دشمن به قدرت اول نظامی منطقه ای ایران اعتراف کرده است

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : اقتدار نظامی جمهوری اسلامی در عرصه مبارزه با دشمن، آمریکا را وادار به اعتراف کرده که بگوید نظام اسلامی ایران قدرت اول نظامی منطقه است.مطالب مرتبط

دشمن به قدرت اول نظامی منطقه ای ایران اعتراف کرده است

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار نظامی جمهوری اسلامی در عرصه مبارزه با دشمن، آمریکا را وادار به اعتراف کرده که بگوید نظام اسلامی ایران قدرت اول نظامی منطقه است.

دشمن به قدرت اول نظامی منطقه ای ایران اعتراف کرده است

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : اقتدار نظامی جمهوری اسلامی در عرصه مبارزه با دشمن، آمریکا را وادار به اعتراف کرده که بگوید نظام اسلامی ایران قدرت اول نظامی منطقه است.

اعتراف آمریکا به قدرت نظامی و پیشرفت های علمی کشورمان

امام جمعه اهواز گفت : امریکا و دشمنان به قدرت نظامی و پیشرفت های علمی کشورمان اعتراف کرده اند.

هلاکت نماینده اسرائیل و عربستان در حمله موشکی اخیر سپاه در خاک عراق

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: ملت ایران برآیند اقدامات را به‌صورت قدرت نظامی مشاهده می‌کنند که امروز در منطقه خاورمیانه قدرت نظامی ایران حرف نخست را می‌زند و دیگران اعم از دوست و دشمن به این امر اذعان دارند.

امروز ایران اسلامی قدرت اول نظامی منطقه است

قزوین- فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی با اتکا به جوانان متعهد خود در حوزه های نظامی و تسلیحاتی به قدرت اول منطقه تبدیل شده است.

تحریم ها تاثیری بر قدرت نظامی ایران ندارد

دهلی نو-ایرنا- امیر دریادار حسین خانزادی با تاکید بر بی اثر بودن تهدیدات دشمنان گفت هر چند ایران از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قربانی تحریم های گوناگون بوده که بیشترین آنها بر بخش دفاعی اعمال شده است اما این تحریم ها بر قدرت نظامی ایران تاثیر نگذ

نظامی اتریشی به جاسوسی برای روسیه اعتراف کرد

نظامی اتریشی که اخیرا به اتهام جاسوسی برای مسکو دستگیر شده، به جاسوسی برای روسیه اعتراف کرده است.

آمریکا خواستار افزایش نقش نظامی هند در منطقه شد

دهلی نو-ایرنا- آمریکا خواهان گسترش روابط نظامی چند جانبه هند در منطقه هند و اقیانوسیه شده و پیشنهاد برگزاری یک رزمایش برای کمک به ادغام تجهیزات نظامی این کشور مانند بالگرد های آپاچی در ارتش هند را مطرح کرده است.

ولی نصر: تهدیدات آمریکا نمی تواند قدرت منطقه ای ایران را کاهش دهد

تهران- ایرنا- «ولی نصر» رئیس مدرسه مطالعات بین‌المللی پیشرفته دانشگاه جانز هاپکینز در مقاله ای در «نیویورک تایمز» با اذعان به توانمندی و قدرت نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه نوشت: سیاست های آمریکا و تهدیدات ترامپ، هرگز مانع توسعه قدرت و نفوذ جمهوری اسلا

قدرت بازدارندگی ایران مرهون توان موشکی و نظامی آن است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: قدرت بازدارندگی ایران مقابل دشمنان قسم خورده اسلام، مرهون توان موشکی و نظامی آن است.

دشمن از تمام امكانات برای مواجهه با قدرت رو به رشد ایران اسلامی استفاده می‌كند

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه دشمن سعی می‌‌کند از تمام امكانات و فرصت‌ها برای مواجهه با قدرت رو به رشد ایران اسلامی استفاده كند، گفت: شرایط سختی را پشت سر گذراندیم و تجربیات خوبی داریم و برنامه هایی را برای این شرایط پیش بینی كرده‌ایم.

نظامی گنجوی در بین کشورهای منطقه غریب مانده است/ نظامی گنجوی دارای شخصیت جهانی است

استاد دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه نظامی گنجوی شاعر بزرگ ایران نام آشنای، اما غریب برای کشورهای منطقه است، گفت: اثر معروف و شاهکار بی‌مانند نظامی، خمسه یا پنج گنج است که در قلمرو داستان‌های غنایی است و از این رو در احیای ادبیات غنای کشورمان نقش تعیین

دشمن تمام امکاناتش را برای مقابله با ایران به کار گرفته است

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دشمن سعی دارد از تمام امکانات و فرصت‌ها برای مواجهه با قدرت رو به رشد ایران استفاده کند.

از رویای فوکویاما تا آغاز سنت الهی زوال آمریکا

تحلیلگر برجسته‌ی آمریکایی گفت: مشکل ما با ایران بر سر فعالیت هسته‌ای این کشور نیست، بلکه مشکل آن است که ایران نشان داده است نه فقط بدون حمایت آمریکا، بلکه در حال درگیری با آمریکا نیز می‌توان بزرگترین قدرت تکنولوژیک و نظامی منطقه بود. این پدیده ایران را به

از رویای فوکو یاما تا آغاز سنت الهی زوال آمریکا

تحلیلگر برجسته‌ی آمریکایی گفت: مشکل ما با ایران بر سر فعالیت هسته‌ای این کشور نیست، بلکه مشکل آن است که ایران نشان داده است نه فقط بدون حمایت آمریکا، بلکه در حال درگیری با آمریکا نیز می‌توان بزرگترین قدرت تکنولوژیک و نظامی منطقه بود. این پدیده ایران را به

دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی با ایران براه انداخته است

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر گفت: دشمن پس از ناامید شدن از جنگ نظامی، ناتوی فرهنگی و جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران، اکنون به جنگ تمام عیار اقتصادی متوسل شده است.

قدرت دفاعی ایران در خدمت تحکیم صلح و ثبات در منطقه است

جانشین وزیر دفاع گفت: قدرت دفاعی ایران همواره در خدمت تحکیم صلح و ثبات واستمرار امنیت در منطقه است.

قدرت دفاعی ایران همواره در خدمت تحکیم صلح و ثبات واستمرار امنیت در منطقه است

جانشین وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرد : قدرت دفاعی ایران همواره در خدمت تحکیم صلح و ثبات واستمرار امنیت در منطقه است و ایران در طول تاریخ معاصر خود هیچگاه آغاز گر جنگ علیه کشورهای همسایه خود نبوده و همواره بر روش های مساعدت آمیز جهت حل مشکلات م

دشمن نباید حتی جرات تهدید ایران را داشته باشد

مشهد- معاون پژوهشی حوزه‌های علمیه کشور گفت: باید به قدرت برتر دست یابیم به حدی که دشمن حتی جرات تهدید ما را نداشته باشد.

تحریم‌های دشمن تاثیری بر توانمندی‌های نیروهای نظامی نداشته است

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم‌های اخیر دشمن هیچ تاثیری بر توانمندی‌های نیروهای نظامی خصوصا نیروی هوایی نداشته است .