امنیت منطقه مرهون خون شهداست

کرمان - ایرنا - فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی سیرجان امنیت موجود منطقه را مرهون خون شهدا دانست و گفت : حفظ یاد شهدا و بزرگداشت آنها یک تکلیف و مسئولیت برای همه مردم و مسئولان است.مطالب مرتبط

معاون رییس جمهور: امنیت محیط زیست مرهون جانفشانی محیط بانان است

گرگان – ایرنا - گرگان - ایرنا- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در دیدار با خانواده شهید تاج محمد باشقره محیط بان گلستانی، گفت: امنیت و آرامش محیط زیست مرهون جانفشانی محیط بانانی است که عاشقانه خدمت کرده و دفاع از این عرصه ها را وظیفه می دان

کشورهای منطقه برای تامین امنیت باید اختلافات را کنار بگذارند

میسکو - ایرنا - استاد دانشکده علوم انسانی آموزشگاه عالی اقتصاد روسیه معتقد است که همکاری های نظامی ایران و روسیه به عاملی مهم برای تحکیم امنیت منطقه تبدیل شده است و سایر کشورهای منطقه نیز باید برای تامین امنیت خود اختلافات را کنار بگذارند.

شورای امنیت و تحولات منطقه

نشست دیشب شورای امنیت با موضوع خاورمیانه به عرصه‌ای از آراء علیه آمریکا، رژیم صهیونیستی و ناکارآمدی شورای امنیت تبدیل شد.

با برخی کشورهای همسایه در تامین امنیت منطقه همکاری می‌کنیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر لزوم تامین امنیت منطقه توسط ساکنان آن، از تعامل و همکاری این نیرو با برخی کشورهای همسایه در این زمینه خبر داد.

سیاست راهبردی ایران کمک به تحقق صلح و امنیت در منطقه است

تهران - ایرنا - دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل بین الملل گفت: سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران کمک به تحقق صلح و امنیت در منطقه است.

عراق؛ کانون سفرهای دیپلماتیک، فرصت یا تهدید برای تهران

سفرهای دوره‌ای برهم صالح رئیس جمهور عراق به کشورهای مختلف و طرح نظام منطقه‌ای وی برای ایجاد و تثبیت امنیت در منطقه نشانگر عزم جدی بغداد برای بازیگری فعال منطقه ای است.

گزارش تسنیم| پیامدهای منطقه‌ای نخستین نشست گفت‌و‌گوهای هند و آسیای مرکزی

به نظر می‌رسد روابط هند و آسیای مرکزی پس از فاز نخست تعریف پروژه‌های منطقه‌ای انرژی، امنیت (در چارچوب شانگهای) و ترانزیت، با برگزاری این نشست وارد فاز جدید سیاسی شده و در آینده می‌توان شاهد حضور پررنگ هند در مناسبات منطقه‌ای آسیای مرکزی بود.

بررسی مشکلات زاینده رود در کمیسیون امنیت ملی

مسایل مرتبط با موضوع آبریز زاینده رود روز دوشنبه با حضور وزرای نیرو و جهاد کشاورزی و همچنین مسؤولان منطقه‌ای در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بررسی می‌شود

استقلال و امنیت مهمترین ارمغان انقلاب/حضور قدرتمند ایران در منطقه

شاهرود - نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بابیان اینکه انقلاب اسلامی برای ملت ایران استقلال و امنیت را آورد، گفت: امروز شاهدیم که ایران به قدرت جهانی بدل شده است.

نقطه صفر مرزی ایران و عراق دارای آرامش و امنیت کامل است

سنندج - فرمانده مرزبانی کردستان گفت: استان کردستان ۲۲۷ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد که شامل دو هنگ مرزی بانه و مریوان است و این منطقه دارای امنیت پایدار است.

رئیس پارلمان مصر: امنیت خلیج (فارس) خط قرمز ماست

رئیس پارلمان مصر با اشاره به کمک‌ها و حمایت‌های کشورش از اقدامات ائتلاف عربی ضد یمن تاکید کرد، امنیت منطقه خلیج فارس خط قرمز مصر محسوب می‌شود.

بودجه‌ریزی واقعی نیازمند امنیت اقتصادی است و امنیت اقتصادی یعنی عدم دخالت دولت در امر تولید

نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بودجه‌ریزی واقعی نیاز به امنیت اقتصادی داریم، امنیت اقتصادی یعنی عدم دخالت دولت و صاحبان قدرت در کار تولیدکنندگان، امنیت اقتصادی یعنی ثبات نرخ ارز و اگر نرخ ارز ثبات نداشته باشد امنیت اقتصادی ایجاد نخو

خروج آمریکا از سوریه هشدار خطرناکی برای تمام متحدان منطقه‌ای است

مشاور پیشین امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با بیان اینکه عقب‌نشینی نظامیان آمریکایی از سوریه هشداری خطرناک برای متحدان این کشور در منطقه است، گفت، این تصمیم راه را برای حضور نیروهای ترکیه‌ای و ایرانی در سوریه باز می‌کند.

مشارکت‌جویی در پیشگیری اجتماعی افزایش امنیت را به دنبال دارد

در همایش عمومی فرماندهان و مدیران فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه یکی از محورهای قدرت منطقه ای ایران اسلامی، عنصر مقاومت و نفوذ معنوی است تاکید شد: مشارکت‌جویی در پیشگیری اجتماعی افزایش امنیت اجتماعی را به دنبال دارد.

ملکی: برای بودجه ریزی واقعی نیازمند امنیت اقتصادی هستیم

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برای بودجه واقعی نیازمند امنیت اقتصادی هستیم، گفت: امنیت اقتصادی به معنای ثبات نرخ ارز در جامعه است. امنیت اقتصادی یعنی عدم اخذ رشوه و عدم وجود ربا در جامعه، ما امنیت اقتصادی نداریم.

کمیته فرعی امنیت مرزی ایران و ترکیه تشکیل شد

آنکارا- ایرنا- چهل و هشتمین کمیته فرعی امنیت مرزی ایران و ترکیه در شهرستان اسن دره استان حکاری در منطقه مشترک مرز ایران و ترکیه تشکیل شد.

امنیت شکنجه‌محور محمدرضاشاه

امنیت خشن شکنجه‌محور محمدرضا پهلوی، به گونه‌ای بود که مردم در خانه خود هم امنیت نداشتند.

سازمان حفظ نباتات حکم ارتش را در حفظ امنیت غذایی کشور دارد

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: امنیت غذایی هر کشور یکی از ارکان امنیت ملی محسوب می‌شود و اگر در حوزه تغذیه دشمن مشکلی ایجاد کند مقاومت بسیار سخت خواهد شد.]]>

"ویزای ابریشم" و توسعه توریسم در آسیای مرکزی

رئیس کمیته امور بین الملل، دفاع و امنیت سنای قزاقستان، داریگا نظربایِوا با طرح ایده ایجاد یک ویزای مشترک برای آسیای مرکزی، تأکید کرد که یک ویزای مشترک، سطح اعتماد میان کشورهای منطقه را افزایش داده و به توسعه گردشگری در منطقه کمک خواهد کرد.

قدرت و عظمت ایران اسلامی مرهون خون شهدا

استاندار ایلام در دیدار خانواده شهدا و ایثارگران گفت:قدرت واقعی کشورمان در فرهنگ ایثار و شهادت است.