اهمیت توجه به بهداست دهان ودندان

ضرورتی مهم که رابطه ای نزدیک با سلامتی افراد دارد.مطالب مرتبط

اجرای طرح ملی سلامت دهان و دندان دانش آموزان آغاز شد

مشهد- ایرنا- اجرای 'طرح ملی سلامت دهان و دندان دانش آموزان' به ویژه در مقطع ابتدایی به منظور پیشگیری از بیماریهای دهان و دندان روز شنبه طی مراسمی در مشهد در سطح خراسان رضوی آغاز شد.

تأملی بر بحث تورم علم اصول/ از اهمیت علم اصول سخن نگفته ایم

ما مسلمانان به اندازه کافی از اهمیت علم اصول سخن نگفته ایم و اهمیت این دانش را در پی ریزی فهم و درک قانون برای دیگران تبیین نکرده ایم.

روش صحبح نصب بخاری

با سرد شدن هوا، و استفاده از وسایل گرمایشی بویژه بخاری توجه به نصب و راه اندازی آن برای جلوگیری از هر حادثه ای حائز اهمیت است.

دلایل گرایش به زیبایی صورت/آموزش همگانی ضعیف است

جراح دهان، فک و صورت با اشاره به دلایل گرایش مردم به زیبایی صورت گفت: ارائه آموزش همگانی در این زمینه ضعیف بوده و باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

از "خودمراقبتی" تا نوشیدنی‌های مفید برای مقابله با "بیماری شیرین"

کنترل قند خون می‌تواند وظیفه‌ای دشوار باشد و نیازمند تلاش و توجه بسیاری است. با این حال برای تمام افراد حفظ میزان قند خون در حد سالم و نرمال نیز به منظور حفظ سلامت جسم و روان اهمیت بسیار دارد.

روند کُند بهبود فضای کسب و کار/ مسیری پرچالش پیش روی وزیر اقتصاد

با توجه به اهمیت فضای کسب و کار برای جذب سرمایه گذار و بسط فعالیت های اقتصادی، انتظار می رود وزیر اقتصاد همانگونه که وعده داده بهبود این فضا را به صورت جدی و واقعی در دستور کار قرار دهد.

اهواز، نخستین شهر برخوردار از ریل‌باس شهری

عضو هیات مدیره راه‌آهن جمهوری اسلامی گفت: با توجه به اهتمام ویژه شهردار اهواز به اهمیت خطوط ریلی در رونق و توسعه کلانشهر اهواز، اهواز نخستین شهر ایران در زمینه استفاده از ریل باس بود و امیدوارم با همکاری شهرداری و راه‌آهن جنوب و تبلیغات و اطلاع رسانی بیشت

‌کارایی بیمارستان‌ها در ایران چگونه است؟

بیمارستان‌ها مهم‌ترین جزء نظام سلامت در کشورهای با درآمد متوسط و پایین هستند و در حدود ۵۰ تا ۸۰ درصد هزینه نظام سلامت را به خود اختصاص می‌دهند. پژوهشگران با توجه به اهمیت بالای بیمارستان‌ها، با استفاده از یک مدل علمی، کارآیی آن‌ها را مورد بررسی قرار داده‌

راهکارهای کاهش هزینه سفر به عتبات/ چگونه زیارت برای همه امکان‌پذیر شود؟

با توجه به اهمیت سفر به عتبات و تأکید به زیارت امام حسین (ع) در روایات متعدد، مسؤولان باید با اخذ تدابیری تلاش کنند با ایجاد سفر‌های ارزان‌قیمت به عتبات، امکان تشرف تمامی عاشقان حسینی به این سفر معنوی را فراهم سازند.

معاینه فنی خودروها با جدیت انجام شود

تهران - ایرنا - معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت:با توجه به اهمیت کاهش آلودگی هوا و نقش خودروها در این فرایند، معاینه فنی خودروها باید با جدیت دنبال شود.

کودکان را هنرمندانه با کتاب آشنا کنید

بوشهر- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: با توجه به اهمیت مطالعه باید کودکان را هنرمندانه با کتاب به عنوان دروازه دانش و پل آرامش و فرهیختگی آشنا کرد.

حمایت از فعالیت‌های جبهه مقاومت در اردبیل افزایش می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل با اعلام آمادگی استانداری اردبیل برای همکاری و پشتیبانی همه‌جانبه از جبهه مقاومت گفت: با توجه به اهمیت این موضوع تلاش می‌کنیم تا در این زمینه حمایت‌های لازم را انجام دهیم.

"رمان‌"های خوراکی و خوشمزه

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد می‌گوید: اگر گل‌ انار به صورت دم‏ کرده به‏ طور غرغره مصرف شود، برای التیام زخم‌های دهان و خونریزی بن دندان موثر خواهد بود.

حضور رسانه در کنار فعالان اقتصادی ضرورت است

بندرعباس - ایرنا - رییس هیات مدیره این انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان گفت: حضور رسانه در کنار فعالان کسب و کار و اقتصاد استان با توجه به اهمیت حوزه های اقتصاد و اطلاع رسانی برای آگاهی مردم یک ضرورت است.

وزیر بهداشت: توسعه کشور در گرو تامین خدمات سلامت است

زنجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری مرهون توجه و اهمیت دادن به حوزه سلامت و فراهم کردن امکانات مربوط به آن در کنار تامین امنیت و خدمات زیرساختی است.

وزیر بهداشت: توسعه کشور در گرو تامین خدمات سلامت است

زنجان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پیشرفت و توسعه هر کشوری مرهون توجه و اهمیت دادن به حوزه سلامت و فراهم کردن امکانات مربوط به آن در کنار تامین امنیت و خدمات زیرساختی است.

رییس جمهوری به مسایل آذربایجان شرقی اهمیت ویژه می دهد

تبریز - ایرنا - معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: در دولت تدبیر و امید شخص رئیس جمهوری به مسائل مربوط به آذربایجان شرقی اهمیت خاصی می دهد و در راستای توسعه استان کارهای بسیار خوبی انجام شده است.

اجرای طرح سلامت دهان و دندان دانش آموزان زاهدانی

امسال 180 هزار دانش آموز زاهدانی به صورت رایگان تحت معاینه دندانپزشکی قرار می گیرند.

پایه ریزی وظایف دولت برپایه فناوری اطلاعات ضروری است

شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: با توجه به مخاطرات حال و آینده آنچه در استفاده از تفکر معماری سازمانی اهمیت دارد، پایه ریزی وظایف دولت بر پایه فناوری اطلاعات است.

اهمیت حضور پارک‌های علم و فناوری در اقتصاد کشور

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به اهمیت حضور پارک‌های علم و فناوری در اقتصاد کشور گفت: با دوپینگ و تزریق پول دولتی نمی‌توانیم کاری را از پیش ببریم.