصوصی در ورزش نیازمند تقویت است

سمنان- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نگاه اشتباه به سرمایه گذاری بخش خصوصی در بحث ورزش گفت: مشارکت و حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی باید در تمامی‌ حوزه های ورزشی تقویت و احیا شود.

تمایل بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرح‌های ورزشی

بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرح‌های ورزشی به ویژه استخر‌ها تمایل دارند.

بیش از یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در گنبدکاووس محقق شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار میلیارد تومان کمک زیادی به شهرستان گنبدکاووس در راستای اشتغالزایی کرده است.

سرمایه‌گذاری لازمه‌ی بهره‌وری از فناوری است

در نشست تحول دیجیتال و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، به نقش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای بهره‌وری از فناوری و ایجاد کارآفرینی تاکید شد.

مقام سوری: سوریه مقصدی امن برای سرمایه گذاری خارجی است

تهران - ایرنا - نخست وزیر سوریه در اولین جلسه کمیته سیاست گذاری اقتصادی در سال جدید میلادی تاکید کرد که این کشور مقصد نهایی سرمایه گذارانی خواهد بود که به دنبال سرمایه گذاری مطمئن هستند.

پکن سرمایه‌گذاری خارجی را تسهیل می‌کند

وزیر تجارت چین گفت که پکن محدودیت‌های سرمایه‌گذاری خارجی را کاهش خواهد داد و به مشکلاتی که شرکت‌های خارجی برای سرمایه‌گذاری در این کشور با آن روبرو هستند، رسیدگی خواهد کرد.

سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در صندوق‌های خطرپذیر پشیمان شدند!

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به پشیمانی عده‌ای که در صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر سرمایه‌گذاری کرده‌اند، گفت: سرمایه گذاران در این صندوق‌ها، پروژه های موجود را غیر اقتصادی برآورد و در نتیجه با منابع آن‌ها اوراق با درآمد ثابتِ بدون ریسک خریداری کردند

بخش دولتی باید در خدمت بخش خصوصی باشد/ مردم باید کاهش آمار بیکاری را احساس کنند

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری به‌ دنبال سود و امنیت است، گفت: بخش دولتی باید در خدمت بخش خصوصی باشد و موانع را از سر راه سرمایه‌گذار بردارد.

افزایش سرمایه‌گذاری خارجی در ترکیه

اردوغان با اشاره به جذب ۳۸ میلیارد دلار سرمایه خارجی گفت که کشورش امن‌ترین کشور برای سرمایه‌گذاری است.

جایگاه بخش خصوصی در ورزش نیازمند تقویت است

سمنان- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نگاه اشتباه به سرمایه گذاری بخش خصوصی در بحث ورزش گفت: مشارکت و حضور سرمایه گذاران این بخش باید در تمامی‌ حوزه های ورزشی تقویت و احیا شود.

رونمایی از 100 بسته سرمایه ‌گذاری در منطقه آزاد چابهار

چابهار- ایرنا - بیش‌ از 100 بسته سرمایه ‌گذاری با حضور بیش از 300 هیات، شرکت سرمایه گذاری و فعال اقتصادی همزمان با برگزاری همایش بین ‌المللی 'فرصت ‌های سرمایه‌ گذاری' یا 'چابهار اینوست'(رویداد چابهار) 28 و 29 دیماه جاری رونمایی می ‌شود.

حمایت تمام قد دولت از بخش خصوصی

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری : از بخش خصوصی دعوت شده با پیشرفت و سرعت بیشتری طرح های اشتغالزایی را به سرانجام برسانیم.

مسئولان و اتاق بازرگانی؛ تسهیل گران سرمایه گذاری بخش خصوصی

استاندار: مدیران باید برای بخش خصوصی ، محیطی امن و آرام فراهم کنند و اتاق بازرگانی هم بخش خصوصی را برای رونق تولید یاری کند.

فضای پرریسک سرمایه‌گذاری در ترکمنستان

اگرچه پروژه کمربند و جاده و فرصت‌های اقتصادی موجب جذابیت ترکمنستان برای سرمایه‌گذاری شده است، اما فساد، تبانی و رفتارهای سیاسی دولت با افزایش ریسک سرمایه‌گذاری، چالش‌های زیادی را در این زمینه به وجود آورده است.