ترور خاشقجی ماهیت عربستان سعودی را فاش کرد

جنایت عربستان سعودی در ترور خاشقجی ماهیت واقعی حکومت این کشور را نشان داد.مطالب مرتبط

افشای ادامه ارتباطات بن‌سلمان با مدیر پروژه حذف جمال خاشقجی

یک رسانه آمریکایی از ادامه ارتباطات و تماس‌های محمد بن سلمان ولیعهد سعودی با مدیر پروژه ترور جمال خاشقجی منتقد سعودی در کنسولگری این رژیم در استانبول پرده برداشت.

قانونگذاران آمریکایی خواهان مقصر دانستن عربستان در قتل خاشقجی هستند

قانونگذاران آمریکایی در مراسم صدمین روز از قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنگره، از دولت دونالد ترامپ خواستند عربستان را مسئول قتل جمال خاشقجی معرفی کند.

وقت آن است که گوترش پرونده خاشقجی را بدست بگیرد

در حالی که بیش از سه ماه از قتل روزنامه‌نگار واشنگتن پست در کنسولگری عربستان سعودی می‌گذرد، اما هنوز نتیجه ملموسی در این پرونده به دست نیامده و زمان آن فرا رسیده است که دبیرکل سازمان ملل شخصا تحقیقاتی را درباره قتل جمال خاشقجی انجام دهد.

افشای همکاری اسرائیل و عربستان برای هک کردن واتس اپ خاشقجی

بررسی های امنیتی مستقل نشان می دهد نرم افزار جاسوسی یک شرکت سایبری اسرائیلی توسط سعودی ها برای تسهیل ردیابی و استراق سمع از خاشقجی مورد استفاده قرار گرفته است.

پامپئو به دیدار ولیعهد سعودی می‌رود

وزیر امور خارجه آمریکا در سفر به ریاض با ولیعهد عربستان دیدار خواهد کرد تا درباره قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی گفت‌وگو کند.

ترس از سرمایه گذاری در امارات و عربستان

قتل خاشقجی، تصمیم عربستان و امارات برای محاصره قطر در ژوئن 2017 ، زندانی کردن دهها مقام سعودی در هتلی در ریاض باعث نگرانی سرمایه گذاران خارجی شده است.

نمایندگان آمریکایی خواستار پاسخگو کردن عربستان به قتل خاشقجی شدند

نمایندگان آمریکایی از کاخ سفید خواستند تا عربستان سعودی را به خاطر قتل روزنامه نگار منتقد در کنسولگری این کشور در ترکیه پاسخگو کند.

دادگاه توخالی عربستان، آخرین پرده از نمایش قتل خاشقجی نیست

"تلاقی و همزمانی برگزاری جلسه نخست کنگره جدید آمریکا در روز پنجشنبه با این مساله که عربستان محاکمه ۱۱ نفر را به اتهام دست داشتن در قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار مخالف دولت ریاض اعلام کرد، تصادفی نیست."

سفر «مملوک» به ریاض؛ عربستان‌سعودی آماده نرمش راهبردی مقابل دمشق

منابع لبنانی فاش کردند در پی مقدمات برگزاری اجلاس اقتصادی در لبنان و دعوت از عربستان، یک مقام عالی‌رتبه امنیتی سوری به عربستان سعودی سفر کرده است.

سفر پامپئو به ریاض

وزیر خارجه آمریکا در ادامه سفر منطقه‌ای خود، بامداد امروز وارد پایتخت عربستان سعودی شد. انتظار می‌رود او در دیدار با ولیعهد این کشور پرونده ترور جنجالی روزنامه‌نگار منتقد را در دستور کار قرار دهد.

فعال زن سعودی: هیچ راهی جز فرار از عربستان نداشتم/ زندان‌های کشورم مملو از مخالفان است

یک فعال زن سعودی که توانسته است از عربستان فرار کند، اتهام زنی حکومت سعودی به مخالفان و منتقدان را سیاست هدفمند برای توجیه سرکوبگری و حذف مخالفان دانست و گفت اتهام مزدوری برای قطر، اتهامی است که به هر معارضی در عربستان نسبت داده می‌شود.

توئیت خدیجه چنگیز در یکصدمین روز قتل خاشقجی

نامزد جمال خاشقجی در یکصدمین روز قتل این روزنامه‌نگار منتقد سعودی در کنسولگری این رژیم در استانبول پیامی در توئیتر ارسال کرد.

کشته شدن 3 نظامی سعودی در جنوب عربستان سعودی

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در حمله به مواضع ارتش سعودی در منطقه جیزان، سه تن از نظامیان سعودی را از پای درآوردند.

پنج کشته در شرق عربستان در حمله نیروهای سعودی

منابع مطلع در شرق عربستان از حمله نظامیان سعودی به محلات مسکونی در دو منطقه در استان قطیف خبر دادند که در نتیجه آن پنج نفر از مردم جان باخته‌اند.

در عربستان با زنان مانند برده‌ها رفتار می شود

یک دختر سعودی که به کانادا پناهنده شده است گفت برای فرار از شرایط «بردگی» و خشونت جسمی که از سوی مادر و برادرش متحمل می شد، از عربستان سعودی فرار کرد.

حمله شدید نماینده کنگره به دولت آمریکا/ پمپئو را احضار کنید

انتشار گزارش اقدام آمریکا در ارسال سلاح های جدید به عربستان سعودی پس از مشخص شدن قتل «جمال خاشقجی»، واکنش تند یکی از نمایندگان کنگره ایالات متحده را در بر داشت.

ترکیه در تدارک کیفرخواست محاکمه قاتلان خاشقجی

مقامات ترکیه از آماده سازی کیفرخواستی برای محاکمه مظنونان قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار و منتقد سعودی خبر دادند.

عفو بین‌الملل: تحقیقات عربستان درباره قتل خاشقجی "نمایشی" است

مسئول امور کمپین‌های نمایندگی سازمان عفو بین الملل در ترکیه گفت که پرونده قتل جمال خاشقجی باید طی تحقیقات بین المللی نیز بررسی شود.

تجمع ضد سعودی ایتالیایی ها روبروی سفارت عربستان در رم

اعضای فدراسیون فوتبال و حامیان حقوق بشر و روزنامه نگاران در ایتالیا در اعتراض به جنایت های رژیم سعودی و برگزاری بازی فوتبال سوپر کاپ میان دو تیم ایتالیایی در عربستان سعودی، در برابر سفارت این کشور در ایتالیا تجمع کردند.

پمپئو: سعودیها باید در مورد قتل جمال خاشقجی پاسخگو باشند!

وزیر خارجه آمریکا روز یکشنبه همزمان با ورودش به ریاض، وعده داد که خاندان سعودی را برای قبول مسئولیت بیشتر در قبال قتل فجیع «جمال خاشقجی» روزنامه نگار و منتقد عربستانی تحت فشار قرار دهد!