نظرسنجی وزیر ارتباطات درباره آسیب‌های اینترنت بر رفتار کودکان

وزیر ارتباطات با یک پرسش آسیب‌های اینترنت بر رفتار کودکان را به نظرسنجی گذاشت.]]>مطالب مرتبط

تنها ۸ درصد مردم بر رفتار فرزندان شان در فضای آنلاین نظارت دارند

وزیر ارتباطات با اشاره به اعلام نتایج نظرسنجی در خصوص محتوای ویژه کودکان در فضای مجازی گفت:بر اساس این نظرسنجی مشخص شد که تنها ۸ درصد از مردم بر رفتار فرزندان شان در فضای آنلاین نظارت دارند.

اعزازی: کنترل فضای مجازی و اختصاص اینترنت امن برای کودکان لازم است

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه «کنترل فضای مجازی و اختصاص اینترنت امن برای کودکان توسط وزارت ارتباطات لازم است»، گفت: اینترنت بدون کنترل به معنی آزادی نیست، بلکه موجب آسیب و ایجاد مشکلاتی برای نوجوانان و کودکان می‌شود.

دسترسی کودکان و بزرگسالان به اینترنت باید متفاوت باشد

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه اولویت اول نظام در حوزه اینترنت باید اختصاص اینترنت و امکانات ارتباطی به مناطق محروم و مرزی باشد اظهار کرد: پس از برطرف کردن مشکلات ارتباطی در مناطق محروم باید به موضوع اینترنت امن برای کودکان بپردازیم.

راهکارهای شناخته شده محافظت از کودکان در برابر آسیب‌ها و رفتارهای پرخطر

وزیر آموزش و پروش به مناسبت برگزاری «هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی» در سطح مدارس کشور پیامی صادر کرد.

تئاتر ظرفیت بازداری کودکان و نوجوانان از آسیب‎‌های اجتماعی را دارد

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان اینکه هنر تئاتر این ظرفیت را دارد که کودکان و نوجوانان این جامعه را از این آسیب باز دارد گفت: باید به کودکان حق زندگی کردن را بیاموزیم تا با مهارت‌های که بدست‌آورده‌اند جامعه را بسازند.

کانادا: عربستان درباره پرونده قتل خاشقجی صادقانه رفتار نکرده است

وزیر خارجه کانادا تاکید کرد که عربستان درباره پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی صادقانه رفتار نکرده است.

قطعی‌های موردی اینترنت در مازندران برطرف شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران با اشاره به نرمال بودن وضعیت اینترنت در استان گفت: قطعی‌های موردی اینترنت در مازندران برطرف شد.

گلایه وزیر ارتباطات از کم کاری برای کودکان در فضای مجازی

نتایج نظرسنجی از مردم درباره پاسخ‌گویی دستگاه‌ها

با نظرسنجی دبیرخانه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، میزان رضایت مردم درباره پاسخ‌گویی دستگاه‌های مختلف اعلام شد.

توصیه‌های ذوالقدردرباره استفاده از اینترنت توسط کودکان

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نباید به دلیل برخی مسائل و دگم اندیشی‌ها مانع استفاده فرزندان‌مان از مزیت‌های اینترنت و فضای مجازی شد.

ترکیه رفتار آمریکا در برخورد با پ.ک.ک ریاکارانه خواند

آنکاراـ ایرناـ سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه رفتار آمریکا درباره حزب کارگران کردستان(پ.ک.ک) را ریاکارانه خواند و گفت: آمریکایی ها از یک سو برای یافتن محل اختفای سه نفر از سران این گروه تروریستی جایزه تعیین می کنند و از سوی دیگر در شمال سوریه و عراق به تجار

115 روستای آذربایجان غربی به نسل 4 اینترنت متصل می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: 115 روستای بالای 70 خانوار این استان به نسل چهارم اینترنت همراه متصل می شود که این امر نقش بسیار زیادی در توسعه مناطق روستایی دارد.

مافی: سطح دسترسی نوجوانان و کودکان به اینترنت باید تعریف مشخصی داشته باشد

رئیس فراکسیون خانواده مجلس با بیان اینکه هر یک از افراد باید متناسب با سن خود به اینترنت دسترسی داشته باشند، گفت: دنیا به اهمیت این موضوع پی برده است، ما نیز باید هر چه سریعتر در این زمینه تدبیر کنیم.

کودکان در فضای مجازی به چه محتوایی نیاز دارند؟

با توسعه اینترنت در جهان، سن استفاده از فضای مجازی نیز بسیار پایین آمده است به صورتی که حالا دیگر از هر سه کاربر اینترنت در جهان، یک نفر کودک است؛ کودکانی که زمان زیادی را صرف بازی یا حضور در شبکه‌های اجتماعی می‌کنند و بیشتر اوقات نیز بدون نظارت والدین، ا

نظرسنجی از اصحاب رسانه درباره میزبانی جشنواره ملی فجر

وضعیت سینمای رسانه‌ها در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر به نظرسنجی اصحاب رسانه گذاشته شد.

نقوی حسینی: شورای حقوق بشر رفتار دوگانه دارد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درباره‌ وضعیت ایران را ناشی از رفتار دوگانه این شورا دانست و گفت: رفتار دوگانه شورای حقوق بشر به جایگاه آنها خدشه وارد می‌کند. آنها تنها از این نهاد بین‌المللی استفاده ابزا

دعوت مسجدی از وزیر ارتباطات عراق برای سفر به تهران

سفیر کشورمان در عراق با وزیر ارتباطات این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

رحمانی فضلی درباره پیاده‌روی اربعین به نمایندگان گزارش می‌دهد

وزیر کشور این هفته در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور می‌یابد و گزارشی درباره پیاده‌روی اربعین و آسیب‌های اجتماعی به نمایندگان ارائه می‌دهد.

وزرای خارجه آمریکا و فرانسه در پاریس درباره ایران گفت‌وگو کردند

طبق ادعای وزارت خارجه آمریکا «مایک پامپئو» روز شنبه با وزیر خارجه فرانسه در پاریس درباره راه‌های همکاری دو کشور برای مقابله با آنچه که «رفتار شرورانه ایران» خوانده، رایزنی کرده‌اند.

163 روستای دلفان به اینترنت پرسرعت وصل شد

خرم آباد - ایرنا - مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان گفت: 163روستای شهرستان دلفان از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موسوم به طرح خدمات عمومی اجباری ( USO )به اینترت پرسرعت نسل چهار وصل شده است.