بوشهر|وزیر ارشاد مشکل اعتبار مجتمع هنری فرهنگی شهرستان جم را برطرف کرد

فرماندار جم گفت: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان جم، مشکل تامین اعتبار ساختمان نیمه تمام مجتمع هنری فرهنگی بخش ریز برطرف شد.مطالب مرتبط

تکمیل مجتمع فرهنگی - هنری گرگان لنگ اعتبار است

گرگان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت که تکمیل ساختمان نیمه تمام مجتمع فرهنگی - هنری گرگان معطل اعتبار مانده است.

حرکت بومرنگی مجتمع سابق فرهنگی و هنری فاروج

بجنورد- ایرنا- مجتمع ناتمام فرهنگی و هنری شهرستان فاروج که چند سال پیش از دست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خارج شده بود، بر اساس توافقی که پنجشنبه پیش با حضور استاندار خراسان شمالی در شورای اداری این شهرستان صورت گرفت، به این اداره بازگردانده شد.

تکمیل مجتمع فرهنگی هنری شهر امام حسن (ع) تسریع شود

بوشهر - فرماندار شهرستان دیلم گفت:‌ تکمیل مجتمع فرهنگی هنری شهر امام حسن (ع) تسریع شود تا در دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

حمایت‌های لازم برای تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری آستارا انجام می‌شود

آستارا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به نیمه کاره بودن پروژه مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان، تأکیدکرد: حمایت‌های لازم برای رفع مشکلات و تکمیل این پروژه انجام می شود.

تهران| معضل سرقفلی کسبه اسلامشهر با اصلاح دستور العمل‌های ابلاغی برطرف شد

فرماندار شهرستان اسلامشهر با اشاره به مشکل اجرای قانون سرقفلی و مالکیت صنوف در این شهرستان گفت: با حمایت‌های وزیر دادگستری و اصلاح برخی بخشنامه‌ها مشکل کسبه شهرستان اسلامشهر در زمینه سرقفلی برطرف و با ابلاغ به دستگاه قضایی شهرستان لازم‌الاجرا شد.

اختصاص400 میلیارد ریال برای ساخت مجتمع فرهنگی شاهرود

شاهرود- ایرنا- فرماندار شاهرود گفت: در سفر ریاست جمهوری ، ساخت یک مجتمع فرهنگی- هنری با اعتبار 400 میلیارد ریال در شاهرود به تصویب رسید.

توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری نیازمند تعامل و همراهی جمعی است

بوشهر - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: توسعه برنامه‌های فرهنگی و هنری نیازمند تعامل و همراهی جمعی است.

مشکل بیمارستان دیر باید برطرف شود

بوشهر - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان دیر به یک پروژه مشکل دار تبدیل شده است و باید برای رفع آن اهتمام جدی شود.

دادستانی فردیس مشکل معارض سه مدرسه را برطرف کند

کرج - ایرنا - مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و شهرستان فردیس ازدادستانی عمومی و انقلاب شهرستان فردیس خواست با توجه به کمبود فضای آموزشی در این شهرستان مشکل معارض سه مدرسه را برطرف کند.

دریافت مجوز فعالیت فرهنگی و هنری برای بخش غیردولتی تسهیل می‌شود

بوشهر - مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دریافت مجوز فعالیت فرهنگی و هنری برای بخش غیردولتی تسهیل می‌شود.

برنامه های فرهنگی و هنری همزمان با دهه فجر در مرند برگزار می شود

تبریز- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند گفت: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در شهرستان برگزار می شود.

آیین نکوداشت مفاخر فرهنگی شهرستان گرمی

آیین نکوداشت استاد پاشاپور و استاد داودی (شعرای فقید) از مفاخر ادبی و فرهنگی شهرستان گرمی در مجتمع فرهنگ و هنری حافظ این شهر برگزار شد.

هزار و 312 اثر در جشنواره فرهنگی هنری تسنیم رقابت می کنند

مشهد- ایرنا- معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از ثبت و پذیرش هزار و 312 اثر فرهنگی هنری برای رقابت در چارچوب سومین جشنواره ملی فیلم، فیلمنامه و عکس تسنیم در مشهد خبر داد.

سند توسعه فرهنگی اجتماعی استان بوشهر تدوین شد

معاون استاندار بوشهر از تدوین سند توسعه فرهنگی اجتماعی استان بوشهر خبرداد و گفت: بر اساس این سند بخشی از برنامه مربوط به فرهنگ و ارشاد اسلامی است که باید برای اجرای برنامه‌ها و طرح‌ها برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود.

آغاز عملیات اجرایی احداث مجتمع اقامتی بین راهی «مزجی» آزادشهر

با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عملیات اجرایی احداث مجتمع اقامتی بین راهی «مزجی» با اعتبار ٣٠ میلیارد تومان در شهرستان آزادشهر آغاز شد.

گسترش مناسبت های فرهنگی با دنیا برنامه وزارت ارشاد است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: گسترش مناسبت های فرهنگی ایران با سایر نقاط دنیا در دستور کار این وزارتخانه است.

امامان جمعه نقش محوری درفعالیت های فرهنگی دارند

گناوه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: امامان جمعه و جماعات در شهرستان‌ها همواره همراه و یاور برنامه های حوزه فرهنگی نقش محوری در این امر مهم دارند.

مشکل کمبود سوخت در نوغاب برطرف شد

بیرجند - ایرنا - فرماندار درمیان گفت: 150 هزار لیتر نفت سفید در 24 ساعت گذشته به روستای نوغاب ارسال و مشکل کمبود سوخت در این روستا برطرف شد.

آغاز ساخت و احدهای جدید مسکن مهر در فاز 8 پردیس/ مشکل نصبیات فاز 11 برطرف شد

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه ساخت واحدهای جدید مسکن مهر در فاز 8 پردیس که متوقف شده بود برطرف شده است گفت: مشکل تحویل نصبیات پروژه‌های مسکن مهم پردیس در فاز 11 در حال برطرف شدن است .

وزارت فرهنگ از بخش خصوصی در بازارهای جهانی حمایت می کند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این وزارتخانه مانع زدایی و حمایت از حضور فعال بخش خصوصی در بازارهای جهانی محصولات و آثار فرهنگی هنری را بطور جدی پیگیری می کند.