بوشهر|وزیر ارشاد مشکل اعتبار مجتمع هنری فرهنگی شهرستان جم را برطرف کرد

فرماندار جم گفت: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان جم، مشکل تامین اعتبار ساختمان نیمه تمام مجتمع هنری فرهنگی بخش ریز برطرف شد.مطالب مرتبط

بوشهر|وزیر ارشاد مشکل اعتبار مجتمع هنری فرهنگی شهرستان جم را برطرف کرد

فرماندار جم گفت: در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان جم، مشکل تامین اعتبار ساختمان نیمه تمام مجتمع هنری فرهنگی بخش ریز برطرف شد.

وزیر ارشاد: مشکلات فرهنگی هنری استان بوشهر بررسی می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: در سفر به استان بوشهر ضمن بررسی مشکلات فرهنگی هنری، برترین‌های دومین سوگواره تعزیه خوانی در جم معرفی می‌شود.

حل مشکلات فرهنگی و هنری استان بوشهر در دستور کار قرار می‌گیرد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی و هنری مناطق مختلف استان بوشهر در دستور کار قرار می گیرد.

400 کانون فرهنگی هنری مساجد در استان بوشهر فعالیت دارند

بوشهر- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: مساجد این استان با برخورداری از 400 کانون فرهنگی هنری فعال از استان های پیشتاز در کشور است.

زیرساخت‌های فرهنگی شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر توسعه می‌یابد

بوشهر - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: گام های مثبتی برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی شهرستان های جنوبی استان بوشهر برخواهیم داشت.

اعتبار فوری برای رفع مشکلات نشریه ها و هنرمندان سیرجان

در جلسه ای با حضور معاون پارلمانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مشکلات نشریات ، هنرمندان و کانونهای فرهنگی و هنری مساجد سیرجان بررسی شد .

فیلمنامه خوانی در سالن مولانای قزوین

کارگاه فیلمنامه خوانی دو فیلم حیوان و روتوش در سالن مولانا مجتمع فرهنگی هنری ارشاد قزوین برگزار شد.

حقوق شهروندی به جشنواره های وزارت ارشاد پیوست می‌شود

تهران- ایرنا- دستیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از الزامی شدن پیوست حقوق شهروندی در تمام جشنواره‌ها و رویدادهای فرهنگی هنری این وزارتخانه خبر داد.

مشکل پست‌های سازمانی کانون‌های فرهنگی تربیتی به‌زودی حل می‌شود

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش‌وپرورش در آئین اختتامیه جشنواره کانون‌ها از حل مشکل پست‌های سازمانی کانون‌های فرهنگی تربیتی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

سفر وزیر ارشاد به روسیه

ایرنا -سن پترزبورگ - «سید عباس صالحی»وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که برای شرکت در همایش بین المللی فرهنگی سن پترزبورگ به پایتخت فرهنگی روسیه سفر کرده است از انستیتو شرق شناسی این شهر بازدید، با ایران شناسان روس دیدار و در نشست تخصصی حفظ آثار باستانی شرکت کر

مشکل بیمه کارگران هفت تپه حل شد

دزفول - ایرنا - فرماندار شهرستان شوش گفت: مشکل بیمه کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با کمک استاندار خوزستان برطرف شد.

تعزیه را نباید دست کم گرفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تعزیه را هنری ترکیبی و عاملی برای حیات اجتماعی در حوزه‌های مختلف دانست و شهرستان «لامرد» را یکی از پایگاه‌های مهم تعزیه برشمرد.

برطرف شدن مشکل آب شرب مهمترین مطالبه مردم خوی از رئیس جمهور است

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی گفت: برطرف شدن مشکل آب شرب با صادر کردن مجوز احداث سد غازان مهم‌ترین مطالبه مردم خوی از رئیس‌جمهور در سفر آتی وی به آذربایجان غربی است.

وزیر ارشاد در لامرد: تعزیه میدان‌دار هنرهای آئینی؛ ریشه تعزیه محبت به اهل بیت(ع) است

وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: در ایران و حوزه آئینی هنرهای دیگری هم داریم اما تنها یک رشته ایستا و هنری که بتواند میدان‌دار باشد و تمام هنرها را به‌هم پیوند دهد، تعزیه است.

مشکل کمبود آب شرب روستای دوشان سنندج برطرف می شود

سنندج - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار سنندج گفت: به زودی با احداث یک خط انتقال جدید 160 میلیمتری آب به روستای دوشان، مشکل کمبود آب شرب این روستا برطرف می شود.

برنامه های فرهنگ و هنری در روز همبستگی با ملت فلسطین

تهران-ایرنا- فرهنگستان هنر با همکاری کمیسیون ملی یونسکو و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 نوامبر، روز همبستگی با مردم فلسطین، را با برنامه‌های فرهنگی و هنری گرامی می‌دارد.

سهم سه مرکز هنری از قراردادهای میلیاردی وزارت ارشاد در سال ۹۷

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فهرستی از قراردادهای منعقد شده این وزارتخانه در سال ۹۷ را منتشر کرد که برخی سرفصل‌های آن مرتبط با فعالیت‌های سه مرکز هنری است.

مجوز‌های وزارت ارشاد فقط تا پایان سال جاری اعتبار دارند!

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌‌ای اعلام کرد حداکثر اعتبار مجوزهای قبلی صادر شده از سوی این وزارتخانه تا پایان سال جاری است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به روسیه می رود

مسکو - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای شرکت در هفتمین همایش بین المللی فرهنگی سن پترزبورگ به روسیه سفر می کند.

کمبود اعتبار مهمترین مشکل ورزش خراسان رضوی است

گناباد- ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، کمبود اعتبار را مهمترین مشکل ورزش این استان دانست و خواستار توجه بیشتر مسئولان ذیربط به رفع این مشکل شد.