اهمیت توجه به بهداست دهان ودندان

ضرورتی مهم که رابطه ای نزدیک با سلامتی افراد دارد.مطالب مرتبط

ضرورت تسریع اتصال ریل به بنادر انزلی و کاسپین

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با توجه به این‌که اهمیت و نقش اتصال ریل به بنادر انزلی و کاسپین بسیار افزایش یافته، لازم است این مهم برای افزایش قابل توجه درآمدهای ارزی کشور تسریع یابد.

توجه جدی به حفظ اطلاعات ذخایر ژنتیکی کشور

حفظ اطلاعات و ذخایر ژنتیک ایران در عرصه های مختلف دارای اهمیت بوده و از اولویتها است.

صحنه‌سازی نوه پس از قتل پدربزرگ بی‌نتیجه بود

ساعت 3 بامداد از خواب بیدار شدم، پتو را روی دهان پدربزرگم انداختم و او را خفه کردم، پس از قتل... .

از ممنوعیت فروش کتاب در مترو تا ادامه جنجال در اتحادیه ناشران

هفته‌ای که گذشت از نظر کمیت اخبار داخلی حوزه کتاب، نسبت به هفته‌های گذشته حائز اهمیت و قابل توجه است.

کی‌روش: برخی‌ها می‌خواهند با گذاشتن حرف در دهان من مردم را گمراه کنند

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پیامی به حواشی و اتفاقات چند روز اخیر واکنش نشان داد.

ای مگس ...

باز هم ادعا، حرف و اینبار حرف‌های بزرگتر از دهان؛ ظاهرا پس از ۴۰ سال صهیونیست‌ها زبان باز کرده‌اند، البته باید مراقب باشند که زبان سرخ، سر ناسبزشان را به باد ندهد.

اهمیت تعمیرات ساختمان و 10 درس مهم آن - مهدی روانشادنیا*

تهران - ایرنا - وجود بیش از 27 میلیون واحد مسکونی و رشد بیش از 2 درصدی سالانه این واحدها در کشور، در کنار عمر مفید پایین ساختمان در ایران، اهمیت نگهداری و تعمیرات (نت) ساختمان ها را نشان می دهد.

خودباوری مردم ایران؛ اصلی ترین دستاورد انقلاب اسلامی

فرماندار شهرستان زاهدان با تاکید بر خودداری دستگاه های اجرایی از اجرای برنامه های کلیشه ای در دهه فجر گفت: توجه به ابتکار، نوآوری و خلاقیت در معرفی دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در برنامه های دهه فجر اهمیت ویژه ای دارد.

ضرورت ارتقای سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با توجه به فضای مجازی

رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در نشست مشترک مرکز ملی فضای مجازی و مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با اشاره به نقش و اهمیت فضای مجازی در مناسبات اجتماعی و تحولات جهانی بر ضرورت تکمیل و ارتقای سند الگو با توجه به فضای مجازی تاکید کرد.

خوراک و پوشش اصل همدانی

استان همدان یکی از شاخص‌ترین استان‌ها در زمینه‌ی خوراک و اهمیت به تغذیه، از گذشته تاکنون بوده است. مردم همدان با توجه به نیاز بدن در فصلی که در آن قرار گرفته بودند و محصولاتی که در اختیار داشتند، غذا و خوراک مناسب را تدارک دیده و از آن استفاده می‌کردند.

تأکید سیسی و عبدالله دوم بر اهمیت از سرگیری مذاکرات صلح خاورمیانه

رئیس جمهوری مصر و پادشاه اردن امروز (یکشنبه) بر اهمیت تلاش‌ها برای از سرگیری مذاکرات میان طرف‌های فلسطینی و اسرائیلی بر اساس راهکار تشکیل دو کشور و طرح صلح عربی تأکید کردند.

گوترش: نقش ایران در حل مشکلات منطقه از اهمیت بالایی برخوردار است

دبیرکل سازمان ملل از اهمیت بالای نقش ایران در حل مشکلات منطقه‌ای سخن گفت.

رشد اعتبارات برنامه های بخش منابع آب در بودجه 98 کافی نیست

بررسی لایحه بودجه 98 نشان می دهد رشد اعتبارات برنامه های فصل منابع آب در لایحه بودجه سال 1398 با توجه به اهمیت این بخش و تورم موجود در کشور، قطعاً پاسخگوی نیاز این بخش نخواهد بود.

بیمارستان الکترونیک، بستر نظام درمان موثر را فراهم می‌کند

مسئول حوزه فناوری اطلاعات معاونت درمان وزارت بهداشت، گفت: با توجه به اهمیت موضوع ساختار نرم افزار ثبت اطلاعات بیماران که لازم است بصورت الکترونیکی فقره‌های اطلاعاتی بیماران نگهداری شود، برنامه‌ریزی‌های متعددی با صاحبان فرآیند و متولیان دانشگاهی صورت گرفته

ارتباط بین بیماری شدید لثه با سرطان های ریه و روده

محققان هشدار می دهند افراد دارای سلامت بد دهان در معرض ریسک بالا ابتلا به سرطان های ریه، روده و لوزالمعده (پانکراس) قرار دارند.

خیران خادمان بی ادعای جامعه هستند

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: خیران خادمان بی ادعای جامعه هستند و توجه و حفظ این سرمایه های مهم اجتماعی بسیار جایز اهمیت است.

ترامپ بر اهمیت شکست دادن بقایای تروریستها در سوریه تأکید کرد

رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با همتای ترکیه ای خود بر اهمیت شکست بقایای عناصر تروریستی در سوریه و پیگیری راه حلی قابل مذاکره برای حل بحران شمال شرق سوریه تأکید کرد.

معمای نظارت بر ساخت واحدهای صنعتی در انتظار راه حل

زنجان - ایرنا - «اول ایمنی، بعد کار» جمله معروفی که نشان از اهمیت ایمنی و حفظ سلامت جانی در کارها است را بارها شنیده‌ایم و باید اهمیت ویژه‌ای به آن قائل شویم، یکی از موارد بسیار مهم رعایت ایمنی در ساخت‌ و سازها است که با نظارت مهندسان مربوطه عملی می‌شود.

مراکز علمی؛ نقطه اقتدار انقلاب اسلامی

مخبر دزفولی: مراکز علمی نقطه اقتدار انقلاب اسلامی است و همه دولت‌ها و مسؤولان همواره به مجموعه‌های علمی کشور به علت اهمیت آن توجه ویژه دارند

تاکید چاووش‌اوغلو بر اهمیت ایجاد منطقه امن در شمال سوریه

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ترکیه تاکید کرد که ایجاد منطقه امن برای ثبات در شمال سوریه، بازگشت مردم این کشور و مبارزه با تروریسم بسیار حائز اهمیت است.