اطلاعات 19 هزار کارت بانکی شهروندان پاکستان به سرقت رفت

اسلام آباد - ایرنا - شبکه تلویزیونی جیو نیوز پاکستان اعلام کرد که در پی اطلاعیه آژانس تحقیقات فدرال این کشور( FIA) مبنی بر سرقت اطلاعات مشتریان بانک ها، مشخص شد که اطلاعات 19 هزار کارت بانکی شهروندان پاکستانی هک شده است.مطالب مرتبط

بدافزاری که اطلاعات بانکی را می‌دزدد

به نظر می‌رسد که یک گروه حرفه‌ای از هکرها و مجرمان سایبری با انتشار یک بدافزار و تروجان معروف به روزرسانی شده سعی دارند به سرقت اطلاعات بانکی و مالی کاربران بپردازند.

تراکنش موبایلی فقط با کارت بانکی هم‌نام با سیم کارت

مدیران شرکت آسان پرداخت اعلام کردند از این پس تراکنش های موبایلی به نحوی انجام خواهد شد که نام صاحب سیم کارت و کارت بانکی یکی باشد.

سرقت اطلاعات بانکی بیشترین جرایم سایبری استان

سرقت اطلاعات بانکی بیشترین جرایم سایبری در استان مرکزی است.

پایگاه داده‌ای از اطلاعات هویتی تمام مشتریان بانکی ایجاد شد

برای نخستین بار در نظام بانکی کشور، سامانه نظام هویت سنجی اطلاعات مشتریان بانکی(نهاب) که حاوی اطلاعات هویتی تمامی مشتریان بانکی اعم از حقیقی، حقوقی و اتباع خارجی است، ایجاد شد.

پایگاه داده‌ای از اطلاعات هویتی تمام مشتریان بانکی ایجاد شد

نخستین بار در نظام بانکی کشور پایگاه داده‌ای نهاب (سامانه نظام هویت سنجی اطلاعات مشتریان بانکی) حاوی اطلاعات هویتی تمامی مشتریان بانکی اعم از حقیقی، حقوقی و اتباع خارجی ایجاد شد.]]>

شبکه بی اوت کیو و دست اندازی در اطلاعات ورزشی

تهران- ایرنا- گروه رسانه ای شبکه «بی ان اسپورت» قطر برای مقابله با سرقت اطلاعات ورزشی از سوی شبکه «بی اوت کیو» و حامیان سعودی آن اقدام به راه اندازی تارنمایی کرده که به طور منظم به روز رسانی می شود و علیه سرقت اطلاعات دست به تحرکات قانونی می زند.

دسترسی دولت پاکستان به جزئیات حساب‌های 50 هزار متخلف مالیاتی

جزئیات 50 هزار حساب بانکی متعلق به پاکستانی‌هایی که فرار مالیاتی دارند و در سراسر جهان زندگی می‌کنند در اختیار دولت پاکستان قرار گرفت.

رمز کارت یک بار مصرف سد راه دستبرد به حساب های بانکی است

کرج - ایرنا - رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان البرزگفت: اختصاص رمز کارت های یک بار مصرف علاوه بر افزایش ضریب امنیتی ، سد راه دستبرد غیر مجاز به حساب های بانکی افراد می شود.

کارت بانکی یا پول نقد؟

تهران- ایرنا- «کارت می کشید؟» این را فروشنده ای می گوید که برای پس دادن بقیه پول مشتری، سکه و اسکناسی در دخل خود ندارد؛ کارت مشتری را می گیرد و می گوید «دوره پول نقد به سر آمده».

ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت) به شهروندان

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه رازی، پست بانک کرمانشاه با هدف ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت) به امضا رسید.

انسداد کارت بانکی مهاجران بدون اطلاع قبلی/ دبیر شورای هماهنگی بانک‌های خراسان رضوی: اظهارنظری ندارم!

انسداد کارت بانکی مهاجران خارجی در برخی شهرها که بدون اطلاع قبلی نیز انجام شده،‌ برای آنها مشکل‌ساز شده است.

۳۹۱ هزار کارت ملی هوشمند در سمنان صادر شد

سمنان - مدیرکل ثبت‌احوال استان سمنان بابیان اینکه ۴۱۷ هزار نفر در استان درخواست صدور کارت هوشمند ارائه کرده‌اند، گفت: در این راستا تا کنون ۳۹۱ هزار کارت ملی صادرشده است.

ضرورت وجود ۱۲ هزار شعب بانکی در کشور

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد : بر پایه مطالعات در این وزارت خانه تعداد شعب نظام بانکی درمجموع باید ۱۲ هزار شعبه باشد

فقط به ۱۲ هزار شعب بانکی در کشور نیاز داریم

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد گفت: بر پایه مطالعات در این وزارت خانه تعداد شعب نظام بانکی درمجموع باید ۱۲ هزار شعبه باشد

اطلاعات کارجویان اینترنتی لو رفت!

اطلاعات بالغ بر ۲۰۰ میلیون نفر از جوانان چینی جویای کار که در وب سایت‌های اشتغال یابی ثبت نام کرده بودند، در یک حمله سایبری به سرقت رفته است.

تراکنش موبایلی محدود شد

بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی، تراکنش‌های موبایلی باید به نحوی انجام شود که نام صاحب سیم‌کارت و کارت بانکی یکی باشد.

هشدارهای پلیسی در راستای مبارزه با سرقت از منزل

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با هشدار به شهروندان گفت: از نگهداری وجوه نقد زیاد در منزل و در یک مکان مشخص خودداری کنید و اموال خود را به صندوق‌های امانات بانک بسپارید.

هشدارهای پلیسی در راستای مبارزه با سرقت از منزل

معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا با هشدار به شهروندان : از نگهداری وجوه نقد و طلاجات زیاد در منزل و در یک مکان مشخص خودداری کنید و اموال خود را به صندوق‌های امانات بانک بسپارید.

فقط به ۱۲ هزار شعب بانکی در کشور نیاز داریم/ کاهش قابل توجه نسبت مطالبات معوق به تسهیلات

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد تاکید کرد: بر پایه مطالعات در وزارت امور اقتصادی و دارایی تعداد شعب نظام بانکی درمجموع باید ۱۲ هزار شعبه باشد]]>

۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟

شرکت پست در قبال این‌که کارت‌های سوخت جامانده در این شرکت را به مالکان ارائه می‌کند، به ازای هر کارت سوخت ۱۰ هزار تومان از مالک خودرو دریافت می‌کند و با توجه به این‌که ۹۲۴ هزار کارت سوخت در این شرکت مانده، جمع مبلغ اخذشده از مردم، بیش از ۹ میلیارد تومان م