بوشهر|وزیر ارشاد مشکل اعتبار مجتمع هنری فرهنگی شهرستان جم را برطرف کرد

فرماندار جم گفت: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان جم، مشکل تامین اعتبار ساختمان نیمه تمام مجتمع هنری فرهنگی بخش ریز برطرف شد.مطالب مرتبط

بوشهر میزبان جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: جشنواره فرهنگی و هنری به مناسبت روز ملی خلیج فارس به میزبانی بوشهر برگزار می شود.

اسکان اضطراری مسافران در مجتمع‌های فرهنگی هنری فارس

مجتمع‌های فرهنگی هنری تمام شهرستان‌های فارس و شیراز برای اسکان حادثه دیدگان اختصاص یافت.

برگزاری برنامه های فرهنگی بدون مجوز در کافه ها مشکل ساز است

بوشهر- ایرنا- معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه های فرهنگی که بدون مجوز در کافه های سنتی برگزار می شود ممکن است ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی به دنبال داشته باشد و ایجاد مشکل کند.

برگزاری برنامه های فرهنگی بدون مجوز در کافه ها مشکل ساز است

بوشهر- ایرنا- معاون فرهنگی اداراه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه هایی که فرهنگی که بدون مجوز در کافه های سنتی برگزار می شود ممکن است ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی به دنبال داشته باشد وایجاد مشکل کنند.

بوشهر میزبان جشنواره فرهنگی هنری روز ملی خلیج فارس شد

بوشهر-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این استان میزبان جشنواره فرهنگی و هنری به مناسبت روز ملی خلیج فارس شد.

150 برنامه فرهنگی و هنری در خراسان شمالی برگزار می شود

بجنورد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری ١٥٠ برنامه فرهنگی و هنری توسط ادارات شهرستان ها، انجمن ها، مراکز و موسسات فرهنگی و هنری در ایام نوروز ٩٨ خبر داد.

مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار ویژه تربت حیدریه میانگین پیشرفت فیزیکی مجتمع فرهنگی و هنری پیشکوه این شهرستان را 60 درصد اعلام کرد و گفت: عملیات اجرایی این طرح که در زمینی به مساحت 9 هزار متر مربع در منطقه گردشگری پیشکوه آغاز شده از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخو

۱۵۰ برنامه فرهنگی و هنری در خراسان شمالی برگزار می‌شود

بجنورد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری ١٥٠ برنامه فرهنگی و هنری توسط ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن‌ها، مراکز و مؤسسات فرهنگی و هنری در ایام نوروز ٩٨ خبر داد.

پیشرفت 60 درصدی مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه تربت حیدریه

مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه تربت حیدریه 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

استاندار بوشهر: درخواست ما ارتقای تخت‌های بیمارستان تأمین اجتماعی عسلویه است

استاندار بوشهر از افزایش ۲۸۳ درصدی سرانه ورزشی و رشد ۶۲ درصدی تخت‌های بیمارستانی در استان بوشهر خبر داد و گفت: درخواست اول ما مجتمع فرهنگی عسلویه است که نیاز به اعتبار ۱۵ میلیاردی دارد و درخواست دوم از وزارت رفاه، ارتقا تخت‌های بیمارستان تأمین اجتماعی عسل

استاندار بوشهر: درخواست ما ارتقا تخت‌های بیمارستان تأمین اجتماعی عسلویه است

استاندار بوشهر از افزایش ۲۸۳ درصدی سرانه ورزشی و رشد ۶۲ درصدی تخت‌های بیمارستانی در استان بوشهر خبر داد و گفت: درخواست اول ما مجتمع فرهنگی عسلویه است که نیاز به اعتبار ۱۵ میلیاردی دارد و درخواست دوم از وزارت رفاه، ارتقا تخت‌های بیمارستان تأمین اجتماعی عسل

تولید و اجرای برنامه های شاد هنری در مناطق سیل زده

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی وقوع سیل در مناطق مختلف کشورمان، به تمامی حوزه‌های ستادی و استانی این وزارتخانه دستور تولید آثار و برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری در این مناطق را صادر کرد.

آذربایجان شرقی| لازمه بقا و دوام برنامه‌های فرهنگی تقویت تشکل‌ها و انجمن‌ها هنری مردمی است

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی لازمه بقا و دوام برنامه‌های فرهنگی را در تشکیل و تقویت تشکل‌ها و انجمن‌ها هنری دانست و گفت: باید هنرمندان و اهالی فرهنگ برای برگزاری مراسمات و جشنوارهای فرهنگی و هنری پیش‌قدم شوند.

پیام معاون هنری وزیر ارشاد به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی هنرهای نمایشی پیامی را صادر کرد.

وعده روحانی به مردم استان بوشهر

روحانی در جمع مردم بوشهر درباره برطرف کردن مشکلات این استان گفت: مردم استان و بویژه عسلویه مشکل محیط زیست دارند؛ باید ظرف ۳ ماه آینده طرح آن به دولت بیاید.

پیام معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی

سیدمحمدمجتبی حسینی، معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن «روز ملی هنرهای نمایشی» تاکید کرد این روز، زمان سزاواری است که به ستایش رنج‌های هنر تئاتر و نکوداشت دسترنج هنرمندان آن برخیزیم.

لزوم تولید آثار و برنامه‌های شاد فرهنگی در مناطق سیل‌زده

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی وقوع سیل در مناطق مختلف کشورمان، به تمامی حوزه‌های ستادی و استانی این وزارتخانه دستور تولید آثار و برنامه‌های شاد فرهنگی و هنری در این مناطق صادر کرد.

کتاب فرهنگ عامه منطقه دشتی رونمایی شد

بوشهر-ایرنا- مراسم رونمایی کتاب 'تاش' درمورد آداب، رسوم و ضرب المثل ها و فرهنگ عامه مردم منطقه دشتی نوشته عباس پورمحمودی در تالار مجتمع فرهنگی و هنری خورموج برگزار شد.

پیش بینی اعتبار ۱۵۰۰ میلیاردی برای طرح های بوشهر

بوشهر- رئیس جمهور کشورمان از پیش بینی اعتبار یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی برای طرح های مختلف استان بوشهر در جریان سفر روز یکشنبه خبرداد.

افتتاح و اجرای چهار طرح بندری در بوشهر آغاز شد

بوشهر- ایرنا- بهره‌برداری و اجرای چهار طرح توسعه بندری مجتمع نگین روز یکشنبه همزمان با سفر رئیس جمهوری درآیینی با حضور وزیر راه و شهرسازی در بوشهر آغاز شد.