بحران پرداخت بدهی های اسلام آباد رفع شد

اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور دارایی پاکستان گفت که کشورش بحران پرداخت بدهی های خود را پشت سر گذاشته است، 6 میلیارد دلار از 12 میلیارد مورد نیاز را عربستان سعودی تامین می کند و مابقی آن را چین می دهد.مطالب مرتبط

بحران پرداخت بدهی های اسلام آباد رفع شد

اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور دارایی پاکستان گفت که کشورش بحران پرداخت بدهی های خود را پشت سر گذاشته است، 6 میلیارد دلار از 12 میلیارد مورد نیاز را عربستان سعودی تامین می کند و مابقی آن را چین می دهد.

اسلام آباد از تجربه پکن برای حل بحران مالی استفاده می کند

اسلام آباد - ایرنا - وزیر دارایی پاکستان با تحلیل چالش های جدی مالی این کشور گفت: پاکستان سعی می کند از تجربیات چین برای مقابله با بحران های مالی کمک بگیرد.

پکن بیشتر از ریاض به اسلام آباد کمک مالی می کند

اسلام آباد- ایرنا- معاون سفیر چین در پاکستان گفت که بسته کمک مالی پکن به اسلام آباد بیشتر از کمک های اعطایی عربستان به اسلام آباد خواهد بود.

روابط تل آویو - اسلام آباد در کانون توجه رسانه ای

اسلام آباد - ایرنا - از زمان انتشار خبر فرود یک فروند هواپیمای رژیم صهیونیستی در فرودگاه اسلام آباد و توقف چند ساعته آن واظهار نظرهای جنجالی «عاصمه حدید» نماینده مجلس ملی پاکستان، روابط تل آویو و اسلام آباد در کانون توجه رسانه ای قرار گرفت.

عملیات بهسازی محور صیدون -اسلام آباد در باغملک آغاز شد

با حضور رییس سازمان مدیریت بحران کشور عملیات اجرایی پروژه تعریض، بهسازی و روکش آسفالت محور صیدون به اسلام آباد آغاز شد.

صندوق بین المللی پول، اقدامات اقتصادی پاکستان را ستود

اسلام آباد - ایرنا - اعضای هیات صندوق بین المللی پول که این روزها به منظور بررسی روند پرداخت وام به پاکستان، در اسلام آباد به سر می برند، از اقدامات پاکستان در راستای احیای اقتصاد این کشور تجلیل کردند.

عمران خان ساعت اهدای بن سلمان را به خزانه پاکستان تحویل داد

اسلام آباد - ایرنا - درحالیکه خبر پرداخت بسته کمک سه میلیارد دلاری ریاض به اسلام آباد طی روزهای اخیر مورد توجه رسانه های پاکستانی قرار گرفته، خبر تحویل هدیه گرانبهای ولیعهد عربستان به نخست وزیر پاکستان به خزانه این کشور، موج خبری جدیدی در پاکستان راه اندا

خیابان غذای شهر راولپندی پاکستان؛ مقصد گردشگری غذای اسلام آباد

ایرنا-اسلام‌آباد - خیابان غذای شهر راولپندی پاکستان با داشتن بیش از 50 واحد پخت و عرضه غذاهای سنیت پاکستان، همه روزه مورد توجه شهروندان این شهر و مردم دیگر شهرهای ای کشور نظیر شهر اسلام آباد است.عکس: ذیشان علی*11*

ایران و پاکستان بر عملیاتی شدن خط آهن اکو تاکید کردند

اسلام آباد- ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد و وزیر راه آهن پاکستان بر عملیاتی شدن خط ریلی اکو (اسلام آباد- تهران- استانبول) با هدف توسعه همکاری های منطقه ای تاکید کردند.

اسلام آباد بر تقویت همکاری فرهنگی با تهران عزم جدی دارد

اسلام آباد - ایرنا - وزیر اطلاع رسانی، میراث ملی و رسانه های پاکستان با تاکید بر ضرورت تقویت همکاری فرهنگی کشورش با ایران، گفت:اسلام آباد بر استحکام این همکاری ها با تهران عزم جدی دارد.

اسلام ستیزی در هند به شهر میزبان تاج محل رسید

دهلی نو - ایرنا - در ادامه سیاست های اسلام ستیزانه هندوهای تندور در هند و پس از تغییر نام شهرهای الله آباد و فیض آباد، این بار قرعه به نام شهر آگرا افتاده است.

بدهی های باشگاههای استقلال و پرسپولیس پرداخت شده است

اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان در خصوص آخرین وضعیت واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: خوشبختانه تمام بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی باشگاههای استقلال و پرسپولیس تعیین تکلیف و پرداخت شده است.

بدهی های باشگاه های استقلال و پرسپولیس پرداخت شده است

اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان در خصوص آخرین وضعیت واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: خوشبختانه تمام بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی باشگاه های استقلال و پرسپولیس تعیین تکلیف و پرداخت شده است.

اسلام آباد: کمک‌های پاکستان به آوارگان فلسطینی افزایش یافته است

نماینده پاکستان در سازمان ملل ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی گفت: حمایت اسلام آباد از مردم مظلوم فلسطین هیچ گاه قطع نخواهد شد.

بدهی دولت پرداخت نشود صندوق‌های اجتماعی با مشکل مواجه می‌شوند

وزیر رفاه با اشاره به بدهی ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی دولت به صندوقهای اجتماعی گفت: چنانچه این مطالبات پرداخت نشود، ارائه خدمات با مشکل مواجه می شود.

بدهی 690 میلیاردی دستگاه‌های اجرایی کرمان به پیمانکاران

مدیرکل دارایی استان کرمان با بیان اینکه 690 میلیارد تومان بدهی استان به پیمانکاران است که می‌تواند از طریق اوراق تسویه شود گفت: کم‌کاری دستگاه‌های اجرایی استان مشهود است و 45 روز فرصت داریم از این اسناد برای پرداخت این بدهی استفاده کنیم.

دیدار تیم‌های والیبال سپاهان و زاگرس اسلام آباد

از هفته ششم لیگ برتر هندبال کشور، تیم‌های سپاهان و زاگرس اسلام آباد از ساعت ۱۶:۰۰ روز ۲۴ آبان، در ورزشگاه سجادی اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲۷ بر ۲۷ به پایان رسید.

افزایش مهلت پرداخت بدهی کشاورزان در هرمزگان

بدهی بانکی کشاورزان خسارت دیده هرمزگان به مدت ۳ سال استمهال شد.

دیدار تیم‌های هندبال سپاهان و زاگرس اسلام آباد

از هفته ششم لیگ برتر هندبال کشور، تیم‌های سپاهان و زاگرس اسلام آباد از ساعت ۱۶:۰۰ روز ۲۴ آبان، در ورزشگاه سجادی اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲۷ بر ۲۷ به پایان رسید.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجموع بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی بدون درنظر گرفتن محاسبات اکچوئری 150 هزار میلیارد تومان است که با اقداماتی که قرار است انجام شود و انجام شده، یک‌سوم از بدهی‌ها پرداخت می‌شود.]]>