سیستم مالی غرب قابل اطمینان نیست

مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه نامطمئن بودن رفتار غرب و سیستم های مالی آن را دلیل ایجاد سامانه سوئیفت روسی (SPFS) خواند.مطالب مرتبط

ترامپ غیر قابل اطمینان بودن امریکا را نشان داد

معاون سیاسی وزارت امور خارجه تاکید کرد: امروز سومین سالگرد اجرای برجام است که نشان داد چقدر آمریکا غیرقابل اطمینان و غیرقابل اتکا است.]]>

مخالفت «بردی محمداف» با برنامه توسعه سیستم‌های اقتصادی، مالی و بانکی

رئیس جمهور ترکمنستان برنامه پیشنهادی توسعه سیستم‌های اقتصادی مالی و بانکی این کشور را نپذیرفت.

تجهیزات فعلی آتش‌نشانی قابل مقایسه با قبل از حادثه پلاسکو نیست

شهردار تهران گفت: تجهیزات سازمان آتش نشانی در حال حاضر با قبل از حاثه پلاسکو قابل ملاحظه نیست.]]>

آیا کدهای پستی روی قبوض و کارت های ملی قدیمی و هوشمند قابل اطمینان‌اند؟

معاون فناوری شرکت ملی پست روش‌های دسترسی مردم به کدپستی ده رقمی را تشریح کرد و به سوالات شایع درباره اینکه آیا کد های پستی درج شده روی قبوض آب، برق، گاز، کارت های قدیمی و کارت های هوشمند ملی صحیح و قابل استفاده است پاسخ داد.

نبود مدرسه در مجتمع‌های مسکن مهر کرمان قابل قبول نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان با اشاره به اینکه مردم در واحدهای مسکونی خود در مسکن مهر مستقر شده‌اند گفت: قابل قبول نیست که هنوز مدرسه وجود ندارد.

قول اروپا قول نیست!

در حالی که قول‌های اتحادیه اروپا برای ایجاد سازوکار مالی با ایران دیگر تکراری شده و چندان اطمینانی به آن نیست، اما اروپا به تازگی اعلام کرده که سازوکار مالی ویژه موسوم به SPV در آستانه راه‌اندازی است.

قیمت مسکن قابل‌تحمل نیست/آغاز چانه‌زنی‌ نمایندگان برای بودجه بازآفرینی شهری

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت خرید مسکن در شرایط فعلی برای طبقات کم‌درآمد و متوسط به ویژه خانه اولی‌ها و جوانان قابل‌تحمل نیست.

نظارت مردم قابل خریدن و فریفتن نیست

تهران - ایرنا - رییس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت گفت: نظارت یک مدیر قابلیت نفوذپذیری دارد اما نظارت عموم مردم قابل خریدن و فریفتن نیست.

چهره منفور رژیم پهلوی قابل تطهیر نیست

قشم - ایرنا - امام جمعه قشم گفت: برخی افراد و گروه ها با انجام فعالیت هایی به دنبال تطهیر وجهه رژیم منفور پهلوی هستند اما چنین طرحی به دلیل جنایت های آن رژیم قابل اجرا نیست

عملکردمان در ۴۰ ساله گذشته در حوزه محیط زیست قابل دفاع نیست

وی با اشاره به فرسایش ۱۲ تن خاک در کشور و از بین رفتن جنگل‌های هیرکانی و کاهش آن از یک میلیون هکتار آن گفت شاید بتوانم از مدیریت دوره خودم در محیط زیست دفاع کنم اما عملکرد محیط زیست قابل دفاع نیست.

هیچ چیزی در برهه کنونی قابل قیاس با اهمیت آب نیست

قروه- رئیس دادگستری قروه با تأکید بر افزایش بازرسی از چاه های غیرمجاز و نظارت بر کنتورهای هوشمند، گفت: آب مسئله ای حساس بوده و در برهه کنونی در واقع هیچ چیزی با این مقوله قابل قیاس نیست.

رشد کشاورزی استان قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست

یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رشد شاخص‌های کشاورزی بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی قابل مقایسه با دوران شاهنشاهی نیست گفت: سرجمع تولیدات کشاورزی این استان از 10 تن قبل از انقلاب، در این 40 سال به 900 هزار تن رسیده ا

سازمان تعاون روستایی قابل واگذاری به بخش خصوصی نیست

تهران - ایرنا - رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: کارکرد های حاکمیتی و وظایف تاریخی این سازمان قابل واگذاری به بخش خصوصی نیست و نسبت به تصمیم سازمان خصوصی سازی در این ارتباط واکنش نشان داد.

پیشکسوت بسکتبال: مشکلات فقط مسائل مالی نیست

تهران- ایرنا- قاسم کیانی که سابقه هدایت تیم های نوجوانان و جوانان ایران را دارد معتقد است که مشکلات امروز فدراسیون بسکتبال تنها محدودیت های مالی نیست. او می گوید بهتر بود در یک سال گذشته فدراسیون در بستر ورزش و بسکتبال کشور بیشتر برنامه ریزی می کرد.

پیشرفت های حوزه بهداشت و درمان کردستان غیر قابل انکار است

سنندج - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: حوزه بهداشت و درمان استان پیشرفت های قابل ملاحظه و غیر قابل انکاری در بخش زیرساخت ها و نیروی انسانی متخصص داشته و ادعا می کنیم کردستان در این حوزه دیگر استانی محروم نیست.

قدرت و اقتدار نظام اسلامی ایران برای دشمن قابل تحمل نیست

رشت- امام جمعه رشت با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته، گفت: قدرت و اقتدار نظام اسلامی برای دشمن قابل تحمل نیست.

تجاری‌سازی سیستم‌های هوشمند ساختمان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت مالی صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به تجاری‌سازی سیستم‌های هوشمند ساختمانی شد، ضمن آنکه دو نمایندگی در کشورهای عراق و عمان راه‌اندازی کرد.

سازوکارمالی اروپا حلال مشکلات نیست

معاون وزیر نفت گفت: اروپایی‌ها تمام تلاش خود را به کار بستند تا ساز وکار مالی با ایران به نتیجه برسانند و مدت زمان زیادی­ نخواهد گذشت که این ساز و کار مالی به نتیجه برسد.

توئیت عراقچی در سومین سالگرد اجرای برجام

معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در سومین سالگرد اجرای برجام در توئیتی به غیر قابل اطمینان بودن آمریکا اشاره کرد.

اطمینان خاطر لهستان به ایران در مورد کنفرانس ورشو

معاون وزیر امور خارجه لهستان در دیدار با همتای ایرانی خود در تهران اطمینان داد که نشستی که با همکاری آمریکا ماه آینده در ورشو برگزار می‌شود، به‌هیچ‌وجه علیه جمهوری اسلامی ایران نخواهد بود.