سفر ترامپ به فرانسه لغو شد

رئیس‌جمهور آمریکا پس از کش و قوس‌های فراوان در خصوص دیدار یا عدم دیدار با پوتین در حاشیه نشست پاریس، بالاخره سفر به پاریس را کلاً لغو کرد.مطالب مرتبط

پاسخ تند و تیز بازیکن تیم ملی فرانسه به توییت گستاخانه ترامپ

تهران- ایرنا- درخواست گستاخانه توییتری «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا با مضمون «عظمت را به فرانسه بازگردانیم»، با پاسخ تند و تیز «بنجامین مندی» بازیکن تیم ملی فرانسه مواجه شد.

مکرون: ترامپ حضور ما در برجام را پذیرفته است

رئیس‌جمهور فرانسه گفت که دونالد ترامپ به تصمیم فرانسه مبنی بر باقی ماندن در برجام احترام می‌گذارد.

فرانسه خطاب به ترامپ: نجابت، مناسب بود

سخنگوی دولت فرانسه در واکنش به حملات لفظی مکرر ترامپ به همتای فرانسوی خود پیرامون تشکیل ارتش اروپائی اعلام کرد: نجابت، مناسب بود.

فرانسه: ترامپ باید به جای انتقاد از ماکرون، قدری نجابت نشان می‌داد

دولت فرانسه روز چهارشنبه اعلام کرد «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا به جای انتقاد از «امانوئل ماکرون»، رئیس‌جمهور فرانسه بایستی در سالروز حمله تروریستی پاریس قدری «نجابت» نشان می‌داد.

ماکرون خطاب به ترامپ: فرانسه رعیت آمریکا نیست/پاریس: بهتر بود ترامپ اصول نزاکت را رعایت می‌کرد

به دنبال انتشار یک سری توئیت‌های انتقادی رئیس‌جمهوری آمریکا علیه امانوئل ماکرون که نشان‌دهنده تیرگی مناسبات آنهاست، رئیس‌جمهوری فرانسه خطاب به دونالد ترامپ تاکید کرد که کشورش متحد آمریکاست، نه یک کشور رعیت!

ترامپ بعد از توییت‌های سرزنش‌آمیز، ماکرون را دوست خود خواند

بعد از توییت‌های تند و سرزنش‌آمیز دونالد ترامپ علیه امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه، ترامپ در پاریس رهبر فرانسه را "دوست خوب" خود خواند.

ترامپ با آب و هوای فرانسه ناسازگار است

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ به آب و هوای اروپا علاقه ای ندارد؛ مخصوصا به هوای بارانی فرانسه و پیمان آب و هوایی پاریس. از همین رو، رئیس جمهوری آمریکا با «دوست خوب» و نزدیکش امانوئل مکرون بنای ناسازگاری گذاشته و در پاریس بار دیگر قواعدی را شکست که غرب به آ

پلیس فرانسه مانع نزدیک شدن دومعترض به خودروی حامل ترامپ شد

تهران - ایرنا - پلیس فرانسه روز یکشنبه دو معترض زن را که تلاش می کردند خود را به خودروی حامل «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا نزدیک کنند، متوقف کرد.

گفتگو مکرون و ترامپ بسیار سازنده بود

منبعی در کاخ ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد گفتگوی رؤسای جمهوری فرانسه و آمریکا بسیار سازنده بود و دونالد ترامپ اعلام کرد دو کشور با یکدیگر هم عقیده هستند.

انتقاد از باران‌گریزی ترامپ در فرانسه

رئیس‌جمهوری آمریکا که بابت بارش باران، بازدید از قبرستان سربازان آمریکایی‌ها در شمال فرانسه را لغو کرد، با انتقادهای شدیدی روبه‌رو شد.

واکنش مکرون به حرفهای توهین آمیز ترامپ

رئیس جمهور فرانسه درپی پیام های غضبناک همتای آمریکایی خود گفت که اتحاد با آمریکا به معنای «اطاعت و وابستگی» نیست ، آمریکا متحد تاریخی کشور فرانسه بوده و خواهد بود!

مکرون: فرانسه دست نشانده آمریکا نیست

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری فرانسه در واکنش به توئیت های ترامپ در انتقاد از پیشنهاد وی برای تشکیل ارتش اروپایی مستقل، گفت که پاریس متحد آمریکا است نه کشور دست نشانده واشنگتن.

مکرون: با ترامپ در باره ایران گفت و گو می کنم

تهران – ایرنا – 'امانوئل مکرون' رئیس جمهوری فرانسه در جریان استقبال از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در 'کاخ الیزه' گفت: با ترامپ در باره ایران، سوریه، یمن و دیگر مسائل مهم جهانی گفت و گو می کنم.

الیزه میزبان ترامپ و پوتین در "روز پایان جنگ" + تصاویر

رئیس‌جمهوری فرانسه در مراسم "روز صلح" از ترامپ، پوتین و مرکل در پاریس استقبال کرد.

ترامپ خطاب به رهبران جهان: این وضعیت مضحک نمی‌تواند ادامه یابد!

دونالد ترامپ می‌گوید در جریان سفر به فرانسه به رهبران جهان گفته است در بحث تجارت و هزینه‌های نظامی باید با ایالات متحده رفتار منصفانه‌ای داشته باشند.

ضدحمله آبکی مکرون به توهین های ترامپ

ضد حمله آبکی امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه به توئیت های تحقیرآمیز و توهین آمیز ترامپ خشم فرانسویان را برانگیخته است.

انتقاد شدید فرانسه از سخنان ترامپ درباره جنگ‌های جهانی

پاریس از سخنان رییس‌جمهوری آمریکا درباره شرایط فرانسه در جنگ‌های جهانی اول و دوم به شدت انتقاد کرد.]]>

گفت‌گوی تند و تیز ترامپ با «ترزا می» درباره ایران و ابراز خشم از ماکرون

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی از عصبانیت و خشم ترامپ طی چند روز گذشته و گفت‌وگوی تلفنی تند و تیز وی با نخست وزیر انگلیس درباره ایران و ابراز خشم او از رئیس جمهور فرانسه خبر داد.

سی ان ان: یک زن معترض به ترامپ در پاریس دستگیر شد

تهران – ایرنا – شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: یک زن معترض زمانی که قصد داشت به خودرو حامل دونالد ترامپ در خیابان شانزه لیزه پاریس پایتخت فرانسه نزدیک شود، دستگیر شد.

سخنگوی دولت فرانسه ترامپ را بی نزاکت خواند