دشمن به قدرت اول نظامی منطقه ای ایران اعتراف کرده است

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار نظامی جمهوری اسلامی در عرصه مبارزه با دشمن، آمریکا را وادار به اعتراف کرده که بگوید نظام اسلامی ایران قدرت اول نظامی منطقه است.مطالب مرتبط

اعتراف یک کارمند سابق اطلاعات نظامی آمریکا به جاسوسی برای چین

وزارت دادگستری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که یک عنصر سابق اطلاعات نظامی آمریکا روز گذشته- جمعه- به انجام عملیات جاسوسی برای چین اعتراف کرده است. ]]>

چین به دنبال قدرت نمایی نظامی در برابر آمریکا

پکن - ایرنا - چین در حال ساخت تسلیحات پیشرفته و بالا بردن توان رزمی ارتش خود است تا بتواند تسلط نظامی آمریکا در منطقه به ویژه دریای جنوبی را به چالش بکشد پکن برای این کار علاوه بر تولید انواع تسلیحات جنگی، به برگزاری رزمایش ها و برنامه های مختلف نظامی روی

حرکت راهیان نور از مولفه های اصلی قدرت نرم ایران است

اهواز - ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی گفت: راهیان نور یکی از مولفه‌های قدرت نرم ایران است که آمادگی ملت برای دفاع از انقلاب را برای دشمن مخابره می کند.

ناتو انی دشمن از حمله به ایران اسلامی

امام جمعه بندرعباس گفت: دشمن جرات حمله نظامی به ایران اسلامی را ندارد

تسلط بر مرزهای عقیدتی از طریق جنگ نرم هدف اصلی دشمن است

اهواز - ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران تسلط بر مرزهای عقیدتی را هدف اصلی دشمن برشمرد و گفت: علاوه بر عرصه نظامی در جبهه‌ فرهنگی نیز اجازه خودنمایی به دشمن را نمی دهیم.

پاکستان همزمان با قدرت نمایی نظامی، خواهان صلح با هند شد

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری پاکستان پس از برگزاری رژه مشترک نیروهای مسلح این کشور که نمایش قدرت نظامی به همسایگان هسته ای اش بود، اعلام کرد که اسلام آباد خواستار صلح با هند و تمرکز بر حوزه های بهداشت و آموزش و پرورش است.

حرکت راهیان نور از مولفه های اصلی قدرت نرم ایران است

اهواز - ایرنا- معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی گفت: حرکت فرهنگی راهیان نور یکی از مولفه‌های قدرت نرم ایران است که پیام آمادگی ملت برای دفاع از انقلاب را برای دشمن مخابره می کند.

نکته‌ای در شیوه روایت ضعف و حماقت دشمن توسط راویان

تردیدی وجود ندارد که جمهوری اسلامی ایران در جنگی نابرابر مقابل عراق قرار گرفته بود. در این جنگ دشمن در سطح گسترده‏‌ای مورد حمایت‏‌های مالی، نظامی و سیاسی بین‏‌المللی قرار داشت؛ درحالی‌که ایران برای تأمین ملزومات اولیه جنگ دچار مشکلات اساسی بود.

علیجانی: مجلس در سال آینده با قدرت بیشتر نقشه‌های دشمن را خنثی خواهد کرد

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به نقش کلیدی مجلس در حل مشکلات کشور، گفت: در سال آینده با قدرت بیشتری نقشه‌های دشمن را خنثی خواهیم کرد.

دشمن با اسلام هراسی درصدد مهار قدرت اسلام است

مهاباد - ایرنا - فرماندار بوکان با اشاره به حمله تروریستی در نیوزیلند گفت: دشمن با طراحی اسلام هراسی درصدد مهار قدرت اسلام در جهان است.

اروپا مقابل چین قدرت نمایی می کند

پکن- ایرنا- اروپا اعلام کرد برای مقابله با آنچه نفوذ نظامی فزاینده چین خوانده است توان عملیاتی خود را در منطقه اقیانوس هند و آرام افزایش خواهد داد.

قدرت دفاعی نیروهای مسلح ایران در بالاترین درجه قرار دارد

مشهد- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت نظامی و توان دفاعی نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه ها در بالاترین درجه ممکن قرار دارد.

قدرت دفاعی نیروهای مسلح ایران در بالاترین درجه قرار دارد

مشهد- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قدرت نظامی و توان دفاعی نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران در تمامی عرصه ها در بالاترین درجه ممکن قرار دارد.

نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول نمایش قدرت سخت ایران است

دزفول - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به ظرفیت های نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری این شهرستان گفت: این نمایشگاه نمایشی از قدرت سخت جمهوری اسلامی برای سرکوب و دفع تهدیدات دشمنان در همه بخش ها بویژه حوزه نظامی است.

مامور سابق اطلاعاتی آمریکا به جاسوسی برای پکن اعتراف کرد

تهران - ایرنا - وزارت دادگستری آمریکا روز جمعه اعلام کرد که مامور سابق آژانس اطلاعات دفاعی این کشور که به جاسوسی برای چین، متهم شده بود به جرم خود اعتراف کرده است.

قدرت معنایی، مهمترین قدرت کشور

وزیر امور خارجه تاکید کرد: قدرت معنایی جمهوری اسلامی ایران مهمترین قدرت کشور به شمار می رود.

تبدیل شدن ایران اسلامی به یکی از قدرت‌های منطقه حاصل حماسه‌های دفاع مقدس است

نزاع مذهبی آخرین توطئه دشمن در منطقه است

قم - رئیس جامعه المصطفی العالمیه گفت: تشکیل گروه داعش برای ایجاد نزاع مذهبی آخرین توطئه دشمن است که با درایت انقلاب ایران آخرین نفس‌هایش را می‌کشد.

قدرت دیپلماسی باید در کنار قدرت میدانی باشد/ توجه به جایگاه قم

قم - وزیر امور خارجه ایران گفت: قدرت دیپلماسی باید در کنار قدرت میدانی باشد و با وجود این دو قدرت امروز کشور جایگاه ویژه‌ای در دنیا دارد.

مقام حزب الله: دشمن اسرائیلی از ملت یمن می‌ترسد؛ دلیل سفر پامپئو به منطقه

یک مقام حزب الله با بیان "دشمن صهیونیستی از ملت یمن می‌ترسد"، دلیل سفر وزیر خارجه آمریکا به منطقه را تبیین کرد.