عزت امروز ایران اسلامی نتیجه نشر فرهنگ ایثار و شهادت است

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره هزار و 400 شهید شهرستان گرگان امشب در آستان مقدس امام زاده عبدالله این شهر برگزار شد.مطالب مرتبط

تبیین محورهای فرهنگ ایثار و شهادت

نشست تخصصی فرهنگ ایثار و شهادت امروز در اصفهان برگزار شد .

سرافرازی ملت ایران از برکات فرهنگ ایثار و شهادت است

بروجرد - ایرنا - نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سرافرازی امروز ملت ایران از برکات فرهنگ ایثار و شهادت است که دشمنان در فضای مجازی با راه اندازی جنگ روانی و تبلیغات دروغ آن را مورد هجمه قرار داده اند.

جای خالی کتاب های حوزه ایثار و شهادت در خیلی موارد حس می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: جای خالی کتاب های حوزه ایثار و شهادت که نیاز جدی جامعه امروز برای تقویت فرهنگ مقاومت است، در بسیاری موارد حس می شود.

فرهنگ ایثار و شهادت راهکار حل مشکلات جامعه است

قزوین – ایرنا - امام جمعه موقت تهران گفت: برای برون رفت از مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور باید راه شهدا را در پیش گرفته و فرهنگ ایثار و شهادت را میان مردم ترویج داد.

ترویج فرهنگ ایثار در جامعه موجب حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی می شود

قزوین- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت : ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باعث حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی می شود .

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از دغدغه های مقام معظم رهبری است

سنندج - ایرنا - مشاور رئیس جهمور در امور ایثارگران گفت: مقام معظم رهبری معتقد است زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست لذا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین دغدغه های معظم له است.

کنگره ملی 3 هزار شهید قزوین نسل جوان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برگزاری برنامه ها و کنگره‌های ویژه شهدا علاوه بر آشنا کردن جوانان با فرهنگ ایثار و شهادت این مساله را روشن می‌کند که مسئولیت مسئولان در برابر شهدا سنگین است.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت راهکار برون رفت از مشکلات است

قزوین – ایرنا – فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: راهکار برون رفت از مشکلات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی جامعه تمسک به سیره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دستاورد کنگره شهدای قزوین است

قزوین – ایرنا - فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی بیشتر مردم با اسطورهای جهاد و مقاومت از دستاوردهای کنگره سه هزار شهید استان قزوین است.

ضرورت توجه به ایثار اجتماعی در آثار نمایشی

نشست «ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از منظر هنر تئاتر» برگزارش شد.

دستاورد کنگره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

قزوی – ایرنا - سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: دستاورد بزرگ کنگره سه هزار شهید استان قزوین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای تعلیم و تربیت استان بوده که از حیات معنوی شهدای استان برگرفته شده است.

فرهنگ ایثار و فداکاری در میان مسئولان نهادینه شود

سنندج - ایرنا - مشاور استاندار کردستان در امور ایثارگران گفت: باید به نهادینه کردن فرهنگ ایثار و فداکاری در بین مسئولان با نوسازی مفهوم فرهنگ ایثار پرداخت .

قزوین| هدف برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

امام جمعه قزوین گفت: هدف برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

نخستین جشنواره ملی اینفوگرافیک ایثار و شهادت؛ «رسم سرخ» برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برپایی نخستین جشنواره ملی اینفوگرافیک (اطلاع نگاری) ایثار و شهادت؛ «رسم سرخ» با رویکرد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد.

سفر دانش آموزان گلستانی به یادمان‌های دفاع مقدس

مسئول کمیته خادمین شهدای گلستان گفت:هدف از اعزام کاروان راهیان نور تعمیق ارزش‌های اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

اردبیل| یادواره شهدای شهرستان نیر برگزار شد

با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی یادواره شهدای روستای گوگه شهرستان نیر برگزار شد.

کنگره 3 هزار شهید قزوین نمایانگر ایستادگی مردم پای آرمان‌های انقلاب است

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: کنگره 3 هزار شهید در استان قزوین نشان از ایستادگی تمام قد ملت ایران پای ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی است و موجب آشنایی نسل جوان با فرهنگ شهادت، ایثار و صبر و همچنین دلاوری‌های شهیدان می‌شود.

همایش «جرعه‌ای از ایثار» در استان مازندران برگزار شد

هفتمین همایش جرعه‌ای از ایثار به بهانه ترجمان فداکاری در آمل با حضور پیشکسوتان ایثار و شهادت برگزار شد.

ایثار و شهادت موضوع فیلم داستانی خانطومان است

ساری - کارگردان فیلم شهدای خانطومان مازندران، گفت: فیلم خانطومان بلندترین اثرهنری با موضوع ایثار و شهادت است و بیش از ۱۰۰ هنرمند مازندرانی در تولید آن همکاری دارند.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عامل نجات کشور در روزهای سخت است

اردبیل - فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: نیازمند انتقال مفاهیم والای انقلاب اسلامی به مانند دفاع مقدس به صورت سینه به سینه هستیم تا در روزهای سخت نظام و انقلاب کم نیاوریم.