یونکر: قرداد با انگلیس درخصوص برگزیت ضروری است
مطالب مرتبط

واکنش مکرون به تصمیم پارلمان انگلیس درخصوص برگزیت

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری فرانسه روز چهارشنبه در واکنش به رد توافق اتحادیه اروپا درباره برگزیت در جریان نشست سه شنبه شب پارلمان انگلیس، تاکید کرد که اتحادیه اروپا هر آنچه در توان داشته، انجام داده است.

توافق برگزیت ترزا می‌ در پارلمان انگلیس رأی نیاورد

توافقنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) در پارلمان انگلیس با ۴۳۲ رأی مخالف و ۲۰۲ رأی موافق رد شد

توافق برگزیت ترزا می‌در پارلمان انگلیس رأی نیاورد

توافقنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) که از سوی ترزا می‌نخست وزیر این کشور در پارلمان انگلیس به رأی گذاشته شد، با ۴۳۲ رأی مخالف و ۲۰۲ رأی موافق رد شد.

برگزیت به «سونامی سیاسی» در انگلیس منجر می‌شود

مقام ارشد دولت انگلیس هشدار داد که موضوع «برگزیت» سرانجام شکاف عمیقی را بین پارلمان و مردم این کشور ایجاد می‌کند.

بزرگترین اشتباه نخست وزیر انگلیس در قبال برگزیت چه بود؟

در حالی که پارلمان انگلیس قصد دارد سه شنبه درباره توافق برگزیت رای گیری کند، رهبران اروپایی ضمانت‌های بیشتری را به لندن ارائه خواهند کرد.

تازه ترین موضع حزب کارگر انگلیس درباره برگزیت

حزب کارگر انگلیس بر این باور است که تنها گزینه های پیش روی این کشور برگزاری همه پرسی دوم برگزیت یا دستیابی به روابط نزدیکتر با اتحادیه اروپا است.

رای منفی پارلمان انگلیس به برگزیت خوشایند نبود

به دنبال رای منفی پارلمان انگلیس به برگزیت، رئیس پارلمان اروپا در صفحه توئیتر خود نوشت که خبر رد توافق برگزیت در پارلمان به هیچ وجه خبر خوشایندی نبود.

وزیر سابق انگلیس: توافق برگزیت شکست خواهد خورد

وزیر برگزیت سابق انگلیس پیش بینی کرد که توافق برگزیتی که اخیرا بین لندن و بروکسل شکل گرفته است توسط پارلمان انگلیس شکست خواهد خورد.

درصورت رأی منفی مجلس عوام به برگزیت آماده گفتگو با انگلیس هستیم

وزیر امور خارجه آلمان در آستانه رای گیری مجلس عوام انگلیس درباره برگزیت، از آمادگی اتحادیه اروپا برای مذاکره مجدد با لندن در صورت رای منفی نمایندگان به این توافق خبر داد.

انگلیس در سراشیبی فروپاشی

روزنامه رای الیوم با اشاره به بحران سیاسی ناشی از برگزیت در انگلیس نوشت: انگلیس کشتی در حال غرقی است که به سرعت به سمت فاجعه ای سیاسی و اقتصادی پیش می رود.

وزیر فرانسوی: تعویق برگزیت یا همه پرسی دوم فقط فرضیه است

وزیر امور اروپایی فرانسه اعلام کرد رد توافق برگزیت از سوی پارلمان انگلیس خبر بدی است.

ترزا می: «برگزیت» تصویب نشود، بریتانیا تجزیه می‌شود

نخست وزیر انگلیس یک روز پیش از بررسی نهائی برگزیت در پارلمان این کشور هشدار داد: «برگزیت» تصویب نشود، بریتانیا تجزیه می‌شود.

احتمال فلج شدن برگزیت

وزیر خارجه انگلیس می‌گوید، اگر توافق برگزیت در پارلمان رای نیاورد احتمال فلج شدن روند خروج لندن از اتحادیه اروپا کاملا جدی است.

تاکید بر اجرای کامل توافقنامه استکلهم درخصوص یمن

نمایندگان فرانسه و انگلیس در سازمان ملل معتقدند تصویب قطعنامه برای ایجاد یک ماموریت ویژه سیاسی در یمن واقعا گامی ضروری برای اجرایی کردن توافقنامه استکلهم است.

لندن و افق تیره برگزیت

لندن - ایرنا - با رأی مخالف مجلس عوام انگلیس به طرح پیشنهادی دولت «ترزا می» برای خروج از اتحادیه اروپا، اینک گزینه های زیادی برای ادامه حرکت برگزیت قابل ‌تصور نیست اما محتمل‌ترین آنها تمدید مهلت قانونی خروج از اتحادیه و برگزاری همه ‌پرسی برگزیت است.

هشدار اتحادیه اروپا در پی رأی منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت

مقامات ارشد اتحادیه اروپا نسبت به پیامدهای ناشی از رأی منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت هشدار دادند.

برلین: احتمال خروج بدون توافق انگلیس بسیار افزایش پیدا کرده است

وزیر امور خارجه آلمان با توجه به رای منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت تاکید کرد که احتمال برگزیت بدون توافق بسیار افزایش پیدا کرده و ما برنامه های خود برای وقوع چنین سناریویی را تقویت می کنیم.

نخست‌وزیر انگلیس: احتمال مخالفت پارلمان با برگزیت بیشتر از عدم توافق است

نخست وزیر انگلیس بر این باور است که احتمال مخالفت نمایندگان پارلمان با توافق برگزیت در شرایط کنونی بیشتر از خروج از اتحادیه اروپا بدون توافق خواهد بود.

مجلس انگلیس با خروج از اتحادیه اروپا مخالفت کرد

مجلس عوم انگلیس به توافق دولت انگلیس و اتحادیه اروپا در خصوص برگزیت رای نداد.

رشد اقتصاد انگلیس کند می‌شود

رشد اقتصاد انگلیس کمترین سرعت را طی نیم سال گذشته در سه ماهه منتهی به نوامبر 2018 داشت، چون کارخانه‌ها از جنگ سخت تجاری و برگزیت آسیب دیدند .