رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مراکز فرهنگی و اجتماعی حاشیه شهرها در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند

‌حجت‌الاسلام قمی گفت: مراکز فرهنگی و اجتماعی که در حاشیه شهرها قرار دارند و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند.مطالب مرتبط

برنامه‌های نشاط اجتماعی در حاشیه شهرهای یزد اولویت باشد

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: برگزاری برنامه‌های مفید و مؤثر برای افزایش نشاط اجتماعی و شادی در میان مردم و جوانان حاشیه شهرها ضروری است و باید باهمکاری بخش‌های مختلف نسبت به آن اقدام کرد.

یزد| اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد

استاندار یزد با بیان اینکه اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد گفت: اجرای برنامه‌های اثربخش در مناطق حاشیه‌نشین سبب کاهش آمار جرم و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

سازمان تبلیغات اسلامی موظف است به سیل زدگان کمک کند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: بی‌تردید این سازمان نیز موظف است همه توان خود را برای کمک به آسیب دیدگان حوادث سیل بسیج کند

بسیج امکانات سازمان تبلیغات اسلامی برای کمک رسانی به مردم

احــکام مطالباتــی حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به مدیران کل و رؤسای مؤسسات و مجامع وابسته این سازمان برای کمک به آسیب دیدگان، مسافران و در راه ماندگان ابلاغ شد.

رویدادهای فرهنگی با اولویت آیین های بومی برگزار شود

رشت - ایرنا - استاندار گیلان بر لزوم افزایش نشاط اجتماعی در نوروز تاکید کرد و گفت: در اجرای رویدادهای فرهنگی - هنری طی ایام نوروز ، نمایش آیین و سنت های بومی محلی در اولویت قرار گیرد.

بسیج امکانات سازمان تبلیغات اسلامی سراسر کشور برای کمک رسانی به مردم حادثه دیده در سیل

احــکام مطالباتــی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به مدیران کل و رؤسای مؤسسات و مجامع وابسته این سازمان برای کمک به آسیب دیدگان، مسافران و در راه ماندگان ابلاغ شد.

اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی برای سیل‌زدگان

دستیار اجرایی رئیس سازمان تبلیغات از فعالیت‌های این سازمان برای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده و تامین آرامش روحی آنان خبر داد.

اعتکاف؛ فرصت تفکر و خودسازی

تهران - ایرنا - مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی از اعتکاف به عنوان یکی از ظرفیت‌های بزرگ مناسبت‌های دینی و اسلامی یاد کرد و گفت: این سنت حسنه فرصت خودسازی و بازگشت به درون را برای انسان در فضایی سراسر معنوی میسر می‌کند.

خدمت رسانی بی‌حاشیه اولویت شهرداری است/ تداوم بارندگی تا فردا

شهردار شیراز گفت: مجموعه شهرداری از روزها قبل در تلاش برای ممانعت از مواجهه با مشکل بود اما حجم بارندگی امروز، همه را غافلگیر کرد، اگرچه بدور از حاشیه‌ها خدمت رسانی صادقانه را در اولویت قرار داده‌ایم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب شد

اهواز - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مهدی نبی‌زاده را به عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب شد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی نبی‌زاده را به ‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب کرد.

افراد مجهول الهویه تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: افراد مجهول الهویه طی تفاهم نامه‌ای با سازمان بیمه سلامت تا سقف پنچ هزار نفر و به مدت حداکثر سه ماه تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

انتصاب مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان

حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی نبی‌زاده را به ‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب کرد.]]>

رییس مجلس: سیل زدگان گلستان حمایت می شوند

گرگان - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت که با پرداخت کمک های بلاعوض و تسهیلات کم بهره آسیب دیدگان سیل اخیر استان گلستان مورد حمایت قرار می گیرند.

رییس مجلس: سیل زدگان گلستان حمایت می شوند

گرگان - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت که با پرداخت کمک های بلاعوض و تسهیلات کم بهره آسیب دیدگان سیل اخیر استان گلستان مورد حمایت قرار می گیرند.

ثبت جهانی طاق‌بستان فعلا امکان‌پذیر نیست

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تا زمانی که آزادسازی حریم طاق بستان انجام نگیرد، نمی‌توانیم آن را در اولویت ثبت جهانی قرار دهیم.]]>

ثبت جهانی طاق‌بستان فعلا امکان‌پذیر نیست

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: تا زمانی که آزادسازی حریم طاق بستان انجام نگیرد، نمی توانیم آن را در اولویت ثبت جهانی قرار دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب شد

حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام محمدمهدی نبی‌زاده را به عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان منصوب کرد.

گزارش جامعی از وقوع سیل در استان گلستان به مقام معظم رهبری ارائه می‌شود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و نماینده مقام معظم رهبری گفت: برای تسکین آلام مردم از طرف سازمان تبلیغات اسلامی استان و شهرستان ستاد عملیات روانی و روحی تشکیل شود.

سیل زدگان گلستان 12 تا 13 میلیون تومان کمک بلاعوض می گیرند

گرگان - ایرنا - معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت که آسیب دیدگان از سیل اخیر دراستان گلستان کمک مالی 12 میلیون تومانی در روستاها و 13 میلیون تومانی در شهرها می گیرند.