برکناری وزیر دادگستری آمریکا پیامی برای دمکرات های پیروز

نیویورک- ایرنا- ترامپ یک روز پس از شکست در انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا، وزیر دادگستری خود را برکنار کرد تا شاید بر حلقه تندروهای کاخ سفید هم بیفزاید و پیشاپیش از فشار دمکرات ها در موضوع دخالت روسیه در انتخابات 2016 جلوگیری کند.مطالب مرتبط

دومین زن دمکرات نامزد ریاست جمهوری 2020 آمکریکا می شود

تهران - ایرنا - «تولسی گابارد» نماینده دمکرات آمریکا از ایالت هاوایی و کهنه سرباز جنگ عراق، تمایل خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال2020 آمریکا ابراز کرد.

دمکرات های کنگره آمریکا سخنرانی سالانه ترامپ را لغو می کنند

تهران - ایرنا - فرد شماره دو دمکرات های کنگره آمریکا اعلام کرد: با توجه به دعوت نکردن رئیس جمهوری آمریکا برای سخنرانی در کنگره از سوی رئیس مجلس نمایندگان این کشور، سخنرانی ترامپ لغو می شود.

دمکرات ها با هدیه ای مشروط به مصاف ترامپ می روند

تهران- ایرنا- دمکرات های کنگره آمریکا قصد دارند با بسته یک میلیارد دلاری مشروط برای امنیت مرزی، ترامپ را برای پایان دادن به تعطیلی دولت این کشور تحت فشار بگذارند.

روتیرز: ترامپ مقابل دمکرات ها کوتاه می آید

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز گزارش داد: رئیس جمهوری آمریکا که نزدیک به یک ماه است برای به دست آوردن بودجه دیوار مرزی با مکزیک دولتش را تعطیل کرده، قصد دارد با امتیاز دادن در امور مهاجرت به دمکرات ها قائله تعطیلی دولت را ختم کند.

ترامپ: رهبران فاسد اف بی آی تحقیقات تازه‌ای علیه من آغاز کرده‌اند

دونالد ترامپ در یک سری توئیت‌ از اقدام خود در برکناری رئیس‌ اف بی آی، جیمز کومی دفاع کرد و روز برکناری کومی را روزی بزرگ برای آمریکا خواند.

ترامپ دمکرات ها را به دلیل طولانی شدن تعطیلی دولت نکوهش کرد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه از نمایندگان دمکرات کنگره به دلیل طولانی شدن تعطیلی دولت انتقاد کرد و گفت که آنها باید برای پایان دادن به این مناقشه، تلاش کنند.

آتش اختلاف ترامپ و دمکرات ها در دامان 800 هزار آمریکایی

نیویورک- ایرنا- تعطیلی بخشی از دولت آمریکا که از یکم دی ماه شروع شده ، زندگی 800 هزار نفر را به دلیل که ترامپ و دمکرات ها نمی خواهند به مناقشه 5.7 میلیارد دلار بودجه دیوار مرزی پایان دهند، به صورت مستقیم به چالش کشیده است.

گزینه ترامپ برای وزارت دادگستری: زیر بار حرف زور نخواهم رفت

نامزد دونالد ترامپ برای هدایت وزارت دادگستری آمریکا گفته او هرگز تسلیم حرف زور از سوی رسانه‌ها، کنگره یا رئیس جمهوری نخواهد شد.

نمایندگان حزب کارگر برای برکناری احتمالی نخست وزیر انگلیس آماده می شوند

نخست وزیر انگلیس در سمتش ابقا شد/آمادگی می برای مذاکره با مخالفان

طرح برکناری نخست وزیر انگلیس با رای منفی اکثریت نمایندگان پارلمان این کشور بی نتیجه ماند.

ایرانی مسئول جمع آوری اعانه حزب دمکرات مورد عفو قرارگرفت

تهران –ایرنا – خبرگزاری رویترز روز شنبه گزارش داد: یک سرمایه گذار ایرانی-آمریکایی که 292 میلون دلار برای دمکرات ها کمک جمع آوری کرده و به دلیل سرمایه گذاری غیرقانونی هرمی به 12 سال زندان محکوم شده بود، پس از تحمل هشت و نیم سال زندان مورد عفو قرار گرفت.

تهدید واقعی آمریکا؛ مرز مشترک با مکزیک یا دفتر بیضی کاخ سفید

نیویورک- ایرنا- تعطیلی طولانی مدت بخشی از دولت آمریکا، دمکرات ها را در یک دو راهی قرار داده است که بودجه 5.7 میلیارد دلاری را باید برای آنچه تهدید مرزها خوانده شده یا برطرف کردن تهدید ساکن دفتر بیضی کاخ سفید از جیب مردم بپردازند.

تسهیل شرایط دریافت تابعیت آمریکا برای نیروی کار ماهر خارجی

رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری نوشت مسیر رسیدن به شهروندی آمریکا برای نیروی کار ماهر خارجی هموارتر خواهد شد.

برخی وزرای صهیونیست حمله به سوریه را پیامی برای ایران اعلام کردند

دو وزیر و عضو کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در واکنش به حمله هوایی بامداد امروز به فرودگاه دمشق، مدعی شدند که این حمله علیه اهداف مقاومت بوده و حامل پیامی برای ایران است.

تعطیلی دولت آمریکا رکورد زد

تهران – ایرنا – تعطیلی دولت آمریکا امروز(شنبه)وارد بیست و دومین روز خود شد وطولانی ترین تعطیلی آن به نام دولت ترامپ رقم خورد. این در حالی است که اختلافات«دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا با نمایندگان دمکرات کنگره درباره تامین بودجه ساخت دیوار مرزی همچنان

دمکرات ها می دانند با ترامپ نمی توان معامله کرد

نیویورک- ایرنا- ستون نویس تارنمای سیاست خارجی در نقطه کانونی می گوید: دمکرات ها می دانند که امکان معامله با ترامپ بر سر دیوار مرزی وجود ندارد، زیر از نظر ترامپ، بازی سیاسی فقط به معنای برد و باخت است و نباید امتیازی داد.

برکناری معاونان وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی ۳ معاون بخش مسکن خود را برکنار کرد.

لیبرمن: اگر در انتخابات پیروز شویم به غزه حمله می کنیم

تهران – ایرنا – آویگدور لیبرمن وزیر مستعفی جنگ رژیم صهیونیستی روز سه شنبه تهدید کرد در صورتی که در انتخابات آتی این رژیم پیروز شود به غزه حمله می کند.

مردم آمریکا ترامپ را مسئول تعطیلی دولت می دانند

تهران – ایرنا – نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که 53 درصد از مردم آمریکا، شخص دونالد ترامپ و جمهوری خواهان کنگره را مسئول تعطیلی دولت می دانند، در حالی که این رقم برای دمکرات های کنگره 29 درصد است.

ظریف: ایرانیان افسانه ابرقدرتی آمریکا را درهم شکستند

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران در پیامی توئیتری با اشاره به سالگرد فرار شاه و همزمانی آن با سالروز اجرای برجام، نوشت: ایرانیان افسانه ابرقدرت بودن آمریکا را درهم شکسته اند.