فرصت های سرمایه گذاری در خوراک دام ایران

رم - ایرنا - فرصت های تجارت و سرمایه گذاری در صنعت خوراک دام ایران در سازمان خوار وبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) بررسی شد.مطالب مرتبط

باید فرصت های سرمایه گذاری خارجی را شکار کرد

تهران- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی بر «شکار عقاب گونه فرصت های جذب سرمایه گذاری خارجی» تاکید کرد و گفت: باید با پرواز در بالاترین ارتفاع، مناسب ترین فرصت های سرمایه گذاری را شناسایی و جذب کنیم.

شکار عقاب‌گونه فرصت‌های جذب سرمایه‌گذاری خارجی

وزیر اقتصاد بر «شکار عقاب‌گونه فرصت‌های جذب سرمایه‌گذاری خارجی» تاکید کرد و گفت: باید با پرواز در بالاترین ارتفاع، مناسب‌ترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را شناسایی و جذب کنیم.]]>

آخرین وضعیت تعامل بانکی ایران با اروپا و سهم پتروشیمی‌ها در نیما

همایش تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری قشم در حوزه نفت و انرژی صبح امروز با حضور معاون وزیر نفت در امور بین‌الملل، مدیرعامل سابق شرکت ملی صنایع پتروشیمی، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران و جمعی دیگر از مسئولان درحالی برگزار شد که جز

بازار البرز بهترین فرصت برای سرمایه گذاری عراق

کرج-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: بازار این استان بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و مشارکت عراقی ها است.

۳۰۶طرح آماده لینک شدن با درگاه سرمایه گذاری استان

همایش شهرداران استان و فرصت‌های سرمایه گذاری در شهر باغ بهادران برگزار شد.

‌فرصت‌های سرمایه‌گذاری در همدان در اجلاس جهانی گردشگری به خوبی معرفی شد

‌مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان همدان با بیان اینکه معرفی فرصت های سرمایه گذاری در اجلاس جهانی گردشگری انجام شد، گفت: پس از چهل سال این برنامه در بعد جهانی در همدان اتفاق افتاد و باید به درستی از آن استفاده کرد.

گلستان| وقتی وقف گره‌‌های اشتغال را باز می‌کند

موقوفه‌ها فرصت کم‌نظیری را برای ایجاد کسب و کارهای اقتصادی ارزان‌قیمت در اختیار کارجویان و سرمایه‌گذاران قرار داده است. شناسایی 120 فرصت سرمایه‌گذاری در 3 ماه گذشته در موقوفه‌های گلستان، نشان از ظرفیت بالای این حوزه برای کمک به امر اشتغال دارد.

یزد ،رتبه اول جذب سرمایه گذاری خارجی برای احداث نیروگاه های خورشیدی

رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان: برای ساخت این نیروگاهها در مجموع بیش از 55 میلیون یورو سرمایه گذاری شده است .

رشد و توسعه صادرات نیازمند سرمایه‌گذاری کلان است/ صادرات کردستان در هفت ماهه سال‌جاری بیش از کشور بود

مدیرکل دفتر توسعه صادرات و محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: توسعه و رشد صادرات با میزان سرمایه‌گذاری آن رابطه مستقیمی دارد و در نبود سرمایه‌گذاری عملا رشد صادرات نیز زمین‌گیر می‌شود.]]>

بهره گیری از مولفه های آمایش سرزمینی در جذب سرمایه گذاری خارجی

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر کم کردن فاصله جلب تا جذب سرمایه خارجی و بررسی شکاف بین آن، گفت: بکارگیری از ظرفیت های قومی، بومی، دینی و مذهبی در سرمایه گذاری خارجی بسیار کمرنگ بوده و لازم است در جهت استفاده از این فرصتها و ظرفیتها، سرمایه گذاری به

صندوق سرمایه گذاری خصوصی در راه است

معاون پذیرش و بازاریابی فرابورس گفت: صندوق سرمایه گذاری خصوصی ابزار جدیدی در بورس است که بستر قانونی آن مانند سایر صندوق های سرمایه گذاری بورسی است.

20میلیون دلار در آذربایجان شرقی سرمایه گذاری می شود

تبریز- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه مجوز های لازم برای سرمایه گذاری خارجی در استان صادر شده است، گفت: بر این اساس امسال 20 میلیون دلار سرمایه گذاری می شود.

رئیس میراث فرهنگی: 18 هزار فرصت شغلی در بوم‌گردی ایران ایجاد می‌شود

معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هم اینک 40 پروژه مهم گردشگری با حجم سرمایه گذاری 500 میلیارد تومانی در آذربایجان غربی در حال اجراست و در برنامه راهبردی دولت 18 هزار فرصت شغلی در بوم گردی ایران ایجاد می‌شود.

همکاری مشترک ایران و آلمان در حوزه انرژی

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: آلمان در حوزه بازار بهینه سازی انرژی سرمایه گذاری می‌کند، البته این سرمایه گذاری به صورت مشاوره است.

شرایط سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری تسهیل شود

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید شرایط سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذار در استان تسهیل کنند.

نمایش خودباوری البرزی ها در اوج تحریم

کرج-ایرنا- نخستین نمایشگاه توانمندی های تولیدی -صنعتی ، صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری البرز از عصر شنبه آغاز به کار کرد.

صدور مجوز برای 17 صندوق سرمایه‌گذاری/ لزوم توجه به حوزه‌های دانش‌بنیان

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از صدور مجوز برای 17 صندوق سرمایه‌گذاری خبر داد و گفت: تعدادی از صندوق‌ها در حال پذیره‌نویسی هستند که با 30 تا 50 میلیارد تومان سرمایه کار شروع شده است.

صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه برای استارتاپ ها ایجاد می‌کنیم

مدیر ابزارهای نوین مالی فرا بورس ایران گفت: صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه برای استارتاپ ها و شرکت‌های ابتدایی در نظر گرفته شده است.

یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در گنبدکاووس محقق شد

معاون استاندار گلستان گفت: حدود 60 درصد سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استان در این شهرستان اتفاق افتاده و ما توانستیم یک‌هزار میلیارد تومان از سرمایه‌گذاری یک‌هزار و 800 میلیارد تومانی گلستان توسط بخش خصوصی را به خود اختصاص دهیم.

سرمایه گذاری در بورس

یکی از راه‌های مطمئن برای فعالیت اقتصادی و کسب درآمد سرمایه گذاری در بورس است، البته آشنایی با سازوکار‌های این بازار، بسیار مهم است.