سیستم مالی غرب قابل اطمینان نیست

مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه نامطمئن بودن رفتار غرب و سیستم های مالی آن را دلیل ایجاد سامانه سوئیفت روسی (SPFS) خواند.مطالب مرتبط

به ناو کیهانی "سایوز" اطمینان داریم

فضانوردان اعزامی به ایستگاه فضایی بین‌المللی می گویند کار سامانه نجات اضطراری در حادثه ماه اکتبر قابل اطمینان بودن سفینه سایوز را نشان داد.

خرازی: قصور و ناتوانی اروپا در اجرای تعهدات برجامی‌اش قابل توجیه و پذیرش نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان این‌که قصور و ناتوانی اروپا در اجرای تعهدات خود در برجام، قابل توجیه و پذیرش نیست، گفت: روند اجرایی شدن سازوکار ویژه مالی اروپا نا امیدکننده است.

آزمایش‌های موادمخدر چقدر قابل اطمینان است؟

نتایج بررسی یکی از آزمایشگاه‌های تشخیص مواد مخدر تهران نشان داد که روش فعلی مورد استفاده در سنجش مواد مخدر، روشی کارآمد و فراگیر برای همه انواع مواد مخدر رایج نیست.

نیمار:مصدومیتم جدی نیست

کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل به هوادارانش اطمینان خاطر داد که مصدومیتش حاد نیست.

ناتوانی اروپا در اجرای تعهدات برجامی قابل توجیه نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اگرچه با توجه به مشکلات اروپا، ناتوانی آنها در برابر فشارهای آمریکا قابل درک است، اما قصور اروپا در اجرای تعهدات خود در برجام، قابل توجیه نیست.

آموزش عالی با سیستم تکمیل ظرفیت موافق نیست/ حذف کنکور زمان بر است

شیراز _ معاون وزیر علوم گفت: آموزش عالی با سیستم تکمیل ظرفیت موافق نیست و به دلیل ناتوانی دانشگاه ها در بحث مدیریت با نابسامانی مواجه می شوند.

قابل قبول نیست که زوایای قتل خاشقچی تا الان پوشیده باشد

وزیر خارجه بریتانیا می‌گوید اینکه زوایای قتل روزنامه‌نگار مقتول سعودی تا الان غامض مانده، قابل قبول نیست.

افزایش 3 برابری نرخ تجهیزات پزشکی قابل قبول نیست

نماینده مردم میانه در مجلس، بابیان‌اینکه افزایش سه برابری نرخ تجهیزات پزشکی به هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست، تاکیدکرد که این موضوع را به‌طور جدی هم از طریق این کمیسیون و هم فراکسیون غذا و دارو پیگیری خواهد کرد.

میزان سرانه اعلام شده برای مطالعه ایرانیان قابل اعتماد نیست

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه میزان سرانه مطالعه در کشور رقم قابل اعتماد نیست، گفت: تفاوت در معیارهای سنجش سبب شده که سرانه ارائه شده در ایران متغیر و بین دو تا 70 دقیقه در نوسان باشد.

وزیر خارجه ترکیه: قرارداد خرید اس 400 از روسیه قابل لغو نیست

تهران- ایرنا- وزیر خارجه ترکیه در دیدار با همتای آمریکایی خود گفت که قرارداد خرید سامانه های دفاعی اس 400 از روسیه نهایی شده است و دیگر قابل برگشت نیست.

کم کاری و بی توجهی به ارباب رجوع قابل بخشش نیست

چابهار- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: مدیران و مسئولان برای ارتقاء سطح کیفی خدمات دولتی و خدمت بی منت به مردم با جدیت تلاش کنند زیرا کم کاری و بی توجهی و تکریم نکردن ارباب رجوع قابل بخشش نیست.

تامین هزینه یک میلیون دلاری سیستم کمک‌داور ویدئویی لیگ برتر روسیه توسط باشگاه‌ها

سیستم کمک داور ویدئویی (VAR) در لیگ برتر روسیه که لژیونرهای ایرانی نیز در آن بازی می‌کنند با مشارکت مالی باشگاه‌ها راه‌اندازی خواهد شد.

فوتبال جهان| آزمایش سیستم کمک‌داور ویدئویی در بازی ایتالیا و آمریکا/ بررسی دوباره نقض قوانین مالی جوانمردانه توسط باشگاه‌ها

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) تصمیم به استفاده آزمایشی از سیستم کمک‌داور ویدئویی (VAR) در بازی تیم‌های ملی ایتالیا و آمریکاگرفته است.

برخورد نامناسب با سه جوان در پیاده راه رشت قابل پذیرش نیست

رشت - ایرنا - فرهام زاهد از اعضای شورای اسلامی رشت با اشاره به موضوع برخورد نامناسب با سه جوان نوازنده در پیاده راه فرهنگی این کلانشهر گفت: برخورد نامناسب با این سه جوان قابل پذیرش نیست.

سخت گیری بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی قابل قبول نیست

بندرعباس- ایرنا- معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: اجرای صحیح قانون و بازگشت سرمایه بیت المال بسیار مهم است اما در رابطه با پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی اعمال سخت گیری های زیاد از سوی بانک ها قابل قبول نیست.

قابل قبول نیست کشور همسایه پایگاه اقدامات تروریستی باشد

وزیر کشور گفت: برای ما قابل قبول نیست كه عده ای خاك كشور همسایه را پایگاهی برای اقدامات تروریستی كند.

رئیس سازمان سینمایی تا ۲۶ آبان تعیین می‌شود / گردش مالی سینما رقم قابل توجهی نیست

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رئیس سازمان سینمایی تا ۲۶ آبان‌ماه تعیین خواهد شد و اگر به نتیجه قطعی نرسیم احتمال دارد که سرپرست معرفی کنیم.

جایگاه انقلاب اسلامی با رانت اقتصادی و فساد قابل ارزیابی نیست

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی افراد انقلاب ما را با فساد و رانت‌های اقتصادی ارزیابی می‌کنند، اظهار کرد: جایگاه انقلاب ما قابل مقایسه با این شاخص‌ها نیست .

تالار مرکزی ارومیه با وجود پیشرفت فیزیکی 96 درصدی قابل بهره‌برداری نیست

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: تالار مرکزی ارومیه از لحاظ فیزیکی تقریباً تکمیل شده اما با وجود پیشرفت 96 درصدی هنوز قابل بهره‌برداری نیست و نیاز به تجهیزات دارد تا هدف از تأسیس تالاری با این مشخصات محقق شود.

بی‌نظمی و بی‌ثباتی در بازار قابل قبول نیست/ سازمان تعزیرات افراط و تفریط نکند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه بی‌نظمی و بی‌ثباتی در بازار قابل قبول نیست، گفت: سازمان تعزیرات در برخوردها افراط و تفریط نکند.