اعتراض به امتناع دولت انگلیس از صدور روادید برای چندین هیئت علمی
مطالب مرتبط

ژاپن بدنبال لغو روادید موقت روس ها

مسکو - ایرنا- برخی رسانه های روسی از تلاش دولت ژاپن برای لغو روادید کوتاه مدت برای سفر اتباع روسی به این کشور خبر دادند.

زمزمه‌ لغو روادید بین ایران و عراق / فایده خدمات سلامت ایران برای بیماران عراقی + جزییات

معاون رئیس جمهور با تاکید بر ثبت اربعین، به عنوان ثبت جهانی مشترک ایران و عراق، از آمادگی ایران برای مرمت و نگهداری موزه طاق کسری خبر داد و گفت: باید روادید بین دو کشور لغو شود و جلوی افزایش 10 دلاری نرخ صدور ویزا از سوی عراق نیز گرفته شود.

متقاضیان جذب تا ۳۰ بهمن ۹۷ برای ثبت نام فرصت دارند

امور هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: متقاضیان جذب هیئت علمی در این دانشگاه تا ۳۰ بهمن ۹۷ فرصت دارند با مراجعه به سامانه فراخوان مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ثبت نام کنند.

پارلمان انگلیس به راهبرد برگزیت دولت «می» رای مخالف داد

لندن – ایرنا – نمایندگان مجلس عوام انگلیس شامگاه چهارشنبه به لایحه موردنظر دولت انگلیس برای تداوم مذاکرات خروج از اتحادیه اروپا رای مخالف داده و شکست دیگری را در کارنامه دولت محافظه کار «ترزا می» ثبت کردند.

مصوبات کبرسن اعضای هیئت علمی اعلام شد

مرکز جذب هیئت علمی وزارت علوم در جلسه اخیری که برگزار کرد برخی از مصوبات مربوط به کبرسن اعضای هیئت علمی را اعلام کرد.

دعوت رئیس دانشگاه آزاد از دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی۲۲بهمن

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

دبیر هیئت دولت: «مقاومت»، آرایش دولت در برابر زیاده طلبی‌های دشمن است

دبیر هیئت دولت می‌گوید که دولت آرایش خود برای سال ۹۸ را به گونه‌ای طراحی و ترسیم کرده که در برابر زیاده طلبی‌های دشمنان مقاومت جدی داشته باشد؛ او معتقد است در شرایط فعلی تنها راه حل مقابله با فزون طلبی‌های دشمنان، مقاومت است؛ مقاومتی که انسجام ملی و تقویت

دبیر هیئت دولت: «مقاومت» آرایش دولت در برابر زیاده طلبی‌های دشمن است

دبیر هیئت دولت می‌گوید که دولت آرایش خود برای سال ۹۸ را به گونه‌ای طراحی و ترسیم کرده که در برابر زیاده طلبی‌های دشمنان مقاومت جدی داشته باشد؛ او معتقد است در شرایط فعلی تنها راه حل مقابله با فزون طلبی‌های دشمنان، مقاومت است؛ مقاومتی که انسجام ملی و تقویت

دهمین شکست دولت ترزا می

پارلمان انگلیس تنها شش هفته مانده به مهلت قانونی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، با رای مخالف به راهبرد نخست وزیر این کشور برای چگونگی جدایی از این اتحادیه امیدها را برای باز شدن گره کور برگزیت به یاس مبدل کرد.

آمار جذب هیئت علمی در ۷ فراخوان اخیر/ دانشگاه تهران در صدر جذب

تعداد متقاضیان جذب هیئت علمی ۱۴۱ دانشگاه سراسری در هفت فراخوان اخیر اعلام و بررسی شد، براساس این گزارش طی این هفت فراخوان دانشگاه های برتر نسبت به سایر دانشگاه ها جذب بیشتری داشته اند.

امتناع کارگردان "مسخره‌باز" از دریافت سیمرغ‌اش

همایون غنی زاده کارگردان فیلم مسخره باز به دلیل اعتراض به حضور فیلمش در بخش نگاه نو از دریافت جایزه در این بخش خودداری کرد.

جذب هیئت علمی در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی

پژوهشکده علوم اسلامی وابسته به بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی اقدام به پذیرش عضو هیئت علمی پژوهشی می کند.

صدور سه مصوبه برای تسهیل جذب بورسیه های بلاتکلیف در دانشگاه ها

رئیس هیئت عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی سه مصوبه این هیئت برای تسهیل جذب بورسیه های بلاتکلیف در دانشگاه‌ها را تشریح کرد.

تازه ترین موضع حزب کارگر انگلیس درباره توافق برگزیت

سخنگوی حزب کارگر انگلیس بر این باور است که این حزب از پیشنهاد مطرح شده در خصوص مجبور کردن دولت برای اتخاذ تصمیمات جدی درباره برگزیت تا اواسط مارس حمایت خواهد کرد.

اعتراض گسترده مردم ایتالیا به سیاست‌های دولت پوپولیست

اتحادیه‌های تجاری ایتالیا در اعتراض به رکود اقتصادی و بی‌عدالتی اجتماعی دست به راهپیمایی اعتراضی زدند.

العریبی بعد از آزادی: کشور من استرالیا است

فوتبالیست بحرینی بعد از امتناع دولت تایلند در بازگرداندن او به بحرین، در میان استقبال زیاد به استرالیا بازگشت.

دانش آموزان انگلیسی دراعتراض به تغییرات اقلیمی تظاهرات کردند

لندن – ایرنا – هزاران تن از دانش آموزان انگلیس روز جمعه در اعتراض به اهمال سیاستمداران این کشور به تغییرات اقلیمی، در سراسر انگلیس دست به تظاهرات زدند.

سرآسیایی: فحاشی، صدور بیانیه و اعتراض به داوران در فوتبال ایران یک تاکتیک زشت شده است

تصویب آیین‌نامه نظام آموزش مهارت در هیئت دولت

وزیر کار از تصویب آیین نامه اجرایی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی در هیئت دولت و فعال شدن شورای عالی مربوطه خبر داد.

هزاران نفر در مادرید علیه دولت تظاهرات کردند

تهران - ایرنا - هزاران تن از مردم اسپانیا روز یکشنبه در اعتراض به مذاکرات پیشنهادی دولت برای کاهش تنش های سیاسی در منطقه کاتالونیا، تظاهرات کردند.