آتشی شعله ور در دل بیشه زار

بیشه زار آسپاس اقلید همچنان می‌سوزد.مطالب مرتبط

تردد در محورهای سپیددشت و بیشه ممنوع شد؛ احتمال سیلاب و ریزش کوه

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با اشاره به ممنوعیت تردد در سپیددشت و منطقه گردشگری بیشه گفت: احتمال وقوع سیل، طغیان رودخانه و ریزش کوه در این محورها وجود دارد.

تردد در جاده های سپیددشت و بیشه ممنوع شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: با توجه به آغاز بارش های سیل آسا و بر اساس مصوبه شورای مدیریت بحران، هرگونه تردد در جاده های سپیدشت و بیشه خرم آباد ممنوع شده است.

تردد در محورهای سپیددشت و منطقه گردشگری بیشه ممنوع شد

خرم‌آباد- مدیرکل راهداری لرستان گفت: براساس مصوبه شورای مدیریت بحران استان، تردد در محورهای سپیددشت و منطقه گردشگری بیشه تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

سناتور آمریکا: ترامپ آتش نژادپرستی را شعله ور کرد

نیویورک- ایرنا- سناتور دمکرات و نامزد ریاست جمهوری آمریکا یکی از برنامه های خود را در صورت پیروزی لغو ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا برشمرد و گفت: ترامپ با کارهای خود آتش نفرت و نژادپرستی را شعله ور کرد.

اوج زیبایی طبیعت در آبشار بیشه+ تصاویر

جاده دسترسی به آبشار بیشه از فردا مسدود می‌شود

امسال با راه اندازی ریل باس،قطار گردشگری لرستان در ایستگاه بیشه دو ساعت توقف دارد.

راه‌های دسترسی آبشارهای لرستان مسدود شود

معاون استاندار لرستان گفت: با توجه به بارش‌های سیل آسای لرستان و احتمال رانش زمین در مسیر آبشار بیشه، باید مسیرهای منتهی به آبشارها مسدود شود.

سنگ آبها جاذبه ای عجیب و زیبا در کوه بافق

رئیس محیط زیست بافق: سنگ آب‌های بیشه دَر از دیگر جاذبه‌های طبیعی شهرستان بافق است که از آن می‌توان به عنوان اعجابی حیرت انگیز در دل کویر بافق یاد کرد.

سوزِ سور

سنندج - ایرنا - چهارشنبه سوری، آیین سنتی که از مسیر اصلی دچار انحراف شده و هر سال شور و شادی آن در شعله بی احتیاطی و بی توجهی عده ای به آسیب های جبران ناپذیر منجر می شود.

‌مردانی از جنس آتش

‌هنگامی که شعله‌های برافروخته آتش را می‌‎‌بینیم ناگهان وحشتی سراسر وجودمان را فرا می‌گیرد و ناخودآگاه چند قدم به عقب برمی‌گردیم تا مبادا آتش، دامن ما را ببلعد و زمانی که ثانیه به ثانیه غول آتش بزرگتر می‌شود مستاصل‌تر از قبل به دنبال راه فرار و چاره‌ای هس

آذر شادمانی در چهارشنبه آخر سال

ارومیه - ایرنا - آیین «چهارشنبه سوری» سنتی دیرینه و یادگاری ماندگار از نیاکان این مرز و بوم است که ‌نشاط اجتماعی را به ارمغان می آورد و آذر شادمانی مردم آذربایجان را در هر کوی و برزن شعله ور می کند.

طرح گفتگوی ملی فرانسه در میان شعله‌های آتش می‌سوزد/ کاهش قدرت خرید مردم خشونتی عریان آفرید

طرح گفتگوی ملی در فرانسه در شرایطی به پایان رسید که موج اعترض‌ها در فرانسه طوفان سهمگینی به راه انداخته است.]]>

پیام موشک‌های سیاسی به تل‌آویو... چه کسی جبهه غزه را شعله‌ور کرد؟

حمله موشکی که روزهای گذشته از غزه به تل‌آویو صورت گرفت، معادله جدیدی را رقم می‌زند و حامل پیام‌هایی برای رژیم صهیونیستی است، این در حالی است که هیچ گروهی این حملات را بر عهده نگرفته و شایعات درباره آن ادامه دارد.

سیاستمدار لبنانی: هدف سفر پمپئو، ایجاد فتنه در لبنان بود

تهران - ایرنا - رئیس انجمن 'قولنا و العمل' لبنان، هدف «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا از سفر اخیر به بیروت را 'شعله ور کردن آتش فتنه داخلی در لبنان' دانست و گفت: پمپئو قصد دارد لبنان را وارد جنگ داخلی و مذهبی کند.