امنیت منطقه مرهون خون شهداست

کرمان -ایرنا- فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی سیرجان امنیت موجود منطقه را مرهون خون شهدا دانست و گفت : حفظ یاد شهدا و بزرگداشت آنها یک تکلیف و مسئولیت برای همه مردم و مسئولان است.مطالب مرتبط

امنیت منطقه مرهون خون شهداست

کرمان - ایرنا - فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی سیرجان امنیت موجود منطقه را مرهون خون شهدا دانست و گفت : حفظ یاد شهدا و بزرگداشت آنها یک تکلیف و مسئولیت برای همه مردم و مسئولان است.

امنیت منطقه مرهون خون شهداست

کرمان -ایرنا- فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی سیرجان امنیت موجود منطقه را مرهون خون شهدا دانست و گفت : حفظ یاد شهدا و بزرگداشت آنها یک تکلیف و مسئولیت برای همه مردم و مسئولان است.

امارات : فروش سلاح به بحرین امنیت منطقه را تامین می کند

دوحه - ایرنا - وزیر مشاور در امور خارجی امارات که کشورش یکی از اعضای اصلی ائتلاف خود خوانده در حمله نظامی به مردم یمن و به خطر افتادن امنیت منطقه است، مخالفت سنای آمریکا با فروش سلاح به رژیم آل خلیفه در بحرین را عامل موثری برای تامین امنیت خلیج فارس ارزیا

نیویورک تایمز: ظهور چین مرهون آمریکا است

تهران - ایرنا - نیویورک تایمز روز سه شنبه در گزارشی نوشت: قدرت گیری چین، مرهون نظام تجاری باثبات جهان است که آمریکا آن را ایجاد کرده و هردو کشور باید شرافتمندانه با این واقعیت برخورد کنند و جلوی یک جنگ تجاری گسترده را بگیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی:‌ ریش سفیدان منطقه برای آزادی مرزبانان در تلاشند

تهران- ایرناپلاس- یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی، ضمن تأکید بر اینکه 11مرزبان ربوده‌ شده در سلامت هستند، می‌گوید: از آنجایی که مرزبانان ربوده شده از بومیان منطقه سیستان هستند، رؤسای قبایل، شیوخ و ریش‌سفیدان منطقه نیز برای آزادی آن‌ها در تلاش هستند.

گفتگوی سازنده ایران و عراق درباره همکاری مشترک در راستای صلح و امنیت منطقه

وزیر خارجه ایران با اشاره به سفر برهم صالح عنوان کرد: با مقامات عراقی در خصوص قدم های بعدی برای همکاری مشترک در زمینه صلح و امنیت منطقه ای گفتگویی سازنده داشتیم.

امنیت ایران در منطقه پرتلاطم خاورمیانه بی بدیل است

گرمسار-رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا بابیان اینکه امنیت ایران در منطقه پرتلاطم خاورمیانه بی بدیل است، گفت: در راستای رشادت‌های شهدا ابرقدرت‌ها به اقتدار و عزت روزافزون ایران اعتراف می‌کنند.

قدرت بازدارندگی ایران مرهون توان موشکی و نظامی آن است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: قدرت بازدارندگی ایران مقابل دشمنان قسم خورده اسلام، مرهون توان موشکی و نظامی آن است.

امنیت منطقه نیازمند حضور قدرت خارجی نیست

 فرمانده نیروی دریایی ارتش: برقراری امنیت منطقه نیازمند حضور هیچ قدرت خارجی نیست.

وزیر بهداشت: توسعه کشور در گرو تامین خدمات سلامت است

زنجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری مرهون توجه و اهمیت دادن به حوزه سلامت و فراهم کردن امکانات مربوط به آن در کنار تامین امنیت و خدمات زیرساختی است.

وزیر بهداشت: توسعه کشور در گرو تامین خدمات سلامت است

زنجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری مرهون توجه و اهمیت دادن به حوزه سلامت و فراهم کردن امکانات مربوط به آن در کنار تامین امنیت و خدمات زیرساختی است.

عناصر خارجی نمی‌توانند تامین کننده امنیت مطلوب در اقیانوس هند باشند

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درخصوص موضوع امنیت در اقیانوس هند اظهار کرد: اگر چه باور نداریم حضور عناصری از خارج از منطقه، امنیت دریایی جمعی مطلوب را تأمین می‌کند اما انقباض اجباری آنها ترتیبات امنیتی جدیدی را جایگزین خواهد کرد و این تغیی

ایران در مسیر امنیت و ثبات منطقه در کنار سوریه خواهد بود

نائب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران حامی سوریه در مقابله با تروریسم بوده و در مسیر کمک به امنیت و ثبات منطقه همواره در کنار سوریه خواهد بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان: امنیت پایدار منطقه حاصل ایستادگی

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امنیت پایدار منطقه حاصل ایستادگی جمهوری اسلامی در برابر زیاده‌خواهی استکبار جهانی است.

نگاه آمریکا به هند-اقیانوسیه به بهانه همکاری

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا با تاکید بر تعهد کشورش به منطقه هند-اقیانوسیه، امنیت و شکوفایی را دو اصل کلیدی منطقه دانست و از تمامی کشورهای این منطقه خواست تا کمپین فشار شامل تحریم‌ها علیه کره‌شمالی را تا زمان خلع سلاح هسته‌ای کامل در شبه جزیره کره حفظ کنند.

ماموران ناجا تا آخرین قطره خون برای حفظ انقلاب ایستاده اند

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا، امنیت و آرامش بی بدیل جمهوری اسلامی را مرهون جانفشانی ها و رشادت های شهیدان دانست و گفت: ماموران ناجا تا آخرین قطره خون، برای حفظ انقلاب ایستاده اند.

برقراری امنیت منطقه نیازمند حضور هیچ قدرت خارجی نیست

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ایران از فرصت حضور در اجلاس‌ فرماندهان نیروی دریایی در کشور هند برای اثبات این نکته که برقراری امنیت منطقه نیازمند حضور هیچ قدرت خارجی نیست بهره می‌برد.

قدرت دفاعی ایران همواره در خدمت تحکیم صلح و ثبات واستمرار امنیت در منطقه است

جانشین وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد : قدرت دفاعی ایران همواره در خدمت تحکیم صلح و ثبات واستمرار امنیت در منطقه است و ایران در طول تاریخ معاصر خود هیچگاه آغاز گر جنگ علیه کشورهای همسایه خود نبوده و همواره بر روش های مساعدت آمیز جهت حل مشکلات م

امنیت یک یا چند کشور از راه ناامنی سایر کشورها حاصل نمی‌شود

رییس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و الجزایر، گفت : ایران همواره از صلح و ثبات منطقه‌ای و بین‌المللی حمایت کرده و معتقد است که امنیت باید برای همه کشورها بدون تبعیض و در چارچوب تشریک مساعی جمعی و چندجانبه‌گرایی درصحنه بین‌الملل تأمین شود.

اردوغان: سایکس-پیکوی جدید در منطقه را نمی‌پذیریم

رئیس‌جمهور ترکیه اعتراض به سایکس–پیکوی جدید در منطقه و مبارزه با گروه‌های تروریستی را نشانه احترام به همسایگان و امنیت کشورهای اروپایی دانست.