رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مراکز فرهنگی و اجتماعی حاشیه شهرها در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند

‌حجت‌الاسلام قمی گفت: مراکز فرهنگی و اجتماعی که در حاشیه شهرها قرار دارند و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند.مطالب مرتبط

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مراکز فرهنگی و اجتماعی حاشیه شهرها در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند

‌حجت‌الاسلام قمی گفت: مراکز فرهنگی و اجتماعی که در حاشیه شهرها قرار دارند و به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند در اولویت حمایت‌ها قرار می‌گیرند.

اولویت سازمان تبلیغات تاسیس پایگاه فرهنگی اجتماعی درحاشیه شهرهاست

گرگان- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: موضوع تاسیس پایگاه های فرهنگی اجتماعی در حاشیه شهرها جزو اولویت های سازمان تبلیغات اسلامی است که تلاش می کنیم در تمام استان های کشور اجرا شود.

تغییر دیگری در سازمان تبلیغات اسلامی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی محمد روح الامینی را به‌عنوان «معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی» این سازمان منصوب کرد.

آسیب های اجتماعی محور تبلیغات محیطی در قم باشد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به کمبود تبلیغات محیطی پیرامون آسییب های اجتماعی گفت: باوجوداینکه حدود 600 تابلو و بیلبورد در سطح شهر وجود دارد این اشکال به ما مسئولان وارد است که چرا هیچ پیام فرهنگی در سطح شهر مشاهده نمی‌شود.

«فارابی» مرجع رد یا تأیید فیلمنامه نیست/ «حمایت عام» نداریم

معاون فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی تأکید کرد: «حمایت عام» از همه فیلم‌ها در دستور کار بنیاد سینمایی فارابی قرار ندارد اما حمایت از فیلم‌هایی با اولویت‌های فرهنگی، از برنامه‌های اصلی بنیاد به شمار می‌رود.

با حکم رییس سازمان تبلیغات انجام شد

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی طی احکام جداگانه ای اعضای هیئت مدیره موسسه فرهنگی، اطلاع‌رسانی تبیان را منصوب کرد.

پاسخگویی نیازهای فرهنگی واجتماعی ضامن توسعه شهرهاست

اصفهان- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر داران پاسخگویی به نیازهای فرهنگی و اجتماعی مخاطبان را ضامن بقا و توسعه‌ شهرها دانست و گفت: افتتاح خانه فرهنگ و هنر این منطقه آغاز خوبی برای تحقق این مهم است.

تکمیل طرح های نیمه تمام آموزشی در اولویت قرار گیرد

شیراز- ایرنا- سه تن از نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی در سخنانی در حاشیه بازدید از چهار طرح بزرگ آموزش و پرورش در شیراز، اولویت بخشی دولت به تکمیل این طرح های نیمه تمام را خواستار شدند.

ایرادات رئیس شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان

رئیس شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان ابهامات و اشکالات لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان راتشریح کرد .

اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر جزو اولویت کاری قرار گیرد

ارومیه – استاندار آذربایجان غربی گفت: بحث اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر می تواند در بحث مقابله با شیوع اعتیاد بسیار کمک کننده باشد و باید جزو اولویت ها قرار گیرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در گرگان: عزت و حیات مسلمانان در مبارزه با ظلم و کفر است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: عزت و حیات مسلمانان در سایه مبارزه با ظلم و کفر است، ما طالب حیات عزتمند هستیم.

تلاش سازمان تبلیغات اسلامی بر تقویت مردمی شدن تبلیغ دین است

گرگان- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: تلاش سازمان تبلیغات تقویت مردمی شدن تبلیغ دین است.

دلایل عدم استفاده از مددکاران اجتماعی/ضرورت ایجادسازمانی خاص

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی به لزوم ایجاد سازمان نظام مددکاری اجتماعی اشاره کرد و گفت: دولت باید از مددکاران اجتماعی هم حمایت کند چرا که آنها سفیران سلامت اجتماعی هستند.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیتهای فرهنگی کیش حمایت می کند

کیش - ایرنا - براساس تفاهمنامه امضا شده بین مدیرعامل منطقه آزاد کیش و معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این وزارتخانه از توسعه و تقویت فعالیت های فرهنگی و نمایشگاهی درجزیره گردشگری کیش حمایت می کند.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیتهای فرهنگی کیش حمایت می کند

کیش - ایرنا - براساس تفاهمنامه امضا شده بین مدیرعامل منطقه آزاد کیش و معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این وزارتخانه از توسعه و تقویت فعالیت های فرهنگی و نمایشگاهی درجزیره گردشگری کیش حمایت می کند.

اعلام حمایت از «فارس من» در اصفهان/ ماجرای علاقه کره‌ای‌ها به میل‌های باستانی

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ضمن اعلام حمایت از سامانه «فارس من» گفت: به عنوان بخشی از بدنه مدیریت شهری دغدغه‌هایی داریم اما به دلیل گستردگی شهر از برخی مطالبات مردم غافل می‌شویم، با توجه به آغاز به کار سامانه جدید خبرگزاری

برخورد قضایی با مراکز غیرمجاز و جوجه‌ریزی غیرقانونی

مدیرکل دامپزشکی استان یزد با تاکید بر لزوم پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان گفت: مراکز غیرمجازی که اقدام به جوجه‌ریزی کنند مورد پیگیری و برخورد قضایی قرار می‌گیرند.]]>

«معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی» سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد

حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی محمد روح الامینی را به‌عنوان «معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی» این سازمان منصوب کرد.

جنگ فرهنگی تعارف ندارد/عزت ما در سایه مبارزه با شیطان بزرگ است

گرگان- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه جنگ فرهنگی با کسی تعارف ندارد، گفت: عزت ما در سایه مبارزه با شرک جهانی و شیطان بزرگ است.

سمن های قزوین طرح های خود را به استانداری ارایه دهند

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با فراخوان حمایت از طرح و برنامه های پیشنهادی سازمان های مردم نهاد استان، گفت: دبیران سمن ها طرح های خود را حداکثر تا پایان آبان ماه جاری به دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تحویل دهند.