دشمن به قدرت اول نظامی منطقه ای ایران اعتراف کرده است

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : اقتدار نظامی جمهوری اسلامی در عرصه مبارزه با دشمن، آمریکا را وادار به اعتراف کرده که بگوید نظام اسلامی ایران قدرت اول نظامی منطقه است.مطالب مرتبط

دشمن به دنبال تضعیف عناصر قدرت ایران در منطقه

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا: هدف دشمنان از فتنه، تضعیف جمهوری اسلامی و محدود کردن قدرت منطقه‌ای ایران است.

هراس دشمن از توان ایران/ ارتش و سپاه تضمین کننده امنیت ملی هستند

دامغان- جانشین معاون آموزش نیروی دریایی ارتش بابیان اینکه دشمن از توان نظامی ایران هراس دارد، گفت: اقتدار نیروهای مسلح ما دشمن را زمین‌گیر کرده است.

روزنامه فرانسوی: ایران، ابر قدرت منطقه

تهران - ایرنا - پایگاه اینترنتی 'لوموند افریک' روز سه شنبه در مقاله ای با عنوان 'ایران، ابر قدرت منطقه'، نوشت: ایران با درایت و هوشمندی موفق شده است به قدرتی در منطقه تبدیل شود.

امام جمعه اردبیل: تحریم‌ها نتیجه ترس دشمنان از قدرت‌نمایی ایران در سطح جهان است

امام جمعه اردبیل وجود تحریم‌ها را نتیجه ترس دشمنان از قدرت‌نمایی کشور ما در سطح جهان دانست و گفت: ما در حالی که در محاصره تکنولوژی بودیم به انرژی هسته‌ای دست یافتیم از این رو دشمن ما را از هر جهت تحریم کرده است تا کانون قدرت نباشیم.

قدرت ایمان بر دشمن موجب پیروزی ایران در دفاع مقدس شد

 معاون هماهنگ‌کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح: عاملی که در دفاع مقدس موجب پیروزی و سربلندی شد، قدرت ایمان و تحمیل اراده بر دشمن بود و ما باید این موارد را به نسل جوان منتقل کنیم.

کربلای ۵ حماسه ماندگار دفاع مقدس

با اجرای عملیات کربلای ۵ در منطقه شلمچه و تسلط بر یکی از معابر استراتژیک بصره، برتری نیرو‌های نظامی ایران بر دشمن به اثبات رسید.

روزنامه عرب:ایران با قدرت دریایی خود آمریکا را به چالش می کشد

تهران-ایرنا-روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم نوشت:ایران سومین کشور جهان است که به آب های منطقه ای آمریکا پس از روسیه و چین نزدیک می شود و این چالشی بزرگ و قابل توجه به لحاظ نظامی برای آمریکا محسوب می شود.

علیرضا اکبری: تشدید تنش بین قدرت‌های بزرگ در منطقه از چالش‌های پیش روی ایران است

یک کارشناس مسایل راهبردی گفت: احتمالا پیشرفت‌ها و دستاوردهای جدید موشکی و تسلیحاتی ایران، توسط قدرت‌های غربی به عامل فشار جدید تبدیل خواهد شد. هم‌چنین محیط خلیج فارس بستر حساسی برای سکوی برخورد احتمالی با قدرت‌های بیگانه خواهد بود.

سردار فدوی در مشهد: دشمن به دنبال قدرت بازدارنده در برابر ماست

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: دشمن به دنبال قدرت بازدارنده در برابر ماست.

روزنامه صهیونیستی: قدرت مقاومت در سال 2019 افزایش می یابد

تهران - ایرنا - روزنامه صهیونیستی 'معاریو' امروز (یکشنبه) در گزارشی با اعتراف به قدرت گرفتن جبهه مقاومت سوریه و حزب الله لبنان، بزرگترین چالش رژیم اشغالگر در سال 2019 را یافتن چاره ای برای مقابله با قدرت فزآینده این جبهه عنوان کرد .

روزنامه آلمانی: چگونه ایران چهل سال بعد از انقلاب به قدرت بزرگی تبدیل شد؟

یک روزنامه آلمانی در مطلبی به گسترش روزافزون قدرت ایران در منطقه و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران چهل سال بعد از انقلاب با وجود مخالفت ها و مقاومت ها و دشمنی های زیاد از طرف غرب و به ویژه آمریکا اشاره کرد.

بدون حضور ایران معادله‌ای در منطقه قابل حل نیست

مسئول روابط عمومی سپاه با اشاره به عملیات روانی و جنگ رسانه ای دشمن تاکید کرد: دست برتر از آن ملت ایران است و به برکت هوشمندی ، اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح ، بی تردید دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست

معاون هماهنگ کننده سپاه در اختتامیه هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم خانواده های پاسداران گفت: دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست در حالی که از نظر ثروت وتجهیزات پیشرفته تر هستند.

دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست

معاون هماهنگ کننده سپاه تصریح کرد: دشمن درصدد ایجاد قدرت بازدارنده در برابر ماست در حالی که از نظر ثروت و تجهیزات پیشرفته تر هستند.

توان دفاعی دشمن را از براندازی نظام مایوس کرده است

قم - ایرنا - رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: درابتدای پیروزی انقلاب دشمن به دلیل ضعف بنیه نظامی در یک هفته قصد تصرف کشور را داشت، ولی امروز بواسطه پیشرفت های بوجود آمده در ابزارها و صنایع دفاعی به صراحت می گوید که دنبال براندازی نیست.

رژیم صهیونیستی در ذلیل‌ترین شرایط قرار دارد/ هیچ معادله‌ای در منطقه بدون ایران حل نمی‌شود

مسئول روابط عمومی سپاه با اشاره به عملیات روانی و جنگ رسانه ای دشمن علیه کشورمان گفت: دست برتر از آن ملت ایران است و به برکت هوشمندی ، اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح ، بی تردید دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

شکست واشنگتن مقابل ایران به اعتراف آمریکایی ها

مرکز مطالعات استراتژیک و بین‌الملل آمریکا به شکست این کشور مقابل ایران اعتراف کرد.

اعتراف سرمربی یمن به بازی خوب تیم ملی ایران

سرمربی یمن می‌گوید تیمش بعد از گلی که از ایران دریافت کرده دچار مشکل شده است.

رسانه آمریکایی: توافق سیاسی با میانجیگری قدرت‌های منطقه بهترین راه صلح افغانستان است

معاون وزیر دفاع سابق افغانستان در رسانه آمریکایی نوشت که بهترین سناریوی ممکن برای صلح در افغانستان ایجاد توافقی سیاسی با میانجیگری قدرت‌های منطقه و حمایت و تضمین پاکستان، ایران، عربستان و امارات از این طرح است.

ایران در میان 15 اقتصاد برتر دنیا قرار دارد

عضو تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اعتراف دشمن مبنی بر اینکه اقتصاد کلان ایران یک اقتصاد محکم است، گفت: امروز در رده‌بندی اقتصادهای برتر جهان از حدود 200 کشور، ما در بین 15 کشور برتر هستیم.