بررسی واکنش‌ها به انتصابات اخیر در شهرستان بندر ماهشهر/ بومی ستیزی یا شایسته‌سالاری؟

در یک سال اخیر، سرازیر شدن مدیران غیر بومی به شهرستان بندر ماهشهر، با اعتراض فعالین اجتماعی این شهرستان روبرو شده است.]]>مطالب مرتبط

خانواده بزرگ شهرستان بندر ماهشهر از انتصابات غیر بومی گله دارد

بندر ماهشهر - امام جمعه شهر چمران گفت: خانواده بزرگ شهرستان بندر ماهشهر از انتصابات غیر بومی گله دارد

وضعیت امروز خوزستان نتیجه کم‌کاری مدیران در دو دهه اخیر است

ماهشهر - نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام خمینی(ره) در مجلس گفت: مشکلات موجود و وضعیت امروز استان خوزستان نتیجه کم‌کاری و بی‌تعهدی مدیران در دو دهه اخیر است.

آیین بزرگداشت روز کتاب و کتابدار در بندر ماهشهر برگزار شد

ماهشهر - آیین بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و تجلیل از کتابداران و نویسندگان شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد.

جزئیات پرونده شهردار سابق چمران ماهشهر تشریح شد

بندر ماهشهر - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: بیش از 10 متهم در رابطه با پرونده تخلف شهردار چمران احضار شده و مورد بازجویی قرار گرفتند.

انتصابات جدید در وزارت صنعت، معدن و تجارت

یک هفته پس از معارفه وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی گزینش مدیران خود را با دو انتصاب براساس اصل شایسته سالاری و جوان‌گرایی آغاز کرد.]]>

دهه محسنیه بدعتی از سوی تشیع انگلیسی است

بندر ماهشهر – امام جمعه بندر ماهشهر گفت: شیعه انگلیسی دهه محسنیه را علم کرده‌ در حالی که پیش از این چنین دهه‌ای وجود نداشته است. متأسفانه برخی نیز فریفته این توطئه‌ها و دسیسه‌ها می‌شوند.

شایسته سالاری در آموزش پرورش نهادینه شود

قزوین- نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: شایسته سالاری باید در آموزش و پرورش نهادینه شده و جدی گرفته شود.

شایسته سالاری مبتنی بر اندیشه دینی راهکار عبور از مشکلات است

قزوین- امام جمعه موقت تهران گفت: شایسته سالاری مبتنی بر اندیشه دینی و مدیریت جهادی و حرکت در مسیر شهدا راهکار نجات کشور و عبور از مشکلات است.

اهواز| بازدید میدانی مسئولان اقتصادی از مشکلات بندر ماهشهر

مسئولان اقتصادی استان خوزستان با حضور در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان بندرماهشهر در جلسات شورای اشتغال و ستاد تنظیم بازار شهرستان بندرماهشهر حضور داشتند و به بررسی مشکلات و ‌موانع و راه‌حل‌های مورد نیاز پرداختند.

چهار واحد آموزشی در ماهشهر افتتاح شدند

بندرماهشهر - ایرنا - چهار واحد آموزشی در آئینی با حضور مسئولان استانی و مدیران شهری شنبه در شهرستان بندر ماهشهر افتتاح و تحویل آموزش و پرورش شدند.

واکنش سخنگوی شورای شهر تهران به انتصابات افشانی در شهرداری

سخنگوی شورای شهر تهران درباره انتصابات دقیقه نودی افشانی در شهرداری تهران واکنش نشان داد و گفت: در این زمینه در یک فرصت مناسب صحبت خواهم کرد.

35 باب کوخه بازگیری در هندیجان و ماهشهر تخریب شد

اهواز – ایرنا – رئیس اداره حفاظت محیط زیست هندیجان گفت: امسال در فصل بازگیری 35 باب کوخه در حوزه استحفاظی هندیجان و بندر ماهشهر با گشت مشترک شبانه روزی یگان حفاظت ادارات این دو شهرستان شناسایی و تخریب شد.

ارتقای شایسته‌سالاری و سلامت اداری در شهرداری تهران طی پنج سال آینده

جلسه کمیته سرمایه انسانی تدوین برنامه سوم توسعه شهر تهران با حضور معاونان برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری تهران برگزار شد در این جلسه، بر ضرورت ارتقای شاخص‌های سلامت اداری، شایسته‌سالاری، هوشمند سازی فرآیندها و بهبود رفاه کارکنان شهرداری تأکید ش

مردم ماهشهر از وضعیت دفع آب‌های سطحی و آب‌گرفتگی معابر گله‌مندند

بندر ماهشهر - امام جمعه شهرک طالقانی گفت: مردم شهرستان از وضعیت دفع آب‌های سطحی و آب‌گرفتگی معابر که منجر به تعطیلی مدارس شده است بسیار گله‌مندند.

شهردار سابق چمران با قید وثیقه آزاد شد

بندر ماهشهر - دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: شهردار سابق چمران با تودیع وثیقه آزاد شد.

شبکه بهداشت هندیجان و ماهشهر تفاهم نامه همکاری امضا کردند

اهواز – ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان گفت: با همکاری سازمان انتقال خون خوزستان و انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این شبکه و بندر ماهشهر سهمیه اختصاصی خون برای بیماران هموفیلی و تالاسمی این شهرستان تامین شد.

بیش از ۱۰ متهم در مورد پرونده شهردار چمران احضار و بازجویی شدند

بندر ماهشهر - دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر گفت: بیش از ۱۰ متهم در مورد پرونده تخلفات شهردار چمران احضار شده و مورد بازجویی قرار گرفتند.

مطالعات طرح جامع مدیریت پسماند در بندر ماهشهر آغاز شد

بندرماهشهر - ایرنا - رئیس شورای اسلامی ماهشهر از آغاز مطالعات طرح جامع مدیریت پسماند در این شهر خبر داد و گفت: با دعوت از سرمایه گذاران و کارشناسان آلمانی و به همت شهرداری ماهشهر مطالعات طرح جامع مدیریت پسماند شهری و نخاله های ساختمانی آغاز شد.

عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی و بهداشتی در ماهشهر آغاز شد

بندرماهشهر - ایرنا - عملیات اجرایی چهار طرح عمرانی و بهداشتی در مناطق روستایی بخش مرکزی بندر ماهشهر با هدف محرومیت زدایی از این مناطق روز چهارشنبه آغاز شد.

دو انتصاب جدید در وزارت صمت

​یک هفته پس از معارفه وزیر صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی گزینش مدیران خود را با دو انتصاب بر اساس اصل شایسته سالاری و جوان‌گرایی آغاز کرد.]]>