نظرسنجی وزیر ارتباطات درباره آسیب‌های اینترنت بر رفتار کودکان

وزیر ارتباطات با یک پرسش آسیب‌های اینترنت بر رفتار کودکان را به نظرسنجی گذاشت.]]>مطالب مرتبط

دستور وزیر رفاه درباره رفتار غیرانسانی با دو کودک کار کرمانی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به رئیس سازمان بهزیستی دستور پیگیری دقیق در خصوص رفتار غیرانسانی با کودکان کار در کرمان را صادر کرد.

دستور وزیر رفاه درباره رفتار غیرانسانی با دو کودک کار در کرمان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به رئیس سازمان بهزیستی دستور پیگیری دقیق در خصوص رفتار غیرانسانی با کودکان کار در کرمان را صادر کرد.

بسته‌های اینترنت تلفن همراه ارزان می‌شود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر از پیگیری جدی کاهش بسته‌های اینترنت اپراتورها داد.

زیرساخت اینترنت پرسرعت در 81 روستای گلستان با حضور رئیس جمهور افتتاح شد

وزیر ارتباطات و فناروری اطلاعات گفت: دولت با سرمایه‌گذاری 19 میلیارد ریال زیرساخت اینترنت پرسرعت در 81 روستا را افتتاح می‌کند.

انتقاد از تبلیغ کالاهای آسیب‌رسان بر سلامت کودکان در صدا و سیما

دبیرعلمی کنگره انجمن تغذیه کودکان ایران ضمن انتقاد به تبلیغات کالاهای آسیب‌رسان بر سلامت کودکان در رسانه ملی گفت: چاقی و اضافه وزن کودکان ایرانی سبب ابتلای آنها به بیماری‌های مختلف می‌شود.

شریعتمداری: نگاه قهری به کودکان کار پذیرفته‌شده نیست

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه نگاه قهری به کودکان کار پذیرفته شده نیست گفت: برخورد قهرآمیز به خصوص با کودکان دردی را درمان نمی‌کند، باید با کودکان برخورد مهربانانه داشت و با افرادی که رفتار خشن دارند برخورد قانونی شود.

حجم بسته های اینترنت ۱۰ درصد افزایش یافت

وزیر ارتباطات از افزایش ۱۰ درصدی حجم بسته های اینترنت بدون تغییر قیمت خبر داد و آن را اقدامی در راستای اصلاح قیمت بسته های اینترنتی عنوان کرد.

وزیر ارتباطات اعلام کرد: افزایش 10 درصدی حجم اینترنت با تعرفه قبلی

19 میلیارد ریال برای زیرساخت اینترنت روستایی گلستان سرمایه گذاری شد

گرگان - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که دولت با اختصاص 19 میلیارد ریال اعتبار به منظور تقویت زیرساخت اینترنت پرسرعت در 81 روستای استان گلستان ساکنان این مناطق را از مزایای آن برخوردار کرد.

بدری: شاهد اقدام درخور دولت در زمینه آسیب‌های مربوط به کودکان و زنان نیستیم

نماینده مردم اردبیل گفت: در راستای حمایت از کودکان و با توجه به آسیب‌های کودک همسری از کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اصلاح ماده ۱۰۴۱ قانون مدنی را خواستارم.

نتایج بررسی نحوه محاسبه قیمت اینترنت کاربران/تخلفی مشاهده نشد

معاون وزیر ارتباطات از بررسی عملکرد اپراتورهای ارتباطی در نحوه محاسبه قیمت اینترنت برمبنای ترافیک داخلی و خارجی خبر داد و گفت: در این بررسی، تخلفی از سوی اپراتورها مشاهده نشد.

اینترنت موبایل جای ارتباطات ثابت را می‌گیرد؟

در حالی که این روزها بیش‌تر استفاده کاربران اینترنتی به ارتباطات سیار محدود می‌شود، اما ارتباطات ثابت در بسیاری از حوزه‌های پهن‌باند به ویژه خدمات ویدیویی و ابری، لازم است و به اعتقاد مسوولان، بدون آن، تحول در کسب‌وکارها و صنایع و درنتیجه تحول دیجیتالی ام

اخطار جدی وزیر ارتباطات به دفاتر متخلف ارائه‌کننده سیم‌کارت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم، به دفاتر خدمات ارتباطی متخلف در این حوزه اخطار جدی لغو مجوز داد.

دستور رسیدگی وزیر رفاه به ماجرای آزار دو کودک گلفروش

وزیر رفاه دستور پیگیری دقیق در خصوص رفتار غیرانسانی و تأمل‌آور با کودکان کار در کرمان را صادر کرد.

دستور وزیر رفاه به رئیس بهزیستی در مورد فیلم دو کودک گل‌فروش کرمانی

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دستور پیگیری دقیق در خصوص رفتار غیرانسانی و تأمل‌آور با کودکان کار در کرمان را صادر کرد.

تعداد روستاهای بهره‌مند از اینترنت پرسرعت در اردبیل به 528 روستا افزایش می‌یابد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: در زمینه اینترنت پرسرعت روستایی تعداد روستاهای مشمول فاز دو اینترنت در استان اردبیل از 400 روستا به 528 روستا افزایش یافته است.

توجه به نیازهای اساسی کودکان نیازمند، در شرایط کنونی یک وظیفه ملی است

کمپینی در راستای برطرف کردن نیازهای اساسی کودکان آسیب پذیر در شرایط کنونی ایجاد شده که این کمپین معروف به حمایت از ، کودکان محروم از تحصیل و نیز کودکان بیمار نیازمند هزینه درمان است.]]>

پیام وزیر ارتباطات به وزیر دفاع در پی عدم موفقیت "سیمرغ"

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه شخصی خود در اینستاگرام در پی عدم موفقیت "پرتابگر ماهواره" خطاب به وزیر دفاع پیامی را منتشر کرد.

اندوه کودکان در آتش تروریسم- مرتضی قهرمانی *

آسیب پذیرترین افشار در حوادث کودکان هستند، آنان در زمان صلح نیازمند توجه و رسیدگی، و در زمان ناآرامی و وحشت (همچون جنگ و حملات تروریستی) مستحق حمایت های ویژه است.

«بازپرس وارد می‌شود» برای کنترل رفتارهای آسیب‌رسان

تهران- ایرنا- کارگردان نمایش «بازپرس وارد می‌شود» گفت: این نمایش تلنگری است تا با کنترل رفتار خودمان به دیگران آسیب نرسانیم.