رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مراکز فرهنگی و اجتماعی حاشیه شهرها در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند

‌حجت‌الاسلام قمی گفت: مراکز فرهنگی و اجتماعی که در حاشیه شهرها قرار دارند و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند.مطالب مرتبط

نقش تاثیرگذار سازمان تبلیغات اسلامی در تولید و ارتقای امنیت

معاون اجتماعی نیروی انتظامی در دیدار با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به نقش تاثیرگذار این سازمان در تولید و ارتقاء امنیت تاکید کرد.

مراکز امور سینمایی غیر مجاز البرز تحت پیگرد قرار می گیرند

کرج - ایرنا - مسئول امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: مراکز امور سینمایی غیر مجاز در این استان که به صورت غیر قانونی در حال فعالیت هستند، تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

طرح های پژوهشی ادبیات کُردی حمایت می شوند

سنندج - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به اینکه انجمن های فرهنگی و ادبی فضایی برای نقد و بررسی مسائل فرهنگی و ادبی در جامعه هستند، گفت: طرح های پژوهشی حوزه ادبیات کُردی از سوی این اداره کل مورد حمایت مالی قرار می گیرند.

دولت از تولید آلات موسیقی در سنندج حمایت می کند

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان بر توسعه اقتصادی فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کرد و گفت: طرح های تولید آلات موسیقی با توجه به ظرفیت موجود هنرمندان سنندجی، از سوی دولت مورد حمایت قرار می گیرند.

پوشش ۴۵۰ مدرسه گیلان در طرح شورای فرهنگی روستاها

انزلی- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: ۴۵۰ مدرسه و حدود ۱۰ هزار دانش آموز در قالب اجرای طرح شورای فرهنگی روستاها در استان گیلان تحت پوشش قرار می گیرند.

معاونان فرهنگی دانشگاه ها خطاب به مجلسی ها بیانیه صادر کردند

تهران - ایرنا - معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور بیانیه ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستند به بودجه فرهنگی 98 مراکز آموزش عالی توجه بیشتری داشته باشند.

حمایت از شرکت های دانش بنیان در استان قزوین در اولویت است

قزوین- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیانی که به تجاری سازی محصول رسیده اند باید در اولویت برنامه های حمایتی مدیران استان قرار گیرد.

انتصاب مدیرکل امور مجامع و مؤسسات وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی احسان الدین شریفی را به‌عنوان مدیرکل امور مجامع و مؤسسات وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

انتصاب مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران

تهران- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام علی‌اصغر سهرابی را به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران منصوب کرد.

اردوی راهیان نور در اولویت برنامه فرهنگی وزارت علوم

معاون فرهنگی وزارت علوم عنوان کرد: اردوی راهیان نور در اولویت برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی قرار دارد.

چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برای سازمان تبلیغات، یک مانور است

محمدمهدی دادمان «دستیار ارشد» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در همایش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح و تبیین برنامه‌های این سازمان در چهل سالگی انقلاب پرداخت.

مقابله با تبلیغات سوء دشمن تکلیف اولویت دار مبلغان دینی است

اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مقابله با تبلیغات سوء دشمن و تهاجم نرم بدخواهان نظام و تلاش برای ارتقای دینی و معنوی جامعه، تکلیف اولویت دار مبلغان دینی است.

ضرورت ساماندهی حاشیه نشینی در زاهدان و چابهار

‌استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه مشترک شورای مسکن و ستاد بازآفرینی شهری که با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و با هدف بررسی مشکلات حاشیه نشینی استان و ساماندهی مسکن روستایی واقع در حریم شهرها برگزار شد، گفت: ساماندهی حاشیه نشینی در زاهدان و چا

حجت‌الاسلام سهرابی مدیر تبلیغات اسلامی تهران شد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام علی‌اصغر سهرابی را به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران منصوب کرد.

تاکید معاونان فرهنگی دانشگاه‌ها بر توجه به بخش فرهنگی و اجتماعی در بودجه 98

معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص ضرورت اهتمام به تقویت بخش فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و تأمین منابع لازم در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ بیانیه ای را صادر کردند.

درخواست معاونان فرهنگی دانشگاه ها از نمایندگان/تفکیک بودجه فرهنگی

معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در راستای تاکید بر ضرورت اهتمام به تقویت بخش فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها بیانیه ای صادر کردند.

برنامه های سازمان تبلیغات برای چهل سالگی انقلاب تشریح شد

محمدمهدی دادمان «دستیار ارشد» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در همایش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح و تبیین برنامه‌های این سازمان در چهل سالگی انقلاب پرداخت.

بانوان شورای شهرها برای تحقق عدالت اجتماعی تلاش کنند

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری لرستان بر لزوم حضور فعال زنان در شوراهای اسلامی شهرها تاکید کرد.]]>

حجت‌الاسلام سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران شد

حجت‌الاسلام‌ محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام علی‌اصغر سهرابی را به‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران منصوب کرد.

تاکید معاونان فرهنگی دانشگاه‌ها بر توجه به بخش فرهنگی در بودجه 98

معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص ضرورت اهتمام به تقویت بخش فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و تأمین منابع لازم در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ بیانیه ای را صادر کردند.