جهاد اسلامی: افزایش مقاومت در کرانه باختری پاسخ به جنایات اسرائیل است

جنبش جهاد اسلامی فلسطین افزایش عملیات مقاومت در کرانه باختری را ارج نهاد و آن را پاسخی طبیعی به جنایت‌های ارتش رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان توصیف کرد.مطالب مرتبط

جهاد اسلامی: افزایش عملیات‌های مقاومت بیانگر شکست اسرائیل است

جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که افزایش عملیات مقاومت در کرانه باختری بیانگر شکست سیاست‌ها و اقدامات رژیم صهیونیستی است.

شهرک سازی فقط با مقاومت متوقف می شود

تهران-ایرنا- 'زیادالنخاله' دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: سرطان شهرک سازی ها در کرانه باختری فقط با مبارزه و مقاومت متوقف می شود.

مقاومت اسلامی کابینه رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورد

قم - ایرنا - دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: امروز نهضت مقاومت اسلامی در کرانه باختری و نوار غزه با الگوگیری از مقاومت مردم ایران، رژیم صهیونیستی را با شکست مواجه کرده که نمونه آن استعفای دو وزیر کابینه این رژیم و به لرزه درآمدن آن است.

بازداشت 22 فلسطینی و زخمی شدن 4 نفر در یورش اشغالگران به کرانه باختری

منابع فلسطینی از تیراندازی نظامیان صهیونیست به یک خودروی فلسطینی و بازداشت 22 نفر در کرانه باختری خبر دادند.

تظاهرات فلسطینیان در شمال کرانه باختری

فلسطینیان رژیم متجاوز و اشغالگر را در شهرشان کُفُر قَدوم در شمال کرانه باختری به چالش کشیدند و پس از نماز جمعه تظاهرات کردند.

از سرگیری محدود حملات متقابل اسرائیل و گروه‌های مقاومت در غزه

منابع فلسطینی از ادامه درگیری میان اسرائیل و گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه خبر دادند. اسرائیل صبح امروز بار دیگر غزه را بمباران کرد و فلسطینی‌ها با خمپاره پاسخ دادند.

یک فلسطینی در کرانه باختری به شهادت رسید

یک جوان فلسطینی که در تیراندازی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری زخمی شده بود، بعد از تحمل دو هفته درد و رنج به شهادت رسید.

ادامه هتک حرمت مسجدالاقصی و یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری

منابع فلسطینی از یورش نظامیان صهیونیست به مناطق مختلف کرانه باختری و هتاکی مجدد گروه‌هایی از شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی خبر دادند.

یادداشت|مقاومت فلسطین تعیین کننده شرایط هر درگیری در آینده

پاسخ‌های متنوع مقاومت طی این دو روز نشان داد که اسرائیل باید در سیاست‌های خود در باره غزه تجدید نظر کند، زیرا هزینه درگیری‌های کوتاه یکی دو روزه هم می‌تواند برای این رژیم بسیار افزایش یابد.به عبارت دیگر این مقاومت است که شرایط درگیری را تعیین می‌کند.

نتانیاهو ملتماسانه خواهان آتش بس بود/مقاومت خیلی زود به کرانه باختری می‌رسد

سردبیر روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم نوشت، نخست وزیر رژیم اشغالگر وقتی با آوار خانه‌های شهرک نشینان بر اثر باران موشک‌های مقاومت روبرو شد از بیم رسیدن این موشک ها به قلب تل آویو و فراتر از آن ملتمسانه از مصر خواست فورا آتش بس را پیاده کند.

یدیعوت: همکاری امنیتی تل‌آویو و تشکیلات خودگردان مانع انتفاضه در کرانه باختری است

یک رسانه رژیم صهیونیستی همکاری امنیتی مستمر تشکیلات خودگردان با این رژیم را مانع شعله‌ور شدن آتش انتفاضه مردمی در کرانه باختری اعلام کرد.

اسرائیل زبونتر از همیشه

پاسخ سخت مقاومت، رژیم صهیونیستی را وادار به قبول آتش بس کرد.

تشییع شهید فلسطینی در کرانه باختری

محور مقاومت شکست را بر رژیم صهیونیستی تحمیل می کند

تهران- ایرنا- امام جمعه خیرآباد ورامین به پاسخ موشکی جنبش مقاومت به تهاجم اسرائیل غاصب اشاره کرد و گفت: محور مقاومت با وجود تحریم ها به چنان قدرتی دست یافته که شکست را بر رژیم صهیونیستی تحمیل می کند.

صهیونیست ها به نمازگزاران فلسطینی درکرانه باختری حمله کردند

تهران – ایرنا – نظامیان صهیونیستی روز جمعه با حمله به نمازگزاران فلسطینی در کرانه باختری ده ها تن از آنان را زخمی کردند.

رژیم صهیونیستی ورود 3 روزنامه نگار را به کرانه باختری ممنوع کرد

جهاد اسلامی: مقاومت فلسطین دستاورد بزرگی کسب کرد

یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: مقاومت دستاورد بزرگی را در رویارویی با دشمن اسرائیلی کسب کرد.

فشار صهیونیست‌ها بر نتانیاهو برای استعفا و تاکید جهاد اسلامی بر آمادگی برای نبرد آتی

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به نبرد شجاعانه اخیر مقاومت با تجاوزات گسترده رژیم صهیونیستی تاکید کرد مقاومت باید برای دور بعدی نبرد با صهیونیست‌ها آماده شود.

شکست تل آویو نشانگر مسیر درست مقاومت است

تهران- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و جهاد اسلامی اقدام اخیر آمریکا در گنجاندن شماری از رهبران حماس و حزب الله در فهرست تروریسم را سرپوشی بر شکست های اخیر تل آویو در برابر مقاومت دانستند و افزودند: این تصمیم بیانگر آن است که مقاومت در مسیر درست خود گا

تقدیر گروه‌های فلسطینی از نیروهای مقاومت بخاطر ناکام گذاشتن عملیات اسرائیل در غزه

گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به عملیات نفوذ اسرائیل در نوار غزه، تأکید کردند که مقاومت با ناکام گذاشتن این عملیات پیروزی چشمگیری به دست آورد.