فرصت های سرمایه گذاری در خوراک دام ایران

رم - ایرنا - فرصت های تجارت و سرمایه گذاری در صنعت خوراک دام ایران در سازمان خوار وبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) بررسی شد.مطالب مرتبط

برگزاری همایش«فرصت‌های سرمایه‌گذاری جسورانه در ایران»

همایش «فرصت‌های سرمایه گذاری جسورانه در ایران» ۷ و ۸ بهمن ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

300 سرمایه‌گذار در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری سیستان و بلوچستان شرکت می‌کنند

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری سیستان و بلوچستان گفت: 300 سرمایه‌گذار و صاحب سرمایه عمدتا بومی سیستان و بلوچستان در همایش‌ فرصت‌های سرمایه‌گذاری این استان در منطقه آزاد چابهار شرکت می‌کنند.

رونمایی از 100 بسته سرمایه ‌گذاری در منطقه آزاد چابهار

چابهار- ایرنا - بیش‌ از 100 بسته سرمایه ‌گذاری با حضور بیش از 300 هیات، شرکت سرمایه گذاری و فعال اقتصادی همزمان با برگزاری همایش بین ‌المللی 'فرصت ‌های سرمایه‌ گذاری' یا 'چابهار اینوست'(رویداد چابهار) 28 و 29 دیماه جاری رونمایی می ‌شود.

فضای پرریسک سرمایه‌گذاری در ترکمنستان

اگرچه پروژه کمربند و جاده و فرصت‌های اقتصادی موجب جذابیت ترکمنستان برای سرمایه‌گذاری شده است، اما فساد، تبانی و رفتارهای سیاسی دولت با افزایش ریسک سرمایه‌گذاری، چالش‌های زیادی را در این زمینه به وجود آورده است.

بسته‌ متنوعی از فرصت های سرمایه گذاری شهر کرمان تهیه می شود

کرمان - مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت های مردمی شهرداری کرمان گفت: بسته متنوعی از فرصت های سرمایه گذاری در شهر کرمان در حال تهیه است و به زودی ارائه می‌شود.

همایش فرصت های سرمایه گذاری سیستان وبلوچستان

ایرنا - چابهار - همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری سیستان وبلوچستان با حضور «احمد علی موهبتی» استاندار سیستان وبلوچستان و جمعی از مسئولین و سرمایه گذاران بومی و خارجی در چابهارآغاز بکار کرد در حاشیه این همایش نیز 2 طرح اشتغالزایی کلنگ زنی شد.*15*

همایش ملی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه پایدار استان گلستان برگزار می‌شود

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان گفت: همایش ملی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه پایدار استان گلستان با حضور کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و مهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

بیش‌ از 100 بسته سرمایه‌گذاری در "چابهار اینوست" رونمایی می‌شود

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: بیش‌ از 100 بسته سرمایه‌گذاری آخر این هفته در همایش بین‌المللی چابهار اینوست (رویداد چابهار) که فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار و سیستان و بلوچستان است، رونمایی می‌شود.

تشکیل  کارگروه های فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان

در ادامه اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان ، کارگروه های مختلفی تشکیل شد.

فراخوان فرصت سرمایه‌گذاری در شرکت دانش‌بنیان فعال حوزه صنعت برق و آب

مرکز فن‌بازار معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری فراخوان فرصت سرمایه‌گذاری در شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه صنعت برق و آب را اعلام کرد.

اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار

اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار با رویکرد توسعه سیستان و بلوچستان در چابهار برگزار می شود.

سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در صندوق‌های خطرپذیر پشیمان شدند!

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به پشیمانی عده‌ای که در صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر سرمایه‌گذاری کرده‌اند، گفت: سرمایه گذاران در این صندوق‌ها، پروژه های موجود را غیر اقتصادی برآورد و در نتیجه با منابع آن‌ها اوراق با درآمد ثابتِ بدون ریسک خریداری کردند

چین قصد سرمایه گذاری 3 میلیارد دلاری در نفت و گاز ایران دارد

تهران- ایرنا- وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد که به رغم تحریم های آمریکا علیه ایران، چین در پی انعقاد قراردادی به ارزش سه میلیارد دلار با ایران با هدف سرمایه گذاری در صنایع نفت و گاز این کشور است.

بروکراسی‌ اداری مجوزهای نمایشگاهی و سرمایه‌گذاری حذف می‌شود

سرپرست جدید شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: فرایندها و بروکراسی‌های اداری که برای سرمایه‌گذاری ایجاد می شود بسیاری از سرمایه‌گذاران را دور می کند و باید فرایند ها را تسهیل کنیم، نه اینکه یک سرمایه‌گذار هشت ماه منتظر مجوز باشد.

کتاب ظرفیت سرمایه گذاری در آذربایجان غربی منتشر می شود

ارومیه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: کتاب ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در استان چاپ و منتشر می شود.

332 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در انرژی پاک در سال 2018

در حالیکه سرمایه‌گذاری و استفاده از انرژی‌های پاک هر روزه در حال افزایش است، گزارش‌ها حاکی از سرمایه‌گذاری 332 میلیارد دلاری کشورهای دنیا در این حوزه در سال گذشته میلادی است.

همایش سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان در چابهار آغاز شد

چابهار- ایرنا - همایش فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان با هدف شناسایی و شکوفایی ظرفیت های اقتصادی، تجاری، گردشگری، شیلاتی، کشاورزی و صنعت و معدن در سالن همایش های منطقه آزاد چابهار آغاز به کار کرد.

پکن سرمایه‌گذاری خارجی را تسهیل می‌کند

وزیر تجارت چین گفت که پکن محدودیت‌های سرمایه‌گذاری خارجی را کاهش خواهد داد و به مشکلاتی که شرکت‌های خارجی برای سرمایه‌گذاری در این کشور با آن روبرو هستند، رسیدگی خواهد کرد.

چشم‌انداز 320 میلیاردی سرمایه‌گذاری در استان همدان/ آغاز به‌کار واحد پرورش کروکودیل در ملایر

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: احتمال می‌دهیم 320 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری تا پایان سال در استان انجام شود.]]>

افزایش واردات ایران قیمت سویا را در هند بالا برد/پول نفت خوراک دام می‌شود

ایران برای استفاده از روپیه‌های نفتی خود در هند، خرید سویا به عنوان خوراک دام از این کشور را افزایش داده است.