امنیت منطقه مرهون خون شهداست

کرمان - ایرنا - فرمانده مرکز آموزش شهدای وظیفه نیروی دریایی سیرجان امنیت موجود منطقه را مرهون خون شهدا دانست و گفت : حفظ یاد شهدا و بزرگداشت آنها یک تکلیف و مسئولیت برای همه مردم و مسئولان است.مطالب مرتبط

اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی مرهون تفکر بسیجی است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اقتدار دفاعی و نفوذ منطقه‌ای جمهوری اسلامی و غلبه آن بر توطئه‌های دشمنان مرهون جاری بودن روحیه و تفکر بسیجی است.

امنیت پایدار در کشور برقرار است

سردار اشتری گفت: توانمندی و امنیت حاکم بر کشور مرهون هدایتهای داهیانه رهبر معظم انقلاب، خون شهدا، هوشمندی مردم و قدرت و توان نیروهای مسلح است.

راه چاره ما در مشکلات مختلف منطق شهداست

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: راه چاره ما در مشکلات مختلف منطق شهداست اما بعضی‌ها فکرهای دیگری می‌‌کنند و به دنبال توافق با غرب و آمریکا هستند.

دستگاه های امنیتی تحرکات دشمنان را با هوشیاری رصد می‌کنند

وزیر اطلاعات در مهاباد گفت: امنیت امروز در کشور مرهون هماهنگی بین تمامی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی است و نیروهای خدوم امنیت و اطلاعات تحرکات دشمنان را با دقت رصد می کنند.

امنیت کشور، مرهون هماهنگی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی

دستگاههای امنیتی تحرکات دشمنان را با هوشیاری رصد می‌کنند.

امنیت کشور، مرهون هماهنگی دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی

دستگاههای امنیتی تحرکات دشمنان را با هوشیاری رصد می‌کنند.

امارات : فروش سلاح به بحرین امنیت منطقه را تامین می کند

دوحه - ایرنا - وزیر مشاور در امور خارجی امارات که کشورش یکی از اعضای اصلی ائتلاف خود خوانده در حمله نظامی به مردم یمن و به خطر افتادن امنیت منطقه است، مخالفت سنای آمریکا با فروش سلاح به رژیم آل خلیفه در بحرین را عامل موثری برای تامین امنیت خلیج فارس ارزیا

نیویورک تایمز: ظهور چین مرهون آمریکا است

تهران - ایرنا - نیویورک تایمز روز سه شنبه در گزارشی نوشت: قدرت گیری چین، مرهون نظام تجاری باثبات جهان است که آمریکا آن را ایجاد کرده و هردو کشور باید شرافتمندانه با این واقعیت برخورد کنند و جلوی یک جنگ تجاری گسترده را بگیرند.

پیشرفت های کشور مرهون تفکر بسیجی است

اصفهان -ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با بیان این که پیشرفت های کشور مرهون تفکر بسیجی است، گفت : بسیج نباید به نفع منافع سیاسی مصادره شود و این نهاد متعلق به همه مردم است.

اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی مرهون خون شهدا است

بیجار-مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: اقتدار، پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی مرهون خون شهدا است.

گفتگوی سازنده ایران و عراق درباره همکاری مشترک در راستای صلح و امنیت منطقه

وزیر خارجه ایران با اشاره به سفر برهم صالح عنوان کرد: با مقامات عراقی در خصوص قدم های بعدی برای همکاری مشترک در زمینه صلح و امنیت منطقه ای گفتگویی سازنده داشتیم.

امنیت ایران در منطقه پرتلاطم خاورمیانه بی بدیل است

گرمسار-رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا بابیان اینکه امنیت ایران در منطقه پرتلاطم خاورمیانه بی بدیل است، گفت: در راستای رشادت‌های شهدا ابرقدرت‌ها به اقتدار و عزت روزافزون ایران اعتراف می‌کنند.

امنیت منطقه نیازمند حضور قدرت خارجی نیست

 فرمانده نیروی دریایی ارتش: برقراری امنیت منطقه نیازمند حضور هیچ قدرت خارجی نیست.

فرهنگ بسیج باید عالم‌گیر شود/ امنیت کشور مرهون تفکر بسیجی

یزد ـ مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه الغدیر با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج در استمرار نظام اسلامی گفت: فرهنگ بسیج که در طول چهار دهه در کشور ما نهادینه شد، باید عالم‌گیر و فراگیر شود.

وزیر بهداشت: توسعه کشور در گرو تامین خدمات سلامت است

زنجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری مرهون توجه و اهمیت دادن به حوزه سلامت و فراهم کردن امکانات مربوط به آن در کنار تامین امنیت و خدمات زیرساختی است.

وزیر بهداشت: توسعه کشور در گرو تامین خدمات سلامت است

زنجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری مرهون توجه و اهمیت دادن به حوزه سلامت و فراهم کردن امکانات مربوط به آن در کنار تامین امنیت و خدمات زیرساختی است.

عناصر خارجی نمی‌توانند تامین کننده امنیت مطلوب در اقیانوس هند باشند

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درخصوص موضوع امنیت در اقیانوس هند اظهار کرد: اگر چه باور نداریم حضور عناصری از خارج از منطقه، امنیت دریایی جمعی مطلوب را تأمین می‌کند اما انقباض اجباری آنها ترتیبات امنیتی جدیدی را جایگزین خواهد کرد و این تغیی

ایران در مسیر امنیت و ثبات منطقه در کنار سوریه خواهد بود

نائب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران حامی سوریه در مقابله با تروریسم بوده و در مسیر کمک به امنیت و ثبات منطقه همواره در کنار سوریه خواهد بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان: امنیت پایدار منطقه حاصل ایستادگی

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امنیت پایدار منطقه حاصل ایستادگی جمهوری اسلامی در برابر زیاده‌خواهی استکبار جهانی است.

برقراری امنیت منطقه نیازمند حضور هیچ قدرت خارجی نیست

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ایران از فرصت حضور در اجلاس‌ فرماندهان نیروی دریایی در کشور هند برای اثبات این نکته که برقراری امنیت منطقه نیازمند حضور هیچ قدرت خارجی نیست بهره می‌برد.