آتشی شعله ور در دل بیشه زار

بیشه زار آسپاس اقلید همچنان می‌سوزد.مطالب مرتبط

طبیعت زمستانی بیشه زارهای اناربارِ گلپایگان

بیشه زارهای اطراف رودخانه اناربار زمستان هم زیبایی های مثال زدنی دارد.

طرح اصلاح زیرساخت‌های گردشگری آبشار «بیشه» به فوریت انجام می‌شود

خرم‌آباد- اجرای طرح اصلاح زیرساخت‌های گردشگری آبشار «بیشه» به فوریت و از سوی بنیاد مسکن لرستان از مصوبات ستاد اجرایی خدمات سفر این استان بود.

سایه های سرنوشت ساز در نساجی مازندران

ساری- ایرنا- جواد نکونام با خداحافظی دوباره از نیمکت سرمربیگری نساجی و هواداران این تیم، یک بار دیگر آتش زیر خاکستر حاشیه ها در اردوی نساجی چی ها را شعله ور کرد.

سایه های سرنوشت ساز در نساجی مازندران

ساری- ایرنا- جواد نکونام با خداحافظی دوباره از نیمکت سرمربیگری نساجی و هواداران این تیم، یک بار دیگر آتش زیر خاکستر حاشیه ها در اردوی نساجی چی ها را شعله ور کرد.

توییتر آتش‌بیار معرکه شد

به نظر می‌رسد که شبکه اجتماعی توییتر قابلیت جدیدی را به پلت‌فرم خود اضافه کرده است که نشان می‌دهد پست‌های منتشر شده توسط کاربران از گوشی‌های اندرویدی و یا آیفون ارسال شده است که همین امر آتش رقابت میان این دو سیستم‌عامل موبایلی را شعله ور خواهد کرد.

عراق برای خاموش کردن هورالعظیم کمک بین المللی خواست

بغداد - ایرنا - در پی شعله ور شدن دوباره آتش در هور العظیم (هور الهویزه) وزارت منابع آب عراق کمک های بین المللی برای خاموشی آن درخواست کرد.

آتش جنگ تجاری چین و آمریکا همچنان شعله ور است

پکن- ایرنا - به رغم رویدادهای اخیر و موافقت چین و آمریکا برای یک آتش بس موقت سه ماهه، به نظر می رسد جنگ بزرگ تجاری دو کشور در کوتاه مدت خاتمه نمی یابد و این رشته همچنان سر دراز دارد.

جزئیات تازه از آتش سوزی رستوران شرکت نفت گچساران

رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: این آتش سوزی بر اثر زیاد کردن شعله گاز اتفاق افتاده و هیچ‌گونه انفجاری در این محوطه رخ نداده است.

آتش‌سوزی در رستوران شرکت نفت و گاز گچساران/ دونفر مصدوم شدند

رئیس اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: این آتش سوزی بر اثر زیاد کردن شعله گاز اتفاق افتاده و هیچ‌گونه انفجاری در این محوطه رخ نداده است. ]]>

هم اندیشی مجمع خیرین مدرسه ساز

نشست هم اندیشی مجمع خیرین مدرسه ساز استان قزوین، با هدف حذف شعله از کلاس‌های درس برگزار شد.

حذف بخاری‌های گازسوز از تمام مدارس استان تهران کلید خورد

جمع‌آوری تمام کلاس‌های درسی که سیستم گرمایشی با شعله مستقیم دارند در استان تهران کلید خورد.

پلیس، تظاهرات کنندگان سودانی را با گاز اشک آور متفرق کرد

الجزیره- ایرنا- آتش اعتراضات مردمی و تظاهرات ضد دولتی که از 28 آذر در اعتراض به شرایط بد اقتصادی مردم و افزایش بی رویه قیمت کالاها شعله ور شده، با وجود گذشت 23 روز هنوز خاموش نشده است و نیروهای پلیس این کشور روز جمعه به تظاهرات کنندگان حمله کرده و آن ها ر

سیستم گرمایشی مدارس استان تهران استاندارد می‌شود

در جلسه مشترک مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با استاندارمقرر شد برای جمع‌آوری تمام کلاس‌های درسی که سیستم گرمایشی با شعله مستقیم دارند، 50 درصد از اعتبارات ملی هزینه و مابقی نیز توسط خیرین و اعتبارات استانی تامین شود.