پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کشور را از گردنه‌های سخت عبور می‌دهد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ‌با بیان اینکه ولایت‌پذیری، لازمه عبور از شرایط سخت کنونی است گفت: پیروی از ولایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب‌ کشور را از گردنه های سخت عبور می‌دهد.مطالب مرتبط

انقلاب با کمک مردم از گردنه های سخت عبور می کند

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: انقلاب اسلامی ایران با حمایت و همراهی مردم از گردنه های سخت پیش روی خود عبور می کند.

هوشیاری و دوراندیشی رهبر معظم انقلاب باید مدل کار استان‌ها شود

وزیر کشور گفت: دشمن به دنبال این هست که فشار را بر مردم افزایش دهند تا میزان نارضایتی مردم را بالا ببرند.رهبر معظم انقلاب قبل از همه شورای هماهنگی سران قوا را تشکیل دادند، پس هوشیاری و دوراندیشی ایشان باید مدل کار استان ها شود.

صفارهرندی: با رهنمود رهبری آرامش به بازار ارز بازگشت

تهران-ایرنا- محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، آرامش به بازار ارز بازگشت و تغییر بزرگی در آن به وجود آمد.

صفارهرندی: با رهنمود رهبری آرامش به بازار ارز بازگشت

تهران-ایرنا- محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، آرامش به بازار ارز بازگشت و تغییر بزرگی در آن به وجود آمد.

همخوانی زیبای مردم قم در حضور رهبر معظم انقلاب

مردم قم صبح امروز در دیدار رهبر معظم انقلاب سرود زیبایی را همخوانی کردند.

رهبر معظم انقلاب درگذشت والده سرلشکر موسوی را تسلیت گفتند

رهبر معظم انقلاب با صدور پیامی در گذشت والده فرمانده کل ارتش را تسلیت گفتند.

نگاهی به حماسه غرور آفرین استقبال مردم پاکستان از رهبر معظم انقلاب

همزمان با فرا رسیدن 33 اُمین سالگرد حماسه آفرینی مردم مسلمان پاکستان در استقبال باشکوه از رهبر معظم انقلاب که آن سال ها رئیس جمهور ایران اسلامی بودند این اتفاق تاریخی را بازخوانی خواهیم کرد.

مردم قم با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می کنند

تهران - ایرنا - همزمان با سالروز قیام تاریخی مردم قم علیه رژیم پهلوی در نوزدهم دی‌ماه 1356، هزاران نفر از مردم این شهر تا ساعتی دیگر با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می کنند.

پرچم اعتلای ارزش های دینی در جهان بر دوش رهبر معظم انقلاب است

سنندج - امام جمعه شهر بیجار گفت: امروز پرچم اعتلای ارزش های دینی در جهان بر دوش رهبر معظم انقلاب است و ایران اسلامی یه عنوان سرآمد وحدت در جهان اسلام شناخته می شود.

جمعی از مردم قم با رهبر معظم انقلاب دیدار خواهند کرد

جمعی از مردم قم به مناسبت سالگرد قیام 19 دی امروز(چهارشنبه) با رهبر معظم انقلاب دیدار خواهند کرد.

جمعی از مردم قم با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند

جمعی از مردم قم به مناسبت سالگرد قیام ۱۹ دی امروز(چهارشنبه) با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

دیدار ۱۹ دی مردم قم با رهبر انقلاب هرگز فراموش نخواهد شد

قم - امام جمعه قم، دیدار مردم قم در روز ۱۹ دی با رهبر معظم انقلاب را برای این شهر تاریخی و به یادماندنی دانست و گفت: ایشان قیام ۱۹ دی مردم قم را نقطه عطفی برای انقلاب اسلامی نامیدند.

رهبر معظم انقلاب درگذشت والده فرمانده کل ارتش را تسلیت گفتند

تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی درگذشت والده امیر سرلشگر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.

رهبر معظم انقلاب درگذشت والده فرمانده کل ارتش را تسلیت گفتند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی کل قوا در پیامی درگذشت والده سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.

روایتی برای اندیشیدن/ رهبر انقلاب چگونه فتنه براندازی نظام را مدیریت کردند؟

همه چیز از یک پیشنهاد شروع شد؛ واکاوی زوایای پیدا و پنهان مقطعی فراموش نشدنی از تاریخ کشور یعنی سال ۸۸ با مولود نامیمونی به نام فتنه. وجهه اصلی ورود به این آشفته بازار مکاران، بازخوانی آن دوره عبرت‌آموز با تمرکز بر برخی رویکردها و تدابیر رهبر معظم انقلاب

پیشگامان استقلال کشور

کاریکاتور/ رهبر معظم انقلاب: دانشجویان ایرانی در هر نقطه‌ای می‌توانند پیشگام بی‌نیاز کردن کشور از بیگانگان باشند

سخنان رهبر انقلاب درباره آیه‌ای که به یاری خداوند اشاره می‌کند

رهبر معظم انقلاب یاری خداوند به موسی(ع) در قبال دشمنی فرعون را درسی برای ملت ایران در مقابل دشمنی آگاهانه فراعنه عالم معرفی کرد.

عیادت نماینده رهبر انقلاب از آیت‌الله مؤمن

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب، از آیت الله محمد مؤمن عیادت کرد.

رهبری، شریعت و مردم عامل پیروزی انقلاب

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا: رهبر انقلاب توانستند با تمامی استاندار‌هایی که امام خمینی (ره) تعیین کرده بودند، انقلاب را رهبری کنند و امروز انقلاب یک قدرت بالنده و توفنده در دنیاست.

قم تا پای جان در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌است

شورای هماهنگی اصولگرایان قم در لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نوزدهم دی‌ماه بر دفاع از آرمان‌های انقلاب و کوتاه کردن دست خائنان از مرکز انقلاب اسلامی تأکید کرد.