امنیت منطقه مرهون خون شهداست

کرمان -ایرنا- فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی سیرجان امنیت موجود منطقه را مرهون خون شهدا دانست و گفت : حفظ یاد شهدا و بزرگداشت آنها یک تکلیف و مسئولیت برای همه مردم و مسئولان است.مطالب مرتبط

اقتدار و امنیت امروز مرهون جانفشانی شهداست

غیرت و حمیت یکی از ویژگی های جوانان سیستان و بلوچستان است به خصوص وقتی که پای دفاع از حریم و حرمت و امنیت میهن به میان بیاید و اینجاست که برای همیشه نامی نیکو از خود به جای می گذارند.

معاون رییس جمهور: امنیت محیط زیست مرهون جانفشانی محیط بانان است

گرگان – ایرنا - گرگان - ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در دیدار با خانواده شهید تاج محمد باشقره محیط بان گلستانی، گفت: امنیت و آرامش محیط زیست مرهون جانفشانی محیط بانانی است که عاشقانه خدمت کرده و دفاع از این عرصه ها را وظیفه می دان

امنیت عراق را امنیت جمهوری اسلامی ایران و منطقه می‌دانیم

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیرکل امور بین الملل با بیان اینکه روابط تهران - بغداد مستحکم و راهبردی می‌ماند،‌ گفت: امنیت عراق را امنیت جمهوری اسلامی ایران و منطقه دانسته و سیاست‌های مداخله‌گرانه آمریکا را در تضاد با ثبات و امنیت منطقه می‌دانیم.

روابط تهران و بغداد مستحکم و راهبردی می‌ماند

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: ما امنیت عراق را امنیت جمهوری اسلامی ایران و منطقه دانسته و سیاستهای مداخله گرانه آمریکا را در منطقه در تضاد با ثبات و امنیت می دانیم.]]>

حربه دشمن ، ضربه به اقتصاد کشور

امنیت و آرامش کنونی مرهون خون شهدا و نیرو‌های مسلح مقتدر است

سیاستهای مداخله گرانه آمریکا در منطقه در تضاد با ثبات و امنیت است

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: ما امنیت عراق را امنیت جمهوری اسلامی ایران و منطقه دانسته و سیاستهای مداخله گرانه آمریکا را در منطقه در تضاد با ثبات و امنیت می دانیم.

کشورهای اسلامی می توانند امنیت منطقه را تامین کنند

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: کشورهای اسلامی می توانند امنیت منطقه را تامین کنند و نیروهای مسلح ایران و پاکستان رسالت سنگینی برای برقراری امنیت در منطقه بر عهده دارند.

نقش نیروی دریایی ایران در تامین امنیت منطقه مهم است

بندرعباس - ایرنا - فرمانده ناوگروه پاکستان گفت: گشت هایی با حضور کشورهای منطقه در اقیانوس هند انجام می شود و نقش جمهوری اسلامی برای تامین امنیت مهم است.

توفیق خدمت مسئولان به مردم در سایه فداکاری شهداست

قم- ایرنا- استاندار قم گفت: توفیق خدمت مسئولان به مردم در سایه فداکاری شهداست و باید با عمل به وظایف و خدمتگذاری صادقانه به مردم، دین خود را به شهدا ادا کنیم.

اصفهان| سیستم موشکی ایران مرهون جان‌فشانی امثال شهید کاظمی است

استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز سیستم موشکی کشور را مرهون جانفشانی‌­های امثال شهید کاظمی بزرگوار هستیم چراکه بعد از هجوم صدام نخستین موشک ایران به فرمان این شهید به سمت پادگان اشرف شلیک شد.

سه راهبرد امنیتی ایران در منطقه از زبان شمخانی

امیر دریابان شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در همایش دفاع و امنیت در غرب آسیا که صبح امروز ۱۷ دی برگزار شد سه راهبرد امنیتی ایران در منطقه را تشریح کرد.

عزت و اقتدار کشور مدیون شهدا و خانواده معزز آنهاست

قزوین-مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: عزت، اقتدار و امنیت ایران مدیون شهداست وهمسران و خانواده شهدا با الگو قراردادن سیره حضرت زینب(س) درس ایستادگی و صبر به همه آموخته اند.

ایران و پاکستان قادرند امنیت منطقه را تامین کنند

بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: ارتش های ایران و پاکستان قادر خواهند بود امنیت منطقه را تامین کنند.

سفیر کشورمان درهند: بندر چابهار به گسترش امنیت در منطقه کمک می‌کند

سفیر کشورمان در دهلی با بیان این که ظرفیت‌های زیادی برای روابط اقتصادی دو کشور وجود دارد، گفت: بندر چابهار به حفظ دوستی‌ها و گسترش امنیت در منطقه کمک می‌کند.

سیاست راهبردی ایران کمک به تحقق صلح و امنیت در منطقه است

تهران - ایرنا - دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل بین الملل گفت: سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران کمک به تحقق صلح و امنیت در منطقه است.

تقویت روابط تهران و بغداد به نفع ثبات و امنیت منطقه است

بغداد - ایرنا - 'برهم صالح' رئیس جمهوری عراق در دیدار 'بیژن زنگنه' وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد که گسترش روابط تهران - بغداد به نفع ثبات و امنیت در کل منطقه است.

ارتش های ایران و پاکستان قادر به تامین امنیت منطقه هستند

بندرعباس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: ارتش های نیرومند ایران و پاکستان قادر به تامین امنیت منطقه هستند و برای این منظور نیازی به حضور آمریکا وجود ندارد.

صلح، ثبات وامنیت پایدارحق همه ملت‌های منطقه

وزیر دفاع: صلح، ثبات و امنیت پایدار حق همه ملت‌های منطقه است که در سایه همکاری‌ها میسر خواهد بود.

فریدون صدیقی: مرهون رسانه هستم

گزارش تسنیم| پیامدهای منطقه‌ای نخستین نشست گفت‌و‌گوهای هند و آسیای مرکزی

به نظر می‌رسد روابط هند و آسیای مرکزی پس از فاز نخست تعریف پروژه‌های منطقه‌ای انرژی، امنیت (در چارچوب شانگهای) و ترانزیت، با برگزاری این نشست وارد فاز جدید سیاسی شده و در آینده می‌توان شاهد حضور پررنگ هند در مناسبات منطقه‌ای آسیای مرکزی بود.