آتشی شعله ور در دل بیشه زار

بیشه زار آسپاس اقلید همچنان می‌سوزد.مطالب مرتبط

بیشه ای که همچنان می سوزد

آتش که از حدود هفده روز پیش در بیشه آسپاس شعله ور شده همچنان از زیر زمین بلای جان این بیشه است.

چای آتشی در صبح سرد قرق گاه+آلبوم تصاویر

این جا در دل طبیعت بکر علی آباد در کنار گله گوسفندان وحشی با نوشیدن چای آتشی می توان برای ساعاتی دل از همه گرفتاری ها برید.

مهار کامل آتش سوزی بیشه زار تا فردا

70 درصد بیشه زار اقلید مهار شده است.

آتشی که "نان" دستفروشان بازارچه قدیم را سوزاند / از پهن کردن "سفره خالی" مقابل مسئولان تا گرو گذاشتن کارت یارانه

آتشی‌که چندی پیش به جان جمعه بازار قدیمی یاسوج افتاد، زندگی و کسب و کار دستفروشان این بازار را یک شبه خاکستر کرد تا جایی که این روزها کسب و کار و درآمد به دغدغه و نگرانی حدود 1000 نفر از کسبه این بازارچه و خانواده های آنها تبدیل شده که حالا نه می‌توانند م

آتش سوزی در بیشه زار آسپاس اقلید فارس مهار شد

شیراز- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید استان فارس گفت: آتش سوزی در بیشه زار آسپاس این شهرستان که از اوایل آبان ماه شروع شده بود با همکاری نهادهای مختلف و تلاش های مردمی، یکشنبه 20 آبان مهار شد.

مهار آتش بیشه زار آسپاس پس از بیست روز

پس از بیست روز آتش بیشه زار آسپاس اقلید مهار شد.

اغمای روشنفکری دینی/ روشنفکران ایران و نسبت علم و دین

پروژه روشنفکری دینی که در دهه بیست با بازرگان آغاز شد و در دهه پنجاه با شریعتی آتشی در دل جوانان انقلابی افکند و در دهه شصت با سروش به ظاهر جنبه عقلانی پیدا کرد، این روزها به اغما رفته است.

بخش خبری ۲۰ و ۴۵ دقیقه، مرکز فارس ۱۸/ ۰۸/ ۹۷

از درخواست امام جمعه شیراز از مسوولان: برنامه ریزی جدی برای رفع مشکلات اقتصادی تا بیشه آسپاس پس از هفده روز همچنان می‌سوزد را در این بخش خبری ببینید.

بازسازی راه آهن لرستان تا ماه آینده به اتمام می رسد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه آهن لرستان گفت: بلاک قارون - بیشه، تا پایان آذرماه امسال به صورت کامل بازسازی می‌شود که با انجام این مهم، بازسازی 155 کیلومتر مسیر ریلی استان تکمیل خواهد شد.

آخرین وضعیت پرونده آرش کیخسروی و قاسم شعله سعدی

وکیل مدافع آرش کیخسروی می‌گوید با وجود تبدیل قرار بازداشت موقت موکلش به وثیقه، او همچنان در بازداشت است.

آتش سوزی در پالایشگاه نفت مسکو

یک پالایشگاه نفت در مسکو دچار آتش سوزی شد و آتش نشانان پس از بیش از سه ساعت مبارزه توانستند شعله ها را خاموش کنند.

حذف « یوز ایرانی » از آدیداس تا صدا و سیما

ساری- ایرنا- یک خواننده مازندرانی همزمان با بازی های جام جهانی 2018 قطعه ای به نام « یوز ایرانی » را ساخت تا بتواند نقشی ایران دوستانه در شعله ور کردن احساسات و تقویت همبستگی ملی ایفا کند؛ نقشی که با بی مهری نهادهای رسمی مواجه شد.

تصاویر/ آتش‌سوزی 4 اتوبوس در گاراژ 4 هزار متری

چهار دستگاه اتوبوس بین‌شهری شخصی در گاراژ 4 هزار متری شعله‌ور شدند.

مناقشه نفتی کویت و عربستان؛ آتش زیر خاکستر بحران خاورمیانه

منازعات نفتی عربستان و کویت در منطقه مورد تنازع میان دو طرف آتش زیر خاکستری است که در پی افزایش بحران اقتصادی در منطقه شعله‌های آن برافروخته می‌شود.

لغو مراسم‌های ادبی و هنری و نگرانی بابت از بین رفتن آزادی‌های هنگ‌کنگ

لغو مراسم‌های ادبی و هنری و امتناع از صدور مجوز ورود یک سردبیر فایننشال تایمز به هنگ‌کنگ بار دیگر نگرانی‌ها درباره آزادی بیان در این سرزمین نیمه خودمختار چین را شعله‌ور کرده است.

جامعه دچار فقر فرهنگی و کتابخوانی است

همدان - نماینده ولی فقیه در استان همدان بابیان اینکه جامعه دچار فقر فرهنگی و کتابخوانی است، گفت: والدین باید عشق به کتابخوانی، سواد آموزی و تحصیل را در فرزندانشان شعله ور کنند.

گزارش 1286 کودک آزاری در اصفهان

ثبت یک هزار و 286 گزارش رسمی کودک آزاری در استان اصفهان، حکایت از آن دارد که آتش زیر خاکستر کودک آزاری در لایه های پنهان جامعه همچنان روشن است و شعله های آن، حقوق و نیازهار اولیه کودکان را در لابلای آسیب های اجتماعی مانند فقر، اعتیاد، بیکاری و ... می سوزا

یدیعوت: همکاری امنیتی تل‌آویو و تشکیلات خودگردان مانع انتفاضه در کرانه باختری است

یک رسانه رژیم صهیونیستی همکاری امنیتی مستمر تشکیلات خودگردان با این رژیم را مانع شعله‌ور شدن آتش انتفاضه مردمی در کرانه باختری اعلام کرد.