لامرد یکی از پایگاه‌های بزرگ تعزیه در کشور است/ تعزیه، ریشه در عمق ارادت مردم به اهل بیت دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه سوگواره تعزیه کشوری عاشورائیان گفت: شهرستان لامرد به عنوان یکی از پایگاه‌های بزرگ تعزیه در کشور مطرح است.]]>مطالب مرتبط

حضور زنده یاد «حسین محب‌اهری» در هیات عزاداری امام حسین(ع)+ فیلم

به تازگی فیلمی از زنده یاد «حسین محب‌اهری» منتشر شده که در آن درباره مراسم های تعزیه بویین زهرا در دوران کودکی‌اش می‌گوید.

تعیین ۲۵درصد سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس گفت: با یپگیری‌های انجام شده، ۲۵درصد از عوارض آلایندگی صنایع پارس جنوبی به عنوان سهم لامرد و مهر مشخص شده که در سال جدید اعمال می‌شود.

بسیاری از مشکلات ریشه در مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارد

دادستان دادسرای نظامی استان مرکزی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات ریشه در مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارد گفت: افتخار بزرگ "نظام اسلامی ایران" برخورداری از نیروهای مسلح سالم، متعهد و ولایی است.

روحانی: مردم ریشه مشکلات را بخوبی می شناسند

تهران - ایرنا - رییس جمهوری گفت: مردم در سختی هستند، اما مشکلات کشور را به خوبی می‌دانند و به طور کامل ریشه‌های داخلی و خارجی آن را می‌شناسند.

تخت جمشید، ریشه در پیغام صلح و دوستی ایرانیان دارد

شیراز-ایرنا- نماینده هیات فرهنگی و گردشگری کشور چین گفت: مجموعه جهانی تخت جمشید، ریشه در پیغام صلح و دوستی ایرانیان از دوران باستان تا زمان حال دارد.

تخت جمشید، ریشه در پیغام صلح و دوستی ایرانیان دارد

شیراز-ایرنا- نماینده هیات فرهنگی و گردشگری کشور چین گفت: مجموعه جهانی تخت جمشید، ریشه در پیغام صلح و دوستی ایرانیان از دوران باستان تا زمان حال دارد.

ارادت مردم البرز به خاندان نبوی+گزارش

دربهای حرم مطهر عموی امام زمان (عج) از مصلای نظرآباد به کشور عراق در میان استقبال البرزی ها بدرقه شد.

عشق و ارادت ایرانیان به اهل بیت علیهم السلام

گفتگوی ویژه اخبار قرآنی فردا با موضوع «علت عشق و ارادت ایرانیان به اهل بیت علیهم السلام» با حضور کارشناس مذهبی حجت الاسلام والمسلمین شرفخانی روی آنتن می‌رود.

25 درصد از عوارض آلایندگی پارس جنوبی، سهم مُهر و لامرد است

شیراز-ایرنا- نماینده مردم شهرستان های مُهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی گفت: 25 درصد از عوارض آلایندگی صنایع پارس جنوبی به این 2 شهرستان جنوبی استان فارس اختصاص یافت.

تربیت فاطمی ریشه در اصل توحید دارد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اصول تربیت فاطمی ریشه در اصل توحید دارد و عدالت، ایمان و معاد زیرساخت های شخصیت توحیدی هر فرد است.

چین ۱۰۰ پایگاه بزرگ بازیافت زباله احداث می‌کند

چین در نظر دارد تا پایان ۲۰۲۰، ۱۰۰ پایگاه مقیاسِ وسیعِ جدید، برای بازیافت زباله احداث کند. این بخشی از کمپین چین برای استفاده بهتر از منابع خود پس از ممنوعیت واردات زباله خارجی است.

تربیت فاطمی ریشه در اصل توحید دارد

اصول تربیت فاطمی ریشه در اصل توحید دارد و عدالت، ایمان و معاد زیرساخت‌های شخصیت توحیدی هر فرد است

تعیین ۲۵درصد سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی

سهم لامرد و مهر از آلایندگی صنایع پارس جنوبی اعمال می‌شود.

افزایش بازیافت در چین پس از ممنوعیت واردات پسماندهای خارجی

چین پس از گسترش ممنوعیت‌ در واردات زباله‌های خارجی به این کشور قصد دارد در کمپینی برای استفاده بهتر از منابع خود تا پایان سال آینده ۱۰۰ پایگاه جدید بازیافت در مقیاس بزرگ را راه‌اندازی کند.

نیاز کشور به ۱۲۰۰ پایگاه هلال احمر/تهیه طرح «ساماندهی و جذب امدادگران»

رییس جمعیت هلال احمر گفت‌: در حال‌ حاضر ۵۷۰ پایگاه در کشور داریم امابر اساس استانداردهای فدراسیون جهانی باید ۱۲۰۰ پایگاه با توجه به اقلیم گسترده ، راه‌های مواصلاتی، مناطق حادثه خیز داشته باشیم و تامین این تعداد پایگاه اقدامی نیست که جمعیت بتواند به تنهایی

جنگ تحمیلی و استقرار شرکت های بزرگ ملی ریشه مشکلات اهواز است

اهواز – ایرنا- رییس شورای شهر اهواز ریشه عمده مشکلات این کلانشهر را آسیبهای ناشی از جنگ تحمیلی و استقرار شرکت های ملی در آن دانست و تصریح کرد: جنگ سبب از بین رفتن زیرساخت ها و پناه آوردن ساکنان شهرهای جنگ زده به حاشیه اهواز شد.

ارتقاء شاخص های فرهنگی در گرو فرهنگ سازی صحیح است

خاش - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار خاش گفت:برخی از معضلات و مشکلات ریشه در فرهنگ مردم دارد که خواستار توجه و نظارت بیشتر دستگاه های مربوطه هستیم.

نقش مساجد در کاهش آسیب های اجتماعی بی بدیل است

قزوین - ایرنا - دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: ظرفیت مساجد به عنوان پایگاه ریشه دار معنوی و مردمی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر و بی بدیل است.

نقش مساجد در کاهش آسیب های اجتماعی بی بدیل است

قزوین - ایرنا - دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: ظرفیت مساجد به عنوان پایگاه های ریشه دار معنوی و مردمی برای کاهش آسیب های اجتماعی بسیار موثر و بی بدیل است.

آمریکا سه پایگاه در الانبار عراق دارد

رئیس کمیته امنیتی در شورای استان الانبار امروز (شنبه) اعلام کرد که نیروهای آمریکایی در سه پایگاه در این استان مستقر هستند.