ایران و مجارستان بر توسعه همکاری های ورزشی تاکید کردند

بلگراد-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوداپست و رئیس فدراسیون والیبال مجارستان بر همکاری های ورزشی بین دو کشور تاکید کردند.مطالب مرتبط

سفیر ایران بر لزوم توسعه همکاریهای ورزشی با عمان تاکید کرد

دوحه - ایرنا - سفیر ایران در دیدار مدیر و مسئولان تیم ملی فوتبال امید ایران بر لزوم توسعه همکاریها ورزشی بین تهران و مسقط تاکید کرد.

تهران و صوفیه همکاری‌های ورزشی را گسترش می‌دهند

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان ایران در دیدار با معاون نخست وزیر بلغارستان بر ضرورت اجرای تفاهم نامه همکاری های ورزشی بین تهران - صوفیه، به منظور توسعه آن در دو حوزه ورزش و جوانان تاکید کرد.

ایران و پاکستان بر عملیاتی شدن خط آهن اکو تاکید کردند

اسلام آباد- ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد و وزیر راه آهن پاکستان بر عملیاتی شدن خط ریلی اکو (اسلام آباد- تهران- استانبول) با هدف توسعه همکاری های منطقه ای تاکید کردند.

همکاری ایران و اتحادیه اروپا در توسعه کشاورزی

امروز همایش مشترک توسعه همکاری‌های کشاورزی استانداردها و تجارت مواد غذایی - کشاورزی بین ایران و اتحادیه اروپا برگزار شد که نه بزرگ به تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا است و همکاری کشاورزی بین ایران و اتحادیه اروپا توسعه می‌یابد.

روسیه و ایران همکاری های ریلی خود را سرعت می بخشند

مسکو - ایرنا - وزیر راه ‌و شهرسازی ایران ‌و نماینده ویژه رییس جمهوری روسیه در امور کشورهای حاشیه دریای خزر بر تسریع همکاری های ریلی و طرح های بر زمین مانده دو طرف تاکید کردند.

استراتژیست سابق ترامپ با نخست وزیر مجارستان همکاری می‌کند

استراتژیست سابق رئیس جمهور آمریکا قصد دارد با نخست وزیر مجارستان در انتخابات پارلمانی سال آینده اروپا همکاری کند.

سازمان فضایی ایران برتقویت همکاری با کشورهای مختلف تاکید کرد

پکن- ایرنا- سازمان فضایی ایران با صدور بیانیه ای در دوازدهمین اجلاس شورای سران سازمان همکاری های فضایی آسیا - اقیانوسیه (APSCO) که از امروز سه شنبه در پکن آغاز شد بر تقویت همکاری بین سازمان فضایی ایران و دیگر سازمان های همکار تاکید کرد.

تاکید بر توسعه روابط و همکاری‌های فرهنگی ایران و روسیه

سفیر ایران در روسیه گفت: کمیسیون مشترک دولتی ایران و روسیه در عرصه اقتصادی است و در چارچوب آن کمیته فرهنگی هم ایجاد و آغاز بکار کرد که دستاورد مهمی است که به توسعه روابط فرهنگی کمک می‌کند.

تاکید تهران و لندن بر حمایت از مهاجران خارجی در ایران

در دیدار راب مکر سفیر انگلیس در تهران با رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، دو طرف بر لزوم همکاری بین المللی در زمینه حمایت از مهاجرین خارجی در ایران تاکید و موضوع مهاجرت را یک موضوع مشترک جهانی توصیف کردند.

تاکید بر همکاری ایران در موافقتنامه پاریس

تهران - ایرنا - در دیدار فرستاده ویژه تغییر اقلیم وزارت محیط زیست لهستان با سرپرست مرکز امور بین الملل و کنوانسیون های سازمان حفاظت محیط زیست بر همکاری ایران برای دستیابی به هدف جهانی تغییر اقلیم تاکید شد.

استراتژیست سابق ترامپ به کمک نخست وزیر مجارستان می‌رود

استراتژیست سابق رئیس جمهوری آمریکا گفته که قصد دارد تا با نخست وزیر مجارستان برای کاندیدا شدنش در انتخابات سال آتی میلادی پارلمان اروپایی همکاری کند.

گسترش همکاری اقتصادی ایران و کره جنوبی

نشست مشترک همکاری‌های صنعتی ایران و کره جنوبی با موضوع توسعه و رشد بنگاه‌های کوچک و متوسط در اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزار شد.

پیام همکاری از طریق سفر «برهم صالح» به مسئولان ایران منتقل شد/ دولت و ملت عراق اهمیت رابطه با ایران را می‌دانند

سفیر سابق ایران در بغداد تاکید کرد: پیام دوستی و همکاری از طریق سفر رئیس‌جمهور عراق به تهران به مسئولان جمهوری اسلامی منتقل شد و نشان داده شد که عراق درصدد تداوم، تقویت و تعمیق همکاری‌ها است.]]>

ورزش روستایی و بومی یزد با همکاری بسیج گسترش می‌یابد

یزد - ایرنا - همزمان با آغاز هفته های بسیج ( 29 آبان الی 5 آذر) و وحدت(12 الی 17 ربیع الاول) با امضای تفاهم‌نامه ای میان رئیس هیات ورزش روستایی ، بومی و محلی یزد با باشگاه فرهنگی و ورزشی مقاومت بسیج، این رشته ورزشی در استان توسعه می‌یابد.

رشد کوهنوردی و صعودهای ورزشی کرمان شتابان است

کرمان – ایرنا - رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان با بیان اینکه این ورزش ها با سرعت در این استان در حال توسعه هستند گفت: هم اکنون بزرگترین سالن سنگ نوردی آسیا با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و این هیات در حال راه اندازی است.

همکاری ایران و روسیه برای توسعه شبکه مشابه سوئیفت

اتحادیه صنعت رمزنگاری و بلاک‌چین روسیه، یک توافق همکاری با آزمایشگاه بلاک‌چین ایران برای توسعه یک شبکه ایرانی مشابه سوئیفت که تحت اجراست، به امضا رسانده است.

مجارها به دنبال ریشه های تاریخی خود در ایران هستند

سن پترزبورگ - ایرنا - معاون اول وزیر فرهنگ مجارستان در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در سن پترزبورگ اعلام کرد: ما بر این باوریم که نیاکان ما نه فقط از روسیه بلکه از ایران به مجارستان امروز آمده اند و ریشه های ایرانی داریم.

کشورهای عضو آیسسکو بر تقویت تبادلات علمی تاکید کردند

شیراز- ایرنا - نمایندگان کشورهای عضو آیسسکو (سازمان اسلامی، آموزشی، علمی و فرهنگی) با برگزاری دو نشست مشترک بر تقویت همکاری علمی میان کشورهای اسلامی تاکید کردند.

تاکید پوتین بر توجه خاص روسیه به کشورهای ‌آسه‌آن

رئیس جمهوری روسیه امروز در نشست سران (آسه‌آن) در سنگاپور تاکید کرد، طرح اقدام برای توسعه همکاری‌ها در تمامی زمینه‌ها با کشورهای منطقه جنوب شرق آسیا و رساندن آن به سطح «مشارکت راهبردی» با موفقیت در حال اجراست.

واتیکان بر ارتقاء همکاری های فرهنگی با ایران تاکید کرد

رم - ایرنا - کاردینال 'جانفرانکو راوازی' رئیس شورای پاپی (وزیر) فرهنگ واتیکان در دیدار با سید طه هاشمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در واتیکان برای ارتقاء همکاری های مشترک فرهنگی با ایران ابراز امیدواری کرد.