عشق به ائمه اطهار وحدت بخش است

شیراز- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نتایج پیمایش های اجتماعی نشان می دهد که محبت و عشق به ائمه اطهار (س) بیش از هر عامل دیگری، جامعه ایران را زیر یک خیمه دور هم جمع می کند و وحدت بخش است.مطالب مرتبط

مراسم بزرگداشت آیت‌الله فاضل لنکرانی در قم برگزار می‌شود

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) گفت: مراسم سالگرد آیت الله فاضل لنکرانی همزمان با ایام الله دهه فجر 18 بهمن ماه در مسجد اعظم برگزار می‌شود.

دشمنان با ترویج بدحجابی به دنبال حرمت شکنی در قم هستند

قم - رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: دشمنان با نشانه گرفتن حجاب و ترویج بدحجابی به دنبال حرمت شکنی و قبح زدایی در بحث حجاب در قم هستند.

گردهمایی ائمه جمعه استان کرمان به روایت تصویر

گردهمایی ائمه جمعه استان کرمان با حضور رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور برگزار شد.

دوره توانمندسازی ائمه جمعه در کرمان برگزار شد

کرمان - ایرنا - مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: دوره آموزشی ائمه جمعه در راستای توانمندسازی و شیوه های جذب به نماز با حضور ائمه جمعه های استان های کرمان، یزد و سیستان بلوچستان از امروز (شنبه) آغاز شده است.

بازدید ائمه جمعه استان کرمان از گنبد در حال ساخت امام حسین(ع) در کرمان به روایت تصویر

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور به همراه ائمه جمعه استان کرمان از از گنبد در حال ساخت امام حسین(ع) در کرمان بازدید کردند.

حداد عادل: مسلمانی را تقلیدی انتخاب نکرده‌ایم

رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی با تاکید بر این موضوع که در دنیای امروز نگاه وحدت‌بین و وحدت‌نگر فوق‌العاده ضروری و مهم است، گفت: بزرگان و علمای ما منادی این وحدت بودند. در این ۴۰ سالی که از انقلاب اسلامی گذشته است یک نمونه واقعی و عملی از رفتار اسلامی

حاج‌علی اکبری: آبادانی مساجد در گروی ارتقای ائمه جماعات است

امام جمعه موقت تهران آبادی مساجد را در گروی ارتقای ائمه جماعات دانست.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان: استغفار کلید حل مشکلات زندگی انسان است

حجت‌الاسلام عادلی گفت: به سفارش ائمه معصوم(ع)، ذکر استغفار کلید حل بسیاری از مشکلات دنیوی انسان بوده و با برکات دنیوی و پاداش اخروی همراه است.

استقبال جبهه پیروان ازجلسات وحدت/پیشنهادی برای سازوکار اصولگرایان

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن استقبال از برگزاری جلسات وحدت، گفت:البته در جریان اصولگرا باید اشخاص حقیقی و حقوقی را برای پیگیری وحدت انتخاب کنیم.

احزاب و گروه‌های سیاسی همدیگر را تخریب نکنند/ لزوم وحدت درونی

ساری - سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با تاکید براینکه وحدت درونی اصلاح طلبان نباید مخدوش شود به گروه‌های سیاسی و احزاب توصیه کرد تا به جای تخریب و نقد غیرمنصفانه، وحدت درونی داشته باشند.

حفظ و تقویت وحدت و همدلی ضروری است

گرگان - ایرنا - رییس دفتر رییس جمهور حفظ و تقویت وحدت و همدلی در داخل کشور را ضروری دانست و گفت: در شرایط کنونی که آمریکا از هر وسیله ای برای ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب و کشور استفاده می کند، همه وظیفه داریم با وحدت کلمه با توطئه ها مقابله کنیم

وحدت و همدلی ملت، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد

گنبدکاووس - ایرنا - وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان درنظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی در داخل کشور، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد.

وحدت و همدلی ملت، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد

گنبدکاووس - ایرنا - وزیر اطلاعات با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و مسئولان درنظام جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی در داخل کشور، صدای تهدید دشمنان را پایین می آورد.

سرزمین سیستان و بلوچستان الگوی وحدت برای برادران شیعه و سنی شده است

معاون سازمان صدا و سیما گفت: امروز همه ما وظیفه داریم در ۴۰سالگی انقلاب وحدت مثال زدنی خود را حفظ کنیم، خدارا شکر سرزمین سیستان و بلوچستان الگوی وحدت برای برادران شیعه و سنی شده است.

برقراری وحدت اسلامی راه مقابله با نفوذ دشمن

اهواز - هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش در غرب کشور گفت: هرجایی که وحدت اسلامی برقرار بوده هرگز دشمنان به مقاصد شوم خود دست پیدا نکرده اند.

حاج علی‌اکبری: سعی کرده‌ایم در مدیریت مساجد از فناوری‌های نوین بهره ببریم

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه‌ کشور با تاکید بر این موضوع که آبادانی جامعه وابسته به آبادانی مساجد است،گفت: ما سعی کرده‌ایم که در این چند سال از مدیریت و فناوری‌های نوین در مدیریت مساجد بهره ببریم و همواره توانمندسازی ائمه جماعات و کارگزاران مساجد رویک

وزیر اطلاعات : وحدت، رمز پیروزی

وزیر اطلاعات در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی گفت: وحدت و همگرایی بین دستگاه های امنیتی ، توطئه های شوم دشمنان را نقش برآب کرده است .

وحدت حوزه و دانشگاه نقشه های دشمن را بی اثر می کند

قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: اگر ما بتوانیم وحدت حوزه و دانشگاه ها را حفظ و تقویت کنیم دشمنان راه به جایی نخواهند برد.

وحدت حوزه و دانشگاه نقشه های دشمن را بی اثر می کند

قم- ایرنا- آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: اگر ما بتوانیم وحدت حوزه و دانشگاه ها را حفظ و تقویت کنیم دشمنان راه به جایی نخواهند برد.

حضور رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در آستان مقدس امامزادگان جوپار به روایت تصویر

حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در آستان مقدس ابناء موسی بن‌جعفر‌(ع) در شهر جوپار کرمان حضور یافت.