دادگاه تجدید نظر آمریکا علیه ترامپ رای داد

تهران - ایرنا - دادگاه تجدید نظر در آمریکا علیه تصمیم رئیس جمهوری این کشور برای پایان دادن قانون داکا که از مهاجران غیرقانونی که در کودکی به این کشور آورده شده اند حمایت می کند، رای داد.مطالب مرتبط

نسبت به رای دادگاه درخواست تجدید نظر خواهم کرد

یزد - ایرنا - رئیس شورای شهر یزد با اشاره به حکم صادره در مورد محکومیت خود از سوی دادگاه بدوی گفت: به اصرار وکیل مدافع قرار است نسبت به اجرای حکم درخواست تجدید نظر داده شود.

اکثریت آمریکایی‌ها می‌گویند در انتخابات ۲۰۲۰ علیه ترامپ رأی می‌دهند

نتایج تحقیق انجام شده توسط سه موسسه نظرسنجی نشان می‌دهد در صورتی که انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا همین امروز برگزار می‌شد ۵۷ درصد از رأی‌دهندگان علیه «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور فعلی آمریکا رأی می‌دادند.

تظاهرات زنان در شهرهای مختلف آمریکا علیه ترامپ+تصاویر

میلیون‌ها زن در سراسر آمریکا در اعتراض به سومین سال ریاست جمهوری ترامپ به خیابان‌ها آمدند.

زنان آمریکایی برای سومین سال متوالی علیه ترامپ تظاهرات کردند

هزاران نفر از زنان آمریکا در صدها شهر این کشور، در سومین سالگرد ریاست جمهوری دونالد ترامپ، دست به تظاهرات علیه سیاست‎های وی زدند.

افزایش فشارها بر ترامپ برای تجدید نظر در مورد خروج از سوریه

"دونالد ترامپ به دنبال حمله انتحاری داعش که به عنوان مرگبارترین حمله به نیروهای آمریکایی از زمان استقرارشان در سوریه از سال 2015 تاکنون اعلام شده، تحت فشار برای تجدید نظر در مورد خروج نیروهای آمریکایی از این کشور قرار گرفته است."

پامپئو: تهدید ترامپ علیه ترکیه تاثیری بر خروج نظامیان آمریکایی از سوریه ندارد

وزیر خارجه آمریکا بر این باور است که تهدید جدید ترامپ علیه اقتصاد ترکیه موجب تغییر برنامه ایالات متحده برای خارج کردن نظامیانش از سوریه نخواهد داشت.

اف‌بی‌آی تحقیقات جدیدی علیه ترامپ آغاز کرده است

روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی فاش کرد، اندکی پس از آنکه دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۷ مدیر اداره تحقیقات فدرال آمریکا را اخراج کرد، اف‌بی‌آی تحقیقاتی را به جریان انداخت تا مشخص شود آیا رئیس‌جمهوری آمریکا برای روسیه کار می‌کند یا خیر.

شاعران آمریکایی در برابر تحریم‌های دولت آمریکا علیه مردم ایران

شاعران برجسته آمریکایی از جمله چالز برنشتاین و پی‌یر ژوریس همزمان با سخنرانی دونالد ترامپ در کنگره، در شب شعری که با هدف اعتراض به تحریم‌های آمریکا علیه ایران برگزار می‌شود، شعر می‌خوانند.

اروپا باز هم به سمت ترامپ غش کرد/ خیز بروکسل برای تحریم دوباره ایران

کشورهای اروپایی بعد از نمایش‌های ساختگی مخالفت با آمریکا و مانور روی وعده‌ و وعید‌های لفظی برای حفظ برجام، اکنون منفعت را در آشکارسازی غش به سمت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا دیده‌اند و آماده اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران هستند.

تحلیل واشنگتن پست از خروج احتمالی آمریکا از سوریه

تهران - ایرنا - «واشنگتن پست» از رسانه های نزدیک به کاخ سفید نوشت : 'داعش' با حمله و کشتن چهار سرباز آمریکایی؛ علامت داد که زنده است . آیا 'ترامپ' در تصمیمش برای عقب نشینی از سوریه تجدید نظر می کند یا خیر؟

ترامپ: رهبران فاسد اف بی آی تحقیقات تازه‌ای علیه من آغاز کرده‌اند

دونالد ترامپ در یک سری توئیت‌ از اقدام خود در برکناری رئیس‌ اف بی آی، جیمز کومی دفاع کرد و روز برکناری کومی را روزی بزرگ برای آمریکا خواند.

دولت ترامپ در حال بررسی تشدید تحریم های آمریکا علیه کوبا است

نشست صیانت از قضات برگزار شد

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با قضات دادگاه های تجدید نظر و کیفری یک استان تهران دیدار و گفتگوکرد.

یک قاضی آمریکایی: اتهامی علیه مرضیه هاشمی مطرح نشده است

دادگاهی در آمریکا بازداشت خبرنگار شبکه پرس تی‌وی را مورد تائید قرار داد و اعلام کرد که او برای شهادت در یک پرونده مهم به دادگاه احضار شده است.

برگزاری نشست صیانت از قضات

حجت الاسلام و المسلمین خطیب رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه با قضات دادگاه‌های تجدید نظر و کیفری یک استان تهران دیدار و گفتگو کرد

کری: سیاست‌های ترامپ علیه ایران، بی‌اعتمادی به آمریکا را تشدید کرد

وزیر خارجه اسبق آمریکا با اشاره به سیاست‌های ایران‌ستیزانه دولت این کشور، گفت خروج از برجام موجب شده تا بی‌اعتمادی به آمریکا تشدید شود.

چرا طرح ترامپ برای ائتلاف‌سازی علیه ایران عقیم خواهد ماند؟

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی روز دوشنبه به تشریح دلایل عقیم ماندن طرح دولت آمریکا برای ایجاد ائتلاف علیه ایران در منطقه پرداخته است.

دادگاه تجدیدنظر هنگامه شهیدی برگزار نشد

وکیل مدافع هنگامه شهیدی گفت: جلسه رسیدگی به پرونده موکلم امروز برگزار نشد و تجدید شد.

زمزمه دوباره استیضاح ترامپ

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا در ماجرای رسوایی راشاگیت با اتهامی تازه روبه‌رو شده است. ترامپ این‌بار متهم است که که کوهن را وادار شهادت دورغ‌ در برابر کنگره کرده است. دموکرات‌های آمریکا از ترامپ خواسته‌اند درباره توصیه به وکیلش برای این دروغ‌گویی توضیح

جان کری: ترامپ آمریکا را منزوی کرده است

وزیر امور خارجه سابق آمریکا در مصاحبه‌ای جدید تاکید کرد: سیاست ریاست جمهوری دونالد ترامپ تحت عنوان "خارج شدن و خود را کنار کشیدن" منافع آمریکا در خارج از کشور را ارتقا نمی‌بخشد.