انجمن ادبیات داستانی بسیج فراخوان داد
مطالب مرتبط

فراخوان نقد ادبیات داستانی منتشر شد

انجمن ادبیات داستانی بسیج از عموم منتقدان ادبی ،‌دانشجوبان ، نویسندگان و اهالی نظر دعوت می نماید در اولین دوره از فراخوان نقد ادبی ، در نقد گزیده ای از ادبیات داستانی معاصر شركت نمایند.

سهم اقتباس ادبی در ارتقای کیفی آثار سینما غیر قابل انکار است

تهران - ایرنا - مدیر انجمن سینمای ایران با بیان آنکه بر هیچکس پوشیده نیست که ادبیات داستانی پشتوانه بسیاری از فعالیت های فرهنگی - هنری ما در سینما، تئاتر، فیلم کوتاه و برنامه‌های تلویزیونی قرار گیرد گفت: دغدغه سینماگران و مسوولان برای تبلیغ کتاب از طریق س

نامه‌نگاری اکبری دیزگاه و مدیر عامل بنیاد ادبیات داستانی

فراخوان عمومی شرکت در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر اعلام شد

فراخوان عمومی برای حضور اتحادیه‌ها، انجمن ها ،خانه‌های مد و موسسات هنری مد و لباس فجر اعلام شد.

حکایت ۲۰ سال انجمن صنفی گالری‌دارها و خبرهای جدید

اطلاعیه فراخوان عضویت در انجمن صنفی کارفرمایی نگارخانه‌داران استان تهران در نشریات کثیرالانتشار منتشر شده و این تشکل پس از ۲۰ سال در آستانه تاسیس قرار گرفته است. مدیر گالری گلستان یکی از اعضای هیات موسس این تشکل از آخرین خبرهای این انجمن می‌گوید.

نقش کلیدی انجمن‌های علمی دانشگاه در رفع چالش‌های جامعه

رییس هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب ایران گفت: انجمن‌های دانشگاه سرمایه علمی کشور هستند، زیرا با بسیج اساتید دانشگاه در خدمت حل مشکلات و چالش‌های جامعه قدم بر می داریم.

فراخوان طرح مشارکت و ایده پردازی فرزندان روح الله

در آستانه 30 سالگی صدور فرمان تشکیل بسیج دانشجویی توسط حضرت امام خمینی (ره) ، فراخوان طرح مشارکت و ایده پردازی فرزندان روح الله منتشر شد.

کمیته‌های بازیافت آب و کیفیت آب راه‌اندازی خواهد شد

رییس هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب ایران گفت: انجمن‌های دانشگاه سرمایه علمی کشور هستند، زیرا با بسیج اساتید دانشگاه در خدمت حل مشکلات و چالش‌های جامعه قدم بر می داریم.

بازنمایی صلح در ادبیات کودک

تهران- ایرنا- «صلح» و «ادبیات» به عنوان دو مقوله مهم همواره مورد توجه جامعه شناسان و کارشناسان حوزه کودک قرار داشته است، آنچنان که آنها معتقدند صلح باید از کودکی آموخته شود و ادبیات بستر ساز این آموزش باشد.

فهرست آتیه داستان ایرانی چگونه شکل گرفت

معاون طرح و برنامه بنیاد شعر و ادبیات داستانی توضیحاتی درباره شکل‌گیری فهرست «آتیه داستان ایرانی» و رای‌گیری پیرامون آنها توضیحاتی ارائه کرد

فراخوان شعار بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز در یزد منتشر شد

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد با اشاره به انتشار فراخوان شعار بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز در یزد گفت: بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز اسفندماه در یزد برگزار می‌شود.

بسیج یک ارزش است/ ترامپ نقش تسهیل گر در سقوط آمریکا دارد

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به هفته بسیج و ویژگی های بسیجیان گفت: بسیج یک ارزش است و بسیجی واقعی دارای ایمان و اخلاص بالایی است.

کره صاحب موزه ادبیات می‌شود

دولت کره جنوبی دستور ساخت موزه ادبیات کره را در شمال غرب شهر سئول صادر کرد.

انقلاب با تفکر بسیج شکست‌ناپذیر است/نقش مهم بسیج در تحکیم هویت

اردبیل- معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل گفت: بسیج به عنوان نهال مقدسی که توسط امام راحل کاشته شده، هم‌اکنون به درخت تنومندی تبدیل شده است.

سپاه و بسیج فارس 900 برنامه در هفته بسیج دارند

شیراز- ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس گفت: افزون بر 900 برنامه همزمان با هفته بسیج (29 آبان تا پنجم آذر) در این استان توسط بسیج و سپاه استان برگزار خواهد شد.

ادبیات تند امریکاییها نشانه ترس آنهااز ملت ایران

امام جمعه تبریز : ادبیات تند و سخیف مقامات آمریکایی در برابر ایران نشان دهنده هراس آنها از مردم کشورمان است.

افتتاح بیش از هزار و صد پروژه محرومیت زدایی توسط بسیج/ ورود بسیج به حوزه نیروگاه‌های خورشیدی

رئیس سازمان بسیج گفت: در هفته بسیج، هزار و صد و پنجاه پروژه محرومیت‌زدایی افتتاح می‌شود و سه هزار واحد کوچک و خرد اقتصاد مقاومتی در حوزه خانگی نیز آغاز به کار خواهد کرد.

«رستاخیز عاشقی»؛ داستانی عاشقانه با حال و هوای عدالتخواهی چاپ دومی شد

انتشارات کتابستان معرفت، چاپ دوم رمان «رستاخیز عاشقی» که شامل داستانی عاشقانه با حال و هوای عدالتخواهی است را راهی بازار کتاب کرد.

اخلاق، رمز ماندگاری بسیج است

یزد - ایرنا - استاندار یزد با تاکید بر لزوم برگزاری باشکوه برنامه های هفته بسیج (29 آبان تا 5 آذر) و تلاش دستگاه های اجرایی استان برای بزرگداشت این هفته گفت: اخلاق، رمز ماندگاری بسیج است.

بسیج خلخال 17 پروژه عمرانی اجرا کرد

اردبیل-ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت:17پروژه عمرانی در مناطق محروم روستایی این شهرستان توسط بسیج سازندگی اجرا و یا در حال تکمیل است.