صدور مجوز فعالیت مرکز تحقیقات کارآفرینی دانشگاه آزاد سمنان

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مجوز فعالیت مرکز تحقیقات کارآفرینی، ایده پردازی و تجاری‌ سازی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان را صادر کرد.مطالب مرتبط

صدور ۱۵۸۸ مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد انزلی

از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال ۱۵۸۸ مجوز فعالیت اقتصادی از سوی معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان برای فعالان اقتصادی محدوده منطقه صادر شده است.

برطرف شدن ایرادات بهزیستی به «کهریزک»/ صدور مجوز بعد از معرفی کادر درمان

مدیرکل بهزیستی استان تهران از برطرف شدن عمده ایرادات فیزیکی مرکز نگهداری از معتادان متجاهر «کهریزک» از سوی نیروی انتظامی خبر داد و گفت: به محض معرفی کادر درمانی و تخصصی این مرکز، مجوز فعالیت آن از سوی بهزیستی صادر می‌شود.

صدور مجوز فعالیت یک بانک ایرانی در هند

وزیر حمل و نقل و کشتیرانی هند گفت کشورش مجوز فعالیت یک بانک ایرانی در این کشور را صادر کرده است.

ضرورت ایجاد اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اشاره به لزوم ایجاد ارتباط حقیقی بین صنعت و دانشگاه خواستار ایجاد اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی شد.

صدور مجوز 21 آموزشگاه موسیقی در پاییز امسال

بیست و یک آمورشگاه موسیقی در سه ماهه سوم سال 97 مجوز فعالیت گرفتند.

صدور مجوز ۲۱ آموزشگاه موسیقی در پاییز امسال

۲۱ آمورشگاه موسیقی در سه ماهه سوم سال ۹۷ مجوز فعالیت دریافت کرده‌‌اند.

ضعف نظارتی دانشگاه آزاد بر پیمانکار اتوبوس محرز شد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شواری اسلامی با تاکید بر این که براساس گزارش ارسال شده به این کمیسیون ضعف نظارتی دانشگاه آزاد بر پیمانکار اتوبوس سانحه محرز گفت: منتظر بررسی های قوه قضاییه در خصوص سانحه اخیر دانشجویان واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد هستیم

مجوز فعالیت «انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه تربیت مدرس» صادر شد

«انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه تربیت مدرس» طبق آیین نامه نظارت بر تشکلهای اسلامی دانشگاهیان مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی با امضای رئیس دانشگاه و هیات نظارت، مجوز فعالیت گرفت.

فرماندار سمنان: ارتباط صنعت و دانشگاه در سمنان افزایش می‌یابد

فرماندار سمنان با تأکید بر لزوم افزایش بازدید دانشجویان از واحدهای صنعتی مرکز استان سمنان از برنامه‌ریزی برای تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه در این شهرستان خبر داد و گفت: توسعه کشور در ارتباط صنعت و دانشگاه حاصل می‌شود.

راه‌اندازی دو مرکز مستقل آموزش‌های آزاد و چند رسانه‌ای پیام‌نور

مدیرکل دفتر آموزش های آزاد و چند رسانه‌ای دانشگاه پیام نور از راه‌اندازی دو مرکز آموزش‌های آزاد و چندرسانه‌ای دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: این دو مرکز با هدف توسعه مهارت افزایی مخاطبان بالای دیپلم و همچنین درآمدزایی در لرستان و خوزستان راه‌اندازی شد.

صدور مجوز ۲۱ آموزشگاه موسیقی در پاییز امسال

۲۱ آموزشگاه موسیقی در سه ماهه سوم سال ۹۷ مجوز فعالیت گرفتند.

بهزیستی چوب لای چرخ «کهریزک» نمی‌گذارد؛ ایرادات را رفع کنید

مدیرکل بهزیستی استان تهران در مورد صدور مجوز مرکز ساماندهی معتادان متجاهر «سروش» گفت: طی بازدید تیمی اخیر ایرادهای سازمان بهزیستی برطرف نشده بودند و بهزیستی آمادگی دارد بلافاصله بعد از برطرف شدن ایرادات مذکور مجوز مرکز را صادر کند.

موافقت با ایجاد مرکز رشد پزشکی در دانشگاه آزاد

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از اخذ نخستین موافقت قطعی مرکز رشد این دانشگاه خبر داد.

دادستان تهران: راننده، دانشگاه آزاد و پیمانکار در حادثه علوم تحقیقات مقصر شناخته شدند

جعفری‌دولت‌آبادی درباره پرونده حادثه واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: راننده، دانشگاه و پیمانکار که مسئول خدمات رسانی در آنجا بوده است مقصر اعلام شدند، راننده فوت کرده است و از طریق بیمه، مبلغ دیه‌ها وصول می‌شود.

آغاز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ این دانشگاه خبرداد.

دانشگاه صنعتی قم به سمت کارآفرینی پیش می رود

قم - ایرنا - رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: این مجموعه علمی با مهارت افزایی و فراهم آوردن فضای کسب و کار در محیط دانشگاه، قدم های جدی برای کارآفرینی و اشتغال دانشجویان خود برداشته است.

دیدار مدیر حوزه علمیه خواهران کشور با رئیس دانشگاه کاتولیک فرانسه

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور گفت: مرکز تحقیقات زن و خانواده زیر نظر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران ایجاد شده و تلاش این مرکز فعالیت در زمینه کنترل حرکت جهانی فمینیسم است، این مرکز تلاش‌ می‌کند زن و مرد را به‌عنوان زوجی مکمل یکدیگر معرفی کند و آن‌ه

نقش دانشگاه‌ها در حل مسائل جامعه از طریق پژوهش و تحقیقات صورت می‌گیرد

رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران ضمن تشریح دستاوردهای مرکز تحقیقات علمی و پژوهشی کوهین دانشگاه تهران تاکید کرد:نقش دانشگاه‌ها در حل مسائل جامعه عمدتاً از طریق پژوهش و تحقیقات صورت می‌گیرد.

مجتهد: فروش مشروبات الکلی در عربستان آزاد می شود

تهران- ایرنا- افشاگر پشت پرده خاندان سعودی روز دوشنبه فاش کرد؛ «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی در هفته های آتی، دستوری مبنی بر صدور مجوز فروش مشروبات الکلی، فعالیت علنی کازینوها و قمارخانه ها در عربستان صادر می کند.

«خسروپناه» معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه را به عنوان معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.