ایران و مجارستان بر توسعه همکاری های ورزشی تاکید کردند

بلگراد-ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوداپست و رئیس فدراسیون والیبال مجارستان بر همکاری های ورزشی بین دو کشور تاکید کردند.مطالب مرتبط

فرمانده هنگ مرزی ماکو و والی ایغدیر ترکیه بر توسعه همکاری‌ها تاکید کردند

فرمانده هنگ مرزی شهرستان ماکو و والی ایغدیر ترکیه در نشست مشترکی نسبت به توسعه همکاری‌های مرزی، تقویت آرامش و امنیت در مرزهای ایران و ترکیه تاکید کردند.

تاکید تهران و آستانه بر گسترش همکاری‌های درمانی

در دیدار سفیر ایران با وزیر مراقبت‌های پزشکی قزاقستان، دو طرف بر گسترش همکاری‌ها در حوزه بهداشت و درمان تاکید کردند.

همکاری های نظامی و دفاعی ایران و جمهوری آذربایجان توسعه می یابد

باکو - ایرنا- رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، صبح روز چهارشنبه هنگام ورود به باکو ،با تاکید بر نزدیکی مواضع و همکاری های عمیق ایران و آذربایجان ،اظهار امیدواری کرد که همکاری ها دو کشور در ابعاد نظامی و دفاعی بیش از پیش توسعه یابد.

ضرورت توجه بیشتر به افزایش سرانه ورزشی شهر یزد

یزد - ایرنا - میزگرد «بررسی وضعیت سرانه ورزشی شهر یزد» با حضور مسئولان و کارشناسان در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) یزد برگزار و شرکت کنندگان بر همکاری دستگاه های اجرایی و خیران برای افزایش این سرانه تاکید کردند.

تاکید ارمنستان و بانک توسعه آسیا بر توسعه همکاری‌ حمل و نقلی با ایران

کمیسیون همکاری ایران و کوبا با امضای اسناد تجاری برگزار شد

مادرید- ایرنا- هیات اعزامی تهران و مقامات کوبا پس از نشست هفدهمین کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی، علمی و فنی دو جانبه در هاوانا ، اسناد همکاری در زمینه های مختلف تجاری، اقتصادی، ورزشی و بهداشتی امضا کردند.

بررسی توسعه همکاری سینمای ایران و چین

راهکارهای توسعه همکاری سینمایی ایران و چین در دیدار معاون امور بین‌الملل بنیاد سینمایی فارابی و مدیران شرکت توسعه فرهنگی ژوجیان مورد ارزیابی قرار گرفت.

همکاری بنیاد بیماری های نادر و دانشگاه علوم پزشکی ایران

بنیاد بیماری های نادر ایران و دانشگاه علوم پزشکی ایران با هدف توسعه همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی و تبادل امکانات، اطلاعات و ظرفیت های طرفین، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

مردم مجارستان ضد "ویکتور اوربان" تظاهرات کردند

هزاران نفر از مردم مجارستان در شهرهای مختلف این کشور ضد "ویکتور اوربان" نخست وزیر محافظه کار راست گرای این کشور تظاهرات کردند

تاکید ایران و سنگال بر عدم استفاده ابزاری از سازمان همکاری اسلامی

در دیدار سفیر ایران در سنگال با مدیرکل کومیاک، دو طرف بر پرهیز از استفاده ابزاری از این نهاد در راستای منافع فرامنطقه‌ای تاکید کردند.

سفر ملی پوشان تنیس روی میز به مجارستان

نمایندگان تنیس روی میز ایران از فردا در اوپن جهانی مجارستان به مصاف حریفان می‌روند.

آمریکا و ترکیه بر توسعه روابط اقتصادی تاکید کردند

تهران - ایرنا- 'رجب طیب اردوغان'، رئیس جمهور ترکیه شب گذشته و 'دونالد ترامپ' همتای آمریکایی وی در یک گفت وگوی تلفنی بر توسعه روابط اقتصادی دو کشور تاکید کردند .

فوتبال یزد به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی نیاز دارد

یزد - ایرنا - جمعی از مسئولان، کارشناسان و مربیان فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد بر ارتقای این رشته های ورزشی با همکاری رسانه های گروهی و انعکاس اخبار آن برای فرهنگ سازی در جامعه تاکید کردند.

توسعه همکاری‌ تجاری ایران و اسپانیا

­سفیر اسپانیا در ایران از تمایل این کشور برای همکاری با ایران در زمینه رنگ و رزین، کاشی، سرامیک و سنگ خبر داد

امضای تفاهمنامه همکاری میان فرهنگستان زبان و کتابخانه ملی

سازمان اسناد و کتابخانه ملی و فرهنگستان زبان و ادب فارسی تفاهم نامه همکاری را با هدف توسعه فعالیت ها و همکاری های علمی، پژوهش و آموزش و استفاده از ظرفیت های مشترک امضا کردند.

برگزاری دوره آموزش روانشناسی برای مربیان تیم‌های ورزشی

دوره آموزشی مقدماتی مهارتی ذهنی در ورزش توسط پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و با همکاری انجمن روان‌شناسی ایران بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

تیم کشتی بیمه رازی راهی مجارستان می‌شود

تیم کشتی فرنگی بیمه رازی به عنوان نماینده ایران در رقابت‌های جایزه بزرگ مجارستان شرکت می‌کند.

نخستین فعالیت سازمان یافته انجمن ورزش‌های هوایی در کمیته مدل

میان مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و انجمن ورزش‌های هوایی فدراسیون انجمن‌های ورزشی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

ایران و روسیه در خصوص گسترش همکاری ها در قفقاز رایزنی کردند

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران و معاون وزیر امور خارجه روسیه ضمن دیدار و گفت وگو با یکدیگر در خصوص گسترش همکاری های دوجانبه در منطقه قفقاز روسیه تبادل نظر کردند.

دعوت کرواسی و مجارستان از فرنگی‌کاران ایران

دو کشور اروپایی از فرنگی‌کاران بزرگسال و جوان ایران برای حضور در یک اردوی تمرینی و شرکت در مسابقات بین المللی دعوت کردند.